НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 5, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+27
Iruska
Ірчик
vitagladjuk
КаFетkа
Тетяна371
Olynia29
ляля
Алла
weare
Ester88
Оксана Л
Іріша
ялю
musya
голубка тетяна
Yulya123
Oksana1989
oksano4ka
Margoshka
Ната Д
Oksan@
ромашка
milanka
Кідді
Kavusja
Natie
Ly...
31 користувачів

    А вам допомагали після пологів?

    Ly...
    Ly...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 247
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 32

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ly... 2012-10-03, 2:50 am

    Перше повідомлення в темі :

    2 тижні назад моя подруга народила дитину. Їй 20, йому 24. Зразу після пологів до неї переселилась мама, ніби як тільки відпустку взяла...Потім на черзі на відпустку його мама. Просто вони самі "видать ли" не справляються. Невже так важко вдвох покупати дитину? Це ж так приємно. Чи заколисати донечку прижавши до себе? Чому це мають робити їхні батьки? Дитину нікому до хрестин не показують, бо батьки і бабусі сваритись будуть, і то чуть очі не видирають, якщо хтось хоче підглянути трохи. Навіщо було вагітніти (по словах, то всьо було планово, хоча ще до весілля), якщо ти ще не готова взяти на себе таку відповідальність - бути мамою. Якась така злість мене бере... aa aa Може злюсь через те, що я така геройка, роблю все сама. А може просто заздрю їй, через те, що мені ніхто в цей час не допомагав...Незнаю, і не розумію

    А як у вас було? Чи допомогали вам рідні і близькі?
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор КаFетkа 2014-01-04, 10:18 pm

    а мені допомагала мама і чоловік , бо я завагітніла в той же рік , що поступила на  психологопедагогічний факультет) тож мої хлопчики народилися як їх мама вчилася) поміж сесії) я вчилася заочно і дуже рада такій накладці)   були випадки як відпрошувалася з пари бо молочко перетікало через прокладки і треба було їхати годувати)додому ( мені недалеко пішком пів годинки йти додому було) я ще й старостою групи була,  але коли в останній рік  ще й маленький народився то я вже здала повноваження заміснику своєму, хоча офіційно було до кінця навчання старостою)
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-01-26, 4:37 pm

    До нас приїхала свекруха, бо моя мама за кордоном І я їй дуже вдячна. З дитиною я справлялась, а от з її годуванням - ні!!! В мене груди були днів 5 як каміння, доця ніяк толком не могла їх брати, плакала дуже багато, не могла наїстись, хоч і молоко ніби було. Ці розмасажовування, чаї цілу ніч. Ой, як згадаю. Але за тиждень все нормалізувалось і до цього часу ми самі)
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ірчик 2014-01-26, 8:16 pm

    Мені допомагала мама, лише декілька днів, а так в основному я сама.
    Iruska
    Iruska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 109
    Реєстрація : 29.01.2014

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Iruska 2014-01-29, 2:42 pm

    Мені 22 роки народила синочка в 20,ніхто не допомагав крім чоловіка так як живемо окремо від батьків.Спочатку було важко на перших місяцях.привикали як кажуть) а вже пізніше практикувалися краще.Нам дуже повезло син спокійний від народження boy 
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Іріша 2014-01-29, 8:25 pm

    класно коли окремо від батьків тільки важко.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Maljok 2014-02-05, 1:00 am

    Мені допомагала мама. Вона взяла на місяць відпустку. Дитину доглядала практично я але мама гуляла і по дому все робила. А коли на один день поїхала до села - я думала що то кінець світу! В мене, напевне, так післяродова дипресія проявлялася. Мені здавалося що коли я сама вдома - то мене всі покинули, що я одна в світі!)))
    Але через місяць, як моя лялька почала сміятися і пробувати щось ручками хапати, я зрозуміла, що вже ніколи не буду сама! В мене є моє Настусятко baby 
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-02-05, 8:23 am

    А ми жили самі,в місті родичів близьких не було,тому ні з першою,ні з другою дитинкою ніхто не допомагав. Справлялись самі. Мами приїжджали просто на відвідини на 1-2 год раз на місяць. Коли другій дитинці було 4 міс., ми переїхали до свекрухи. То вона навіть не заходить ніколи до нас,буває,що тиждень не бачить малу,то ж про допомогу мова не йде. Але мені і не треба. От забула вказати,що моєю справжньою помічницею після других пологів була моя старша доця. Вона її малюсіньку могла і на ручках полюляти,і малеча як відчувала її руки,зразу заспокоювалась. І я навіть залишала її з одномісячного віку зі старшою на 1 год,коли були термінові справи. Я не боялась. А груддю практично не кормила,то тут без проблем. А коли старшу родила і треба було десь відлучитись,то чоловік відпрошувався з роботи.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-02-05, 8:32 am

    Ще допишу,що моя Саша просила і покормити малу з бутилочки,і памперса їй поміняти,правда я дозволяла це робити не раніше,як виповнився місяць чи два,не пам"ятаю,оце допомога! В дит. поліклініку на прийоми я без Саші не ходила. Вона і зараз є моїм головним помічником. Іноді залиша їх двох майже на цілий день.
    oleAndr
    oleAndr
    -
    -


    К-ть повідомлень : 424
    Реєстрація : 01.12.2013
    Вік : 40

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор oleAndr 2014-03-16, 1:41 am

    я першу дитину народила в 23-була дуже зелена ,ніхто не допомагав,бо одні і другі батьки далеко ,всього навчилась сама по ходу справи,як то кажуть.З другою дитиною-аналогічно,тільки багаж знань вже більший і закалка,а також інтернет)))
    Iruska
    Iruska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 109
    Реєстрація : 29.01.2014

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Iruska 2014-10-01, 4:38 pm

    Коли ше малі діти то тре когось з батьків поруч,наприклад коли мама на роботу вийшла а дитина захворіла,щоб не брати лікарняного,чи ще щось....
    Анариєль
    Анариєль
    -
    -


    К-ть повідомлень : 46
    Реєстрація : 05.06.2016
    Вік : 38

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Анариєль 2016-06-07, 10:21 pm

    І мені ніхто не допомагав, свекруха сказала чоловікові що йому нема чого мені допомагати йди в другу кімнату і закривай за собою двері щоб не чути як мала плаче. От і так ми все робили самі

    Спонсорований контент


    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 3 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-12, 8:48 am