НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+19
Ksush@
milanka
голубка тетяна
ma-natka
Кідді
Таська
kykla
Ester88
nana2010
musya
Svyetik
Himena
пушкарік
Серденько
mad_housewife
kukusya
Kavusja
Молочна шоколадка
AmInka
23 користувачів

    Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Голосування

    Як ви витрачаєте дитячі гроші?

    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-16, 1:12 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Не знаю, як вчинити.. раніше хотіла покласти на депозит гроші, які перерахують на дитину.. а зараз міркуємо з чоловіком, що в нас стільки дірок в сімейному бюджеті, стільки всього є, що потребує термінового капіталовкладення.. першим ділом треба утеплитися, тобто поставити пластикові вікна на балконі і лоджії, бо наші дерев'яні рами вже зі щілинами в 2 пальці, від того в прилеглих кімнатах дубак страшний.. друге нагайне питання - газова плита+ духовка.. нашій вже 20 років і вона на ладан дихає (з 4 камфорок ледь працють 2).. ну і 3 питання - ремонт в ще одній спальні, щоб дітям була окрема кімната.. на все одразу звісно грошей не вистачить, але щось одне можна зробити..
    сестра поклала дитячі гроші на депозит, а мене мучить те, що я хочу пустити наші дитячі не на дитину...

    а ви як витрачаєте допомогу на дитину?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-04-04, 9:25 am

    я не вважаю, що ми тут оправдовуємося...ми просто ділимося ok
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор nana2010 2012-04-04, 9:35 am

    То ж я розумію,але більшість моїх знайомих навіть з таким тоном говорять,ну от потрібно зробити ремонт і т.д,а ще є знайомі,які поклали гроші у банк,і кажуть,що то ж гроші дитини,я не можу їх витрачати,брєд...А як банк розвалиться,що тоді дитині сказати?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-04-04, 9:40 am

    ну то право кожної людини...хто як хоче так і витрачає, нам теж як щось потірбно то ми беремо гроші, нічого в цьому поганого не бачу
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор nana2010 2012-04-04, 10:10 am

    так і я про те ж!
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Ester88 2012-04-19, 3:17 pm

    а ми цю покишо на депозит поклали, може ще дозбираємо і літом чухну з маленькою в італію на море до родичів,якщо вийде ! а прошлий раз цю одноразову так неправильно потратили....я для малечі все мала від старшої і ті гроші витратила на невеличкий ремонт в бабулі,де ми жили, але ми потом перехїали на орендовану і все.... neznaju
    kykla
    kykla
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 04.08.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор kykla 2012-08-05, 12:07 am

    Привіт усім, хто мене знає. Я і сюди завітала до вас. Приймаєте... Зараз чекаємо на малюка 24 тиждні. Коляску і кроватку маємо після донечки, тому гроші мабуть будемо переводити у $. Плануємо купляти квартиру. Але саме головне, щоб дитятко народилося здоровеньким. Але все-одно цікаво, скільки зараз платять на другу дитину...
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Таська 2012-08-05, 12:13 am

    kykla,скільки платять я незнаю, але ми раді вітати і тут, здоров"ячка мамі і вчасно і легко народити здорового малючка!
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор musya 2012-08-05, 8:35 am

    kykla, я на другу лялю маю отримати 54тисячі, спочатку дали 9100грн(або щось близьке до цієї цифри, точно не пам"ятаю), а тепер кожного місяця виплачують по 980 з копійками і так на чотири роки. Але вам буде трошки більше, бо щокварталу сума одноразової допомоги збільшується.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-08-05, 9:46 am

    kykla, вітаємо, гарно тобі виносити дитинку і легко родити здорового карапузика!!!
    kykla
    kykla
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 04.08.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор kykla 2012-08-05, 11:28 pm

    Дякую дівчатка !!!
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Ester88 2012-08-06, 11:27 am

    мені як на 3-тю платять по 1300 кожен міс, раніше думали відкладати але тепер тратимо на сімю, невиходить складати, я вже переконалася, що кредит платити б могли якись. а просто відкладати неможемо , але це здається будуть платити 6 років, вроді.....
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Кідді 2012-08-06, 12:49 pm

    І що, тих грошей і не відчутно, вони так їх розтягують......ми робили ремонт, і трошки не розрахували, тож я зняла з дитячих грошей.
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Ester88 2012-08-06, 12:56 pm

    ооо, якби то дали вот так всі нараз. але ж капають, хоча краще як нічого !
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Кідді 2012-08-06, 1:49 pm

    Так, і за те дякую......, бо то кажуть от взяла 50 тис., і ще плаче що грошей нема, а їх так не відчутно.
    ma-natka
    ma-natka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 83
    Реєстрація : 04.09.2012
    Вік : 44

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор ma-natka 2012-09-21, 9:20 am

    В основном деньги идут на детей, но если есть необходимость покупки "не детской" меня совесть не мучает. Дело не в том какие деньги тратить, главное, чтобы все это не шло в ущерб детям. Дети накормлены, напоены, одеты с зарплаты мужа - здорово, то тогда смело берите детские, а если правильней, то "мамскую зарплату" и побалуйте себя с любимым романтическим ужином.







    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-09-21, 10:54 am

    ma-natka згідна з вами)бо грошенята приходять один раз на карточку і там якось краще зберігаются ніж в кишені.Чоловік в мене отримує з/п щодня,то майже одразу на щось витрачаєтся,я теж маю заробіток нерегулярний,і теж одразу десь пристроюю.А от якісь серьозніші покупки роблю з дитячих,бо вони лежать і чекають)А моя дитина ні в чому не має відмови)Тому і можу їх витрачати то на маля,то на себе,то на чоловіка)
    Але от чи вистарчало б їх,як би я сама щось не підробляла...Певно з натяжкою(
    ma-natka
    ma-natka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 83
    Реєстрація : 04.09.2012
    Вік : 44

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор ma-natka 2012-09-21, 12:07 pm

    Конечно хватало бы, просто по другому вели бы свой бюджет. Иногда мы на такую ерунду тратимся, что потом становиться стыдно за необдуманные покупки.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-09-21, 12:17 pm

    це точно,буває як прикупиш щось, а потім думаєш нащо воно мені... lol
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор milanka 2012-09-21, 12:53 pm

    в нас частина грошей пішла на ремонт, трохи на святкування дня народження малого чекає, а дала вже зимовий одяг треба купляти малому
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-09-21, 2:41 pm

    Я вже майже все на зиму малому купила,і тих грошей замало було,бо десь коло 2-ох тис грн з копійками получилось)
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-17, 9:57 am

    А ми свої гроші пустили теж на майбутнє житло.Нехай навіть і в селі,30 км. від Ковеля,але набридло вже більше,ніж 10 років тинятися по зйомних квартирах і платити по 1-1.5 тис.Вже давно можна було взяти кредит і виплачувати кредит за своє,а не комусь платити.
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Himena 2013-01-22, 1:18 pm

    Трохи не в тему, але може бути корисно для тих, хто буде народжувати в 2013 р.:
    Спойлер:
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-22, 1:38 pm

    Ми оформляли допомогу 1.5 роки тому без проблем, а тепер таке наробили... і як доказати своє право в такій ситуації?
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Himena 2013-01-22, 1:44 pm

    Певно, що тільки через суд встановлювати склад сім"ї або пробувати добути ту довідку добути в міграційній службі.
    Подивимося, що буде до червня, мені це також може "загрожувати". Вже сміюся, бо як тільки мені народжувати, то вічно якісь проблеми з мат. допомогами: в 2011 р. таке скрутили, щоб не дати допологові жінкам-підприємцям (отримали лише самі настирні і то на початку 2012 р.), а в 2013 р. - заминають допомогу по факту народження.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-22, 2:51 pm

    Хух,я ще встигла. 767898 Мені допомогу нарахували через 3 тижні після поданих документів.Я навіть здивувалась,що так швидко.Можливо,тому,що вже був кінець року.

    Спонсорований контент


    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? - Сторінка 2 Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 12:23 pm