НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Єдина Країна - Сторінка 6 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+9
Алла
Martina@
Іріша
vitagladjuk
Kavusja
Maljok
Ksush@
Ірчик
Зорянка
13 користувачів

    Єдина Країна

    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Єдина Країна

    Повідомлення автор Зорянка 2014-03-04, 9:13 am

    Перше повідомлення в темі :

    Єдина Країна - Сторінка 6 Bl_20140302213602_2

    Ми - єдині! Мы - Украина! Ми - розуміємо один одного! Мы - вместе и до конца! Украина прежде всего! Слава Україні!



    Останній раз редагувалося: Зорянка (2014-03-05, 9:55 am), всього регувалося 2 раз(-и)
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-05-06, 12:54 am

    Стараюся не реагувати на усе москаляче...і поважаю таких росіян, які хочуть того що і ми - жити гідно і в мирі....
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-05-06, 1:01 am

    Українців неможливо подолати! lol 
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-05-06, 7:37 pm

    Прочитала щойно передбачення мольфарки Магдалени,про яке вона говорила у Битві екстрасенсів. Вона каже,що до влади після виборів прийдуть молоді люди до 40 р,яких ніхто і не знає практично,і президентом буде теж хтось молодий. Тікати за кордон,за її словами,не має потреби. Росію жде те,що Путін планував зробити з Україною. Ну і ще багато чого хорошого і приємного пише. Хто є в мене в друзях в Однокласниках,то можете скопіювати це і вставити сюди,я там поділилася цією заміткою і там в замітках це і знайдете. Якщо чесно,в мене аж настрій піднявся. Повірилось їй. До речі,в нас в області тимчасово перестали видавати візи.
    Olysa
    Olysa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 273
    Реєстрація : 10.08.2012
    Вік : 36

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Olysa 2014-05-08, 11:34 am

    мамульки,старайтесь нікуди особо не виходити в ці дні.Я знайшла групу в контакті де закликають *боротись з хутою на заході* і на 9травня пише що в них збір в Чернівцях на 13,00год і що вони хочуть міліцію захоплювати!!!Так що невідомо що то може у нас бути теж.Будьте обережні!

    ВАЖНАЯ ИНФОРМАЦИЯ!!! ОПУБЛИКУЙТЕ И ДЕЛАЙТЕ РЕПОСТЫ!!!

    В Черновцы для провокаций на 9 Мая привезли людей.

    Сеператисты планируют провокации в городе на 9 Мая об этом сообщает их паблик (https://vk.com/public71067759) колорады планируют "посетить" возможно с дальнейшим захватом городские участники милиции. Для них были написаны адреса видно, что люди не ориентируются в городе.

    Еще они сообщают о том, что планируют назначить в этот день в Черновцах своих лидеров из Донецкой, Луганскогой областей. Ранее были отменены все мероприятия в городе в связи с угрозой терактов.

    Возможно в планах Путина начать захват запада из Черновцов, что очень вероятно, а возможно сделать картинку для российский тв, что на западе бунт против власти.

    Просим всех быть осторожными женщинам и детям сидеть в этот день дома, а мужчинам защищать свой родной город!!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-05-13, 2:58 pm

    Два троюрідних брати мого чоловіка воюють. Вони з нашого села,попали ще по першому наборі. До речі,між собою вони рідні. Були весь цей час в Рівненській обл. А то чи вчора,чи кілька днів тому,їх повезли на Донецьк. То казали по телефону,що десь на під"їзді до Києва якась диверсійна група напала на їхній вагон,була стрілянина. Добре,що всі живі-здорові. Поїхали далі,до місця призначення. Значить,ті терористи можуть бути де завгодно. Всі підкупні. А я ще не так давно раділа,що до нас їм далеко,на Волинь не дойдуть... А ще з чоловікової роботи теж хлопці десь воюють. То вони казали,що по ТВ показують може відсотків 30 того всього,що насправді відбувається,не більше((
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-05-13, 3:08 pm

    Дівчата,мені вже реально страшно.Бо гинуть наші люди,наші чоловіки,сини,брати,батьки...мирні люди. А мій чоловік,ідіот,чекає,аби його накінець-то викликали,гордитиметься тим,що захищатиме країну. Каже,що від долі не втечеш,і померти можна просто ідучи по рівній дорозі,якщо так назначено. А якщо судилось жити,то куля обмине...
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Maljok 2014-05-13, 5:55 pm

    Ksush@,твій чоловік сміливий і ти можеш ним пишатися.
    я теж уся на голках...в мене і брат рідний піде при повній мобілізації, хоча в армії не служив...і це ще страшніше... а ще чоловіка брат, йому тільки 22роки...ще молодий...ну і чоловік, або по роботі або по мобілізації....
    Але напевне така доля нашої країни...ми повинні боротися, бо як здамося то це гірше смерті!
    Я рада що на Донбасі референдум не пройшов....там все вийшло як "з бодуна"))) В Криму хоч картинка була, а тут як по ковбасу люди поприходили...
    Цікаво чи приєднають ті регіони до Дніпропетровська? Класно би було))) Коломойський не святий, але мужик класний! Він потратив свої гроші не на піари, не на плакати, а на реально потрібні речі)))
    А ще десь читала гарну ідею, як покінчити із терористами))) Треба просто скласти список їхніх командирів, і щоб олігархи скинулись і заплатили по 1000000грн за те щоб їх привели до них)))) і все ОК)))) Ну в інтернет версії ще добавляють що "2000000грн за мертвих" але ми ж християни і повинні бути стриманими і не уподібнюватись до тих вбивць. Але ідея досить навіть реалістична! bravo
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-05-30, 9:31 am

    В нас в районі знову поприносили повістки. Багатьом знайомим,односельчанам... А швагрові чоловікового брата жінка заховала військового квитка і не віддає. Ховають під спідниці... А моєму болить спина,кажу,щоб ішов в лікарню ліг,а він каже,а вдруг принесуть повестку,а мене не буде,сказав "я потім не зможу жити спокійно".
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-06-14, 7:48 pm

    Дівчата,що ж це твориться... Страшні події в країні... Де якісь рішучі дії влади? Чому кордон з Росією відкритий? Чи його не охороняють? Чи кругом зрадники?..

    Спонсорований контент


    Єдина Країна - Сторінка 6 Empty Re: Єдина Країна

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-06, 2:13 pm