НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 7, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 7 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+40
Танюшка С
Галочка-Палочка
ляля
Тетяна371
Koroleva
petrywka
Жанна
мамася
Алла
Іріша
Ly...
shchepna
Oxana_Sunny
Ksush@
kalina-80
ялю
ma-natka
Oksan@
ромашка
голубка тетяна
Natie
Кідді
nana2010
Світулька
Мері 13
пушкарік
AmInka
musya
Ollenka
Margoshka
mad_housewife
milanka
Oksana1989
Молочна шоколадка
Таська
Ната Д
kukusya
Юлія
Kavusja
Yulya123
44 користувачів

    Щеплення...за і проти!

    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-01-28, 6:27 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Дівчатка...хто що скаже про щеплення, яка ваша думка чи будете ви їх робити....і чи робили...І чому???????
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Кідді 2012-06-11, 11:56 am

    Я не кажу, що не робитиму взагалі, я просто зачекаю коли трошки підросте.
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Natie 2012-06-27, 7:50 pm

    Я за щеплення. в роддомі нам зробили БЦЖ, і гептит. До 6 місяців не було вакцин. Тепер в США зробили поки РОтавірусну і ТИпу нашої АКДС. в суботу ще йдемо робити, ще не знаю які. тут за БЦЖ категорично проти. лікар каже що це варварство. А моя сусідка лікарка каже, що з того що у більшості з нас є БЦЖ і багато хто все рівно хворіє на туберкульоз. так, щ як Бог дасть другу дитину, БЦЖ робити не буду.тай ранка після неї ТАК ДОВГО заживає.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-08-09, 8:34 pm

    Були в поліклініці на днях, то там в хлопчика якому 9 міс. вже майже всі щеплення є, а в нас тільки три... до чого я веду, що в нас більшість робити щеплення, відмовляються одинця і то лише тому, що дітки або хворіють, а бо батьки переконані, що так буде краще... а нам мають робити щеплення, але їх просто НЕМАЄ... чому так???

    В аптеці за гроші можна купити, а на дитячі поліклініки не виділяють виходить!?
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор пушкарік 2012-08-09, 8:47 pm

    Ми не робимо - і я задоволена.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-08-09, 10:25 pm

    Вибір за кожним.Я роблю Ігорчику,бо спілкувалась з багатьма імунологами,і педіатром з Польщі.То всі радять,але якщо дитина повністю здорова.
    А особисто в мене протипоказ на щеплення,то собі не роблю.І якщо чесно,то трошки страшно захворіти якоюсь бякою немаючи щепки від неї...
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Кідді 2012-08-09, 10:43 pm

    Я не роблю щеплень, бо мої засранці постійно як не смаркають то срайдають((((, от зараз хочу малому перед школою зробити, хоч самі основні ( бо має лише бцж і гепатит), а мала гепатиту не має.Мені добре, мама в дома і я в курсі коли які прививки є і коли робити)
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Таська 2012-08-09, 11:04 pm

    Арінка також тільки БЦЖ має, і тільки збираюсь робити то або соплі або зуби вилазять
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-08-14, 5:41 pm

    Ми сьогодні ходили на щеплення, нам медсестра подзвонила, що є вакцина... Малий як завжди навіть не пискнув.
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Кідді 2012-08-14, 5:49 pm

    Kavusja він в тебе мужичок Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 391c71ae2e42204bb908d5c44ab87e32
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-08-23, 9:58 am

    хто робив перші щеплення Пентаксином,третє щеплення чим робили?
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Margoshka 2012-08-23, 12:23 pm

    Kavusja пише:Ми сьогодні ходили на щеплення, нам медсестра подзвонила, що є вакцина... Малий як завжди навіть не пискнув.
    а Марго завжди верещить як різана! вся поліклініка чує... Після щеплень, навіть і звичайних оглядів боїться і завжди плаче!
    ярославчик молодець!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-03, 11:25 am

    Дівчата хто робив манту??? І чи варто і як дітки перенесли???
    ромашка
    ромашка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 182
    Реєстрація : 18.09.2012
    Вік : 46

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ромашка 2012-10-03, 1:36 pm

    манту робили давніше до 2 місяців, перед садочком перенесли добре.
    Oksan@
    Oksan@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 701
    Реєстрація : 17.08.2012
    Вік : 34

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Oksan@ 2012-10-03, 4:50 pm

    Сусідські діти робили манту (ще до двох років). Перенесли прекрасно. Ми - ні. Просто ми взагалі без прививок живемо, бо так мене бабця заагітувала, вона мені їх на папір записує лише. Але в мене досить здорова дитина, тож і не страшно...
    Так що поради-порадами, а вирішувати Вам, бо лише Ви знаєте свою дитину.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Ната Д 2012-10-03, 5:00 pm

    і я своїм не роблю прививки
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-03, 6:31 pm

    мене цікавить як діти її переносять, а на рахунок робити чи ні, то я роблю всі щеплення, вважаю що в наш час вони потрібні...
    ромашка
    ромашка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 182
    Реєстрація : 18.09.2012
    Вік : 46

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ромашка 2012-10-04, 9:17 am

    я думаю що потрібно. Своїм робила.
    Oksan@
    Oksan@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 701
    Реєстрація : 17.08.2012
    Вік : 34

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Oksan@ 2012-10-04, 10:48 am

    Kavusja пише:мене цікавить як діти її переносять, а на рахунок робити чи ні, то я роблю всі щеплення, вважаю що в наш час вони потрібні...

    Якщо дитина здорова, то переносить добре. Просто Вам треба буде декілька днів не забувати про прививку.
    ma-natka
    ma-natka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 83
    Реєстрація : 04.09.2012
    Вік : 44

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ma-natka 2012-10-05, 2:18 pm

    Я тоже своим делаю прививки - старшей все по расписанию, младшей начали по индивидуальному графику, но теперь, сравнялись, а сыночку когда есть вакцина, которой доверяет мой педиатр.
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ялю 2012-10-05, 10:56 pm

    Робимо всі прививки , головне перед ними обстежити дитину і робити на фоні повного фізичного здоров'я!
    Більше того збираюся робити всій сім'і включно з малою прививку від грипу...Я собі іі роблю кожного року (крім того, як була вагітна) і ттт, навідміну від багатьох навіть насмарку не мала...

    Манту-це не прививка, це реакція...вона не дає імунітету , а лише показує, чи є туберкульоз чи ні. А прививка від туберкульозу це БЦЖ. Манту в 90% переноситься добре. Можливе винекнення місцевоі реакціі -почервоніння, припухлість , але вони проходять. Не треба іі мочити 2 дні.
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ялю 2012-10-05, 11:11 pm

    Ще трохи перечитала попередні дописи...хм і так:
    -чому до 6 міс йде аж три компексні привики? не задумувалися? Тому що до піврічного віку в дитини найміцніший імунітет переданий від матері (не плутайте з ГВ) він є і грудників і штучних!! у всіх! тому саме в цей період найкраще привити дитину! те що до року не варто не правда,якраз потім важче зловити період повного здоров'я , як не зуби, то ще якась фігня!
    Є діти,які мають протипокази до певного віку і це інша справа, мова йде про основну масу дітей.

    Не згідна, що гепатит потрібен лише хірургам, ніхто не застрахований від операцій(зуби, апендицити, кр і навіть брості роди з чистками, епізіотоміями та ін.) про манікюри-педікюри взагалі мовчу....
    Кір, краснуха, паротит -потрібні вакцини і навіть дуже. Так вони не дають 100% гарантіі , але навіть,як дитина захворіє це буде легка форма. А де гарантія, що не щеплений точно захворіє в дитячому віці і перенесе легко??? нема таких гарантій це на двоє бабка ворожила!!!! Саме масові відмови від щеплення КПК привели ло епідеміі кору минулого року, яка до речі ще триває і невідомо скільки протриває. І через цю епідемію страдають діти, які мають імунодефіцити, лейкози і таке інше....
    Менше слухати сусідів по під"ізду, а більше радитися з лікарями. Не вірите іншому, ідіть до другого, шукайте поки не знайдете свого. Не всі такі погані.

    Штам туберкульозу міняються, але міняються вони і в бцж, ми і так маємо проблему з цим в краіні, а як би масово не щепилися, був би повний ппц!!!
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-10-06, 9:25 am

    Я своєму сину не роблю прививок....І не збираюся...У мене на те власні причини і не намагатимуся когось настроїти негативно...Кожен для своєї дитини сам вирішує що і як робити...

    Наприклад лікарі своїм дітям їх не роблять,але не тому що не дієво, а тому що та вакцина яку ми маємо в поліклініці просто жахлива...Треба замовляти за власний кошт...може та краща..
    Я на власні очі бачиладіток,які постраждали після вакцин.....алергічна реакція а потім паралізовувало руку чи ногу...таких багато...Хто як щопереносить..Але ж вибачте коли її колять не знають чи є у вас на щось алергія...

    Ми маємо лише бцж, ту що в роддомі...не знаю може збіг що робили якраз в ту ручку що в нас на даний момент не працює....надіюся збіг..Мене заставили написати відмову, хоча формально я не маюїї писати бо в нас є протипоказання...нам просто не можна їх взагалі робити...і смисл...в садок нас всеодно не візьмуть,хоч дитинаходяча...але їхтам бачити не хочуть...спілкування з дітками в нас майже не має...нащо травити дитячий організм...це моя думка...

    Я маю всі прививки, а толку перехворіла всім чим тільки можна...насилу відкачали після кіра...тодуже важка хвороба...від коклюша теж...мама каже страшно те все згадати...і їй говорили...лишайте дитину...і пишіть відмову...вона до ранку навряд чи доживе...А бач як вийшло..я вижила...організм сам те має перебороти без прививок
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ялю 2012-10-06, 10:05 am

    Yulya123, то звичайно ваше право. Наскільки я знаю у вас інша ситуація і вам дійсно протипоказана вакцинація.

    Те , що лікарі не роблять своім дітям неправда, наприклад я маю багато знайомих лікарів, чи дітей і внуків лікарських-всі без винятку щеплені, деякі навіть під час соплів (без т-ри) ....
    В нас люблять роздути і все перекрутити. Щепили недообстежених дітей, хворих, дітей,які мають неврологічні і імунологічні проблеми, от і виникали ускладнення, а винили саму вакцинацію....якби щепили іх здоровими, напевно нічого б не сталося....В нас преса і сусідка по під"ізду мають більший вплив на людей ніж лікарі. За кордоном таке , навіть не об говорюється і прививок там значно більше ніж у нас....І не мають вони таких епідемій туберкульозу чи кору ,як у нас....
    Те , що після вакцинаціі хтось хворіє тяжкими формами захворювань рідкі випадки, в основному все по іншому. Просто людей більше лякає одна погана історія ніж 100 добрих і це є нормально і закономірно. Вважаю, якщо дитина схильна до різного роду таких реакцій, чи по родині таке буває, треба просто консультуватися в спеціалізованих центрах з імунологами , а не з пересічними педіатрами в поліклініці, які як не прикро можуть не знати всіх нюансів .

    Я про щеплення думала ще будучи вагітною, випитувала всіх лікарів і просто знайомих з дітками, читала інформацію, бо теж вагалася і переживала за майбутнє.
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ялю 2012-10-06, 10:09 am

    а перехворіти всім самому? хм, не допусти Боже захворіти комусь на дифтерію, правець , поліомієліт чи гепатит ....
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-10-06, 10:17 am

    ялюповністю з тобою згідна.Щеплення дуже потрібні!Це єдине чим ми можемо захистити своїх діток від страшних хвороб!Особливо,коли зараз знову спалахують єпідемії,як не вітрянки,то кіру а про туберкульоз я взагалі мовчу!Страшно(((

    Спонсорований контент


    Щеплення...за і проти! - Сторінка 3 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-29, 1:34 pm