НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+7
Ester88
Кідді
milanka
Himena
Kavusja
В ритмі щастя...
Ната Д
11 користувачів

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Ната Д 2012-06-06, 11:33 pm

    Як ви вчите своїх малюків говорити? Діліться.
    Ось знайшла цікаву статтю:
    Спойлер:
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-06-07, 12:10 am

    Я з народження малої борюся з тим щоб говорили правильно, без сюсюкань, і не казали "ой яка в тебе мама нечемна" і т.п., на батьків ми з чоловіком кажемо бабуся, баба, дідо, дідусь, з чоловіком коли говоримо з дитиною про нас кажемо мама і тато, сестра тітка (живе з нами) і мала всіх так і називає бо привикла так з народження!!! Мій тато(як найулюбленіша няня малої) з самого маленького багато з нею говорить, розказує що на роботі, куди ходив і тп, інколи від малої можна почути дідусь, бабуся, хоча покищо переважно говорить мам, тата, діді, баба, тіті, псьов, тсь (кішка Туся)!Показуючи на іграшки говорю якого кольору, кругла чи квадратна, тощо, читаю казочки (одну вона вже знає напамять просто розказати ще неможе)))))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Kavusja 2012-06-07, 9:32 am

    Ми теж стараємося всі слова чітко казати, мама він сам сказав, ми його не вчили. Всі речі називаю своїми іменами, форми також, кольори показую і розказую, звісно ще зарано, але якщо дитину вчити то вона і знатиме. Зараз вже добре каже мама, баба, киця, па-па, тік-так lol а от тато ніяк не хоче казати, а ще каже - ти де. Не люблю коли сюсюкаються, коли зробила зауваження братовій, так свекруха мене чуть не з'їла, вона теж завжди сюсюкається з малим, хоч ми й просили так не робити.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Ната Д 2012-06-07, 9:40 am

    І я постійоно з всіма сварюсь щоб гарно вимовляли слова. А потім дивуються, чого то дитинка "Р" не вимовляє?
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Himena 2012-06-07, 11:25 am

    Тааак... сюсюкання - то страшна річ. Мої батьки, як малу бачать, то відразу сюсюкати починають, причому російською om
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор milanka 2012-06-07, 11:26 am

    я інколи можу трошечки посюсюкатись, але то дуже рідко
    ще завжди коли просинається кажу добрий ранок, або коли захожу в кімнату привіт і т.п.
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Кідді 2012-06-07, 12:52 pm

    І про теж, не потрібно сюсюкати.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Kavusja 2013-07-03, 12:15 pm

    Наш Ярослав каже на себе лялька і всі дітки в нього теж лялька... ніяк не можемо перевчити казати Я хочу... каже лялька хоче
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Ester88 2013-07-03, 9:40 pm

    моя мала так багато слів некаже, тільки основне ! але на дітей каже не ляля а в неї виходить яя, тіпа яйця :) , ну деколи каже аля ! перша дитина рано почала говорити, а ця щось вот тепер то реченнями ще неговорить. , але те що хоче повідомити - то говорить що ми її розуміємо ! про сюсюкання то якось родина не робить такого, а деколи чужі люди , але рідко ! та всеодно деякі букви погано вимовляє, а може просто важко вимовити і дитина собі скорочує,тепер от тижня 2 певно нова мода, каже навіть нові слова . але без останнього складу, тіпа не дай-а да....і так далі ! і вчиш...вчиш-одні двойки ! а ще наша Любашка картавить-а ця повторяє, доречі їй вже 4 роки а вона каже замісь "Л" каже "Р" ....довго невміла р казати. а як навчилася то перестала казати л, і замінює р буквою....виходить смішно- наприклад "Сравчику іди сюда,..." але то в неї тимчасово !
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Kavusja 2013-07-03, 10:58 pm

    в нвс навпаки не каже перші склади, собака в нього - бака... для прикладу
    л, р, ш..... не вимовляє повністю, але вже говорить реченнями з трьох слів...
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Ester88 2013-07-03, 11:06 pm

    то так смішно ! правда !? моя нераз таке скаже що я довго сміюся !
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор ляля 2013-10-14, 2:26 am

    моя говорить мама,баба,ляля,дай,гам,гава,дідо,не...
    і певне все на даний час)
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-14, 11:52 am

    Ми вже гарно говоримо. Все повторює але "р" то проблема.
    А ще малий на себе говорить так як про дівчинку...пішла, спала, щось робила. Постіно виправляю але нерозумію як то зявилося?aa aa 
    supermama21
    supermama21
    -
    -


    К-ть повідомлень : 19
    Реєстрація : 26.11.2015

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор supermama21 2015-11-26, 12:50 am


    Я як турботлива мама хочу щоб моя дитина розвивалась правильно, хочу щоб моя дитина любила свою країну. А тому мені порадили виписувати їй журнал Пізнайко. Цей журнал чудово допомагає патріотично виховати свою дитину.
    mamanya
    mamanya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 28
    Реєстрація : 26.11.2015

    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор mamanya 2015-11-26, 9:42 pm

    Для повноцінного розвитку дитини їй потрібно читати цікаву літературу, в якій є цікава інформація і кольорові картинки. Саме таку інформацію має дитячий журнал Пізнайко. Виписую цей журнал своїй дитині, їй дуже подобається.

    Спонсорований контент


    Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити Empty Re: Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-19, 1:23 pm