НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 5, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+16
мамася
Ester88
snv512
Іріша
musya
Ksush@
Olysa
Yulya123
Galicia
oksano4ka
AmInka
Таська
Margoshka
kukusya
Юлія
Kavusja
20 користувачів

    Дружби немає...чи я помиляюся???

    Голосування

    У вас є справжній друг?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-26, 9:16 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Не вірю в дружбу між жінками...Жінки не вміють дружити і цінити дружбу, а можливо вона їм не потрібна...
    Завжди є якась користь...заздрість, не порозуміння...
    Не розумію, чому люди які дружили з дитинства через кільканадцять років стають зовсім чужими, у них немає нічого спільного...хоча колись зарікалися, що завжди будуть разом, що ніколи не відвернуться...час робить своє, все біжить все міняється.

    На даний момент немаю поруч такого друга з яким можна булоби навіть просто піти попити кави і попліткувати, поговорити про життя...поділитися проблемами :(

    Є люди з якими мені цікаво і в нас багато спільного, але вони далеко...

    Сподіваюся, що у вас є поруч вірний друг!!!
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-07, 11:29 am

    [quote="Ksush@"]А ще я подумала,що напевно тут кожен правий по-своєму. І оте існування чи неіснування дружби залежить від нас самих. Від того,що для нас є дружба,як ми сприймаємо ситуації, чого ми чекаємо від друзів і що готові дати взамін. Мені особисто важко відкриватися людям,бо я така є,така непроста,на жаль.Якщо мене 1 раз обманути,зрадити,то я  втрачаю бажання спілкуватись з тою людиною,я то спілкуюсь,але вже ніколи не відкриюсь. Не можу бути байдужою. А ще в шкільні роки,в студентські було не так,було все простіше,бо не ті заботи були,не той розум,та й не той вік.  [/quo

    Ви праві у моему житті так і є, не чекаю більше нічого від оточуючих і нікого не слухаю бо вже раз поплатилася. Це говорить про те що ми не знаємо самі що стається коли розбігаємося поглядами з друзями. Ніби все було добре а тут бах і все скінчилося. Думаю такого бути не може коли вас довгий час щось повязувало, тут вже вина того що треба все вирішувати на корню і обовязково обговорити а не просто дутися.
    А зради бувать у кожного бо одні люди приходять для досвіду і вони просто за іронією долі мають нас навчити і піти. Не всі такі хороші як нам здається
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-07, 11:32 am

    Ksush@ пише:Мені здається,що ми тут всі такі тому і зібралися. Бо в кого достатньо спілкування в реалі,той не шукає його на форумах. Це моя особиста думка.
    Форум це як би таке собі спілкування, але в житті такого не буває, це геть інше. Тут все інше і люди яких ти в очі не бачив а тільки їх написи і взагалі може скластися хибне враження про людину. Думаю тут трохи важче спілкуватися ніж в реалії бо не видно емоцій тільки здогадки. А ми можем трактувати все по своєму.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-07, 11:48 am

    Не думаю, що якби ми зустрілися в реальному житті я б отак просто з усіма ділилася своїм життям, ні... і кожен з вас так само. Форум та й взагалі інтернет це така собі розрядка... де ти можеш вільно все написати...

    На рахунок подруг... ми дружили з першого класу, жили через стіну, сиділи за однією партою, нам подобалися одні хлопці, але із за них ми рідко сварилися... далі пішли вчитися разом, а потім по роботі переїхали жити в одне місто на одну квартиру, нам вже було по 20 років, але працювали окремо.. в неї там нові друзі в мене тут... і одного дня вона просто мені збрехала. А я про це взнала, я не сварилася з нею... я просто викреслила її з свого життя. Боляче було, але я це пережила... я брехню приймаю за зраду. Зараз ми майже не спілкуємося.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-07, 11:56 am

    Да,тут все по-іншому. Онлайн ти не наїсишся,не покохаєшся з чоловіком,не подихаєш свіжим повітрям... Але ти тут виговоришся,з надією,що хоч один з цих віртуальних друзів розділить твій біль чи радість,принаймні мовчки вислухає(прочитає,і до кінця). Тут немає зради і немає розчарування. Мені здається,що з деякими форумчанами я знайома все життя. Да,це віртуальний світ,але в даний час я дуже його потребую. А не так званих друзів,які ходять навколо моєї новобудови і прямим текстом заздрять,бо хата виросла як на дріжджах і т.д. і т.п. Ми зустрілися з ними,однокласниками,а говорити немає про що. Може то я біла ворона?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-07, 11:58 am

    Ти не біла ворона, просто пройшов час і все змінилося. Я зустрічала своїх одногрупників, так ми привіталися посміхнулися і все...
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-07, 12:27 pm

    Ksush@ пише:Да,тут все по-іншому. Онлайн ти не наїсишся,не покохаєшся з чоловіком,не подихаєш свіжим повітрям... Але ти тут виговоришся,з надією,що хоч один з цих віртуальних друзів  розділить твій біль чи радість,принаймні мовчки  вислухає(прочитає,і до кінця). Тут немає зради і немає розчарування. Мені здається,що з деякими форумчанами я знайома все життя. Да,це віртуальний світ,але в даний час я дуже його потребую. А не так званих друзів,які ходять навколо моєї новобудови і прямим текстом заздрять,бо хата виросла як на дріжджах і т.д. і т.п. Ми зустрілися з ними,однокласниками,а говорити немає про що. Може то я біла ворона?  
    та зрада і розчарування є кругом і в неті теж Але тут в тебе інший вихід. Коли комусь щось не сподобаються тебе просто забанять а от в реальному житті тобі рота не закриють.
    А з приводу заздрощів то завджи є і буде, хтось просто щось робить щоб щось мати а інші просто лежачи на диванчику мріють і заздрять іншим. То є такі люди і ти нічого не вдієш з цим
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-07, 12:29 pm

    Kavusja пише:Не думаю, що якби ми зустрілися в реальному житті я б отак просто з усіма ділилася своїм життям, ні... і кожен з вас так само. Форум та й взагалі інтернет це така собі розрядка... де ти можеш вільно все написати...

    На рахунок подруг... ми дружили з першого класу, жили через стіну, сиділи за однією партою, нам подобалися одні хлопці, але із за них ми рідко сварилися... далі пішли вчитися разом, а потім по роботі переїхали жити в одне місто на одну квартиру, нам вже було по 20 років, але працювали окремо.. в неї там нові друзі в мене тут... і одного дня вона просто мені збрехала. А я про це взнала, я не сварилася з нею... я просто викреслила її з свого життя. Боляче було, але я це пережила... я брехню приймаю за зраду. Зараз ми майже не спілкуємося.
    Читаю вас і думаю і не шкода вам було отак все перекреслити коли такими подругами були? Мені було наприклад дуже шкода і мабуть брехню б пробачила, але тут я винна бо просто не пояснила що сталося і послухала людей які мені заздрили.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-07, 12:32 pm

    Шкода, але я по іншому не змогла. Ми потім помирилися, але багато часу пройшло і вже не ті стосунки. Навіть коли зустрічаємося то привіт привіт.. як життя і все. Ніби чужі люди! Не жалкую на за що!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-11-22, 10:18 pm

    А я сьогодні дізналася про підставу своєї найкращої,а точніше-єдиної,подруги. Можна сказати,я поділилася з нею одною інформацією,попросила трошки допомогти,бо це все відбувалось в її місті. А вона використала це в свою користь,вкрала в мене ідею. А мова то йшла про гроші,які в майбутньому може дадуть великі гроші. І вона переступила через мене,скористалась ситуацією,що я не можу приїхати сама,бо ж малеча,і просто тихенько вкрала в мене те,що я їй сама показала. Я розумію,що на війні всі засоби хороші,але мене цілий вечір аж тіпає. Тим більше вона і не збиралась мені про це розказувати,якби я сьогодні випадково в неї не запитала. На мої розпитування давала безглузді відповіді. Ну і її основне пояснення, що "це є бізнес". Мене рідко можна довести до такого стану,як я зараз. Якби це зробив хтось інший,а не вона... А вона є єдиною хрещеною мамою моєї Алінки. Як далі спілкуватися?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-22, 10:25 pm

    Шкода що зараз гроші переважають над всім, але в такий час любі методи виживання хороші... я б не пробачила такого, але я просто така натура.... інша справа якби вона запитала дозволу чи б попередила...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-11-22, 10:44 pm

    От і мені було б легше,якби вона мені про це сама сказала. А вона і не збиралася. А я зраду не прощаю,і більше не зможу з нею відверто говорити,не зможу з нею ділитися своїми думками. Мене найбільш мучить те,що вона єдина хрещена Аліни,бо брали тільки одну пару. Як її в гості до дитини кликати? От як мені з нею не спілкуватись? Пройде час,і я думаю,що мене морально відпустить це питання,я надіюсь. А зараз на душі так пусто і важко... Проблеми зі свекрухою на цьому фоні виглядають смішними. Все одно,що чоловік зрадив.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-22, 11:06 pm

    Ксюша, час розставить всі крапки над і і покаже як тобі себе поводити з нею )))
    Якби це не тяжко було, але довіру вже не вернеш!!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-11-28, 4:58 pm

    Цілий день сьогодні названює ця сама "подруга-кума",а я просто ігнорую.Я то ще не все їй сказала,що думаю,розмова між нами ще має відбутися,хай но буде настрій підходящий.Мабуть,діяльність справжніх подруг не повинна перетинатися.Я маю на увазі робота,бізнес.Тобто там,де є гроші,не повинно бути і натяку на конкуренцію між вами.А ще якщо хочете похвалити свого чоловіка комусь,то тільки не подрузі,а найкраще мамам.Напевне справжні друзі бувають тільки в казках.Чомусь у мене саме такий досвід...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-28, 8:13 pm

    Ksush@, треба було відповісти.. послухати, що вона скаже, але я не думаю що вибачення щось змінять, довіра вже втрачена!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-11-28, 10:01 pm

    Вона зразу сказала:"Не ображайся,але це є бізнес".
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-10, 9:55 pm

    Можливо в когось і є справжня подруга, але в мене такої немає...і навіть не знаю добре це чи погано...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-10, 10:21 pm

    В мене теж не має... але зараз якось вже простіше до цього ставлюся.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-14, 10:34 am

    Дівчата,немає подруги-немає конкурента(в усіх смислах цього слова) ! Це мої висновки.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-04-08, 10:31 am

    Вчора відбулась переписка в Однокласниках з моєю "подругою",про яку вище писала. Вона веде себе так,ніби нічого не сталось. Ну для неї це все нормально. А я у відповідь відписала їй вчора все,що не було сказане . Вона написала,що в нас різні погляди на це все і ще звинуватила мене в усьому. Вкінці ,правда,написала слово "вибач". Але запізно. Мій свекор часто повторює,що пізно не буває ніколи,поки люди живі. Але я з ним ніколи не згоджуюсь. Залишились тільки спогади. Вона ставить в однокласниках статуси про те,що справжні друзі не уходять,а я про те,що справжні друзі не зраджують. Тепер між нами вияснені відносини повністю,все розставлено на місця. Можливо пройде час і все наладиться,але тільки в тому випадку,якщо хоча б одна з нас щось змінить в своїй голові...
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ester88 2014-04-25, 4:36 pm

    такої закадичної і вірної теж немаю, щоб від початку і досі і далі дружити, то напевно нереально, маю кілька таких відвертих подргу , з якими можна поговорити про щось серйозне, знаю що нерозтріпають десь, але всеодно є якась відстань, і це не така супер- пупер подруга, яка може бути одна !

    Спонсорований контент


    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 3 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-07, 1:53 am