НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+40
Танюшка С
Галочка-Палочка
ляля
Тетяна371
Koroleva
petrywka
Жанна
мамася
Алла
Іріша
Ly...
shchepna
Oxana_Sunny
Ksush@
kalina-80
ялю
ma-natka
Oksan@
ромашка
голубка тетяна
Natie
Кідді
nana2010
Світулька
Мері 13
пушкарік
AmInka
musya
Ollenka
Margoshka
mad_housewife
milanka
Oksana1989
Молочна шоколадка
Таська
Ната Д
kukusya
Юлія
Kavusja
Yulya123
44 користувачів

    Щеплення...за і проти!

    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-01-28, 6:27 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Дівчатка...хто що скаже про щеплення, яка ваша думка чи будете ви їх робити....і чи робили...І чому???????
    Жанна
    Жанна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 14
    Реєстрація : 27.08.2013
    Вік : 39

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Жанна 2013-09-22, 9:05 am

    Жанна
    Жанна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 14
    Реєстрація : 27.08.2013
    Вік : 39

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Жанна 2013-09-22, 10:24 am

    ще це прочитайте http://www.afanas.ru/privivki/
    petrywka
    petrywka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 752
    Реєстрація : 25.02.2013
    Вік : 42

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор petrywka 2013-09-22, 1:43 pm

    Я зважуваля, вивчала різні дані, читала статті і таки зробили щеплення. На той час тільки починався рух проти щеплень, а нам в садок пора. Знайомих, що просили б за нас не мали, тому вирішили зробити все як вимагали.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-09-22, 2:23 pm

    без щеплень помирає більше дітей ніж від щеплень... не всі хвороби проявляються в перші місяці життя дитини, тому не можна списувати все на щеплення, треба враховувати різні фактори впливу...

    Ми робимо щеплення, ттт, все добре.
    Жанна
    Жанна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 14
    Реєстрація : 27.08.2013
    Вік : 39

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Жанна 2013-09-22, 2:44 pm

    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Алла 2013-09-22, 4:04 pm

    Ми робили всі прививки, крім гепатиту. Страшно робити, а ще страшніше не робити, мені здається коли є прививка, то навіть, не дай Бог, дитина захворіє, то хвороба буде проходити в легшій формі.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Koroleva 2013-09-22, 4:44 pm

    Так...прививки це така тема про яку можна говорити і спорити вічно...Але страшно тим що коли діти не пройшли жодного з лікарів а потім виявляється що є реакція на той чи інший компонент і дуже погана.
    Кожному з нас вирішувати чи робити їх чи ні...Ми не робимо але не тому що хворі чи ще щось, просто реально страшно...Моя мама працює лікарем
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Алла 2013-09-22, 5:04 pm

    А нам родичі-лікарі радили робити, своїм внукам роблять. Так як в мене хлопці, то від паротиту( свинки) треба 100% робити і від стовбняка треба точно, діти падають, раняться, бють коліна.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-09-22, 5:11 pm

    мій чоловік коли привіз нас з роддому, розрубав собі руку склом... то коли зашивали йому теж робили від стовбняка, до чого я веду... страшно коли доросла людина хворіє, а це діти... тому їхнє здоров'я важливіше... малий зараз хворіє, одужає і будемо йти на останнє щеплення
    petrywka
    petrywka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 752
    Реєстрація : 25.02.2013
    Вік : 42

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор petrywka 2013-09-22, 6:46 pm

    Звичайно, що вцьому пиатнні порадників немає, кожен вирішує сам для себе. Та й зараз є можливість робити щеплення в приватних кабінетах імпортними вакцинами.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Koroleva 2013-09-22, 8:47 pm

    Алла пише:А нам родичі-лікарі радили робити, своїм внукам роблять. Так як в мене хлопці, то від паротиту( свинки) треба 100% робити і від стовбняка треба точно, діти падають, раняться, бють коліна.


    я ж написала що у кожного своя думка з лікарів, коли не було страшних випадків то і всім роблять але родичі то одне а коли бабуся тоінше...їй то шкода свого внучка тим паче що бачила сама смертельний випадок внаслідок анафілактичного шоку...

    А за столбняк то я розумію раніше робили...таке враження що ви ті рани не промиватимете і нічим обробити...ми живемо слава Богу не настільки відсталій країні де нема перекисю і зеленки.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Koroleva 2013-09-22, 8:51 pm

    petrywka пише:Звичайно, що вцьому пиатнні порадників немає, кожен вирішує сам для себе. Та й зараз є можливість робити щеплення в приватних кабінетах імпортними вакцинами.
    Оце точно, краще піти і купити вакцину і задати купу запитань і пройти купу лікарів, наприклад того ж алерголога та імунолога а потім вже робити.
    Я не проти прививок як таких, але проти тих китайських вакцин...коли речі їх носити то таке але точно не ліки.
    Мама каже що мало хто з мам питає про ліки коли зазначають дітям, дають вся підряд...А коли ще назначають хороші препарати то дуже сваряться що здерти гроші хочуть...Так і з вакцинами...Китай і Індію колять а потім чекають а чи пронесе чи ні
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Алла 2013-09-22, 11:16 pm

    Koroleva пише:
    я ж написала що у кожного своя думка з лікарів, коли не було страшних випадків то і всім роблять але родичі то одне а коли бабуся тоінше...їй то шкода свого внучка тим паче що бачила сама смертельний випадок внаслідок анафілактичного шоку...

    А за столбняк то я розумію раніше робили...таке враження що ви ті рани не промиватимете і нічим обробити...ми живемо слава Богу не настільки відсталій країні де нема перекисю і зеленки.
    Так, у кожного своя думка... я роблю щоб мені було спокійніше. А від столбняка перекись і зеленка не допоможуть. Знайомої хлопчик впав і розсік брову, то в лікарні першим запитанням лікаря було, чи є прививка від столбняка.
    Китайська чи Індійська вакцина не попадала нам, перед вакцинацією я інструкцію перечитую, свекруха провізор, то я проінформована що це дійсно погані країни-виробники.
    Тетяна371
    Тетяна371
    -
    -


    К-ть повідомлень : 309
    Реєстрація : 25.09.2013
    Вік : 35

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Тетяна371 2013-09-25, 9:54 pm

    Ми робили прививки, маємо БЦЖ, гепатит Б один та зробили вже 3 АКДС
    зарас маємо робити кір-краснуха
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-11, 11:15 am

    Дівчата хто дивився новини... ви чули, що хочуть зробити... дозволи ввіз вакцини з Індії без документів, це при тому що від тієї вакцини вже були смертельні наслідки... Вони так відкрито про це говорять... Я просто в шоці, нам ще треба два щеплення, але боюся робити бо сказали що в Київські поліклініки вже почали завозити Індійську вакцину... бо та вакцина яку випускає Європа дорожча у вісім раз для України це не вигідно... ну звісно хай краще діти вмирають, мені страшно жити в такій країні!!! Не буду робити щеплення!!!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-11, 11:36 am

    На сьогодні це і для мене болюче питання. Бо я ЗА щеплення,моя Саша має всі прививки,а от коли Аліна родилась,не було вакцини(АКДС),а потім мені порадили їх трошки відкласти,поки проходили курси масажу,фізпроцедур... І зараз дитині буде рік,в нас тільки БЦЖ,інші не знаю коли робити,то кашляла,то сопельки,зараз один за одним ріжуться зубки,дитині то жахливо важко...Там на грудень грип обіцяють... Я вже не знаю,по якому графіку нам робитимуть їх. А тут ще такі питання з вакциною. Трохи боюсь. Але я хочу,щоб моя дитина була привита,тоді я буду жити спокійніше. Але як наважитись перший раз ,та і коли? Напевно це вже розглядатиму весною чи літом.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-11, 11:48 am

    Kavusja пише:Дівчата хто дивився новини... ви чули, що хочуть зробити... дозволи ввіз вакцини з Індії без документів, це при тому що від тієї вакцини вже були смертельні наслідки... Вони так відкрито про це говорять... Я просто в шоці, нам ще треба два щеплення, але боюся робити бо сказали що в Київські поліклініки вже почали завозити Індійську вакцину... бо та вакцина яку випускає Європа дорожча у вісім раз для України це не вигідно... ну звісно хай краще діти вмирають, мені страшно жити в такій країні!!! Не буду робити щеплення!!!
    Навіть не знаю,що і порадити... З одного боку,якщо почали прививати,то треба довести діло до кінця,інакше попередні прививки підуть коту під хвіст. З них не буде толку. Ой,а з іншого... Як то звикла наша влада всі проблеми перекладати на плечі батьків,знімають з себе будь-яку відповідальність. Щось зробиться з дитиною,а вони скажуть,що ти сама винна,мамаша,ніхто ж тебе не заставляв...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-11, 11:55 am

    От нам два рази робили пентаксином щеплення і все добре, наслідків не було ніяких... а от прочитала що від нього дітки вмирають і перестають ходити і так далі... і що тепер??? Ми всі щеплення робили безкошт овно в поліклініці...то що тепер мені купувати за 400грн. хорошу вакцину??? Я не знаю що робити... а манту???
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-11, 12:35 pm

    Ну Манту це не вакцинація,це проба на туберкульоз,я до її ставлюсь спокійно. Вона не призводить до таких наслідків,як вакцини. От я не знаю,чи в нас роблять пентаксин,це мабуть суміш вакцин,щось не знаю точно. Бачите,в нас же ж така політика в країні,що роздувають такі сенсації що на вакцинації,що на грипові... Там може не все так плачевно,як вони це подають. Але ми є матерями і не можемо ігнорувати ту інфо,яку вони нам представляють. Це ж наш материнський інстинкт. Ми і особливо наші діти не захищені державою ні на 1%. Я сама стала боятись вакцинації,і посприяли тому ЗМІ. Але я і не спатиму спокійно,якщо моя дитина не буде привита ,хоча б по-мінімуму. Як зробити правильний вибір,щоб не зашкодити дитині? Інтуіція мовчить.
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ляля 2013-10-13, 6:20 pm

    я взагалі не робила ще прививок крім БЦЖ...то як не мала хвора,то зуби,то ще щось...хочу зробити пентаксимом,але то певне ще не зараз
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2013-10-13, 7:34 pm

    До теми вакцин, кожна мама відноситься по своєму. Розкажу свою історію. Народила молого, важко, при цьому витискали мені його 15 хв ( синяк під грудьми місяць тримався). З роддому виписувати без БЦЖ не хотіли, наполягали, морально давили, погрожували, що буду в них лежати ще довго, поки не дам дозвіл на прививку. В результаті я ту проблему вирішила. Прививок не робила! В карточці малого в роддомі зробили запис: в 1 місяць дитину на обовязковий прийом до невропатолога!
    Через місяць зрозуміла, чому. Дитині поставили гідроцифальний синдром, крововилив в головний мозок, кілька неврологів підтвердили діагноз. Знайшла знайому лікарку, вона сказала від того що витискали дитину, питає чи зробила прививки, я кажу, шо ні. Каже якби зробила прививку дитина могла б бути ... (не пишу того шо вона сказала).
    А неонатолог (дитяча) була на родах, хіба не бачила, як я родила, хіба не бачила в дитини той діагноз. Но вона знає чого вона наполягала на вакцині.
    Ви впевнені, що дитина 100% здорова, немає ніякого протипоказання на прививку? Але в кожного свої переконання. Нікого не агітую, в кожного своя позиція!
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-13, 8:36 pm

    Їм треба звіти здавати про прививки. А уявіть щоби було аби всі від них відмовилися. Такого держава допустити не може тому всі настоюють на прививаню. Та і по суті це як кажуть кого пронесе тому і добре а кого ні той має проблему на все життя яку не лікують бо це неможливо.
    Ми маємо теж тільки БЦЖ з роддому і все і то лише тому що незнала що теж дитина проблемна. Як кажуть зараз педіатри що небуває дітей здорових зараз, є недообстежені.

    Але всеж дітям з хорошим імунітетом варто прививатися а от всім іншим може вилізти боком. aa aa 
    P.S. Доречі діткам із проблемами теж кажуть прививатися, це зупиняє тільки матерів і то не всіх а лікарів ні. Головне не вестися на провокації. Бо назад дороги не будеnelzja 
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-13, 8:40 pm

    Галочка-Палочка,як ви мені нагадали мою ситуацію. Мені мою другу дитину теж витискали,с...,а вона неправильно вставлялась,і получалось,що вони її видушують,а голівка не може пройти,є перешкоди на її шляху,все одно що стіну хочуть пробити(прочитайте в темі історія пологів,я там писала). І дитина мала неврологічні порушення,на які мені звернула увагу масажистка,яку я найняла для масажу ніжок. Якраз тоді було 3 міс,і так сталось,що в полікл. на той час не було вакцини. А я переживала по цьому поводу,бо хотіла щеплення точно згідно календаря,я ж медик. І тут масажистка каже,що на моєму місці вона відклала б прививки,перенесла б на пізніше, бо все на кучу,і неврологія,і ножки,і масажи,і парафін... щоб не нашкодити. Я її послухала,і коли з'явилась вакцина,написала потрібну пісульку. Ніхто з лікарів нічого не казав,не радив. Їм все одно,аби галочка,що ще одна дитина знайшлась для прививки. Нам зараз майже рік. Я дуже хочу привити дитину,такі в мене переконання. Але я боюсь. І після прочитання допису Галі, я впевнилась,що правильно зробила,що перенесла вакцинацію на пізніший термін. І зробила певне рішення:до літа вакцинувати дитину точно не буду,а там буде видно.
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор ляля 2013-10-13, 8:59 pm

    що за лікарі?це жахливо просто...
    та я теж ще не буду робити прививки...до літа будемо чекати...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-13, 9:16 pm

    І ми вирішили останні не робити поки... страшно ппц. Краще перед садочком заплачу...

    Спонсорований контент


    Щеплення...за і проти! - Сторінка 7 Empty Re: Щеплення...за і проти!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-29, 4:32 pm