НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Як позбавитися животика після пологів? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Як позбавитися животика після пологів? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Як позбавитися животика після пологів? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Як позбавитися животика після пологів? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Як позбавитися животика після пологів? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Як позбавитися животика після пологів? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Як позбавитися животика після пологів? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Як позбавитися животика після пологів? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+14
Ksush@
oleAndr
Natali
iro4ka
Галочка-Палочка
weare
Oksana1989
В ритмі щастя...
hata4
Молочна шоколадка
Himena
oksano4ka
Ollenka
Kavusja
18 користувачів

    Як позбавитися животика після пологів?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-07, 2:29 pm

    Дівчата, в кого була така проблема, як ви позбавилися животика після пологів???
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-07, 2:31 pm

    Після пологів маю животик, йде весна...а на себе соромно в дзеркало подивитися plach
    Кажуть, що має сам зменшитися, але вже пройшло пів року...а він ще на місці lol
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-07, 2:44 pm

    Кавуся, спробуй прес покачати, особливо нижній, має підтягнутись!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-07, 2:45 pm

    нижній, це як...? в кімната 2х2...де його качати lol
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-07, 3:46 pm

    Кавуся, це така вправа як ножниці, також просто піднімаєш ноги та утримуеш скільки можеш. Ну і про звичайний прес забувати не можна.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-07, 3:47 pm

    Дякую, буду пробувати!!!
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-03-12, 11:17 pm

    і в мене така ж проблема, треба й собі спробувати, а то страшно на себе дивитися, ще й розтяжки... plach
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-12, 11:49 pm

    oksano4ka, а де саме розтяжки? У мене були на ногах та бедрах, прочитала гарний спосіб - скрабитись меленоб кавою щодня і дійсно дуже допомоло.
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-03-13, 10:09 am

    Ollenka, і що розтяжки зникли? В мене переважно на животі та грудях і по 2 на кожному стегні. А кава яка має бути, суха чи запарена?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-13, 10:17 am

    А живіт пропаде, якщо кавою натиратися... lol
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 11:12 am

    oksano4ka, розповідаю свій спосіб, купляю каву у зернах, сама її мелю так, щоб по розмірах вона була як великий цукор, у душі додаю мед чи гель для душу і добротно тру проблемні місця, так щоб шкіра почервоніла, після того масажними рухами наношу або масла ефірні, або 1 таблетка муміьо розбалена в кремі. Якщо лінь молоти каву, то беру у рівних пропорціях цукор та сіль, додаю туди трохи масла і цим трусь. Розтяжки зменшились на відсотків 70%, ті що були червоні та глибокі втратили свій колір та глибину, аті що були овсім свіженькі - зовсім пропали. Але тут ще головне це систематичність у діях, перший місяць робила цю процедуру щодня, зараз трохи рідше, але загалом цей "курс" має тривати приблизно місяці три. Це я прочитала на багатьох форумах, бо розтяжки на жаль проблема поширена і якщо медицина говорить, що їх не позбутись, то народні методи квітнуть і процвітають. До речі на грудях теж маю розтяжки, але їх не чіпаю, бо на гв.

    Kavusja, живіт не пропаде, але шкіра стане більш підтягнутою та краще виглядати.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-13, 11:16 am

    Дякую, треба купити каву в зернах...бо помелену маю, але не думаю що вона дасть ефект. А наша кавомолка якраз меле крупно... ura
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 11:20 am

    Kavusja, я спочатку брала звичайну, мелену, але ефекту дійсно не було(((
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-13, 11:21 am

    А якщо терти звичайним скрабом для тіла, то буде ефект чи кава має якісь специфічні властивості?
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 11:26 am

    Kavusja, мені дається, що звичайний скраб трохи дрібнуватий для цього діла, взагалі як я розумію, дія цього всього - це щоб кров приливала до цієї ділянки шкіри, а це стимулює вироблення колагену та заживленню ранок, а в даному випадку розтяжок, звичайно чим вони більші та глибші тим важче їх позбутись, але принаймні зробити набагато менш помітними можна.
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-13, 7:48 pm

    Кавуся, підтримаю Олленку і трохи доповню - при використанні скрабу власне з кави є ще виділення на шкіру (в шкіру) кофеїну, що міститься в ній. А він є потужним "розщеплювачем жиру" і сильним тонізуючим засобом, тобто сприяє знищенню "запасів" і покращенню зовнішнього вигляду шкіри.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-13, 7:58 pm

    Вже замовила каву чоловіку...каже що то фігня... ja zla
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 8:01 pm

    Kavusja, зара фотки свої виставлю, теж думала, що то фігня lol
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 8:03 pm

    фото - після пологів місяць, ще нічого не робила:
    Спойлер:
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-13, 8:17 pm

    om ото результат...так, всьо буду скрабитися кавою.
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-13, 8:35 pm

    Kavusja пише:каже що то фігня... ja zla

    А що він замість того пропонує? ok
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-03-13, 8:54 pm

    і я буду скрабитися, результат ого-го, я й не думала, що так може бути...
    Ollenka, а якими олійками користувалась?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-13, 8:56 pm

    Himena пише:
    Kavusja пише:каже що то фігня... ja zla

    А що він замість того пропонує? ok

    Побачив фото і сказав шкрябайся lol

    І мені детальніше розкажіть, з чим змішувати, скільки хвилин тертися...чим потім мазатися?
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 10:00 pm

    Ой, дівчата, як подивилась на себе в дзеркало після пологів - жахнулась, зайва вага то таке, але оті розтяжки мене морально просто вбивали, почала лазити по різних форумах, перечитала купу інфи і вирішила спробувати, після першого разу розтяжки почервоніли на набрякли, я навіть перелякалась, але це просто до них кров прилила і на настйпний день все зійшло, коли через місяць сфотографулалась та порівняла фотки - зрозуміла, що ефект є і не даремно я себе місяць у душі мучила lol Зараз продовжую, але вже трохи рідше, мабуит весна так на мене впливає, змучусь і ввечері просто з ніг валюсь. Чим розтяжки свіжіші, тим ці всі методи дієвіші, нові пропадають, а ті що глибші та червоніші виводяться довше. Ну і звичайно до цього всього добре ще якісь вправи фізичні, щоб тіло після пологів підтягнулось та гуляти багато.
    oksano4ka, взагалі беру до звичайного молочка бюбхен додаю трохи оливкової олії, а зараз купила від ароматики для профілактики розтягнень, його і додаю, наношу масажними рухами, особливо на ділянки розтягнень, також кажуть добре вітамінки попити, бо особливо вітаміни а і є добрі для шкіри. Взагалі ще обгортування можна робити з усяких корисних масок власного виробництва, але я поки на гв, тому обмежуюсь тим що можна.
    Kavusja, час не засікаю, трусь по власним відчуттям, так шоб відчути, що кров добре прилила, помасажувати, потім ще душ направляю на ці місця, витираюсь насухо і тоді мажусь. Але читала, що це індивідуально, у всіх різна шкіра, подивись після процедури як твоя шкіра почувається чи не надто суха. Розтяжки повніст вивести неможливо, але зробити їх майже не помітними або помітними лише тобі можливо!!!
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 10:15 pm

    Himena пише:Кавуся, підтримаю Олленку і трохи доповню - при використанні скрабу власне з кави є ще виділення на шкіру (в шкіру) кофеїну, що міститься в ній. А він є потужним "розщеплювачем жиру" і сильним тонізуючим засобом, тобто сприяє знищенню "запасів" і покращенню зовнішнього вигляду шкіри.
    Так і є, крім такого щастя як розтяжки мала і целюліт саме на ляжках, але кавовий скраб+фіз. вправи та масажики і його вже нема, ноги вже такі як до вагітності, думаю, що також добре йти по "гарячих" слідах, а не чекати пару років, бо думаю потім прийти у довагітну форму знайчно важче. І ще маю кавову олію, правда її перед використанням треба плавити, тому її використовую рідко, але вона також дуже ефективна, особливо після скрабу усі корисні речовини проникають у шкіру набагато краще.

    Спонсорований контент


    Як позбавитися животика після пологів? Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-03-28, 7:06 pm