НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Єдина Країна - Сторінка 4 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+9
Алла
Martina@
Іріша
vitagladjuk
Kavusja
Maljok
Ksush@
Ірчик
Зорянка
13 користувачів

    Єдина Країна

    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 9:13 am

    Перше повідомлення в темі :

    Єдина Країна - Сторінка 4 Bl_20140302213602_2

    Ми - єдині! Мы - Украина! Ми - розуміємо один одного! Мы - вместе и до конца! Украина прежде всего! Слава Україні!



    Останній раз редагувалося: Зорянка (2014-03-05, 9:55 am), всього регувалося 2 раз(-и)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-20, 12:13 pm

    Koroleva, ти так кажеш ніби тих людей хтось змушував йти на смерть, чи вони хотіли смерті, чи ніби то все спеціально було... Кожен знав чим все це може закінчитися і зараз знає і це нічого вже не змінить!!! Я звинувачувати всіх то найпростіше. Чи той самий Яценюк давав наказ, щоб стріляли в людей... чи хтось інший з опозиції??? Вони робили все, для того щоб уникнути цього, але вони теж не всесильні як і ти... коли при владі тиран, зрадник, продажна шкурка то ніхто нічого не може зробити. Вони його повалили, вони намагаються мирно все залагодити, вони так само бояться війни як і ми... то про що ти говориш!
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-20, 12:46 pm

    Уляна, ти права що паніка зробить тільки гірше. Ти маєш свою думку щодо людей які зараз при владі. І це правильно. Бо, повторюсь, байдужість - це найстрашніше.
    Я не підтримую владу, я не кричу які вони молодці. Я розумію що без них ми пропадемо. Бо буде хаос, буде паніка, буде мародерство, анархія. В кожній краіні має бути влада. Але в нас украінців вже виник хворобливий настрій - всі хто при владі - це суцільне зло. От якби хтось із твоіх хороших знайомих стояв на сцені майдану, розказував гарні промови, а потім іхав до дому і максимум в ютюбі дивився як розстрілюють людей, а потім його вибрали прим'єр міністром. Ти його б засудила? Я так сиділа в неті і перед телевізором і переживала, плакала, боялася.....але гордилася що украінці на таке здатні. І я вважаю що це велике - дати ім посмертно героів. Бо вони є героями! Вони є нашим світлом! Є нашою небесною охороною. Невимовно співчуваю родинам загиблих.....але кожен день в катастрофах, аваріях, по хворобі вмирають тисячі украінців. А така смерть, якою загинули бійці Небесноі сотні, це найдостойніша!

    В мене кредиту немає, ніколи не наважувалися. Але якщо чесно, то маю машину, свою власну. Ми не шикуємо, в багатстві не купаємось. Живемо з батьками, вони допомагають харчами і комунальними. Себе утримуємо на зарплату чоловіка і дитячі виплати..... Заробіток дуже малий, відкласти нічого не получається. Машину купили за гроші подаровані на весілля. Можна кожну копійку берегти, у всьому собі відмовляти. А можна жити і для себе. Головне поєднати - і задоволення і не шикувати.
    Завжди будуть ті хто буде наживатися на чужому горі. Але головне щоб з кожним днем іх кількість зменшувалася....

    Я не маю відношення до майдану, я не іздила в Киів і навіть в Тернополі не ходила, бо зима і з доцею важко було.... Але мій чоловік.... Він працює в міліціі. Він підтримував євромайданівців, всі його колеги були за революцію і іі вимоги і погляди.... Але його роботу спалили, службові машини потрощили, понавозили тітушок....він ночами стояв з автоматом біля складів із зброєю....і я кожну ніч чекала, чи побачу його рано.... А він захищав усіх! Щоб придурки під видом самооборони не взяли зброю і не пішли по квартирах грабувати, вбивати.... Він сказав, як буде війна він запишеться у нац гвардію! Я сказала що "ні, краще я піду"....але мені було достатньо його погляду в якому була любов до Украіни і мужність "душу і тіло положити ща іі свободу".... Це моя гордість і мій біль! І до останньоі клітинки своєі душі я надіюся що війни не буде, що кров не прольється....але я впевнена, що такого захисту як в Украіни немає ні в кого! Ми маємо Небесну сотню, ми маємо збройні сили, ми маємо мужніх чоловіків, які донедавна переховувалися від воєнкоматів а зараз іх просять взяти в армію і з пласкостопією і з пороками серця....і навіть на милицях бачила по тв хлопчина приходив.... А ще в нас будуть партизани! Обов'язково будуть! І вони будуть тою прихованою силою яка вирішить результат війни!

    Я буду дуже вдячна нашим політикам якщо війни не буде! Крим - це Украіна, але треба не спішити, обдумано поступати.... І з часом ми зможемо його повернути. Треба змиритися з тим що там дійсно багато росіян і тих хто хоче бути Росією.....якщо почнем воювати то треба усвідомлювати що воюватимемо із своіми.... Хай вони відчують на собі своє рішення, хай вони побачать "плюси" раші....
    Я ще раз повторюю - не хочу сперечатися! Ні з ким! Мені не треба нічого доказувати і я не хочу нікому нічого в голову вбивати! Всі ми хочемо миру! І всі ми молимось щоб так і було! Проблеми будуть завжди! Головне щоб ми трималися разом, єдино, і з позитивом дивились у майбутнє, інакше ми втопимо у депресіі і теперішнє і майбутнє!
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ната Д 2014-03-20, 1:57 pm

    Maljok пише:Уляна, ти права що паніка зробить тільки гірше. Ти маєш свою думку щодо людей які зараз при владі. І це правильно. Бо, повторюсь, байдужість - це найстрашніше.
    Я не підтримую владу, я не кричу які вони молодці. Я розумію що без них ми пропадемо. Бо буде хаос, буде паніка, буде мародерство, анархія. В кожній краіні має бути влада. Але в нас украінців вже виник хворобливий настрій - всі хто при владі - це суцільне зло. От якби хтось із твоіх хороших знайомих стояв на сцені майдану, розказував гарні промови, а потім іхав до дому і максимум в ютюбі дивився як розстрілюють людей, а потім його вибрали прим'єр міністром. Ти його б засудила? Я так сиділа в неті і перед телевізором і переживала, плакала, боялася.....але гордилася що украінці на таке здатні. І я вважаю що це велике - дати ім посмертно героів. Бо вони є героями! Вони є нашим світлом! Є нашою небесною охороною. Невимовно співчуваю родинам загиблих.....але кожен день в катастрофах, аваріях, по хворобі вмирають тисячі украінців. А така смерть, якою загинули бійці Небесноі сотні, це найдостойніша!

    В мене кредиту немає, ніколи не наважувалися. Але якщо чесно, то маю машину, свою власну. Ми не шикуємо, в багатстві не купаємось. Живемо з батьками, вони допомагають харчами і комунальними. Себе утримуємо на зарплату чоловіка і дитячі виплати..... Заробіток дуже малий, відкласти нічого не получається. Машину купили за гроші подаровані на весілля. Можна кожну копійку берегти, у всьому собі відмовляти. А можна жити і для себе. Головне поєднати - і задоволення і не шикувати.
    Завжди будуть ті хто буде наживатися на чужому горі. Але головне щоб з кожним днем іх кількість зменшувалася....

    Я не маю відношення до майдану, я не іздила  в Киів і навіть в Тернополі не ходила, бо зима і з доцею важко було.... Але мій чоловік.... Він працює в міліціі. Він підтримував євромайданівців, всі його колеги були за революцію і іі вимоги і погляди.... Але його роботу спалили, службові машини потрощили, понавозили тітушок....він ночами стояв з автоматом біля складів із зброєю....і я кожну ніч чекала, чи побачу його рано.... А він захищав усіх! Щоб придурки під видом самооборони не взяли зброю і не пішли по квартирах грабувати, вбивати.... Він сказав, як буде війна він запишеться у нац гвардію! Я сказала що "ні, краще я піду"....але мені було достатньо його погляду в якому була любов до Украіни і мужність "душу і тіло положити ща іі свободу".... Це моя гордість і мій біль! І до останньоі клітинки своєі душі я надіюся що війни не буде, що кров не прольється....але я впевнена, що такого захисту як в Украіни немає ні в кого! Ми маємо Небесну сотню, ми маємо збройні сили, ми маємо мужніх чоловіків, які донедавна переховувалися від воєнкоматів а зараз іх просять взяти в армію і з пласкостопією і з пороками серця....і навіть на милицях бачила по тв хлопчина приходив.... А ще в нас будуть партизани! Обов'язково будуть! І вони будуть тою прихованою силою яка вирішить результат війни!

    Я буду дуже вдячна нашим політикам якщо війни не буде! Крим - це Украіна, але треба не спішити, обдумано поступати.... І з часом ми зможемо його повернути. Треба змиритися з тим що там дійсно багато росіян і тих хто хоче бути Росією.....якщо почнем воювати то треба усвідомлювати що воюватимемо із своіми.... Хай вони відчують на собі своє рішення, хай вони побачать "плюси" раші....
    Я ще раз повторюю - не хочу сперечатися! Ні з ким! Мені не треба нічого доказувати і я не хочу нікому нічого в голову вбивати! Всі ми хочемо миру! І всі ми молимось щоб так і було! Проблеми будуть завжди! Головне щоб ми трималися разом, єдино, і з позитивом дивились у майбутнє, інакше ми втопимо у депресіі і теперішнє і майбутнє!
    підтримую. Підписуюсь під кожним словом.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Koroleva 2014-03-20, 2:09 pm

    Тому мабуть я не писала так довго, зрозуміло що ваший край то зовсім інше в нас навіть віра різна. Головне те що вся інша країна то більша ніж ваш шматок землі. То чомусь цього не враховано так як і їхньої думки.
    За наше місто скажу одне всі проти цьої влади. Доречі з небесної сотні там теж є чоловік з наших. Ну я не буду говорить що кажуть про те все його рідні. Бо це сумно дуже. вони розчавлені і зраджені.
    Тому я мабуть наважилася сказати за все наше місто. Про його мету і думку кожного. Бо телевізор показує інше. Але всі і кожен всі рідні знайомі засуджують владу.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-20, 2:41 pm

    Koroleva,
    Коротко...
    1. Конкретно напиши хто має керувати державою? Прізвище президента, прем'єр міністра, голови ВР.
    2. За шматок землі - ти вже хамиш! Я ні слова образливого не написала щодо тебе, твлго міста. Ти сама зараз висловлюєш сепаратистські слова - от Крим теж Раша шматком вважає і анексує.
    На цьому я завершую будь які діалоги з тобою, відповідати не буду, бо переходить все на особисте!
    Май повагу до людей, май повагу до регіонів! Любити своє місто можеш і далі але шматками землі не смій ні одне місто, село, хутір називати!
    Я хотіла почути твою думку, бо мені дійсно було цікаво почути іі, думки не із заходу а з центру та інших областей. До твого останнього повідомлення я щиро поважала твою думку, щиро надіялася що ніякі погляди не завадять нормально спілкуватися. Зараз - неприємно коментувати. Нажаль.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Koroleva 2014-03-20, 3:16 pm

    вибач що може чимось образила тебе особисто. Але не треба хапатися за якесь слово і роздувать тут непойми що. Те що хотіла сказать сказала. Так думаю я і моя сімя.

    Нехочу більше писать тут ну чесно. В нас різні погляди і ви агресивно настроєні. До вас ніхто не приходить і нічого не насаджує. Живіть як вважаєте запотрібним.

    Просто шкода тих людей які постраждали а всім пофіг. От це дуже погано для народу. Всі забули і крадуть далі.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-20, 3:48 pm

    Koroleva, пофіг не нам, а вам, бо ви за свій спокій готові все продати... і не треба розписувати за все місто, я впевнена, що мало людей поділяє вашу думку. І щоб писати про майдан і про смерті і про те, що вони марні були, то треба було поїхати туди, хоча б квіти покласти... Хоча б один де побути там, відчути тоді ви зовсім по іншому говорили.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Алла 2014-03-21, 12:34 pm

    От що таке честь офіцера! Курсанти не побоялися офіцерів, педагогів і виконали гімн України коли підняли прапор Росії. Я плакала...
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-21, 1:07 pm

    Хлопці молодці, о таких нам треба українців, а не тих які при першій же можливості втікають.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-21, 3:38 pm

    Наша сила - не військо! Наша сила - в нашій украінській душі, яка загартовувалася віками! Слава Украіні! Героям Слава! Слава нашим патріотам!
    Алла, я теж заплакала....це гордість! Це приклад! Це стимул боротися! Це - справжня Украіна!
    Хлопці молодці! Хлопці сильні! Треба іх рятувати!
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-21, 4:00 pm

    оце патріотизм та усвідомлення, що ти Син України, своєї Батьківщини!!! незважаючи ні на що!

    Знаєте, якщо наші чоловіки підуть воювати, то не за нашу владу чи політиків, а за те, щоб не бути під чиїмось ярмом, щоб не соромно було перед дітьми та внуками... Воюватимуть за народ... за кожного з нас...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-21, 6:20 pm

    А ми сьогодні знову говорили з Ялтою. Каже,що у них спокій,тишина,всі ходять в школи,садочки,на роботу... Навіть сказала,що в них підвищили зарплати і пенсії. Цікаво,коли вони встигли. Вже паспорти мінятимуть.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Алла 2014-03-24, 9:57 am

    З'явилось відео підготовки втечі Януковича з країни

    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-24, 2:13 pm

    Я думала,що його досi немаe в живих.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-24, 2:15 pm

    Та ні, думаю що яникович ще живий, просто путлер ще не переміг то має його тримати..
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-24, 3:28 pm

    А я чомусь думаю, що його вже давно путів прибив, а за нього виступає його двійник.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-29, 5:50 pm

    ФЕЙС БУК пише:Olga Dobryanska
    Богдан Козік
    Щойно телефонувала наша родичка із Євпаторії.
    Єдина, що залишилась серед усіх при здоровому глузді. Розповідає про те, що головним гаслом цього тижня стало "Нас наї@@@ли"! Скрізь: на роботі, на вулицях, у родинах говорять про це, але пошепки. Бо відчувають, що совок вже повернувся.
    Отримали пенсію у рублях по курсу 3,8. Ціни зросли. Зруйновані сподівання. Її батько пересварився і послав нахєр свого брата з Пітера, бо той наобіцяв йому військову пенсію 20 000 рублів (отримав 6840 гггггг). Всі шоковані кількістю незрозумілих чувачків "кавказької національності", яких безліч вештає вулицями міста.
    Вся родина пригнічена. Тримається лише тьотя: дивиться у три рази більше Кісєльова, каже, що це тимчасові складнощі і прокляла Яценюка, бо він сєктант і вивіз до Обами всі скарби скіфів.
    Отакі новини в Криму.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-29, 6:23 pm

    За що боролись...
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-29, 11:26 pm

    Kavusja, для нас це було очевидно....але я вкотре повторюсь - треба увійти в іхнє становище. Це те ж саме якби нам сказали що Путін - дуже добрий і зробить для нас тільки найкращі умови. Ми в це не повіримо, бо зі всіх сторін бачимо інше...от і в Криму, мають свою правду. Інша річ - ми на крок попереду бо стараємося критикувати почуте і побачене, шукати відповідді на питання, думати логічно....а там - або лінь або неспроможність такого мислення. Але ми іх спасемо!:-) спасемо від іхніх спасителів:-)
    oleAndr
    oleAndr
    -
    -


    К-ть повідомлень : 424
    Реєстрація : 01.12.2013
    Вік : 40

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор oleAndr 2014-03-30, 1:54 am

    До koroleva:
    Ви пишете,що ми тут всі агресивні - почитайте,що ви пишете і якими словами ...в кожному другому реченні  слова типу придури,козлискоти і т.п.Звідки стільки ненависті  ?для чого? кожна негативна емоція випущена в світ  повернеться до її автора і буде набагато потужніша і матиме руйнівний  деструктивний характер ...І не важливо,через що ви злитесь.Зараз дуже непрості часи для кожного українця ,для кожної української сімї ,не залежно від національності та мови ,якою розмовляють ті чи інші люди.Нас всіх переповнюють страх,тривога,біль і жаль за загиблими (для мене особисто це була велика трагедія,я ночами не спала,я вболівала,я ридала ,пила заспокійливі,я молилась спочатку за  безпеку всіх тих ,що були на Майдані ,а потім за упокій  душ загиблих...)  Дорога ціна заплачена,я вважаю,що не намарно.Нам треба змиритись,пережити і жити далі ,будувати нашу нову країну разом ,а не жерти один одного  через те,що хтось ненавидить сьогоднішню владу ,а хтось просто розуміє ,що вони тимчасово при владі,що вони за 1 місяць не можуть помахом чарівної палочки виправити все те що робилось останні 3 роки ,а дещо (як наприклад ,знищення армії) всі 23 роки і вони зараз є єдиною легітимною владою в Україні.Бо якщо ми зараз будемо всі гризтися ,будемо ганити ту владу -ми допоможемо агресору ,спростимо йому задачу по захопленні України.Нам треба єднатися,підтримувати один одного,підбадьорювати один одного,бо в єдності сила народу і не забуваймо про це.Я впевнена,що все у нас буде добре,вважаю,що многострадальний український народ це заслужив,а тих  нечесних чиновників  і політиків буде судити найвищий   Суд.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-30, 2:26 pm

    Чоловік зараз їде на Київ машиною... питаю чи траса не забита, каже ні, але на Київ везуть катюші каже старенькі, а є і такі що накриті, то не видно що там везуть...
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-30, 9:29 pm

    Olga-Shpitun, розумні слова! Поважаю тверезість думки!

    Сьогодні я була на Хресній дорозі від Катедри. Присвячена була молитві за Украіну і вшанування Небесноі сотні. Було багато людей. Було дуже .... Навіть важко передати.... Було велично! Було гідно! І так за душу кожне слово брало! І величезна гордість в мене за нас, за Украінців! Плакати хотілось весь час! Але краще плакати коли поборемо ворога. Бо зло зараз використає усі слабкості наші проти нас же самих.
    Ми будуємо своє майбутнє. І якщо ми будемо його будувати через докори і критику - то ми його втратимо!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-04-09, 6:47 pm

    В нас в області масово забирають в армію. З Ковеля вже,казав муж,1.5 тис.забрали у в/ч у сусідній район,з роботи з їхньої бригади забрали декого,забрали деяку техніку,машини. Визова у в/к і далі приходять. Ми відносимось до іншого району,то наш район поки мовчить,бо щось тихо в селі. А мій чоловік ще й старшиною прийшов з армії,великі шанси має((
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-04-09, 6:57 pm

    Ksush@, ти проти того щоб чоловіка прикликали в армію??? Але я не думаю, що його візьмуть.. у вас двоє діток. В першу чергу будуть викликати мабуть молодих, потім без дітей.. а вже як припече то всіх братимуть.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-04-09, 7:13 pm

    Казав чоловік,що не братимуть тих,в кого 5 діток до 16 р. Не знаю. Ооо,він спить і бачить,де б то повоювати. Коли не дивились воєнні фільми,сучасні,то майже кожного разу казав,що йому б туди... А скільки зараз молодиків,які взагалі не служили... Таких викликають? А ще в нас забрали 50-річного дядю,але він має якесь військове минуле. То такі теж,напевно,в першу чергу підпадають.

    Спонсорований контент


    Єдина Країна - Сторінка 4 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-19, 11:16 am