НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+14
Ksush@
oleAndr
Natali
iro4ka
Галочка-Палочка
weare
Oksana1989
В ритмі щастя...
hata4
Молочна шоколадка
Himena
oksano4ka
Ollenka
Kavusja
18 користувачів

    Як позбавитися животика після пологів?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-07, 2:29 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Дівчата, в кого була така проблема, як ви позбавилися животика після пологів???
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-03-13, 10:47 pm

    а що це за кавова олія і де її можна купити?
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-03-13, 10:48 pm

    А можна кавою втиратись, якщо годуєш???
    І ще - то звичайною заварною кавою, чи вже фусями від запареної випитої кави??

    Просто я пригадую, що колись так робила , та переважно душ приймаю ввечері, то вночі спати не могла??? Діяло як горнятко кави!!!
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-13, 11:28 pm

    Міля, я купляю найдешевшу в зернах, її мелю і використовую. При гв можна, ну хіба мама алергік та дуууже чутлива дитина. На мій сон та малого не впивало, я теж переважно вввечері цим всім займаюсь. Взагалі коли лінуюсь молоти каву, то беру сіль (морську) і цукор у рівних пропорціях, додаю трохи олії оливкової(іноді і звичайної) і це використовую (теж вичитала на форумах різних), але у кави є плюс, як писала Хімена, вона тонізує і після неї шкіра така гладенька. Якщо переживаєш за каву, то можеш спробувати це.

    oksano4ka, у моєму місті в космо великий вибір ефірних олій, заходиш - очі розбігаться, там і купую. Але спочатку пробую у малій кількості (додаю крапельку до молочка)та дивлюсь на реакцію малого, якщо все нормально, то беру більше. Ще кажуть дуже ефективна проти целюліту апельсинова ефірна олія, але її поки не ризикую, бо боюсь реакцію малого, ну і вона дуууже ароматна.
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-13, 11:56 pm

    Ще додам: краще брати олію зеленої кави (вона рідка), а не олію смаженої кави (густа, баттер), вона за дією активніша й ефективніша.
    Щодо ефірної олії апельсину (ЕОА) - загалом, вона не має надзвичайно виражених антицелюлітних властивостей, принаймні, вони на тому ж рівні, як і у будь-яких цитрусових олій, наприклад, мандарину, лимону, грейпфруту. Якщо ЕОА справжня, то категорично не можна її використовувати на вологе тіло, в душі або приймати з нею ванну - можна зробити собі сильне подразнення шкіри, ходити чухатися і "горіти" мало не цілий день. Також її не можна використовувати на відкритих ділянках шкіри перед виходом на сонячне світло, бо вона фототоксична. До речі, цим грішать більшість цитрусових олійок.
    Для боротьби з розтяжкками і целюлітом краще використовувати ефірні олії: петигрейну, чорного перцю, кориці, імбирю.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-03-14, 12:51 am

    Himena, я колись у років 20 купила олію чайного дерева, не прочитала інструкцію та намастила після душу собі обличчя та тіло, що це було om тепер завжди уважно читаю інструкцію перед використанням lol Тому краще після скабу їх не брати, бо шкіра червона, краще взяти якесь базове масло.
    У мене масажне масло ароматика від розтягнень, у ньому вже змішані олії виноградних кісточок, мигдалева, персикова, жожоба, неролієва, мандаринова та ліметова.
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-14, 1:22 am

    Ні, ну, то зрозуміло, а як з цитрусовими таке випадково вчудити, то чайне дерево просто відпочиває lol А м"ятна олія! То взагалі прЄлЄсть на вологе тіло aa aa lol
    Це у нас знайомий просто недавно вчудив: захотів ванну прийняти ароматичну. І накапав туди апельсинової олії lol lol lol
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-14, 9:25 am

    Коли вже знайдуть такий засіб, щоб потер проблемну ділянку тіла і вона стала ідеальною lol
    hata4
    hata4
    -
    -


    К-ть повідомлень : 198
    Реєстрація : 30.03.2012
    Вік : 40

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор hata4 2012-05-11, 12:12 pm

    Натиратися кавою на розпарене тіло - гарний результат дає для знищення розтяжок і целюліту. Але замість того щоб купувати каву нову, я висушувала випиту каву і нею ж натиралася.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-05-11, 12:59 pm

    У висушеному вигляді кількість кофеїну вже не та :(
    hata4
    hata4
    -
    -


    К-ть повідомлень : 198
    Реєстрація : 30.03.2012
    Вік : 40

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор hata4 2012-05-11, 1:19 pm

    Можливо-можливо, сперечатися не буду. Проте мені допогла і висушена кава.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-05-11, 2:40 pm

    Рада за Вас, мені допомогла свіженька кава :)
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-05-11, 3:46 pm

    І ми з сестрою користуємося висушеною, адже вона йде і як скраб)))Сестра взагалі додає до елю для душу)) Я робила мило і туди гущу сипала, руки як бархвтні після нього були))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-05-31, 4:56 pm

    Дівчата як то його схуднути... ааааааааааа plach
    Oksana1989
    Oksana1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 568
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 34

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Oksana1989 2012-06-01, 1:18 pm

    Мій спосіб жахливо шкідливий, але дієвий - нерви lol (їсти взагалі не хочеться, їм бо молока не буде)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-06-07, 12:27 pm

    вичитала, що за годину скакання через скакалку втрачаєш 700 калорій, з сьогоднішнього дня буду скакати на стадіоні, а ще кручу хулахуб то вже ніби результат є трохи...
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор weare 2013-06-05, 9:17 pm

    Ой, начиталась. Треба і собі каву спробувати. Бо в мене розтяжки зявились, як доні вже було 4міс. Я вже раділа, думала не буде. А тут на тобі (((
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Kavusja 2014-02-08, 4:12 pm

    Чтаю своє повідомлення і сміюся... бо майже нічого з того, що написала не зробила.. ну коло крутила, але від нього синці великі тому закинула.. а заарз знову це питання актуальне, як схуднути, вірніше скинути живіт))
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2014-02-09, 5:20 pm

    Kavusja, Наталю, а я якраз перечитала цю темку, і хотіла запитати в тебе: і за тертя кавою і за крутіння хула хупа... lol  Я така сама, більше ніж на тиждень - мене не хватає.
    iro4ka
    iro4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 280
    Реєстрація : 23.01.2013
    Вік : 35

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор iro4ka 2014-02-15, 7:47 pm

    О,яка потрібна темка!!!Я також попробую цей метод)))
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Natali 2014-02-26, 1:28 pm

    В мене теж живіт і преси качала і вправи різні робила і тепер на фітсес ходжу, результат майже не помітний plach  а малому вже 2р і 9 м. і дієти пробувала, вже замучилася з тимвсім) ще хочу круг попробувати)
    а від розтяжок гарніпоради треба буде спробувати)
    oleAndr
    oleAndr
    -
    -


    К-ть повідомлень : 424
    Реєстрація : 01.12.2013
    Вік : 39

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор oleAndr 2014-06-25, 1:47 am

    Від розтяжок вже існуючих крем та ампули фірми Ліерак,від целюліту обгортання медово-гірчичні-мені майже допомогли))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-09-28, 8:54 am

    Щойно прочитала,що невміле або тривале користування хула-хупом може призвести до розхитування хребців.
    Iruska
    Iruska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 109
    Реєстрація : 29.01.2014

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Iruska 2014-10-02, 4:58 pm

    О ужас,в мене такий великий живіт залишився,що моя мама на виписці з роддому пошуткувала до мого чоловіка,каже заносив жінку в роддом вагітну і виносиш вагітну aa aa rolleys
    Iruska
    Iruska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 109
    Реєстрація : 29.01.2014

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Iruska 2014-10-02, 5:01 pm

    Кстаті незнаю як ти Оксана,але я від хула-хупа мала багато синяків,незнаю від чого то так,чи того шо він такий тяжкий і дуже надавив мені на тканини,в результаті чого появилось посиніння,чи це то шо я неправильно ним користувалась.....
    Iruska
    Iruska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 109
    Реєстрація : 29.01.2014

    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Iruska 2014-10-02, 5:03 pm

    пише в неті
    Для эффективного похудения необходимо крутить обруч ежедневно на голодный желудок в течении 15 минут. Делать упражнения с обручем для похудения чаще не рекомендуют врачи, а меньше не следует, потому что эффективность падает.

    Спонсорований контент


    Як позбавитися животика після пологів? - Сторінка 2 Empty Re: Як позбавитися животика після пологів?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-27, 3:51 am