От що я найшла, бо своє по трошки забувається)
Пакет №1 – для себе.
1. Документи:
- Обмінна карта з тим, з усім, що в ній повинно бути - обстеження, УЗІ, аналізи (якщо пологи партнерські – аналізи чоловіка, зазвичай мазок на стафілокок і кров на РВ.). Будьте готові, що все, що у Вас там написане, Вас попросять озвучити при прийомі, просто так, щоб було про що поговорить, коли Вам і так погано.
- Паспорт (якщо пологи партнерські – паспорт чоловіка).
2. Гроші:
- Основна сума, про яку домовилися.
- Дрібні гроші для персоналу – там дитинчаті щеплення вкололи, там попку помили, поки ви лежите, там вам шви обробили. Зрозуміло, все це можна і за спасибі, але це хто до чого звик.
3. Мобільний телефон, зарядка.
4. Фотоапарат, за бажанням, відеокамера.
5. Якщо партнерські пологи – одяг для чоловіка (брюки, футболка – ви ж не хочете, щоб в стерильній родовій палаті чоловік ходив у вуличних джинсах) і тапочки. Також хірургічний набір.
6. Постіль в післяродову палату.
7. Одяг для себе:
- Ночнушки - одна для пологів (швидше за все це буде останній раз, коли ви її одягнете) і одна для перебування в пологовому будинку.
- Халат. В основному в пологових будинках дуже тепло, взимку натоплюють до 25С, літом і без того жарко, а ось восени, коли ще не включили батареї і навесні, коли вже вимкнули буде холодно. Отже дивитеся по сезону.
- Шкарпетки. Знову ж таки по сезону.
- Труси. Максимально зручні і побільше.
- Ліфчик для годування. Краще купить його до пологів. Не переживайте, груди стануть більше всього на декілька днів, поки активно прибуватиме молоко, а потім повернеться якраз до того розміру, який був перед пологами, а ось бігати по магазинах з тижневим малюком на руках буде вельми проблематично.
- Тапочки. Можете узяти дві пари, але одні що обов'язково миються, ви ж в душ будите ходити.
- Бандаж, а раптом одягнете.
8. Засоби гігієни.
- Одноразові пелюшки. Краще узяти відразу пачку 10 штук, оскільки половина піде на пологи, а інша половина – підстилати малюкові, який страшно любить пісяти, коли міняєш памперс.
- Дрантя. Розірвіть на 8-10 частин простині – прокладки відразу після пологів не допомагают.
- Прокладки. Є спеціальні післяродові, але можна користуватися і звичайними, головне, щоб капель там була максимальна кількість. Беріть не менше пачки, а краще 2.
- Прокладки для грудей. В основному в пологовому будинку вони ще не потрібні, а комусь і далі не потрібні будуть. Молоко прибуває вже ближче до виписки, тому, можете узяти пару-трійку, але не більше.
- Мило в мильниці.
- Зубна паста і зубна щітка.
- Мочалка, шампунь. Якщо думаєте, що знайдете, коли цим займатися – беріть.
- Дезодорант. Не радять, оскільки у дитини може бути алергія, але якщо без цього ви обливаєтеся потом, то краще беріть.
- Туалетний папір. Беріть сааааамий м'який.
- Гребінець, шпильки, гумки, обручи.
- Дзеркало і косметика. Можете покласти це і в пакет на виписку, але зазвичай Вам його приносять прямо перед виходом і нафарбуваится вже немає часу, адже хочеться виглядати добре, так що раджу все-таки брати косметику відразу. Дзеркало може бути і в палаті, а може і не бути.
- Креми, косметика, які вам життєво необхідні, інші залиште удома.
- Бритва. Якщо не встигнете поголитися удома – обов'язково беріть, а то вас поголять шматком заліза.
- Рушник.
- Серветки – сухі, вологі.
- Кульки для сміття – дуже потрібна річ, інакше будете з кожним памперсом бігати в туалет, добре, якщо через стінку, а якщо в іншому кінці коридору.
9. Посуд – тарілка, чашка, вилка, ложка, чайна ложка, ніж.
10. Пляшка води без газу для пологів.
11. Печиво. Багато хто говорить, що після пологів їсти не хочеться, але я по собі знаю, що готова була з'їсти бегемота, і, якщо б не та пачка печива, я б взагалі загнулася. Отже краще візьміть бутерброди, і собі і голодному, змученому чоловікові.
12. Вітаміни, які п'єте всю вагітність.
13. Чай, краще ромашковий, разом з чайником, цукор.
14. Молоковідсмоктувач. Навряд чи, що він вам знадобиться, але беріть.
Пакет №2 – для малюка.
1. Памперси. У пологовому будинку радять міняти памперс кожні три години. Вважаємо: у добу 8 штук, якщо ви будете в пологовому будинку три дні = 24 штуки. Загалом однієї пачки вам якраз повинно вистачити.
2. Вологі серветки. Беріть велику пачку на 63-72 штуки, багато не буде.
3. Крем під підгузник, присипка, масло. Якщо ви не знаєте чим зі всього цього ви користуватиметеся, а ви і не дізнаєтеся, поки не побачите ту саму улюблену попку, беріть це все в маленьких упаковках – пробниках. Здається, що так дорожче, але у результаті 2 продукти з трьох, а то і все три, вам, у результаті не знадобляться.
4. Дитяче мило.
5. Вата стерильна, ватні палички.
6. Солоні крапельки в носик – салін, но-соль..
7. Настоянка календули і зеленка для пупка.
8. Пляшка з соскою, пустушка. Теоретично вам це не пригодится, а в пологовому будинку вас вилають за таке, але іноді можна.
9. Одяг. Знову ж таки по сезону – чоловічки (бодіки), шапочки, шкарпеточки, царапки, повзунки, кофтини, пелюшки. Шапочок, шкарпеточок, царапок багато не потрібно, 2-3, це просто щоб вгамувати те бажання переодягати, яке ви носили в собі 9 місяців. А ось основний одяг потрібний більше. Краще штук 7-8, оскільки запісюється це за лічені секунди, а якщо батарея не топить, то сушити вам буде ніде.
10. Окремо складете наборчик того, що хочете, щоб наділи на малюка відразу після народження і покладете зверху, оскільки після пологів лежатимете, а дитяча медсестра торсатиме ваші пакети.
Пакет №3 – на виписку.
1. Одяг собі + косметика, якщо все-таки не узяли відразу.
2. Одяг малюкові. Тут знову по сезону. Беріть, що вважаєте потрібними. Якщо боїтеся, що неправильно одягнете – запитаєте у няньок дитячих – вони одягають на виписку, все, що ви дасте. Вони ж і підкажуть, якщо що зайве.
2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj
» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua
» Манеж,ходунки
2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa
» Що потрібно дитині на зиму???
2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa
» Які саночки купити дитині?
2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa
» Як пройшов ваш день?
2019-11-20, 4:04 pm автор Inga
» Скільки дітей ви хочете мати?
2019-11-20, 3:37 pm автор Inga
» Скільки партнерів по сексу у вас було?
2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89