НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+16
мамася
Ester88
snv512
Іріша
musya
Ksush@
Olysa
Yulya123
Galicia
oksano4ka
AmInka
Таська
Margoshka
kukusya
Юлія
Kavusja
20 користувачів

    Дружби немає...чи я помиляюся???

    Голосування

    У вас є справжній друг?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-26, 9:16 pm

    Не вірю в дружбу між жінками...Жінки не вміють дружити і цінити дружбу, а можливо вона їм не потрібна...
    Завжди є якась користь...заздрість, не порозуміння...
    Не розумію, чому люди які дружили з дитинства через кільканадцять років стають зовсім чужими, у них немає нічого спільного...хоча колись зарікалися, що завжди будуть разом, що ніколи не відвернуться...час робить своє, все біжить все міняється.

    На даний момент немаю поруч такого друга з яким можна булоби навіть просто піти попити кави і попліткувати, поговорити про життя...поділитися проблемами :(

    Є люди з якими мені цікаво і в нас багато спільного, але вони далеко...

    Сподіваюся, що у вас є поруч вірний друг!!!
    avatar
    Юлія
    -
    -


    К-ть повідомлень : 22
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 33

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Юлія 2012-01-27, 1:12 pm

    а я вже просто зневірилась може тому і невірю в дружбу скільки разів ТІ друзі підводили тому і невірю є просто знайомі з якими можна поговорити
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор kukusya 2012-01-31, 7:03 pm

    Я стільки раз обпікалася об ту жіночу дружбу, що тепер нікого близько до себе не підпускаю. Одна єдина моя найкраща подружка яку я могла зрозуміти з пів слова і вона мене, проблеми один одного переживали як свої нажель тепер на іншому кінці планети живе(((((( І це при тому що в початкових класах ми були запеклими ворогами. А з часом усе кардинально змінилося.
    Тому не думаю, що мені ще колись в житі зустрінеться така подружка.

    А ще мене так злить коли хтось часто говорять "моя подружка" про кожну свою знайому. Розумію можна мати одну подружку, але не усіх з ким ти спілкуєшся.


    Останній раз редагувалося: kukusya (2012-01-31, 8:38 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-31, 7:30 pm

    Розумію тебе...я чомусь думаю, що в такому віці вже не можна завести справжнього друга...можна просто з кимось приятелювати.
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Margoshka 2012-02-05, 12:56 pm

    А у мене є така подружка)) ми знайомі ще зі школи, але здружились в студентські роки!!! І зараз відстань в 3 тис км не заважає нам спілкуватись, радіти одній за іншу і допомагати)))
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Гість 2012-02-08, 3:43 pm

    А я теж вважаю, що дружби між жінками не існує. Між чоловіками-так, є, але в наш час дуже рідко. Мій друг-мій чоловік))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-08, 3:44 pm

    класно :)) в мене теж була можливість вийти за друга...але ми вирішили краще бути просто друзями!!
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Таська 2012-02-08, 6:15 pm

    В мене був друг - з 4 років всюди разом (він жив на поверх вище) - садочок, музшкола, танці, дзюдо, школа з 1 по 11 клас, одна компанія, бабці в одному місті (в Дніпропетровській обл), а потім я запросила його на своє весілля, а він раптово поїхав до бабці... ще півроку жила з чоловіком в мами, але він не позвонив і не зайшов привітати (до цього раз по 5 за день на сходовій курили)... зустрілися аж через 4 місяці на зустрічі однокласників... тепер зідзвонюємося на свята і вітаємо один одного, але то вже якось для галочки...
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-15, 6:06 pm

    Таська, а може він тебе кохав? тому так раптово перемінився після запрошення на весілля?
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Margoshka 2012-02-15, 6:47 pm

    і я про це подумала)))
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Таська 2012-02-17, 12:49 am

    Але чому після запрошення? До цього ми бачилися по 100 разів на день і цю тему обговорювали...В мене вже різні були варіанти, але я його сприймала як брата - як брат і друг він був суперовий, але як чоловік - то явно не моє!!! Про любов... нє, за 22 роки ми такі теми піднімали і таким ділилися, що думаю, він би сказав, або натякнув...
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-03-01, 2:28 pm

    В мене є подружка, з якою ми дружимо вже 10 років, надіюся, що наша дружба збережеться, хоча ми живемо в різних містах, бачимся приблизно раз в рік, раніше часто зустрічалися, бо двоє вчилися в Рівному.Зідзвонюємся кожного тижня, хоча був такий період коли розмовляли раз в місяць-два.
    Galicia
    Galicia
    -
    -


    К-ть повідомлень : 42
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Galicia 2012-03-01, 9:56 pm

    а я вірю тільки в дружбу між чоловіком і дівчиною - але вона часто переростає з чиєїсь сторони в захоплення
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-29, 2:02 pm

    ще раз переконалася, що погано розбираюся в людях...а ще хочу сказати, ніколи не мовчіть, якщо вас щось не влаштовує в ваших друзях чи знайомих скажіть це в лоба, а не так щоб воно вилізло через певний час...розумію, що мені не потрібен друг...більше я його не шукаю.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Yulya123 2012-03-29, 2:18 pm

    У мене є справжній друг...і я цьому дуже рада...Він перевірений часом і випробуваннями...інколи сваримося...але завжди вибачаємося...і я і вона....посміємося потім і все....
    бувало всяке...але вона мені дуже підходить..і душа да куми моєї лежить...тому дружба є...просто не шукати треба...а дружити вміти...ось так
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-29, 2:24 pm

    ти права, потрібна людина з якою комфорт і легко, а не та що притворяється ok
    Olysa
    Olysa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 273
    Реєстрація : 10.08.2012
    Вік : 36

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Olysa 2013-01-15, 2:02 pm

    Колись розчарувалась в своїй найкращій подрузі.з того часу рахую що дружба між дівчатами не існує.А вот дружба між чоловіком і жінкою гадаю що є.
    В мене є хороший друг але він за кордоном.Ми дружили ще коли він був тут.Він дуже хороша людина,ніколи про мене не забуває.Чоловік мій відноситься до нього досить добре,хоча вони бачились лише один раз,але він йому дуже сподобався.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-15, 2:54 pm

    Kavusja пише:Не вірю в дружбу між жінками...Жінки не вміють дружити і цінити дружбу, а можливо вона їм не потрібна...
    Завжди є якась користь...заздрість, не порозуміння...
    Не розумію, чому люди які дружили з дитинства через кільканадцять років стають зовсім чужими, у них немає нічого спільного...хоча колись зарікалися, що завжди будуть разом, що ніколи не відвернуться...час робить своє, все біжить все міняється.

    На даний момент немаю поруч такого друга з яким можна булоби навіть просто піти попити кави і попліткувати, поговорити про життя...поділитися проблемами :(

    Є люди з якими мені цікаво і в нас багато спільного, але вони далеко...

    Сподіваюся, що у вас є поруч вірний друг!!!
    От і в мене так.Є одна подруга,з якою ми познайомились через дитячу газету ще в 7 класі,тобто 20 років тому.Вона з Луцька.Ровесниця.Листувались весь час,вперше побачились у років 22,а потім,коли мобілки вже стали популярними,деколи зідзвонювались.В листах ми настільки душу виливали одна одній!З часом стали бачитись частіше.А зараз ми є кумами.Наші чоловіки вперше побачились 2 місяці тому на хрестинах моєї малечі.Зразу знайшли спільну мову і спільні інтереси.От з нею ми і можемо поговорити про про життя-буття,про все ,що наболіло.Шкода,що живемо не в одному місті. І більше нікого так близько не підпускаю ні до себе,ні до сім"ї.))))))))))))))))))))))))))))))Ви знаєте,а може тому ми і вважаємо найближчими друзями саме тих людей,які далеко.Бо ж кажуть,що стосунки(будьякі) на відстані міцніші,тепліші,кращі?
    Olysa
    Olysa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 273
    Реєстрація : 10.08.2012
    Вік : 36

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Olysa 2013-01-15, 2:58 pm

    Kavusja [b]*Не вірю в дружбу між жінками...Жінки не вміють дружити і цінити дружбу, а можливо вона їм не потрібна...*[/b]
    Я теж так думаю.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Yulya123 2013-01-15, 3:39 pm

    Дівчатка я можу з вами не згодитися...адже кожен робить висновки із власного досвіду...може просто ви не знайшли ту людину...яка вам підходить та і ту яка насправді вам дорога...Просто поки ви самотні дружити легше....а от коли з'являється коханий чоловік всі чомусь бачать загрозу в подружці...типу вона може його відбити і все таке...Думаю тому сі так того остерігаються...
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор musya 2013-01-15, 4:29 pm

    Мабуть і я не знайшла тієї людини яку можу назвати кращою подружкою. В універі мала подружку, ми з нею були не розлий вода, всюди разом. Потім закінчили навчання, спочатку зустрічалися, здзвонювались, а потім я познайомилася з своїм майбутнім чоловіком і вона якось віддалилася. Я хотіла, щоб вона була за дружку в мене на весіллі, але вона відмовилась і навіть на весілля не прийшла, сказала, що боїться свинячого грипу (тоді якраз була епідемія). От після цього я не вірю в жіночу дружбу.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Yulya123 2013-01-15, 4:46 pm

    у мене теж такі знайомі були...але то не дружба а просто приятелювання....ну поки вас щось пов'язує....універ...гуртожиток і так далі...в мене такі теж відсіялися...тому що то життя...і то не дружба...ну різне буває...але зараз з однокурсниками спілкуюся з тими з ким не дуже було в універі...а з тим ким спілкувалася тоді тепер ні...


    Розумієте дружити то не просто сидіти лялякати...таких дівчат можна знайти купу...але при тому мовчати про головне про проблеми і про свою душевну біль...і коли тебе не слухають...та і тобі байдуже....ото вже просто треба відділити справжніх від фальші і все буде ок...треба знати що кому говорити щоб не було в разі чого біди...Думаю треба просто навчитися те відрізняти
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-15, 4:50 pm

    Yulya123 пише:
    Розумієте дружити то не просто сидіти лялякати...таких дівчат можна знайти купу...але при тому мовчати про головне про проблеми і про свою душевну біль...і коли тебе не слухають...та і тобі байдуже....ото вже просто треба відділити справжніх від фальші і все буде ок...треба знати що кому говорити щоб не було в разі чого біди...Думаю треба просто навчитися те відрізняти
    І я з цим згідна!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-15, 5:04 pm

    От я й досі не знаюся на людях... скільки розчаровуюся... Думаю в такому віці вже пізно шукати подругу, можна мати тільки знайомих з якими цікаво спілкуватися.
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор musya 2013-01-15, 5:14 pm

    Кавуся, повністю з тобою згідна. Я теж так і не навчилася розбиратися в людях((( На той момент я вважала її своєю найкращою подругою, в нас не було секретів одна від одної.

    Спонсорований контент


    Дружби немає...чи я помиляюся??? Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-06, 6:48 pm