НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 5, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+16
мамася
Ester88
snv512
Іріша
musya
Ksush@
Olysa
Yulya123
Galicia
oksano4ka
AmInka
Таська
Margoshka
kukusya
Юлія
Kavusja
20 користувачів

    Дружби немає...чи я помиляюся???

    Голосування

    У вас є справжній друг?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-26, 9:16 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Не вірю в дружбу між жінками...Жінки не вміють дружити і цінити дружбу, а можливо вона їм не потрібна...
    Завжди є якась користь...заздрість, не порозуміння...
    Не розумію, чому люди які дружили з дитинства через кільканадцять років стають зовсім чужими, у них немає нічого спільного...хоча колись зарікалися, що завжди будуть разом, що ніколи не відвернуться...час робить своє, все біжить все міняється.

    На даний момент немаю поруч такого друга з яким можна булоби навіть просто піти попити кави і попліткувати, поговорити про життя...поділитися проблемами :(

    Є люди з якими мені цікаво і в нас багато спільного, але вони далеко...

    Сподіваюся, що у вас є поруч вірний друг!!!
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Іріша 2013-02-13, 2:32 pm

    В мене є справній друг.Хоч ми не здзвонюємось кожного дня,але я знаю якщо мені потрібна допомога чи підтримка,то я завжди можу звернутися до неї.Звичайно з роками змінюються інтереси,погляди.В когось робота,а в когось діти.Але як приємно зустрітись і просто "потріпати язиками" про все на світі...Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 012037adc97afdb75890e7e0a64ee19a
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Таська 2013-02-13, 2:38 pm

    iriwa, в мене також є дві такі подружки, і , напевне, тому так довго і добре дружимо, що не бачомося кожного дня, нам немає чого ділити.
    snv512
    snv512
    -
    -


    К-ть повідомлень : 649
    Реєстрація : 20.11.2012

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор snv512 2013-02-18, 10:38 am

    В мене є найкраща подруга,але всеодно справжнім другом вважаю чоловіка)) свого))
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ester88 2013-03-18, 11:37 pm

    в мому випадку залежно від періоду є й друзі ! наприклад школа-дружили , потом коли переїхала вчитися-інші друзі , коли сімейне життя-ще інші, але зі всіх таких кількох яких я вважала свого часу друзями на все життя, зарас нелишилося сліду, ми підтримуємо звязок-але це вже не та дружба-різні інтереси, напевне мені неповезло-бо люди хоч і добрі попадаються на шляху-та щоб на довгі роки з кимось отак дружити-і говорити на довільні теми-то нажаль нема! поки що маю подругу з якою від 2006 року дружим, доречі наше знайомство відбулось у пологовому будинку,тоді я вперше стала мамой ! але полегшує дружбу мабудь те що живем в одному місті ! але щоб таким супер вірним другом-то нажаль назвати неможу !
    мамася
    мамася
    -
    -


    К-ть повідомлень : 196
    Реєстрація : 15.03.2013

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор мамася 2013-03-18, 11:54 pm

    Моя подружка, з якою я дружила з дитинства і до свого заміжжя зараз зі мною практично не спілкується. І все банально- її чоловік колись хотів зі мною зустрічатися, я йому відмовила, після чого они почали зустрічатися. Я вийшла заміж, вона ще була дружкою у мене на весілля ,а потім- все.... Я їй ще пару разів надзвонювала, у неї завжди не було часу.... зараз вітаємо одна одну по телефону з днем народження.
    Але на даний момент маю подружку, якій цілковитто довіряю. Коли у мене в житті були труднощі, вона мене дуже підтримала. Зараз мси часто бачимося, бо живемо в сусідніх будинках ,гуляємо ,ходимо в гості, теревенимо про все на світі. Тому думаю ,що жіноча дружба таки є. ПРосто треба зустріти ту людину, з якою ти зможеш ділитися сокровеннимі яка тебе не зрадить.
    Zarivna
    Zarivna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 406
    Реєстрація : 07.09.2012
    Вік : 32

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Zarivna 2013-03-22, 3:55 pm

    це все залежить від виховання, якщо ти корислива людина - то і дружба у тебе корислива буде, якщо ти любиш допомагати то і дружба у тебе буде хорошою. Ми з подругою як сваримось то потім миримось, я розумію її поступки, вона мене розуміє( і ми з нею несваримось((( я завжди в неї прошу пітримки, вона ще мені не відмовляє. Я так думаю що це через те що вона рорзумна. Я впевнена що ми з нею завжди будемо дружити)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-22, 10:18 pm

    Більше не хочу шукати друзів нових... не хочу розчаровуватися в людях... не хочу знову лишитися сама. Тому краще тримати дистанцію... хоча іноді знаходиш людину яка тобі близька і думаєш ось вона... але.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Yulya123 2013-03-22, 11:03 pm

    Ой..то дуже важко бути одному....е говорити з людьми і бути відлюдьком...Нерви можуть не витримати... Все накоплювати у собі то дуже небезпечно для організму.
    Я зараз мрію про людей...про спілкування...Чесно мені байдуже з ким і яким воно буде....щирим чи фальшивим....аби було хоч якесь...

    Нещодавно дивилися з чоловіком передачу про скриті камери...на що я сказала....ото б мені ту взяти і понаставляти по квартирах деяких людей...а він каже а навіщо то тобі? Тю, кажу дивний...та цікаво що вони про тебе думають, що говорять....На що він відповів...Тоді ти нізким спілкуватися не будеш...

    Мене це зачипило і справді ми постійно думаємо про те що про нас скажуть люди....як вони нас оцінять і що кому набрешуть....Із-за таких помилок ми часто втрачаємо людей які могли б бути з нами...Злимося або просто перестаємо спілкуватися не дав нікому нічого пояснити...все дуже погано закінчується...особливо коли тобі не байдужа чужа думка....Т
    Тому дівчата не намагайтеся читати поміж рядків а сприймайте всі слова і дії за чисту монету....Уявіть що ви діти і вам байдуже що про вас говорять..Ви просто граєтеся і насолоджуєтеся життям...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-22, 11:11 pm

    Я думаю, якщо знати свою людину, то тобі буде байдуже що вона про тебе думає... подруга, друг має сприймати тебе такою яка ти є людина, з усіма твоїми плюсами і мінусами, а я фальшивих друзів не хочу, хочу щирих... відкритих.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-06, 7:51 pm

    Ще раз переконуюся, що не можна отак взяти і дружити з тією людиною з якою хочеш... думаєш, що ви друзі... знаєш її п'ять років.. а потім бац і все скінчилося... важко втрачати людину з якою тобі було приємно спілкуватися... все проходить...
    Впевнено можу написати, що більше не шукатиму друга, не потрібен він мені!!!
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2013-10-06, 9:43 pm

    Кавуся, а в мене не має найкращого друга. Так друзів багато, но щоб я із кимось поділилася якоюсь таємницею, чи сказала те що мені наболіло - таких немає. Допоміг мені гіркий досвід коліжанок...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-06, 9:56 pm

    І в мене не має найкращого друга... та й просто друзів теж мабуть.. є хороші знайомі))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-06, 10:11 pm

    І в мене немає таких друзів. З 7-го класу листувалися з однією дівчиною,ровесницею,з сусіднього міста. Писали про ВСЕ,просто "виговорювались" одна одній. Тепер вона моя кума(хрестила Аліну). І я вже не можу їй розказати геть про ВСЕ. Да,вона моя найкраща подруга,але я в принципі закрита людина і дивлячись в очі людині не завжди можу відкритися,навіть їй. А ще я мало довіряю людям.Нам що треба? Комусь вилити душу,може почути якусь пораду. І мій найкращий друг у цьому на сьогоднішній день-це наш форум. Мене тут ніхто не знає і я можу написати вам тут про найпотаємніше. І,мабуть,мені і не треба реального друга для цього. Напевно,все-таки,дружби немає. Справжньої немає.
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2013-10-06, 10:37 pm

    Ксюша, повністю підтримую вашу думку, в мене так само, тільки на нашому форумі можу виговоритися.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-06, 10:38 pm

    Знаєте чим добре спілкування на форумі, тим, що ти нікому не нав'язуєш себе і свої проблеми чи радощі... ти пишеш, алюди які хочуть тебе підтримати чи просто відповісти пишуть самі, тут ніхто нікого не змушує слухати чи ще щось... в житті буває, що людина не може відмовити коли не хоче слухати... або їй не приємно... в інтернеті все простіше.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-06, 11:22 pm

    Бо щоб вийти десь в люди,прогулятись,розвіятись підійдуть навіть просто знайомі. Та навіть і на самоті можна непогано провести час. Просто настали такі часи,що не знаєш,чи самому собі можна вірити. А справжня дружба ,мабуть,повинна триматись в першу чергу на довірі і взаємоповазі. Це така моя думка.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-07, 12:00 am

    Дівчата читаю тут ваші коментарі і дурію....невже вам не хочеться з кимось попліткувати??
    А я навпаки людина комунікабельна і коли нізким не спілкуюся, то це великий стресдля мого організму. Обожнюю посиденьки з подружками і просто кудись сходити в гості і небачу в цьому нічого поганого.
    Ви тут описуєте дружба і все таке...чи є вона чи нема...думаю все набагато простіше. Коли тобі не відмовляють і коли тебе слухають ти говориш що вона є...а коли ні то ніби не існує. Але дружити то не значить постійно комусь плакатися чи когось обговорювати...думаю дружити можна з усіма але для того має бути бажання.
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Іріша 2013-10-07, 12:13 am

    ви праві певною мірою.але слово друг ми не можемо віднести до кожної людини.під цим розуміємо не тільки балачки і т.д а й довіра-всім не будемо довіряти і так далі.Звичайно при бажанні можна дружити з усіма але всеодно є людина в якій на 100 процентів можете бути впевнені і це є друг.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-07, 12:44 am

    Я написала це не для того щоб когось переконати а з власного досвіду. Коли у мене не було бажання з деякими людьми спілкуватися то я шукала поводу щоб з ними не стикатися а коли було то навпаки шукала можливості зустрітися.
    А з приводу довіри то дуже важка тема бо нажаль і собі на всі 100 довіряти не можна. Ти можеш бути спочатку на когось ображений і сказати про те подругам а все те може вилізти проти тебе колись у майбутньому.
    У мої студенські роки у мене була досить дивна історія з подружкою, бо вона дійсно була нею ми, як каже моя мама і їли з однієї миски))) Були однокласницями і навіть вступили в один універ, де разом жили у гуртожитку. Сталося так що мені сподобався один хлопець вона звичайно про це була вкурсі і як не банально як виходить в кожній історії вона стала між нами. Вірніше я так думала, ні я була впевнена. Сусідка по кімнаті сказала що бачила їх разом біля гуртожитку і ніби там іскри летіли від кохання аж до неба. От так все сталося, але я не зчинила скандалу а просто перестала з нею спілкуватися і вмикнула ігнор, згодом виселилася з кімнати і так далі. Наше спілкування на тому скінчилося. Чесно було так боляче і незрозуміло як же так...І чому вона так вчинила, але слухати я не збиралася бо горда дуже, тому ніхто і ніпрощо не здогадувався чому ж я така свиня оце з подругою не спілкуюся. Зараз розумію що аби розказала їй тоді все і вилила купу бруду то ще гірше було б...добре що здержалася. З хлопцем теж все дуже сумно, я його більше ніколи не бачила...Раз відшила і забула, думала що я ображена і все таке. Пройшло 5 років і коли ми отримали диплом всі так напилися що просто жах і та дівчина яка мені повідомила тоді про Олю і Рому відкрила мені очі і сказала яка я тільки дура що їй тоді повірила, вона все вигадала і нічого того не було, просто хотіла мене боляче вколоти. Я була лідером тому хотіла нашкодити.
    Ось скільки часу пройшло а тепер виходить що я вина а не вони...вона то була правда мені другом а от я предала її вірність і повірила людині яку знала всього нічого. Я вибачалася і розказала те все Олі але вона і слухати не захотіла сказала що довіри немає,що я свиня. Я знаю що нічого не повернути, так сумно і гидко(
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2013-10-07, 9:44 am

    м-да, не дуже приємна історія... Улянка, я не можу сказати, що в мене нема друзів, їх повно, і гуляємо разом і на дні народження ходимо і дітей хрестимо. Але я неможу розказати те найпотаємніше, те що інколи би хотіла розказати, бо одного разу про це можуть дізнаються інші.
    Було це ще в школі, моя подруга, запросила мене на дискотеку, яка відбувалася в школі ( це був 10 клас, а я пішла після 9 класу в ВПУ), бігла туди на крилах, а виявилося мені хотіли зробити боляче, заходжу і бачу моя "подруга" і хлопець, яким я марила, цілуються ( там навіть потрібно сказати інше слово, но не буду), я встрагла. Вона добре знала за мої почуття і чого я туди прийшла, і бачила що я прийшла... Моїй "РАДОСТІ" НЕ БУЛО МЕЖ.
    Училище, подруга не розлий вода, все про мене знала, на останньому курсі заявила, що я її все життя завідувала, бо вона гарна і має багато хлопців ( я тоже не страшна і тоді мала хлопця, тільки одного). То був такий удар... слів нема, оскільки я не обідчива і гніву довго не тримаю, ми зараз спілкуємося, но то не те, а ми тоже їли з одної миски, спали одна в одної, всі завідували нашій дружбі. Зараз вона розказує мені все, я слухаю, но свого більше не довірю! Я для неї так і залишилася вірною подругою!
    І в мене питання, чи існує дружба? Нажаль для мене її немає!
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Іріша 2013-10-07, 10:18 am

    ОЙ,дівчата!Аж боляче читати.В мене таких ситуацій не було і не уявляю як це боляче.Хоча була одна ситуація але це не через хлопця.Зараз з тією дівчиною не спілкуюся теж однокласниця.Але маю інших подруг і задоволена ними.Були такі ситуації що подружки зустрічались з колишнім хлопцем але мені говорили самі про це.Але я не ревнива мені якось всерівно було.Інколи сама дивувалась чому мені настільки байдуже.Чоловіка теж не ревную-хоча інколи може пройти морозець легенький
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-07, 10:21 am

    Щось подібне і в мене було,тільки не за хлопця. Попробуй попліткуй,якщо твої собеседніки швиденько донесуть всю інфо до об'єкта пліток,причому не сказавши,що і вони теж приймали участь в обговоренні. А я ніколи не розбазарювала подібного. Не люблю ставити людей в незручне положення. Саме тому я вже давно на подібних посиденьках займаю нейтральну позицію,коли заходить мова про спільних знайомих. І взагалі,зараз багато заздрості.
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Іріша 2013-10-07, 10:23 am

    Основне щоб доносили так як ми говоримо а не по своєму і ще перекручено+додали ще щось
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-07, 10:36 am

    А ще я подумала,що напевно тут кожен правий по-своєму. І оте існування чи неіснування дружби залежить від нас самих. Від того,що для нас є дружба,як ми сприймаємо ситуації, чого ми чекаємо від друзів і що готові дати взамін. Мені особисто важко відкриватися людям,бо я така є,така непроста,на жаль.Якщо мене 1 раз обманути,зрадити,то я втрачаю бажання спілкуватись з тою людиною,я то спілкуюсь,але вже ніколи не відкриюсь. Не можу бути байдужою. А ще в шкільні роки,в студентські було не так,було все простіше,бо не ті заботи були,не той розум,та й не той вік.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-07, 10:40 am

    Мені здається,що ми тут всі такі тому і зібралися. Бо в кого достатньо спілкування в реалі,той не шукає його на форумах. Це моя особиста думка.

    Спонсорований контент


    Дружби немає...чи я помиляюся??? - Сторінка 2 Empty Re: Дружби немає...чи я помиляюся???

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-06, 3:52 pm