НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 19, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 19 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Консультація фармацевта  Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Консультація фармацевта  Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Консультація фармацевта  Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Консультація фармацевта  Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Консультація фармацевта  Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Консультація фармацевта  Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Консультація фармацевта  Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Консультація фармацевта  Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


5 користувачів

    Консультація фармацевта

    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-14, 4:17 pm

    Всім привіт. hello Мене звуть Уляна. Я маю освіту фармацевта (магістр).
    Навчалася в НФАУ ( Харківський національний фармацевтичний університет). Хто знає то він вважається лідером в Україні саме з фарм освіти.
    Пропрацювала три роки в аптеці мого рідного міста Умань і коли звільнилося місце завідуючої, яке я мала заняти, я пішла в дикрет puziko  lol lol lol   


    Я зможу вам надати консультацію з приводу препаратів, а саме ту що надає фармацевт в аптеці.
    Ласкаво прошу kvitu 
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-14, 11:05 pm

    Давно хотіла запитати, а вірніше в когось взнати... добре що ви тепер є ))
    В мене на ногах судинки видно маленькі, може щось попити внутрішньо щоб потім не було проблем... бо я пробувала гелі дорогі, але результату ніякого... Щось подадиш?
    п. с. Можна на ти?
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-14, 11:46 pm

    Kavusja пише:Давно хотіла запитати, а вірніше в когось взнати... добре що ви тепер є ))
    В мене на ногах судинки видно маленькі, може щось попити внутрішньо щоб потім не було проблем... бо я пробувала гелі дорогі, але результату ніякого... Щось подадиш?
    п. с. Можна на ти?
    Звичайно можна на ти. Я ж ніби молода lol 

    Ви трохи плутаєте з приводу аптеки і лікарні. Думаю що стосовно варикозу то тут дуже все серйозно і крема не допоможуть, хіба що якісь знеболюючі якщо маєте біль у ногах. Я сама дуже полюбляю Дип реліф гель. На основі ібупрофену

    Ось знайшла дуже гарні рекомендації. Лікування. Консервативне лікування показано переважно хворим, які мають протипоказання до оперативного втручання за загальним станом, пацієнтам з недостатністю клапанів глибоких вен, при незначному розширенні вен, що заподіює тільки невеликі косметичні незручності, при відмові від оперативного втручання. Консервативне лікування спрямоване на попередження подальшого розвитку захворювання. У цих випадках хворим необхідно рекомендувати бинтування ураженої кінцівки еластичним бинтом або носіння еластичних панчіх, періодично надавати ніг піднесене положення, виконувати спеціальні вправи для стопи і гомілки (згинання та розгинання в гомілковостопних і колінних суглобах), щоб активізувати м'язово-венозну помпу. При розширенні дрібних гілок можна використовувати склеротерапію. Категорично забороняється використовувати різні предмети туалету, цікулярно стягують стегна або гомілки і утрудняють відтік венозної крові.

    Еластична компресія прискорює і підсилює кровообіг у глибоких венах, зменшує кількість крові в підшкірних венах, перешкоджає утворенню набряку, покращує мікроциркуляцію, сприяє нормалізації обмінних процесів в тканинах. Важливо навчити хворих правильно бинтувати ногу. Бинтування необхідно починати вранці, до підйому з ліжка. Бинт накладають з невеликим натягом від пальців стопи до стегна з обов'язковим захватом п'яти, гомілковостопного суглоба. Кожен наступний тур бинта повинен перекривати попередній наполовину. Слід рекомендувати для використання сертифікований лікувальний трикотаж з індивідуальним підбором ступеня компресії від I до IV (т. е. здатний чинити тиск від 20 до 60 мм рт. Ст.).

    Хворі повинні носити зручне взуття з твердою підошвою на невисо ¬ ком підборах, уникати тривалого стояння, важкої фізичної напруги, роботи в гарячих і вологих приміщеннях. Якщо за характером виробничої діяльності хворому доводиться тривалий час сидіти, то ногам слід надати високе становище, підставивши під ступні спеціальну підставку необхідної висоти. Доцільно через кожні 1-1 '/2 ч трохи походити або 10-15 разів піднятися на носки. Виникаючі при цьому скорочення литкових м'язів покращують кровообіг, підсилюють венозний відтік. Під час сну ноги необхідно надати високе становище.

    Хворим рекомендують обмежити прийом рідини і солі, нормалізувати масу тіла, періодично приймати діуретики, препарати, що покращують тонус вен (детралекс, Гинкор-форт, троксевазин, венорутон, анавенол, ескузан та ін.) За показаннями призначають препарати, що поліпшують мікроциркуляцію в тканинах (пентоксифілін, аспірин і згадані вище препарати). Для лікування рекомендують застосовувати нестероїдні протизапальні засоби.

    Істотна роль у попередженні подальшого розвитку варикозного розширення вен належить лікувальній фізкультурі. При неускладнених формах корисні водні процедури, особливо плавання, теплі (не вище 30-35 ° С) ножні ванни з 5-10% розчином натрію хлориду.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-14, 11:51 pm

    Лікування назначатимусь вам згідно зі стану і симптоматики. В крайніх випадках роблять операції, але то вже не мілкі судинки а випуклі і по всіх кінцівках, які не тільки негарні з естетичного боку а і несуть небезпеку.
    Який у вас гемоглобін?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-15, 9:55 am

    Ні, я не хвора, просто хочу мати гарні ноги))) гемоглобін в мене все життя низький, зараз не знаю точно який, бо давно не робила налізи.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-15, 11:59 am

    Де пропав наш консультант???
    Чим лікувати запалене горло в дорослого?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-12-15, 2:03 pm

    Можна попробувати просто аерозолями,в аптеці порадять,але якщо день-два не легшає,або взагалі підозрюєте ангіну,то плюс антибіотик,знову ж таки в аптеці порадять. І полоскати: 1 ст.л. солі + 1 ст.л. соди на 1 л. теплої води. Полоскати чим частіше,тим краще. При ангіні повинна бути температура висока і без всяких насморків. Тоді антибіотик. Або це просто віруска,простуда. То до аерозолю якийсь розчинний напій,типу колдрекс,я люблю фармацитрон. Це поради,як я лікую свого чоловіка(бо дітям трохи не те даю). Прошу вибачення,якщо влізла не в свою тему,але працювала біля різних лікарів. Та й просто побачила запитання і подумала,що напевне відповідь треба вже. І пораду даю не з потолка,а з досвіду. Може наш фармацевт дасть конкретнішу пораду. І ще:не їсти гострого,і пити тільки тепле,ні в якому випадку не гаряче. Ще по ходу згадала:можна мазати горло розчином Люголя,теж непогано і дешево. Але аерозоль зручніше.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-15, 2:07 pm

    Ksush@, дякую за пораду, тем-ри не має.
    Христина1989
    Христина1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1
    Реєстрація : 11.01.2014

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Христина1989 2014-01-11, 11:35 am

    Доброго дня!
    У нас донечка віком 8 тижнів. У мене кілька питань стосовно дитячого харчування.
    Перше, для приготування суміші ми використовуємо воду "Малятко". Цікаво, яку воду краще купляти з тих, що продаються у наших аптеках та чи можна використовувати воду з криниці?
    Друге, ми купляємо кашу "Хіпп 1". Чи можна перейти, дивлячись на вік дитини, на іншу кашу?
    Дякую!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Kavusja 2014-01-11, 11:44 am

    Христина1989, я не фармацевт просто хочу відписати))

    Ми також використовували воду малятко, вона добра тим, що її можна не кип'ятити, в убдь який час підіграла і заколотила дитині суміш. Ми користувалися водою з криниці (лише кип'яченою) вже після року, але різниці я не бачила. на рахунок каші, то поступово можна змінити на іншу)) я думаю що можна купувати малиша Полтавсього з різними крупами, гречаний найсмачніший))
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-01-19, 1:56 pm

    Доброго дня! Мене цікавить камостен. Нам його призначає ортопед кожні пів року. Чи насправді він такий хороший, як лікар його хвалить? Чи є якісь кращі припарати?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Kavusja 2014-02-06, 11:38 am

    Щось пропав наш фармацевт, якщо не з'явиться на днях, закрию тему... шкода.

    Спонсорований контент


    Консультація фармацевта  Empty Re: Консультація фармацевта

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-21, 8:31 am