НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+27
Iruska
Ірчик
vitagladjuk
КаFетkа
Тетяна371
Olynia29
ляля
Алла
weare
Ester88
Оксана Л
Іріша
ялю
musya
голубка тетяна
Yulya123
Oksana1989
oksano4ka
Margoshka
Ната Д
Oksan@
ромашка
milanka
Кідді
Kavusja
Natie
Ly...
31 користувачів

    А вам допомагали після пологів?

    Ly...
    Ly...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 247
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 32

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ly... 2012-10-03, 2:50 am

    Перше повідомлення в темі :

    2 тижні назад моя подруга народила дитину. Їй 20, йому 24. Зразу після пологів до неї переселилась мама, ніби як тільки відпустку взяла...Потім на черзі на відпустку його мама. Просто вони самі "видать ли" не справляються. Невже так важко вдвох покупати дитину? Це ж так приємно. Чи заколисати донечку прижавши до себе? Чому це мають робити їхні батьки? Дитину нікому до хрестин не показують, бо батьки і бабусі сваритись будуть, і то чуть очі не видирають, якщо хтось хоче підглянути трохи. Навіщо було вагітніти (по словах, то всьо було планово, хоча ще до весілля), якщо ти ще не готова взяти на себе таку відповідальність - бути мамою. Якась така злість мене бере... aa aa Може злюсь через те, що я така геройка, роблю все сама. А може просто заздрю їй, через те, що мені ніхто в цей час не допомагав...Незнаю, і не розумію

    А як у вас було? Чи допомогали вам рідні і близькі?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-06, 11:10 am

    Добре, що моя хоч на рахунок відпочинку не парилася, не кричала нащо дитину везете в таку дорогу і все в нас добре пройшло і на морі з малим ми відпочивали, бо я не уявляю відпочинку без нього... моя дитина всюди і завжди має бути зі мною. Останній раз лишили на годину малого і пішли на концерт, так ми там тільки і думали про нього... не додивилися концерт прийшли додому, бо він нам ніде не заважає, ми вже жаліли, що лишили його... наша дитина така як ми, йому все подобається і концерти і прогулянки і подорожі... не бачу сенсу лишати на свекруху.
    А от бувають ситуацію, що потрібно лишити, а її або не має, або вона не може...
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор ялю 2012-10-06, 11:18 am

    І я не розумію, як можна відпочивати від щойно народженоі крихітки, яку ти так чекала?:)....коли люди встигають змучитися....? Як можна поіхати відпочивати і лишити немовля? для мене відпочинок повноцінний, коли ще на душі спокійно, а про який спокій може йти мова, якщо твоя малюсінька дитина далеко???
    Є випадки, коли молода мама хвора, або виникли важливі і і невідкладні справи, то таке навіть не обговорюється.....А свідомо лишити маля і поіхати відпочивати? ЖАХ!!!! В мами чи свекрухи вже не ті роки, що в нас , і колись було по іншому, а не дай Бог шось станеться, кого тоді винити???
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Іріша 2013-03-07, 3:04 pm

    мені мама допомагала все по дому я займалась тільки дитиною"велике їй дякую".ще ми купали разом-чоловік боявся навіть підійти
    Оксана Л
    Оксана Л
    -
    -


    К-ть повідомлень : 64
    Реєстрація : 27.03.2013
    Вік : 43

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Оксана Л 2013-03-30, 8:54 pm

    Коли у нас народилась дитина, ми жили з батьками чоловіка. Я з самого початку сказала, що будемо усе робити самі, але без повчань не обійшлося. Нас не допускали до купання.. Але, пам'ятаю, через декілька днів свекруха захворіла і до дитини не підходила. Це так Бог дав, щоб ми усі обов'язки спокійно з чоловіком на себе перебрали. Я старалась увесь день справлятись з усім сама, не хотіла, щоб мені потім свекруха щось випоминала.
    Якщо будуть у нас ще діти, також робитимемо все самі, повчати вже нас не треба..
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ester88 2013-03-30, 9:53 pm

    коли перша манюня родилася то допомогали, у мене навчання було стаціонарне практично відразу після родів, то і баба і дід сиділи почерзі, я вчилася, а тепер по приходу з пологового усі ще моєї допомоги чекають, бо мол вже не вагітна - можу допомогти, залишається усе встигнути....от коли цього разу прийду, хочу як завжди- щоб мене взагалі нечіпали , щоб хоч місяць сидіти дома одній з чоловіком і дітками, як треба буде поміч-то чоловік допоможе ! і щоб ніхто-ніхто неприходив !
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор weare 2013-06-06, 1:08 pm

    До мене мама трохи приїжджала. А коли малечі було 3 тижні я мала серйозні проблеми зі здоров'ям. То без мами було б ніяк.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Алла 2013-06-06, 3:15 pm

    І мені мама допомагала, приходила до пів року кожного дня, бо було важко самій з двома.
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор ляля 2013-10-14, 2:12 am

    мені мама помагала перших 2 тижні
    Olynia29
    Olynia29
    -
    -


    К-ть повідомлень : 76
    Реєстрація : 25.06.2013
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Olynia29 2013-12-23, 3:09 pm

    і мені мама допомагала не бачу в цьому нічого поганого.
    І на рахунок хрестин (про що йдеться у першому повідомленню) я б теж нікого не пускала (і не пустила) до нехрещеної дитини це просто без потреби і до речі неможна нікому показувати нехрещених дітей.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-23, 3:19 pm

    Дівчата ви в якому часі живете... не можна нікому показувати не хрещених дітей, а то що буде??
    Я взагалі до 24 років була не хрещена і нічого жива здорова... мені оці ваші бабські забобони просто бісять, менше слухайте своїх мам і бабушок...
    Olynia29
    Olynia29
    -
    -


    К-ть повідомлень : 76
    Реєстрація : 25.06.2013
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Olynia29 2013-12-23, 3:29 pm

    Kavusja якщо вам приємно, щоб на нехрещену дитину ходили толпи і дивились то прошу дуже вперед і з піснею.
    і при чому тут оце взагалі
    Особисто мене дратує і дратувало коли усі приходять і дивляться на маленьку дитину....

    І щось я вас не розумію. Якщо помає мама то ви протів, а прибіжить толпа народу то нічого страшного усе в порядку вещей
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-23, 3:35 pm

    Olynia29, хай мама допомагає вам, я не проти... допомога то добре.
    То не показуйте всім свою дитину...
    Якось раніше всі жили без цього, а тепер бач мода пішла на хрещення.
    Olynia29
    Olynia29
    -
    -


    К-ть повідомлень : 76
    Реєстрація : 25.06.2013
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Olynia29 2013-12-23, 4:01 pm

    Якось раніше всі жили без цього, а тепер бач мода пішла на хрещення. пише:
    Я вшоці від вашого допису....правда причому тут мода взагалі.......за християнськими звичаями усі люди, які сповідають християнство мають бути хрещеними.
    Може трохи не в тему, але навіть Ісус Христос христився у ріці Йордані...

    То не показуйте всім свою дитину... пише:
    не путайте будь ласка те,що я написала. Я маю на увазі, що мене дратує коли хтось хоче глянути, потримати, помацати і т.д. нехрещену дитину.

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-23, 4:03 pm

    Це більше питання віри...
    Я не хочу ні з ким сваритися, в кожного своя віра і свої поняття!!! Я просто так само як і ви висловила свою думку.
    Olynia29
    Olynia29
    -
    -


    К-ть повідомлень : 76
    Реєстрація : 25.06.2013
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Olynia29 2013-12-23, 4:06 pm

    Я теж немаю на меті сварки.
    Тетяна371
    Тетяна371
    -
    -


    К-ть повідомлень : 309
    Реєстрація : 25.09.2013
    Вік : 35

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Тетяна371 2013-12-26, 9:54 pm

    Мені теж мама помагала і свекруха, бо ми живемо з чоловіковими батьками зарас
    і добре що допомагали, бо мала епізіо і перші 3тижні навіть немогла сидіти....
    от коли вже почала сидіти і оговталася після пологів то похрестили маленьку, десь 3тижні після родів
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор КаFетkа 2014-01-04, 9:42 pm

    може не в тему та Ісуса хрестили у 30 років. на заході збереглися традиціі християнські ( нехрещена дитина більш вразлива до вроків) , тому такий спір виник, а от чим дальше від заходу тим довше можуть не хрестити діток)))
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ната Д 2014-01-04, 9:51 pm

    Я підтримую думку, що дитинку варто хрестити якомога раніше. МОї були з малою вагою, і я їх хрестила в 3 тижні. За хрещену дитинку можна і за здоровячко в церкві поправити. Саме тому яй так рано похреситла, малі були слабенькі, і я вірила тільки в допомогу Бога.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2014-01-04, 9:53 pm

    Велику роль грає віра... ви всі пишете про неї))
    А я вважаю, що людина має усвідомлювати все, і віру теж сама обирати!!!
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Іріша 2014-01-04, 9:57 pm

    я малого взагалі хрестила на 2 день після виписки.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ната Д 2014-01-04, 9:57 pm

    Kavusja, підтримую тебе. Вірити не можна заставити, чи захотіти, вона є обо її не має. Звичайно багато залежтить від того в якій сімї народився. От я наприклад розказую постійно малим про Бога, ми ходим, майже, кожну неділю да церкви.
    Мбуть ми ужєе не в ту тему. Треба перенести, можна якось кавусь?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2014-01-04, 9:58 pm

    Та якось можна., але вже хай буде...
    Повертаємося до теми.
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Іріша 2014-01-04, 9:59 pm

    Ната Д, я теж хочу з малим піти на службу але він довше 20хв не витримує всюди гонить а особливо тягне до свічок
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Ната Д 2014-01-04, 10:01 pm

    Іріша пише:Ната Д,  я теж хочу з малим піти на службу але він довше 20хв не витримує всюди гонить а особливо тягне до свічок
    Мрї привикли, я постійно йду з ними сама. Літом на вулиці з дітками біля церки, заходим на причастя, і підійти до ікон. Але не хочу казати що вони не стоять, можуть стояти, роздивлятись, як бачать що дітки якісь плачуть, кажуть не можна, в церкві треба тихо бути.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2014-01-04, 10:01 pm

    Балаболки йдіть у форумний чат! Буду мінусить всіх.

    Спонсорований контент


    А вам допомагали після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: А вам допомагали після пологів?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-12, 12:01 am