НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+27
ляля
weare
мамася
Ksush@
snv512
milanka
ялю
Linda88
В ритмі щастя...
Jul4uk
Zarivna
mad_housewife
Кідді
hata4
oksano4ka
nana2010
Ollenka
пушкарік
AmInka
голубка тетяна
Himena
Таська
Ната Д
Молочна шоколадка
Мері 13
kukusya
Kavusja
31 користувачів

    Догляд за волоссям

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-11, 10:19 am

    Перше повідомлення в темі :

    Дівчата в мене після пологів почало вилазити волосся, в мене його й так не багато, а тут ще й лізе...

    Чоловік вже кричить, що вся квартира у волоссі, ніби я винна. Як запобігти такому, чим користуватися???
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-10-25, 11:22 pm

    Я фарбуюся вдома взагалі, от фарба вже 2-й день лежить, може вже нарешті завтра)))))
    Взагаліто все залежить від перукарні, мого кума жінка має свою, то вона фарбує тільки своїми фарбами, але вони дорогі, тому і фарбування навіть тільки за матеріал виходить недешеве задоволення, а моя колишня перукарка працює в іншій перукарні, то вони фарбують і дорогими і дешевими, а можна і свою фарбу принести, тут вже як яка перукарня, тому коли записуєшся туди вперше думаю потрібно питати)))))
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-10-25, 11:26 pm

    Дівчата, знайшла як швидко зробити своє волосся більш мякшим і блискучішим))))Може теж таке робив, незнаю....Я роблю малій постійно домашні йогурти, вона незїдає все за 2 дні, домашні як коли, то я беру залишки втираю в голову, замотую гарячим рушником і так 10-15 хв потримаю і змиваю, результат видно з першого разу)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-09, 11:28 pm

    Дівчата була в куми нашої, мила в неї волосся такою класно шампунькою, а потім бальзамом полоскала, зранку встала, а волосся ну таке розкішне... дуже собі хочу купити, от назву не запам'ятала lol

    на голові такий шухер, з хвостиком набридло ходити, як то зібратися з силами і піти в перукарню... 46578
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-09, 11:37 pm

    Наталя,та перукарня то ж класно.Хоч кінчики підрівняти,і то розслабишся)
    А мені фарбуватись пора,а я от ніяк не можу оприділитсь що я тепер хочу)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-09, 11:48 pm

    чесно... я не люблю ходіння по перукарнях lol я звикла, що мене завжди тьотя підстригала, вона в мене перукар...
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-10, 11:00 am

    Ой,а мені так важко,що вже немає своєї перукарні(((Так звикла,що постійно в мене,то укладка,то зачіска,то плетіння)От записалась на 31 в салони на манік і укладку-буду гарна!А після Миколайка кума мене пофарбує.Певно зроблю Американку темну з блондом)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-10, 11:10 am

    і я хотіла американку... і міліровку... а ти маєш гарну фотку цієїстрижки
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-10, 11:57 am

    Американка-то техніка мелірування)А стрижка найкраще до неї пасує=каскад подовжений)Щоб волосся було слоями,тоді це фарбування гарно грає)Але може бути і гарне скошене каре)
    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Vidi-melirovaniya-volos

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-10, 12:57 pm

    lol я коли то стриглася то мені запропонували стрижку американка тому так і пишу... це типу каскадом зверху коротше знизу довше...
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-12, 3:35 pm

    Ламінування волосся в домашніх умовах
    Не залежно від того, ким ви є - блондинкою або брюнеткою, володаркою довгого або короткого волосся, якщо ви читаєте цю статтю, можна з упевненістю сказати, що ви прагнете до того, щоб ваше волосся було красивим і здоровим.
    Але, не дивлячись на бажання забезпечити волосся максимально корисними натуральними масками і шампунями, часто ми піддаємося рекламі і купляємо новинки, що обіцяють за короткий термін поліпшити стан волосся, надати приголомшливий блиск і дивовижний об'єм. Зачаровані шикарним волоссям моделей, які рекламують шампуні, і ми, в надії наблизитися до такої краси, маючи нормальне і здорове волосся купуємо шампуні для пошкодженого і посіченого, від лупи або ж шампуні з бальзамами 2 в 1.
    А цього робити не можна, так як шампуні для сухого і неживого волосся перенасичені різноманітними зволожувачами, відновлювачами структури та іншими активними речовинами, які можуть принести замість користі істотну шкоду. А лупа, яка, якщо вірити рекламі, перетворилася в головне вселенське зло, може бути обумовлена ​​не тільки сухою шкірою голови або ж грибком, а цілком серйозними шлунково-кишковими захворюваннями. Тому бажано починати боротьбу з лупою не зпокупки шампуню, а з консультації з лікарем - трихологом, або хоча б терапевтом.
    Ну, а від широко рекламованих шампунів 2 в 1 фахівці і зовсім рекомендують категорично відмовитися, так як силікон, що входить до їх складу хоч і допомагає економити час і не використовувати після миття волосся бальзам, але в той же час,обволікаючи волосся повітронепроникної плівкою, буквально душить його
    Тому стає абсолютно очевидним, що до вибору шампуню слід ставитися дуже серйозно і відповідально. Якщо вам пощастило, і ви серед різноманіття фірм та найменувань змогли підібрати собі шампунь, з яким ваші волосся добре росте, має здоровий блиск і не випадає - не експериментуйте далі і не піддавайтеся нав'язливій ​​рекламі. Ну, а якщо всі спроби підібрати підходящий шампунь закінчуються невдачею, можна відправитися на кухню і приготувати шампунь для вашого типу волосся самостійно.
    Желатиновий шампунь підходить однаково для всіх типів волосся, відновлюючи структуру волосся, додаючи обсяг і блиск. А для тонкого, ослабленого волосся він просто ідеальний. Використовуючи такий шампунь регулярно, можна добитися в домашніх умовах ефекту ламінування волосся - гладке блискуче волосся, м'яке ішовковисте, без посічених кінчиків, з інтенсивним здоровим блиском.
    Весь секрет у використанні желатину, базових і ефірних масел, які активізують кровообіг в шкірі голови і прискорюють ріст волосся.
    Желатин від кореня до кінчика покриває волосся тонкою живильної плівкою, що насичує його протеїном і відновлює структуру. До того ж желатин є і природним джерелом амінокислот та необхідних мікроелементів, які сприяють формуванню основного будівельного матеріалу волосини - білка кератину.
    Приготування шампуню
    1. Для приготування шампуню з желатином спочатку треба приготувати відвар трав (ромашка, кропива, лопух, хміль, конюшина - на ваш вибір, всі ці рослини у великих кількостях містять фітогормони, що стимулюють ріст волосся).
    Я, для прикладу, роблю відвар ромашки. Крім лікувальних властивостей (і для волосся, і для шкіри голови), ромашка надає волоссю блиск, підходить для сухого волосся і діє як дуже м'який освітлювач.
    Отже, беремо 3-4 ст. ложки сухих квіток ромашки, заливаємо склянкою (250 мл.) гарячої води, ставимо на 15 хв. в киплячу водяну баню. Потім відвар остудити, процідити, і довести об'єм водою до 250 мл.
    2. У відвар додаємо 2 ст. ложки звичайного харчового желатину, перемішуємо і ставимо на водяну баню, щоб желатин розчинився повністю.
    3. В розтоплений желатин додаємо 50 мл шампуню. Добре якщо в ньому якомога менше ароматів і фарбників.
    4. Даємо суміші трохи охолонути і додаємо 1 ст. ложку меду.
    5. Після того, як мед розчиниться, вливаємо попередньо змішані базові (15 мл.) і ефірні масла (20 крапель).
    Базові і ефірні масла підбираємо індивідуально, виходячи з типу шкіри голови і волосся (сухе, жирне, нормальне), а також існуючих проблем (лупа, випадання волосся, повільний ріст, тьмяність та інші).
    Базові масла - це масла, отримані з зерен, насіння, ядер рослин шляхом пресування, вони живлять волосяну цибулину, покращують структуру волосся, сприяють більш інтенсивному росту волосся і роблять його шовковистим і блискучим.
    - Масло зародків пшениці, гарбузове, рицинове - для росту волосся;
    - Макового насіння, кедрового горіха, рицинове - проти лупи;
    - Кунжутне, жожоба, авокадо - для фарбованого волосся;
    - Лісового горіха, кедрового горіха, реп'яхове - проти випадання.
    - Авокадо, конопляне, соєве, мигдальне, паростків пшениці, кокосове - при тьмяному, слабкому, ламкому волоссі;
    - Кунжутне, соняшникове, звіробою - при жирному волоссі.
    - Покращують стан волосся всіх типів: лляне, кавунових кісточок, макового насіння, жожоба, виноградних кісточок, реп'яхову, рицинове, персикове, оливкове, кукурудзяне.

    Ефірні масла отримують з самих рослин (плодів, кореневищ, листя, квіток), вони відрізняються від базових масел летючістю, високою концентрацією і яскравим ароматом. Правильно підібрані ефірні олії здатні впоратися як з випаданням волосся, лупою, так і здатні нормалізувати утворення шкірного сала.
    - Для жирного волосся використовуються ефірні масла грейпфрута, імбиру, кедра, кипариса, лаванди, евкаліпта, сосни, шавлії.
    - Для сухого - апельсина, іланг-іланг, розмарину, ромашки, лаванди.
    - Для нормального волосся - лаванди, розмарину, герані, лимона.
    - Позбутися від лупи допоможуть ефірні масла розмарину, чайного дерева, евкаліпта, лимона, деревію.
    Ефірні олії перед застосуванням розчиняються в базових та додаються до охолодженої рідини.
    6. В останню чергу додаємо сік алоє, який так само є відмінним стимулятором росту волосся. Для того, щоб посилити лікувальні властивості алоє, краще заздалегідь підготувати зрізане листя за методом Філатова (метод біологічного стимулювання): середні й нижні листки дорослої рослини зрізати, промити кип'яченою водою, висушити, загорнути в папір або серветку і помістити в темне місце з температурою+ 4 - 8 ° С на 10 - 12 днів (можна покласти в холодильник). У таких несприятливих, стресових умовах в листі виробляються біогенні стимулятори. Не потемнілі листя подрібнюємо, через марлю вичавлюємо сік і чайну ложку його додаємо в наш шампунь.
    7. Все ретельно перемішуємо, переливаємо в ємність, яка щільно закривається і ставимо в холодильник, де шампунь перетворюється на желе, там же він і буде зберігатися.
    Застосування шампуню
    Можна від желе відрізати шматочок і використовувати його, розігрівши в руках і втираючи в змочене водою волосся. Але більш позитивного ефекту можна добитися, якщо відрізаний шматочок желе підігріти на водяній бані або в мікрохвильовій печі (головне - не перегріти), тоді теплі базові та ефірні масла набагато простіше і швидше зможуть проникнути у волосся і шкіру голови. Шампунь дуже добре розподіляється по волоссю, не тече. Бажано потримати його на голові коло 10 хвилин, в цей час можна проводити ніжний масаж голови або ж займатися іншими банними процедурами.
    Після використання такого шампуню немає необхідності в застосуванні бальзаму, волосся стає м'яке і слухняне, відмінно укладається, після першого ж застосування з'являється помітний об'єм і природний блиск. Звичайно, за один-два рази з усіма проблемами волосся остаточно впорається не вийде, але якщо використовувати такий шампунь регулярно протягом кількох місяців, то вам гарантовані блискуче, здорове, густе волосся та запитання від подруг і колег - а яким же шампунем ви миєте голову ?
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 12:40 am

    Колись користувалась,ще в студентські роки шампунем Клівен,він зараз є?
    Linda88
    Linda88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 29.01.2013

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Linda88 2013-01-29, 9:54 pm

    Я фарбуюсь на блондинку, тому волосся досить попалине. Добре допомагає маска Бреліл.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-01-29, 10:02 pm

    Бреліл з вівсом Нумеро дійсно непогана маска та і шампунь теж)
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор ялю 2013-01-29, 10:31 pm

    ой, а в мене від Бреліл Нумеро швидко жирніє волосся:(

    Таня, якою пилочкою краще підпилювати нігті? чула , металевою не бажано...
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-01-30, 10:22 am

    Краще це робити на картонній основі з малою грануляцією.Тобто щоб була не дуже жорстка.А металева не є шкідлива,просто нею важко правильно підпилювати собі під правильним кутом.
    Кавуся перенеси Юліне пиання про нігті і мою відповідь в Б"юті поради)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-30, 10:25 am

    Не можна так. тому хай вже буде тут, але дівчата дотримуйтеся теми!!!
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор ялю 2013-01-30, 12:14 pm

    Перепрошую , я не побачила, що це суто догляд за волоссям.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ollenka 2013-02-02, 10:39 pm

    Дівчата, порадьте будь-ласка якусь маску для тонкого волосся, щоб сильно його не обтяжувала, але й запобігала посіченості
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Кідді 2013-02-02, 10:50 pm

    Останній раз я взяла пантін, так нічого, не жирніє, і не обтяжує.Можеш пробувати.А перед тим взяла сйос, було жахливо, таке враження що голову взагалі не мила.
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор milanka 2013-02-02, 10:54 pm

    я користуюсь Ельсевом, мені підходить
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор ялю 2013-02-02, 11:29 pm

    я беру кожен раз різний шампунь, Ельсев теж дуже люблю..

    Оленка, спробуй маску ельсев цитрус, і давай лише на кінчики...я масками не користуюся, бо дууууже швидко жирніє волосся, а без неі то можна і через день голову мити.

    Таня, а що скажеш про сухий шампунь? от рекламують зараз такий від сіос, він дійсно трохи освіжає волосся, чи то профанація?
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ollenka 2013-02-03, 12:57 am

    Дякую, дівчата за поради!

    Ялю, люблю усе, що з цитрусом, тому вона мені вже апріорі подобається :) А які ще шампуні використовуєш?

    Ще також хотіла спитати щодо різних засобів для кінчиків волосся, у мене вже декілька років були кристали бреліл, можливо ще щось дієве порадите?
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор milanka 2013-02-03, 9:10 am

    ого дівки, я 2 рази в тиждень волосся мию і все ок)
    користуюсь тільки шампунем і бальзамом
    ще маю спрей для сухих кінчиків від пантіна, не сказала б що він помагає
    а на рахунок сухого шампуню, то не пробувала, але і не вірю в таке, всеодно ж хочеться голову водою освіжити , а його змивати не треба
    та й то тільки волосся напевно очищається, а шкіра голови ні, і потім перхоть може бути

    знаю що для кінчиків гарно допомагає олійка, але якої саме фірми то треба пробувати
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор ялю 2013-02-03, 9:51 am

    та то ясно, що голову краще мити:))) але для пожарних випадків,цікаво чи щось дає?
    milanka, класно 2 рази в тиждень...я мию або щодня, або через день...буває , що і через 2, але тоді я вже себе ненавиджу:)))

    Ollenka, ще беру head$shoulders, теж цитрусовий або ментоловий, деколи Шаума,Фруктіс, але стараюся брати імпортні...у Львові є пару таких точок , де іх продають...Після рушника( перед сушкою) користуюся спреями-кондеціонерами (від шварцкопф, або пантін)....
    як на мене, то бреліл найкращі кристали-олійка....я коли вирівнюю теж користуюся таким.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Ollenka 2013-02-03, 5:55 pm

    ялю, про ненавиджу дуже влучно:)))) я також мию голову щодва дні, а влітку як правило щодня. Знаєш, у мене сестра купила спрей пантін оригінального виробництва, а не Росія, каже, що різниця величезна, навіть не думала, що продукція однієї і тієї самої марки може так сильно відрізнятись. Також каже, що спочатку не могла зрозуміти, чому закордоном таж сама косметика дорожча, а це знову ж таки залежить від виробника

    Спонсорований контент


    Догляд за волоссям - Сторінка 4 Empty Re: Догляд за волоссям

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-07, 8:43 am