НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+19
Ksush@
milanka
голубка тетяна
ma-natka
Кідді
Таська
kykla
Ester88
nana2010
musya
Svyetik
Himena
пушкарік
Серденько
mad_housewife
kukusya
Kavusja
Молочна шоколадка
AmInka
23 користувачів

    Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Голосування

    Як ви витрачаєте дитячі гроші?

    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-16, 1:12 pm

    Не знаю, як вчинити.. раніше хотіла покласти на депозит гроші, які перерахують на дитину.. а зараз міркуємо з чоловіком, що в нас стільки дірок в сімейному бюджеті, стільки всього є, що потребує термінового капіталовкладення.. першим ділом треба утеплитися, тобто поставити пластикові вікна на балконі і лоджії, бо наші дерев'яні рами вже зі щілинами в 2 пальці, від того в прилеглих кімнатах дубак страшний.. друге нагайне питання - газова плита+ духовка.. нашій вже 20 років і вона на ладан дихає (з 4 камфорок ледь працють 2).. ну і 3 питання - ремонт в ще одній спальні, щоб дітям була окрема кімната.. на все одразу звісно грошей не вистачить, але щось одне можна зробити..
    сестра поклала дитячі гроші на депозит, а мене мучить те, що я хочу пустити наші дитячі не на дитину...

    а ви як витрачаєте допомогу на дитину?
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-02-16, 1:16 pm

    Та чому ж не на дитину - дитинці також потрібна і кімната і тепло, і їжа!!! Я вважаю,що в такій ситуації потрібно використовувати і щось робити, а то час іде, ціни ростуть і ті гроші, навіть на депозиті знецінюються. На наступний рік з них уже можна буде зробити чи купити вдвічі менше ніж зараз!!!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-16, 1:33 pm

    Гроші лежать на рахунку, стараємося брати звідти тільки в крайньому випадку. Ремонт зробили до народження за власні кошти, все купили теж до народження за декретні гроші.
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор kukusya 2012-02-16, 4:40 pm

    Наші гроші теж лежуть. Але прийдеться їх скидати. Думали, що без них обійдемося. Тимпаче, що з таким рівнем інфляції до наступного року за них нічого толкового не купиш. Думаю, що нічого страшного не станеться якщо ми покращимо собі умови проживання, а ніж будемо потім гризти собі кулаки чому ми їх швидше не використали.
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-16, 4:58 pm

    так.. гроші дуже швидко знецінюються.. думаю, ми таки будемо в першу чергу ставити нові рами на балоні і утеплювати ззовні стіни, бо з такими температурами в квартирі, як цього року, жити просто ненормально.. на кухні підлога була -1-0 градусів.. а на наступну зиму синочок вже буде ходити по тій підлозі..
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор kukusya 2012-02-16, 5:05 pm

    А ви це все робити для свої діточок. І як на мене то для них це буде набагато краще, аніж багато одягу (вони так швидко ростуть, а потім що з ним робити), а так ви вложите гроші в щось цінніше.
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-16, 5:10 pm

    так чи інакше на дитині економити ніхто не буде: треба купити одягтися, поїсти, погратися - купимо!
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-16, 9:38 pm

    Інна, чого совість мучить?
    Ти ж не на гульки собі береш!
    А тепло малятам ой як потрібно ...
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Гість 2012-02-16, 10:48 pm

    Ми половину в долари перевели, а на другу половину живем. Бо маєм 2 няні, які нам в місяць в 3000 обходяться. Так що теж на дитину, можна сказати. А ще я купила малому качельку грако.
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор kukusya 2012-02-16, 11:35 pm

    AmInka пише:так чи інакше на дитині економити ніхто не буде: треба купити одягтися, поїсти, погратися - купимо!

    Та я не мала на увазі, що економити. Просто маю наглядний приклад своєї куми: вони стільки одягу малій купляють, що це вже безпотреби (всі дитячі гроші і + мама передає із зікордону щомісяця). Добре, що мають квартиру де ніхто не живе і все відносять не потрібне туди (і не так не потрібне як маленьке). Дітки ростуть швидко і поки що не має сенсу так одяг скупляти. Інша річ як би мала вже в садочок ходила.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-17, 7:48 am

    Кожен має право використати гроші, як вважає за потрібне, допомога для цього і є...
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-02-19, 3:40 pm

    А ми переклали на ощадний рахунок на рік - ту першу велику суму. А щомісячними поповненнями я користуюся, купуємо для доні - памперси, одяг, також харчі і все що потрібно
    avatar
    Серденько
    -
    -


    К-ть повідомлень : 60
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Серденько 2012-02-19, 10:37 pm

    Ми поки що не поклали на депозит, але плануємо!
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор пушкарік 2012-03-07, 12:35 pm

    А нам просто доведеться дитяче на ремонт потратити. Але це ж не тільки для нас, для наших коханих діток, щоб мали свій дім, свої ліжечка, де тепло, сухо і комфортно)
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор AmInka 2012-03-07, 12:55 pm

    Дівчата, хто оформляв допомогу на других діток, які документи ви подавали в собез? чи треба, щоб малюк був приписаний? знаю, що треба свідоцтво про народження першої дитини.. а от чи треба довідку з ЖЕКу про склад сім'ї? то ж якось треба підтвердити документально, що дитина друга..
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор пушкарік 2012-03-07, 1:12 pm

    брали довідку з ЖЕКу і прописували і другу дитину. Інакше треба писати заяву в ЖЕК шо дитина проживає з тобою і мінімум 3 сусідів мають підтвердити. Кароче, то довго
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-09, 9:01 pm

    А ми ті гроші витрачаємо на майбутнє житло. Тобто воно є, але там йде ремонт і переїжджати ще рано. Думаю, це нормально, оскільки і незчуємося, як доні вже потрібна буде своя нормальна велика кімната, де можна буде і на теплій підлозі всістися, і ляльковий будиночок поставити.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-09, 9:36 pm

    Я вам заздрю по хорошому...бо ми про таке можемо тільки мріяти, нам своє житло не світить!!!
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-10, 1:07 am

    Кавуся, нам просто випадково пощастило. Дуже випадково. Я вже і не знала, що робити, так задовбалася щомісяця за зйомне житло платити - крихітну захаращену квартиру з ремонтом 80-х років і вічною боротьбою з тарганами (а поки сусіди не будуть з ними боротися, то що хоч роби, а вони приходять) за ціною Катюшиних нянь. Тепер би ремонта того довести до стану "хоч якось можна вїхати" і тікати туди, а вже там потихеньку доводити я і власними руками зможу. Вже думаю кредит брати, питання як.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-10, 9:01 am

    Хімена, я за вас рада!!! Всиляйтеся в своє житло і робіть ремонт власними силами. Я б кредит не радила брати!!!
    Svyetik
    Svyetik
    -
    -


    К-ть повідомлень : 37
    Реєстрація : 20.03.2012
    Вік : 34

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Svyetik 2012-03-23, 2:53 am

    Гроші лежали на рахунку,тепер думаю що з ними зробити чи на депозит, чи нехай і лежать в банці).беру тільки на найнеобхідніше дитині.Ремонт зробили до народження за власні ,речі вже за чиї були.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-23, 9:29 am

    А я гроші перевела у валюту, а то б всі спустила на СП lol
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Himena 2012-03-23, 12:24 pm

    Дівчата, там зараз прийняли закон, що вже як банк (не дай, Бог) вирішить зажулити Ваші гроші (до 150 тис. грн.), то Вам їх ніхто не поверне, гарантування вкладів віднині немає. Так що... або, дійсно, краще в валюту, або якась нерухомість, або хоч якесь мінімальне покращення життя (ремонт там зробити)...
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор musya 2012-03-23, 2:45 pm

    Ми одноразову допомогу потратили на ремонт будинку. А за гроші що прийдуть на другу дитину хочемо утеплити хату. А то з теперішньою інфляцією сьогодні то ще хоч більш-менш нормальна сума, а завтра вже копійки.
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор nana2010 2012-04-04, 9:00 am

    Дівчата,я незнаю,ви наче тут оправдовуєтесяч,навіть якщо потрібно мамі або татові одягнутися,а під рукою лише гроші на дитину,то чому б їх не витратити?Невже буде гарно,коли мама гуляє з дитинкою в рваних чоботах і т.п?

    Спонсорований контент


    Одноразова допомога на дитину  - як ви її витрачаєте? Empty Re: Одноразова допомога на дитину - як ви її витрачаєте?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-03-29, 8:14 am