НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+8
gnatyska
Тусінька
Natali
alinka25
Ірчик
мамусяАнічки
Kavusja
Ната Д
12 користувачів

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ната Д 2014-02-22, 12:00 am

    Перше повідомлення в темі :


    Пропоную всім прийняти участь в обміннику до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ", адже щоб не казали чи думали чоловіки жінка прекрасна і вона є окрасою всього світу. Давайте зробимо собі цей деньще більш приємним і теплим.

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 871077472
    чим будемо обмінюватися, крім гарного весняного настрою?
    у подаруночку сюрпризі має бути:
    - листівка-лист з привітанням, куплена або саморобна. (не забудьте написати нік)
    - квітка, чи те що нагадує квітку
    - цікавинка - щось зелененьке (на ваш розсуд)
    - сам подаруночок-сюрприз - те, що дозволяє нам бути ще гарнішими і чарівнішими. (прикраси, косметика, парфуми, шампуні, шалі....)
    - ну і звичайно щось солоденьке


    Пропоную ліміт 60грн. Не намагайтесь когось вразити своєю щедрістю, або навпаки. Щоб потім інші не відчували себе білими воронами.


    Терміни проведення проекту
    21 - 23 лютого - збір заявок.
    24-25 лютого розсилання адрес.
    24 лютого-5 березня - підготовка посилочки
    5- 7 березня - відправка


    Для участі обовязково потрібно мати бажання зробити комусь приємне, надіслати свою заявочку мені в приват
    В темі вказати обміннник і ваш нік
    В повідомленні:
    - нік
    - прізвище, імя побатькові
    - адреса для доставки укрпоштою, і новою поштою (обовязково і на ту і на ту пошту)
    - номер телефону
    - трошки про себе і свої вподобання. Тут напишіть чогоб не хоітли отримувати (наприклад я не ношу прикрас чи я не люблю чорний шоколад)


    Після відправки посилки номер декларації зновуж пишете мені вприват. В темі нічого, щоб нас не розсеретили, в тому ж і цікавинка що ми не знаєм що і відкого отримаєм.

    Ну що вперед за приємними емоціями?!
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Martina@ 2014-03-07, 4:17 pm

    от і люблю нову пошту за їх швидкість)))))
    йой так якось........я не знала ну що то може бути зелене))))тому і зелений рушничок мені попався під око в магазині)
    Рада що все прийшло цілим......і сподобалось)
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ната Д 2014-03-07, 6:35 pm

    дуже гарний подаруночок. молодчинка
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-07, 8:25 pm

    клас, а я вже не можу дочекатися свого подаруночка, так цікаво від кого)))
    Тусінька
    Тусінька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1021
    Реєстрація : 23.10.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Тусінька 2014-03-07, 8:53 pm

    Дівчатка отримала і я свого подаруночка))) Я дуже задоволена. Дуже дуже дякую ... Natalie)

    Все гарно запаковано. Всередині був магнітик квіточка, тіні 2шт., фоторамка, відкриточка, прихватки і мняммм шоколадка.
    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 BXB26FDiGcs

    Дівчатка давайте ще щось придумувати. Це дуже цікаво. Така інтрига весь час)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-07, 9:02 pm

    Якщо ви будете активні, то можна частіше проводити різні конкурси і обмінники. Головне ваше бажання, фантазія і участь.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-07, 9:03 pm

    Тусінька, такий ніжний подарунок))) а мій прийде тільки у вівторок... так що я вся в очікуванні!
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Natali 2014-03-07, 9:10 pm

    Тусінька, рада що тобі сподобалося) приємно)
    от тільки прихватки не повністю зелені, але зеленіших вже немогла знайти)))
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Natali 2014-03-07, 9:11 pm

    Я теж тільки за обмінні проекти і цікаво і весело, всі в очікуванні, що, коли, від кого)
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Martina@ 2014-03-07, 9:24 pm

    бачу головною загвосткою обмінника стало знайти щось зелене) lol om 
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Natali 2014-03-07, 9:28 pm

    Ага))) я спочатку рушник думала, але в магазинах яких я була, то або рушників не було, або зелених небуло)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-07, 10:09 pm

    А мені дуже сподобалася ідея з кольоровим подарунком...)))
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Natali 2014-03-07, 10:13 pm

    Ні це дійсно цікаво, коли є щось таке над чим варто пофантазувати... так цікавіше.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ната Д 2014-03-07, 10:53 pm

    значить будем частіше проводити обмінники
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 36

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор gnatyska 2014-03-08, 10:13 am

    Розпакувала я сьогодні зранку свій сюрприз.
    Саме сюрприз, зараз поясню чому.
    Мабуть, мало хто знає, що ми з Тусінькою - сусідки. Так от тиждень ми обговорювали, хто в кого. Я сказала, що моя посилка поїхала в іншу область, вона - що її форумчанка зі Львова. Та я  й подумала, що багато львів'янок є на Форумі.
    Вчора пів дня мучила Нату Д з питаннями про номер накладної з Нової пошти, бо вже дуже хотілося отримати подарунок. Спершу Ната сказала, що не працює інтернет, потім що відправила, і в результаті приїхала я додому в розчаруванні, що подарунок прийде аж у вівторок. (Перед ти була на НП забирала платтячка від Кавусі).
    Так от, приходжу віддавати платтячко Тусіньки, а вона мені - подарунок на 8 березня. Це - я була та львів'янка. Ось такі  в нас форумчанки-партизанки.
    Мені було дуже приємно
    Так от і подарунок.
    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 IMG_1487
    Тусінька презентувала сіль для ванни, крем для рук, чайок (дуже смачненький), горнятко зелененьке (тут мені Тусінька дуже вгодила, я так люблю горняточка, в мене їх ціла шафа) , листівку виготовлену власними руцями,і для донечки - резиночки з квітками і кукурудзяні палочки (доня цілий ранок їх варить в каструлі))))

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 IMG_1489
    А це я вже смакувала чайок з нового горняточка з тортиком


    P.S. Я вперше приймала участь в Обміннику, все боялася, що не сподобається мій подарунок (і досі переживаю), але така рада, що прийняла. Вражень купа, приємно, несподівано і головне, що все це - від щирого серця.
    Дякую.
    Зі святом.
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-08, 10:34 am

    і мені подобається ідея з обміником, правда свій подаруночок я також отримаю у вівторок, але якщо будете робити ще один обміник на Великдень, то я обовя"зково візьму участь))))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-08, 11:57 am

    Гарний сюрприз тобі вийшов))) і подарунок хороший  bravo 
    Тусінька
    Тусінька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1021
    Реєстрація : 23.10.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Тусінька 2014-03-08, 2:30 pm

    Дякую, Наталя я старалась. Хоча весь час в думках було що все не сподобається.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ната Д 2014-03-11, 9:27 am

    Вчора на останніх хвилинах роботи новою пошти, я все ж встигла забрати свій сюрприз. Мамуся Анічки, дуже-дуже тобі дякую за чудовий подаруночок. Ти як знала що мені потрібна піна для ванної, а ще чудовий шарфик зелененький, і дуже-дуже смачний букет з цукерочками. Цукерочки вмить зникли, а кошик з квітками знайшов собі почесне місце. Ще раз дуже дякую.
    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 CIMG3891
    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 CIMG3892
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-11, 11:22 am

    Яка краса))) мама Анічки молодець...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-11, 11:41 am

    Приїхала моя посилочка, так цікаво вже глянути)))) але заберу пізніше
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Natali 2014-03-11, 12:06 pm

    А про мою щось нічого не чути(((
    Тусінька
    Тусінька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1021
    Реєстрація : 23.10.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Тусінька 2014-03-11, 12:59 pm

    Дуже милий подаруночок.
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Ірчик 2014-03-11, 1:21 pm

    І моєї ще немає, надіюся що буде завтра)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-11, 6:43 pm

    Йду по свій подаруночок))) чекайте звіту.

    Цікаво чи мій доїхав вже... щось Оксаночка мовчить.
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Martina@ 2014-03-11, 7:45 pm

    я сьогодні із знайомою пішла на пошту по її взуття, собі прийшла, а хлопці виносять мені посилочку, кажуть моє, на що я точно кажу що нічого поки не замовляла і не маю отримувати. Але дивлюсь на мене, то взяла і пішли з знайомою відкривати її взуття, і я кажу давай і мою привідкриємо..........................
    як я надрізала скотч по середині , то такий запах кави пішов по новій пошті, просто як в кавярні, і по середині листочок видно,на якому написано...надіюсь квіточки не зівянуть...тоді до мене дойшло що то з обмінника...
    я вже не стала відкривати на пошті дальше, думаю іду додому і розберемся.. відкриваю, а там мало того що живі квіточки які не зівяли...то ще такі аромати 6878  самі дивіться що там було...таке гарненьке .., правда квіточки до фото не дотягнули( ми з доцькою ішли з садочка) , а решта все приїхало ( лиш квіточка з шкатулочки відлетіла, трошки її потрусило на пошті) на кожному подаруночку було причеплено листочки із надписами))) щось зелененьке, солодке ітд....мило так...
    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 >   f400bec8ab8a от милечко і кремчик від оріфлейм, мало того що гарно пахнуть то ще і у формі сердечка)))))
    ось фото кави,яку я заварила е до того як зробила фото) казала сусідка що аж на вулиці пахне кавою)))завтра ранком перед роботою  заварю і всі проснуться скоренько



    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 367563984390
    Дуже і дуже ДЯКУЮЮЮЮЮЮЮЮ kvitu kvitu kvitu kvitu kvitu Оксанка за таку красоту, яку ми отримали)))))) донька з подружкою чесно поділилася шоколадом і нагло від мене ліквідувала шкатулочку
    Дякуююююю


    Останній раз редагувалося: Martina@ (2014-03-11, 10:58 pm), всього регувалося 2 раз(-и)

    Спонсорований контент


    Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ" - Сторінка 4 Empty Re: Обмінник до 8 березня "ВЕСНЯНА БОГИНЯ"

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-12, 5:21 am