НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+26
Тетяна371
Міхрімах
Іріша
Алла
Мері 13
Ester88
oli4ka
Ollenka
musya
Oksana1989
ялю
Oxana_Sunny
голубка тетяна
Natie
Margoshka
Yulya123
Ната Д
Таська
Світулька
EspozaFeliz
Himena
Молочна шоколадка
Кідді
oksano4ka
milanka
Kavusja
30 користувачів

    Меню для однорічної дитини!

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-09-12, 1:32 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Дівчата пропоную писати чим ми годуємо наших діток, скільки раз і по скільки грам.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-12-06, 10:42 pm

    не знаю як кому але коли малий почав їсти нашу їжу у мене почала більше боліти голова що готувати.....бо одне і теж набридає

    Може хтось знає рецептик якось смачної страви для малечі щоббуло ще і корисно і йому цікаво.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-14, 1:50 pm

    Мій малий любить піцу і канапки, не те щоб я його ними годую, але коли готувала вдома то він постійно просить, дам куснуть, а він ще просить... любить все солоненьке... прісне взагалі не їсть, манку не любить... дуже любить гречаний супик, каші ми ще дитячі їмо... ну і суміш звісно обов'язково
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Margoshka 2012-12-22, 12:05 am

    І моя щавлевий борщ вже пробувала, правда, з моєї тарілки... То їй сподобався дуже! А помідоровий суп ми вже давно їмо.
    В рочок були на плановому у педіатра, то ось що вона казала стосовно харчування. В загальному, за день дитина має випивати не менше 500мл молока, але сюди ж входять і йогурти, і кашки на молоці, і сирки... З продуктів вже можна давати все, але не 2нових на день. Заборонено лише бобові (вони ще заважкі), гострі, перчені страви, гриби, жирну свинину, шоколад, сухофрукти і газовані напої. А, і в їжу вже можна додавати трошки солі і інших спецій.
    А десь читала, що з року добова норма м'яса має бути 100гр, скільки ви даєте?
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Natie 2012-12-22, 4:58 am

    Дивуюсь, чому всюди різні підходи до харчування. тут в знайомої малий випавав 500мл молока, то сказали, що забагато. Комаровський каже, що самого молока, бажано не перевищувати 200мл. Нам лікар сказав, що рибу можна з 2-х, я ще досі дивуюсь, і перепитаю його, може щось поплутав. А от вчора отримала на малу купони, і там є фасоля.тут якщо не помиляюсь, вони кажуть що в ній багато клітковини.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-12-22, 9:29 am

    ото що правда то правда...всюди все своє....там можна давати а там ні....Я годую всім і рибу наприклад їмо з 1.6 місяців але морську і нежирну .Все інше молоко купую дитяче злагода і яготинське, йогурти і сирочки і твердий але дуже хороший сир....маленький шматочок може з їсти. Піцу теж печу але йому спеціальну....канапки теж гарячі а ще омлет з молочком.....Супи і каші неохоче тепер їсти бо спробував смачнішої їжі.
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Margoshka 2012-12-22, 9:43 am

    Ой, з тими малими хитрунами:)
    В моєї все, що в моїй тарілці, значить смачніше за її їду:))) і буде стояти клянчити, поки не дам:)
    А ви даєте діткам їсти самим?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-22, 10:53 am

    Нам в поліклініці казали так, вводимо сир, кефір з 8ми місяців, з 10ти м'яско, а потім рибку, все це ми вже давно їмо, м'ясо не дуже любить, а от котлетки рибні їсть гарно, також їсть по трошки все, що ми... але зараз в нас зуби лізуть і крім суміші нічого не хоче.
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Кідді 2012-12-22, 11:12 am

    Margoshka пише:Ой, з тими малими хитрунами:)
    В моєї все, що в моїй тарілці, значить смачніше за її їду:))) і буде стояти клянчити, поки не дам:)
    А ви даєте діткам їсти самим?
    Мала сама не їсть вона розкидає на половину столу, але та ложка в її руках стає чарівною, рот прямо сам відкривається)))) lol
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-23, 9:08 pm

    Дівчата, а ви даєте малим консервацію???
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-12-23, 11:39 pm

    Консервацію не даю, окрім квашеного огірочка який ми дуже любимо. І квашена капусточка нам смакує перебирати пальчиками і в рот запихати. Дуже любить їсти сама, але не ложкою а руками. Тверду їжу їсть саменька, кусочок м'яска, ковбаску, сир, а от супи і каші то годую
    Дуже любить сама їсти довгі макарони
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Margoshka 2012-12-24, 8:51 am

    Ми консервацію ще не пробували.
    А моя навпаки, те, що кусочками, не хоче в руку брати, а одразу відкриває рот, щоб я туди поклала. Зато норовить в мене ложку забрати, коли годую її рідким... От думаю, якщо недавати, то вона ж ненавчиться сама їсти?
    Купили ми вчора 2 нових каши, з медом і з какао, цікаво, чи засмакують їй...
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Кідді 2012-12-24, 2:17 pm

    моя дуже любить огірки мариновані(домашні), недавно їла їх з макаронами)
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-24, 5:09 pm

    Я стараюсь давати йому пробувати все,те що їм сама,ну крім якихось гадостей..Дуже любить відбивні)Сир твердий Королівський,мандарини,банани,але лиень коли ми теж їмо)
    Але надалі нажаль сіся-основний раціон..що з тим робити..
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Кідді 2012-12-24, 5:24 pm

    Таня ми такі як ви))))
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Natie 2013-01-10, 7:17 am

    І ми приєднуємось до вас! Бо ліпше від циці для неї нічого не може бути.
    Їмо ми не багато в рік. Ніби давала все, що можна, але вона в мене picky eater(вибагливий їдок). Так взагальному, то зранку роблю її кашку якусь молочну(з фруктами готові, тільки добавляємо молоко, або воду). В обід щось ситніше. Дуже любить кашу з голубців, борщ. макарончик, картопельку. потім під вечір можемо пюрешку з"їсти з баночки, або сир з сметанкою. часом даю тушену печіночку, але щось я її тут не довіряю, не знати чим вони годують тих курей!Почали вводоти молокі в рік, щоб пила, поки результат не дуже. А взагалі, то в мене бракує фантазії, що приготувати.
    Порадьте, як зробити омлет на сковорідці, щоб не був дуже жирним. і пару рецептиків не помішало б.
    Oxana_Sunny
    Oxana_Sunny
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 35

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Oxana_Sunny 2013-01-10, 12:44 pm

    Ми з року на загальному столі. Їсть мала 4 рази на день + перекуси. Їсть все, особливо любить макарони, вареники і борщ. Під забороною в нас жарене, гостре, шоколад.
    Омлет не дуже любить, такий традиційний з молоком, то роблю з сметаною. Цей іде на ура.
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор ялю 2013-01-10, 2:06 pm

    Natie,просто не давай багато оліі і роби під кришкою,щоб був паровий ефект.
    Oksana1989
    Oksana1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 568
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 34

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Oksana1989 2013-01-12, 12:49 pm

    Oxana_SunnyЯ думала, що вареники ще зарано таким малявкам
    Ми також їмо вже майже все, крім вареників, жареного, консервантів, свіжих огірків, перець ще не давала. Особливо любимо сирник і солодощі , стараюсь їх зводити до мінімуму, але як побачить, то крик на цілу хату поки свого не отримає.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-12, 1:09 pm

    А мій вареники їсть, нічого в цьому поганого не бачу.
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор oksano4ka 2013-01-12, 3:16 pm

    і я вважаю що шкоди від вареників не буде, там же тісто і картопля, якщо окремо можна то чому разом зарано?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-12, 3:20 pm

    Мій їв з м'ясом, печінкою, картоплею... йому подобається, животик не болить, якщо все в міру давати.
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор milanka 2013-01-12, 4:40 pm

    а ваші малюки жують їжу? мій хитрун жує коли йому хочеться, а як не хоче, то плюється
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор ялю 2013-01-12, 5:17 pm

    Ага, моя теж деколи жує гарно, а деколи випльовує або взагалі рукою з рота витягує, і кривиться ніби ій там якогось Г , за перепрошенням, дали:))) причому одну і ту ж іжу, яка практично завжди одинакова на смак....

    А зараз я варю ій зупку на два дні, то в нас виходить-2 дні гречана, 2 дні уха, 2 дні борщ:) А ще один день овочеве пюре з м'яском...
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор musya 2013-01-16, 4:00 pm

    Вчора знайшла в журналі рецепт сирних кульок, приготувала, вийшло дуже смачно і корисно для діток.
    Ось рецепт:
    400гр домашнього сиру
    3ст.л. манки (з гіркою)
    1ст.л. цукру.
    Все вимішати і залишити на 30хв., потім формувати кульки і варити у кип"ячій воді, спочатку на великому вогні, потім, коли кульки спливуть, вогонь зменшити і варити ще 2хв. Готову страву подавати з сметаною або варенням.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-24, 11:49 am

    Ми зараз їмо 4-5 разів на день.
    Найбільше любить супчики.
    Такою даю йогурт, сирок, або пудинг дитячий.
    Молоко не любить, кашу манну теж не їсть.

    Спонсорований контент


    Меню для однорічної дитини! - Сторінка 3 Empty Re: Меню для однорічної дитини!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-11, 11:57 pm