НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+22
Ірчик
Natali
Тусінька
Ната Д
ляля
petrywka
Львів'янка
мамася
lilia787
snv512
Zarivna
nana2010
Мері 13
ялю
Natie
Таська
Himena
Молочна шоколадка
Світулька
oksano4ka
Kavusja
голубка тетяна
26 користувачів

    Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-14, 5:19 pm

    Дічатка,в кого виникають якісь питання чи проблеми з нігтями,чи шкірою рук-звертайтесь.Будемо разом вирішувати та радитись))Тим більше що я впевнена так як наші руки постійно в воді,то якісь проблемки виникають.
    Ось навіть і я з ними стикнулась-суха шкіра на руках.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-14, 5:30 pm

    В мене постійно шкіра на руках пересихає і тріскається...а ще маю якусь алергію на хімію і постійно руки обсипає.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-14, 5:57 pm

    Потрібно перед тим як щось чи мити чи прати наносити захисний крем для рук,жирний.Бо ми всі привикли що креми наносять після якихось процедур,але якщо маєте проблему з сухістю а тим більше алергію,то крем до захисний,а відновлюючий чи зволожуючий після.Ще добре раз на тиждень робити вівсяно-кавове скрабування і потім наносити чи оливкову олію чи жирний крем вдягти рукавички для фарбування волосся(поліетиленові) на хв 15 і красота))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-14, 6:26 pm

    вау, дякую за пораду, спробую так робити
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-03-14, 6:53 pm

    в мене теж останнім часом суха шкіра, декілька раз на день мажу кремом.
    голубка тетяна, а який крем ти б порекомендувала, тобто якої фірми?
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-14, 10:24 pm

    Можу порекомендувати Флорена,хороші ще білоруські кремчики.Головне визначити що саме потрібно ручкам-зволоження,живлення чи захист..
    Світулька
    Світулька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1267
    Реєстрація : 08.02.2012

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Світулька 2012-03-15, 9:01 am

    дівчатка так хочеться гарних,довгих манікюрів,а я обрізаю і маю коротенькі(майже взагалі немаю)щоб малого не поцарапати,а ви теж не годуєте нігті?
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-15, 11:44 am

    Всіх мамочок які мають короткі нігті,можу потішити,цього сезону й далі в моді короткі та середні по довжині нігтики!При тому чкщо короткі,то фарбуємо яскравими та темними лаками,а середні-пастель,французький з кольоровим кінчиком....
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-15, 12:53 pm

    класно...в мене короткі, бо з довгими і навіть середніми важко...а от я не люблю темні кольори лаку.
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-03-15, 1:49 pm

    І у мене суха шкіра на руках, інколи намажу кремом, то навіть не відчуваю, що намазала.. так впітується...
    Хоча кремдля сухої шкіри рук

    А без нігтів я не можу, таке враження, що без пальців... Я коли обріжу, то вони мені ще гостріші, ніж мої... Переважно середньої довжини
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Himena 2012-03-16, 1:58 am

    голубка тетяна пише:Головне визначити що саме потрібно ручкам-зволоження,живлення чи захист..

    Тетянка, а як правильно визначити, що саме потрібно ручкам? Мені здається, ми часто робимо помилку і неправильно підбираємо крем... Нам, наприклад, може бути потрібне зволоження, а ми мажемо густим шаром жирного захисного крему. Але ж це невірно?.. Як же визначити?

    Я не можу без кігтиків-нігтиків, оптимальна довжина кінчиків для мене має становити 5 мм, інакше некомфортно. Моя мама від мене, як від кігтястої мами - в шоці.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-16, 4:57 pm

    Суха шкіра-найчстіше на ній з"являются тріщинки,відчуття стягнутості.Використовуємо:
    -відновлюючий,регенеруючий крем для дуже сухої шкіри,зхильної до тріщин.
    -живильний крем для зимового періоду та після прибирання без рукавиць,перед виходом на мороз за 15 хв.
    -зволожуючий крем літо,коли в організмі йде втрата вологи(те саме і обличчя)
    -захисний,також морозна,вітряна погода,перед миттям посуду,прибиранням.
    Мити руки тільки в теплій воді...
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-03-21, 5:04 pm

    А гліцериновим кремом для рук можна користуватись, як часто??? Бо знаю, що шкіра може звикнути до гліцерину!?
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-21, 6:05 pm

    Впринципі майже всі креми йдуть на гліцерині)))Тому я вперше чую що шкіра до ньго звикає,хіба що природніх складників чи до гормональних так,а до гліцерину врядчи.Просто потрібно систематично користуватись кремами,а не так,що поки проблема є-мажемо,пройшло-перестали.А проблема звичайно може виникнути знов..Тому,притримуємось правил,захист до,зволоження,живлення,відновлення-постійно.Тобто на поличці має бути 2 креми-захисний та якийсь інший на вибір...
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-03-21, 8:18 pm

    Гарно дякую за фахову консультацію
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Таська 2012-03-22, 12:45 am

    Танюшка, так гарно все розписала, дякую!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-22, 8:35 am

    А як нарахунок натуральних засобів догляду за руками??? От я креми не сильно люблю, бо маю алергію...що в такому випадку можеш порадити?
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-22, 10:02 pm

    Щоб шкіра була гладенька,масочка з збитого сирого білка,яку наносимо і тримаємо допоки не винекне відчуття стягнутості та легенького свербежу,змиваємо теплою водою.Замість кремів кукурудзяна,оливкова олії перекип"ячені.Касторове масло змішати з маслом жожоба,і пару краплями віт Е,ще можна додати 5 крапель якоїсь ароматичної олійки та мастити замість крему)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Kavusja 2012-03-22, 10:21 pm

    Дякую, я оливковою олією руки мастила, але чесно ефекту нуль.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-23, 1:05 pm

    Наталя,то візьми віт Е в капсулах,роздуси або проколи капсулку і видави то масло і масти ним руки.
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Natie 2012-03-26, 1:32 pm

    в мене також постійно суха шкіра! особлтво взимку, але це напевне через те, що в додаток до того, що руки часто у воді, то ще й ніколи або дуже рідко ношу рукавиці. Користуюсь Бархатними ручками від Мері Кей, подобається дуже, хоч і дороговато, але мені особисто його хватає майже а рік. а нігті зараз обрізаю, бо коли роблю масаж малій, то боюсь щоб не подрапати її. а так, то завжди мала довгі нігті.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-26, 3:50 pm

    До речі про Бархатние ручки,то там в наборі є восковий крем,то от з нього добре робити маску-невелику к-сть того воску розігріти масуючими рухами в долонях,і залишити одягнувши рукавички поліетиленові,а потім прості на хв 10,і буде вам салонна процедура))
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор ялю 2012-03-26, 4:26 pm

    А що робити,щоб не слоілися нігті ??? Вони в мене якісь крихкі стали після родів...
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Natie 2012-03-26, 5:17 pm

    Ялю, може через брак вітамінів тепер весною??
    А в мене після родів шкіра на лиці дуже погана стала, якісь прищики незрозумілі, почервоніння
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-03-26, 5:20 pm

    Ну ванночки напевно часу не має робити,тому поки пораджу експресс метод-купити в ДЦ олійку для укріплення нігтів,мастити нею весь нігтик та шкіру навколо і рабити масажик.І ще лак КАЛІОН турець КОРАБЛІК називають є в багатьох магазинах там де лаки,і покривати ним так-2 слої,через день ще слой,через день зняли,зробили масаж олійкою,і знов нанесли лак.Він до речі такий нічого- гарно дивится на нігтях))

    Спонсорований контент


    Бархатні ручки та гарненькі нігті)) Empty Re: Бархатні ручки та гарненькі нігті))

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 2:12 pm