НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 13, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 13 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+27
ляля
weare
мамася
Ksush@
snv512
milanka
ялю
Linda88
В ритмі щастя...
Jul4uk
Zarivna
mad_housewife
Кідді
hata4
oksano4ka
nana2010
Ollenka
пушкарік
AmInka
голубка тетяна
Himena
Таська
Ната Д
Молочна шоколадка
Мері 13
kukusya
Kavusja
31 користувачів

    Догляд за волоссям

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-11, 10:19 am

    Перше повідомлення в темі :

    Дівчата в мене після пологів почало вилазити волосся, в мене його й так не багато, а тут ще й лізе...

    Чоловік вже кричить, що вся квартира у волоссі, ніби я винна. Як запобігти такому, чим користуватися???
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-02-03, 6:18 pm

    ЯЛЮ-сухий шампунь штука хороша,якщо нею не зловживати,а дійсно на всяк пожарний.Не зашкодить-точно)
    Я користуюсь постійно різними шампуньками,але буру завжди шапунь і бальзам одної серії та фірми.
    Олійки для кінчиків,хороша Бреліл,є ще просто Арганова олійка,а ще є двохфазні засоби,які не обтяжують та доглядають за волоссям перед укладкою)
    Маски та бальзами переважно наносятся з середини довжини волосся,виключення-проти випадіння,та для лікування шкіри голови.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ollenka 2013-02-09, 6:44 pm

    Дівчата, а у когось була косметика для волосся нувель? Що можете сказати про неї?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2013-02-10, 3:35 pm

    Танюша, порадь хорошу шампунь для об'єму, для фарбованого волосся!
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-02-10, 3:57 pm

    Кавуська Ельсев(Лореаль) червоний,Фруктіс уход і об"єм,Нівеа,об"єм.
    Оленка так,продукція непогана))Плтрібно чергувати ще з чимось((тобто один раз їхнім шампунем,один раз іншим)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2013-02-10, 4:00 pm

    Дякую, то мама просила купити щось хороше...
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ollenka 2013-02-10, 4:19 pm

    голубка тетяна, я собі масочку відновлюючу купила, казала мені консультант що вона професійна, а що це означає я не зовсім розумію(( а чому потрібно чергувати?
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-02-10, 4:29 pm

    Маскою можеш постійно.Але наносити лишень на волосся,уникати коренів та шкіри.Я мала на увазі шампуні..трошки обтяжують волосся,і не радять ними користуватись часто для повсякденного користування...хіба лінія там для щоденного користування,виключення.
    snv512
    snv512
    -
    -


    К-ть повідомлень : 649
    Реєстрація : 20.11.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор snv512 2013-02-17, 6:12 pm

    Дівчата, хочу поділитись рецептом шампуню, зробленого власноруч. Волосся після нього дуже класне, живе, єдине що іноді може бути відчуття що жирна голова після миття, не знаю чому так... Я цю проблему вирішувала повторним миттям звичайним шампунем))
    Желатиновий шампунь підходить однаково для всіх типів волосся, відновлюючи структуру волосся, додаючи обсяг і блиск. А для тонкого, ослабленого волосся він просто ідеальний. Використовуючи такий шампунь регулярно, можна добитися в домашніх умовах ефекту ламінування волосся - гладке блискуче волосся, м'яке ішовковисте, без посічених кінчиків, з інтенсивним здоровим блиском.

    Весь секрет у використанні желатину, базових і ефірних масел, які активізують кровообіг в шкірі голови і прискорюють ріст волосся.

    Желатин від кореня до кінчика покриває волосся тонкою живильної плівкою, що насичує його протеїном і відновлює структуру. До того ж желатин є і природним джерелом амінокислот та необхідних мікроелементів, які сприяють формуванню основного будівельного матеріалу волосини - білка кератину.

    Приготування шампуню

    1. Для приготування шампуню з желатином спочатку треба приготувати відвар трав (ромашка, кропива, лопух, хміль, конюшина - на ваш вибір, всі ці рослини у великих кількостях містять фітогормони, що стимулюють ріст волосся).

    Я, для прикладу, роблю відвар ромашки. Крім лікувальних властивостей (і для волосся, і для шкіри голови), ромашка надає волоссю блиск, підходить для сухого волосся і діє як дуже м'який освітлювач.

    Отже, беремо 3-4 ст. ложки сухих квіток ромашки, заливаємо склянкою (250 мл.) гарячої води, ставимо на 15 хв. в киплячу водяну баню. Потім відвар остудити, процідити, і довести об'єм водою до 250 мл.

    2. У відвар додаємо 2 ст. ложки звичайного харчового желатину, перемішуємо і ставимо на водяну баню, щоб желатин розчинився повністю.

    3. В розтоплений желатин додаємо 50 мл шампуню. Добре якщо в ньому якомога менше ароматів і фарбників.

    4. Даємо суміші трохи охолонути і додаємо 1 ст. ложку меду.

    5. Після того, як мед розчиниться, вливаємо попередньо змішані базові (15 мл.) і ефірні масла (20 крапель).

    Базові і ефірні масла підбираємо індивідуально, виходячи з типу шкіри голови і волосся (сухе, жирне, нормальне), а також існуючих проблем (лупа, випадання волосся, повільний ріст, тьмяність та інші).

    Базові масла - це масла, отримані з зерен, насіння, ядер рослин шляхом пресування, вони живлять волосяну цибулину, покращують структуру волосся, сприяють більш інтенсивному росту волосся і роблять його шовковистим і блискучим.
    - Масло зародків пшениці, гарбузове, рицинове - для росту волосся;
    - Макового насіння, кедрового горіха, рицинове - проти лупи;
    - Кунжутне, жожоба, авокадо - для фарбованого волосся;
    - Лісового горіха, кедрового горіха, реп'яхове - проти випадання.
    - Авокадо, конопляне, соєве, мигдальне, паростків пшениці, кокосове - при тьмяному, слабкому, ламкому волоссі;
    - Кунжутне, соняшникове, звіробою - при жирному волоссі.
    - Покращують стан волосся всіх типів: лляне, кавунових кісточок, макового насіння, жожоба, виноградних кісточок, реп'яхову, рицинове, персикове, оливкове, кукурудзяне.

    Ефірні масла отримують з самих рослин (плодів, кореневищ, листя, квіток), вони відрізняються від базових масел летючістю, високою концентрацією і яскравим ароматом. Правильно підібрані ефірні олії здатні впоратися як з випаданням волосся, лупою, так і здатні нормалізувати утворення шкірного сала.
    - Для жирного волосся використовуються ефірні масла грейпфрута, імбиру, кедра, кипариса, лаванди, евкаліпта, сосни, шавлії.
    - Для сухого - апельсина, іланг-іланг, розмарину, ромашки, лаванди.
    - Для нормального волосся - лаванди, розмарину, герані, лимона.
    - Позбутися від лупи допоможуть ефірні масла розмарину, чайного дерева, евкаліпта, лимона, деревію.

    Ефірні олії перед застосуванням розчиняються в базових та додаються до охолодженої рідини.

    6. В останню чергу додаємо сік алоє, який так само є відмінним стимулятором росту волосся. Для того, щоб посилити лікувальні властивості алоє, краще заздалегідь підготувати зрізане листя за методом Філатова (метод біологічного стимулювання): середні й нижні листки дорослої рослини зрізати, промити кип'яченою водою, висушити, загорнути в папір або серветку і помістити в темне місце з температурою+ 4 - 8 ° С на 10 - 12 днів (можна покласти в холодильник). У таких несприятливих, стресових умовах в листі виробляються біогенні стимулятори. Не потемнілі листя подрібнюємо, через марлю вичавлюємо сік і чайну ложку його додаємо в наш шампунь.

    7. Все ретельно перемішуємо, переливаємо в ємність, яка щільно закривається і ставимо в холодильник, де шампунь перетворюється на желе, там же він і буде зберігатися.

    Застосування шампуню

    Можна від желе відрізати шматочок і використовувати його, розігрівши в руках і втираючи в змочене водою волосся. Але більш позитивного ефекту можна добитися, якщо відрізаний шматочок желе підігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі (головне - не перегріти), тоді теплі базові та ефірні масла набагато простіше і швидше зможуть проникнути у волосся і шкіру голови. Шампунь дуже добре розподіляється по волоссю, не тече. Бажано потримати його на голові коло 10 хвилин, в цей час можна проводити ніжний масаж голови або ж займатися іншими банними процедурами.

    Після використання такого шампуню немає необхідності в застосуванні бальзаму, волосся стає м'яке і слухняне, відмінно укладається, після першого ж застосування з'являється помітний об'єм і природний блиск. Звичайно, за один-два рази з усіма проблемами волосся остаточно впорається не вийде, але якщо використовувати такий шампунь регулярно протягом кількох місяців, то вам гарантовані блискуче, здорове, густе волосся та запитання від подруг і колег - а яким же шампунем ви миєте голову ?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-02-17, 6:21 pm

    snv512,це,мабуть,щось класне.Треба не полінуватися і зробити собі такий шампунь.Хочу добавити на рахунок ефірних олій:для росту волосся дуже гарно підходить еф.оліф чебрецю(тим"ян).
    snv512
    snv512
    -
    -


    К-ть повідомлень : 649
    Реєстрація : 20.11.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор snv512 2013-02-17, 7:04 pm

    Так, мені сподобалось, зараз користуюсь звичайним шампунем, не то..
    Zarivna
    Zarivna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 406
    Реєстрація : 07.09.2012
    Вік : 32

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Zarivna 2013-03-13, 4:34 pm

    а я користуюсь маскою - гірчиця+жовток+вода тепла+цукор.
    І ви знаєте резуль тат є по довжині. І я побачила що у мене також появились нові волоски (йожики), скажіть будь ласка чи може ця маска обламати мені волосся біля коренів через свою пекучість???може хтось користувався??
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-03-13, 5:25 pm

    Танюша,то швидче всього що ростуть нові волоски.Я сумніваюсь,що ти робиш дуже сильну концентрацію(що терпіти несила).Але її можна робити лишень 1 раз на тиждень,і курсом в 6-7 масок..далі відпочинок і через 2-3 міс можна знову повторювати
    Zarivna
    Zarivna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 406
    Реєстрація : 07.09.2012
    Вік : 32

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Zarivna 2013-03-14, 11:50 am

    зрозуміло. дужке дякую) бо сумніви були.....вроді бачу що обєм незменшився ну всерівно щось непособі було((((
    snv512
    snv512
    -
    -


    К-ть повідомлень : 649
    Реєстрація : 20.11.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор snv512 2013-03-15, 5:37 pm

    а можна детальныше про масочку, хочу спробувати)
    мамася
    мамася
    -
    -


    К-ть повідомлень : 196
    Реєстрація : 15.03.2013

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор мамася 2013-03-15, 6:38 pm

    Я собі зараз взяла масочку яєчну від Фармасі ,дуже задоволена bravo
    Zarivna
    Zarivna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 406
    Реєстрація : 07.09.2012
    Вік : 32

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Zarivna 2013-03-18, 1:14 pm

    Наталочко - то маска вона має ефект "Пекучості", зарахунок цього кров приливає до волосяної цибулинки і волосся росте в пришвидшеному режимі)
    склад: 2ст гірчиці, змішати з 1жовтком, 2чайні ложки цукру (цим більше цукру тим більше пече, коли я пишу слово більше то я немаю на увазі 2столові ложки - бо тут вже небуде ніякого ефекту, а маю на увазі 2-3 максимум 4-3,5ложечки чайних), 2столові ложки рослинної олії (можна комбінувати), і це все змішати з 2ложками столовими гарячої води. наносиш на корені, і тримаєш мінімум 30хвилин максимум 2години. я тримаю 1годину, 1-2годину. роблю раз в тиждень.
    Zarivna
    Zarivna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 406
    Реєстрація : 07.09.2012
    Вік : 32

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Zarivna 2013-03-18, 1:15 pm

    а фармасі до речі сестра моя купляла - казала що у неї і так івипадає волосся, а тут ще гірше стало випадати волосся. то пролсто жах.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-03-18, 1:26 pm

    Дівчатка в нас є темка про домашні рецепти!Будь-ласка ділітся тут
    https://ourkids.ukraine7.com/t555-topic
    мамася
    мамася
    -
    -


    К-ть повідомлень : 196
    Реєстрація : 15.03.2013

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор мамася 2013-03-18, 3:14 pm

    а фармасі до речі сестра моя купляла - казала що у неї і так івипадає волосся, а тут ще гірше стало випадати волосся. то пролсто жах.
    не знаю, у мене купа постійних клієнтів ,які користуються цими масочками ,вже не по одній банці брали ,всі дуже задоволені. Собі беру з алое - волосся дуже слухняне
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор weare 2013-06-05, 9:26 pm

    Я уже і народні методи використовувала, і дорогі шампуні, і дешеві всерівно лізе. Вже теж чоловік криком своїм дістав. Ніби то я радію, що у мене волосся лізе
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 32

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор ляля 2013-10-13, 9:17 pm

    і в мене волосся лізе...що тільки не пробувала
    подруга користується лошадіна сила(фірма така)то шампунем...каже шо волосся просто шикарне...треба собі таке знайти і покористуватись
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-14, 6:07 pm

    Дівчата, як відновити волосся???
    Сьогодні була в перукарні і це перший раз коли мені попалася професійна перукарка..і порадила як краще ривку підстригти і сказала, що в мене дуже попалене і поламане волосся.. його бажано відновити і обов'язково кожного місяця по 1см. відстригати... тому не буду фарбуватися.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ната Д 2013-12-21, 9:46 am

    Я крашусь краскою лореаль, вона не дешева, але різниця очевидна. ВОлоссявзагалі непалить, а бальзамчик який там додається взагалі чудо. ВОлосся після нього блискуче і мягесеньке.
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Іріша 2013-12-21, 9:01 pm

    я користуюсь протеїновою маскою для волосся від фірми Nouvelle.Користуюсь вже 7 років дуже задоволена.Скільки вже різних масок не перепробувала всеодно повертаюсь до неї.Після неї волосся не електризується,гладеньке,м*ягеньке і пахне приємно.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-21, 9:20 pm

    Я сьогодні отримала свій натуральний шампунь, чесно скажу результат відразу видно, волосся має живий вигляд, гарно лягає... сподіваюся що з часом повністю його відновлю. А скраб для тіла то взагалі фантастика.

    Спонсорований контент


    Догляд за волоссям - Сторінка 5 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-21, 11:33 am