НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Єдина Країна Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Єдина Країна Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Єдина Країна Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Єдина Країна Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Єдина Країна Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Єдина Країна Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Єдина Країна Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Єдина Країна Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+9
Алла
Martina@
Іріша
vitagladjuk
Kavusja
Maljok
Ksush@
Ірчик
Зорянка
13 користувачів

    Єдина Країна

    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна Empty Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 9:13 am

    Єдина Країна Bl_20140302213602_2

    Ми - єдині! Мы - Украина! Ми - розуміємо один одного! Мы - вместе и до конца! Украина прежде всего! Слава Україні!



    Останній раз редагувалося: Зорянка (2014-03-05, 9:55 am), всього регувалося 2 раз(-и)
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 9:15 am

    Щойно стало відомо, путін видав указ про повернення військ у свої казарми, так як навчання були успішно проведені.

    Вот . . . . . . - наша земля та люди для нього місце для воєнних навчань!

    Дай Господи,щоб це була правда і російські війська покинули Крим!


    На тернопільській об"їзній дорозі саме зараз проїжає воєнна техніка, супроводжує військова міліція - близько 50 бензовозів, по середині бронетранспортери та інша воєнна техніка замикає довжелезну колону.
    Рухаються ніби зі Львова - принаймі з того напрямку, хоче це можуть бути і наші Тернопільські чи хоч частина


    Останній раз редагувалося: Зорянка (2014-03-05, 9:55 am), всього регувалося 1 раз(-и)
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-04, 9:24 am

    Читайте всі, не знаю на скількице правда, але...
    Спойлер:
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 9:26 am

    Ірчик, думаю, що це неправда....
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-04, 9:28 am

    не знаю, можливо і так, але це показували сьогодні зранку по 1+1.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-04, 9:37 am

    Чекаємо перевірки цієї інфо. Думаю,сьогодні-завтра буде відомо все.
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 9:37 am

    росії зараз не вигідна смерть яника - він же лист написав, в котрому просив расію допомогти і цей лист як прикриття для незаконних дій у Криму. Хоча на представників США та Європейських країн цей лист взагалі не аргумент.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-04, 9:48 am

    Ну якщо інфаркт....то тут путін вже не поможе.....війська своі на спасіння сердечка яника не вишле:-)
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 10:33 am

    Тепер кажуть, що цей наказ путіна може і не стосується Криму.... крутять тими новинами хто як хоче....
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-04, 10:48 am

    Дівчата... це все може бути сплановано, щоб нас приспати, а потім раптовий напад... так, що не вірте всьому, від москалів можна чекати найгіршого!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-04, 10:04 pm

    Почитаєш коменти москалів в неті... і розумієш, що там всі такі схиблені як і путлер.
    Як можна писати, радійте, що вас захищають... типу російські війка захищають нас... питання від кого??? Навіщо нам такий захист?? Ми не просили.... мабуть раша-пара остання країна в якої ми проситимемо захисту в разі чого.... жесть. Расіяні лікуйтеся!!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-04, 10:28 pm

    Уявляю,якби ці події в Криму почались влітку,в розпал сезону... А може Путін планував,що до літа вже забере собі той Крим...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-04, 10:31 pm

    Ksush@, дехто каже, що це спланована акція, щоб відбити туристів...
    То навіть як і забере, то нічого з нього не матиме.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-04, 11:11 pm

    Путін недооцінив українців...
    Він спланував усе практично ідеально...але не врахував найголовнішого - Україна - не Росія!
    Він складав план на основі знань про свій народ...а тут ми - демократична, волелюбна, безстрашна, загартована нація з Богом в серці і вірою в очах!
    Ніякий росіянин не буде кричати : "Росія понад усе", "Разом і до кінця".
    Ми народ який показав усьому світу - ми нація, ми громадяни, ми люди, ми Україна! Ціла, єдина, соборна!
    Дивилась сьогодні на наших кримських військових які йшли із прапором відбивати свою територію без зброї....і мене переповняла гордість!!! Я безмежно горда за таких наших українців! ... думаєте чого москалі не почали стріляти в них? чого через 5 год переговорів поступилися? Зброєю наших вояків був Бог! Він наділив їх невимовною мужністю і терпінням! Він дав їм крила щоб вони без зброї перемогли! Це ж Бог зробив із Небесною сотнею! Вони дали нам життя! Вони стали героями! Вони стали нашим муром, підтримкою! Тепер щоб не сталося в Україні - ми маємо свою Небесну сотню ангелів охоронців!
    Ще тиждень назад я хотіла щосекунди плакати від горя, втрати наших хлопців... а зараз в мене сльози на очах від гордості за Україну! Яка б вона не була економічно не стабільна, які б продажні політики нею не керували....Я знаю одне - український народ найвеличніший!
    Слава Україні! Слава НАЦІЇ! Слава Героям! Слава Небесній сотні!
    І хай Бог береже НАШ рідний Крим!
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-05, 9:39 am

    Kavusja пише:Почитаєш коменти москалів в неті... і розумієш, що там всі такі схиблені як і путлер.
    Як можна писати, радійте, що вас захищають... типу російські війка захищають нас... питання від кого??? Навіщо нам такий захист?? Ми не просили.... мабуть раша-пара остання країна в якої ми проситимемо захисту в разі чого.... жесть. Расіяні лікуйтеся!!
    Я не захищаю москалів, яїх люблю так як і ви, але вони так пишуть, бо їм подають зовсім іншу інформацію, подивіться в неті новини на російських каналах і все зрозумієте.
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-03-05, 10:27 am

    Мене дивують кримчани. Бачила в новинах хлопця (якщо його можна так назвати), їхав з Києва, там навчається, в Крим, і говорить надіюсь сюди вже не повернусь, в Москву поїду вчитись. А хто ж тебе в Києві тримає? Збирай монатки і вали в Москву!!! Ну що ні? Ви бачили, що говорили в Росії, що всіх біженців і кримчан будуть відправляти заселяти райони Чукотки і Магадану. А вони думають, що вони і далі будуть жити в Криму і гроші дерти в літній період, там буде кому жити в теплі!!! А ви підети освоювати території!!!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-05, 11:20 am

    Ірчик, крім інформації з телебачення, треба мати ще мізки...

    Зорянка, хочу прокоментувати твоє перше повідомлення...
    В нас хочуть відібрати землю, мову, культуру і замість того, щоб повністю ізолювати ворога ми їм потакаємо... ага хочете російську мову нате вам, всі розмовляють російською, пишуть і так далі... ага хочете Крим, беріть наші війська там без зброї стоять...

    Такими методами ми нічого ніколи не матимемо. Мене бісить, що російську всім нав'язують, а ненавиджу цю мову коли чтокають і гокають. Забрати мову те саме, що відрізати язика.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-05, 11:28 am

    Kavusja, так, мова українська повинна бути єдиною державною! Але нав'язувати нікому її не треба....бо через тиск прийде ненависть до усього українського.
    Нажаль ми дуже тісно і історично і культурно і ментально поєднані з Росією і російською мовою... але ми повинні бути кращі, розумніші і людяніші за москалів! Хочете говоріть хоч на Китайській, але в школі ураїнська має бути обов'язковою для вивчення. Це для того, щоб не батьки за дитину вирішували як їй говорити, а дитина сама обрала яка їй мова приємніша, милозвучніша, рідніша.
    Душа болить за нашу українську мову...але краще хай схід і Крим говорить по російськи ніж їх повбивають на війні!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-05, 11:40 am

    Maljok, українська має бути єдина державна, російській мові ніяких статусів і привілей. Чому ж москалі не відкривають в раші українські школи, чому нам там не надають привілей???
    Україна для українців. Всі кому шось не подобається хай їдуть нафіг звідси в свою рашу, хай нас залишиться 20-30 мл. зате тільки справжніх українців, тоді в нас дійсно все буде чудово.
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-05, 11:48 am

    Kavusja,я з тобою згідна, але якби тобі показали таку інформацію ти б говорила те саме. Я знаю що москалі нездалі люди, але не всі такі.
    На рахунок мови, я також вважаю що державною мовою повинна бути лише українська, а говорить нехай хто як хоче, і даремно  наша новообрана влада почала із закону про мову, його треба було розглянути трішки пізніше.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-05, 11:52 am

    Ірчик, та вона ж не відмінила його... там з тим законом вони ще довго будуть возитися.
    Багато росіян мають родичів в Україні, я думаю вони про інформовані... хоча деяким досить і того, що показують, якщо вони вірять всьому, це теж багато про що говорить.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-05, 1:32 pm

    Kavusja, я ж не говорю про особливий статус російської. Державна одна - українська! І крапка! Країна Україна - значить і державна мова українська! Але не треба агресивно чи упереджено ставитися до людей що говорять російською....Я жила в гуртожитку із двома сусідками. Дівчина з Черкас говорила по російськи, але як випивала 100грамм автоматично переходила на українську)))) і ми ще досі дзвонимо один до одного, бо людина хороша! На якій би мові вона не говорила! А от друга сусідка з Донецька)))) То ми тільки пів року продружили. вона теж говорила по російськи, але не зійшлись характерами, і розсварилися...і це б сталося навіть якби говорила вона по українськи!
    Мене ще до глибини душі вражає готовність усіх західних, північних, центральних областей країни прийняти до себе біженців з Криму в разі початку воєнних дій....це дуже гідно і заслуговує величезної поваги! Думаю як почнеться війна я теж з чоловіком будемо кликати до себе Кримські сім'ї! Це наші українці! Їх залишати ніколи не можна! Ісус вмер не за праведних а за грішних! І ми маємо вчиняти так само! Ми повинні не засуджувати а приймати, підтримувати і допомагати людям які ще не відкрили очі і душі як ми!
    Слава єдиній Україні!
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-03-05, 1:35 pm

    Kavusja, ти знаєш....моя мама розповідає що знайома має сестру в москві...так по телефону вона годину пояснювала що таке майдан і за що він стоїть...але нічого не дало...
    нажаль, їх довгі роки зомбували проти нас українців!
    Але ми самодостатня нація! Нам не треба нікого! Ми показали що ми господарі в нас на землі!
    Давайте любити москалів! Щоб вони там взагалі всі зглузду посходили)))) Трохи пошокуємо їх))))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-05, 1:49 pm

    Maljok, та я не проти російської мови, але вона всюди... коли розмовляють 10-20 чоловік то хай, але коли цілі міста то просто жах. От понаїдуть в наш Тернопіль всілякі російськомовні і будуть качати права... чому не має російської школи, чому ущемляют расейськую мову, тоді ви по іншому будете говорити.
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Іріша 2014-03-05, 2:06 pm

    Я за те щоб кожен розмовляв на тій мові яка ближче до душі.Найбільше мене трафляє коли україномовець починає розмовляти з нашим українським росіянином)) на російській якщо вони як і ми повинні розуміти одне одного але говорити на своїй мові.
    А про Яника і Путіна,на мою думку,давно спланований спектакль.Ще як те продажне прийшло в президенти.Такий від інфаркту точно не помре.Планував Путін поставити Яника на президента і керувати ним всією країною.А чорта з два люди піднялися- не дали.План другий-втеча(ніби без нього нічого не рішиться).Побачили що люди захищають свої права і країну-пішли з танками...

    Спонсорований контент


    Єдина Країна Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-06, 3:29 pm