НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+10
oleAndr
Аміна
Ірчик
iro4ka
Natali
МамаОля)
КаFетkа
Kavusja
Ksush@
ляля
14 користувачів

    Відносини з свекрухами

    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор ляля 2013-09-04, 7:55 pm

    Перше повідомлення в темі :

    дівчатонька,пропоную тут ділитись усім наболілим стосовно наших свекрух,адже невістка-чужа кістка!сама я невістка)))тому гайда до спілкування
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2014-08-11, 12:21 pm

    Ksush@, я просто відчуває це на собі кожного дня!! І ставлення до моєї дитини і чоловіка теж інше...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-11, 12:28 pm

    І в нас те саме. Зовсім різне відношення і до синів,і до невісток,і до дітей. Якщо син-любимчик,то і невістка доця,і їхні діти любимі. А мені чогось так обідно,що мої дітки,які нам з чоловіком дуже важко далися,для їх як і не внуки. Ситуацій мільйон. Тільки кому те все розкажеш,кому пожалієшся. Хіба книжку треба написати. І то ЩОДНЯ... Я не розумію одного:де дівся мій позитив?..
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-11, 12:45 pm

    Я кажу чоловіку,щоб він трохи змінив тактику,щоб не сюсюкався з ними,а показав,що в нього є сім"я. А то так виходить,що чомусь завжди я за нього заступаюсь перед його ж батьками,а він мовчить і залишаюсь винною Я!
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2014-08-11, 8:28 pm

    Моя свекрушенька крім своєї доні,- не бачить нікого. Обідно, но змирилася. всім на день народж дарує одну суму, а мені наполовину меншу. Напевне не заслужила. в нас любов взаємна.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-11, 9:43 pm

    Але я знаю,що час розставить все на свої місця,і тоді буде видно,хто є хто. Але дороги назад і прощення вже не буде) Я така!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2014-08-11, 10:48 pm

    Галочка-Палочка, в нас схожа ситуація... я вже не звертаю уваги!

    Ksush@, час розставить, ти права, але то не життя... навіщо себе мучати...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-12, 9:44 am

    Кавуся,ти права! Треба жити сьогодні,а не чекати,що завтра на тебе хтось зверне увагу.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2014-08-12, 10:47 am

    Ksush@, а тобі треба її увага??? Мені от навпаки якби не чіпала, так вона не може так...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-12, 11:53 am

    Кавуся,навіть не знаю,як сказати. Якби вони чоловіка мого не трогали і,найголовніше,якби моєму чоловіку було начхати на них,то може тоді і мені було б так само. А ми живемо зі свекрухою лише 1.5 роки,а перед цим ми довго жили без них,то я, мабуть,ще не звикла до них,щоб ігнорувати їх. Навпаки,я по-трохи починаю озвучувати свої думки проти них вголос,при всіх. А раніше я все тримала в собі. Іноді шкодую про сказане,але воно мене не мучить довго) просто по-трохи перетворююсь на стерву.
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2014-08-12, 9:19 pm

    Ksush@, молодець, що маєш таку витримку. Я не раз кажу, що як зірвуся, то скажу їй все, що накипіло. Але ше не хватило духу.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-12, 9:50 pm

    Галочка,значить ще мало накипіло)). Колись вискажеш. І це не станеться планово,коли ти там надумаєш собі. Зазвичай це стається раптово,неочікувано навіть для самої себе. " Всплеск" емоцій. Мій свекор ніколи не мовчить. Він каже,що якби завжди тримав все в собі,то давно мав би інфаркт. Тут він прав,не можна тримати в собі,шкідливо для здоров"я. Єдине ,що тут він робить неправильно,це те,що емоції "нагулює" на роботі,а зривається на домашніх.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2014-08-12, 9:52 pm

    Ksush@, он моя свекруха завжди все каже, що про мене думає... я багато цікаво взнаю lol 
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-12, 10:32 pm

    Кавуся,цікаво)) Моя трохи не так. Зараз вона мені в очі мало що каже. Вона мене обговорює разом з другою невісткою, а та невістка до недавнього часу мені все докладала. А я робила помилку,коли на пару з нею говорила про свекруху,бо я так зрозуміла,що вона все так само докладала свекрусі,що я говорила. То ж між нами,невістками,як то кажуть, "пробігла кішка". Вона мене кумарить. Коли вона приходить,а це мало не щодня,я не переваюю її на дух. Уявіть,як мені противно і,з другої сторони,як морально важко сидіти з нею за одним столом,коли якесь там свято. Через 2 тижні у свекора Д.нар.,а я вже думаю,куди то мені смитись. До речі,я вже 2 своїх дня народження і 2 Восьмого березня живу з ними. І не отримала ще жодного подарунка. Чесно. А тій невістці дарять. Хоча ми з чоловіком їм на день народження даримо завжди,один раз дорожче щось,другий раз щось суто символічне,як вже фінанси дозволяють. Ці роки,що ми зараз з ними живемо, то вручає подарунки чоловік. Бо він і купляє. Я,що не купляла,все стоїть без діла,прострочене,але і не викидає чомусь. І золоте колечко не носить. І коротше...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2014-08-12, 10:37 pm

    Ksush@, ого, ти такі подарунки дорогі робиш... ми колись теж так само робили, а тепер ніц.. ))))))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-08-12, 10:43 pm

    Моя свекруха зараз пішла іншим шляхом. Вона зараз майже нічого не робить ні по господарству,ні по дому. Не прибирає взагалі,крім своєї кімнати,не готує,з дітьми не полегшує роботи і т.д. Повірте,в селі роботи огого. А якщо щось по господарству не зроблю,то свекор молиться,що нікому нічого не треба і подібне. А свекруха тільки знає свою роботу і ТВ. Моїм спасінням буде вихід на роботу. Тоді просто не буде часу думати про такі дрібниці. А ми вже не робимо таких подарунків. Я як побачила прострочений 2 роки інтим-гель з "Вівасану",то аж охренела... Сказала мужу,що хоч,те і дари.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-12-28, 2:10 pm

    Що би то таке сказонути їй,щоб вона відстала від мене і моїх дітей? Сьогодні в неї ночували діти другої невістки,то ходила сяяла,їсти їм зварила і т.д. Прийшла невістка забирати своїх дітей тільки що,то як рознилася ,щоб не забирала... Пішли. Тут як почався нальот на моїх дітей,особливо на малу,що я їй все дозволяю,і вона дуже вредна і розмазана,і т. Як підмінили людину за 5 хвилин. Я заступилася за дітей,а вона другим наворотом. Я взагалі мовчу вже,як посваримось,то будемо 2 тижні не говорити,а мені то буде дуже важко, бо ж разом живемо,їсти готуємо за одною плитою... Висказалась і пішла. Ні з того,ні з сього. А в мене в середині біль. Взаємна ненависть і відраза.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-12-28, 2:14 pm

    Мені здається,що я потрохи починаю ненавидіти свого чоловіка через все це))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2014-12-28, 3:20 pm

    Чоловік тут ні до чого, просто жити разом то не вихід.
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-08, 7:49 pm

    Стосунки у мене з свекрухою ніби нормальні! 6576 Але буває по різному!Іноді сваримось,але в більшість випадків говоримо на майже усі теми!Вона при потребі допомагає з дітьми!Вона жінка з характером,але я стараюся на все не зважати,і "закривати" очі! ok
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 36

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор gnatyska 2015-03-17, 3:38 pm

    Дівчатонька, почитала про ваші стосунки з свекрухами і зрозуміла: не в мене одної така біда. Жили окремо капала чоловіку на мене, вічно носа пхала свого (одного разу, як з малою сиділа 2 год, то навіть в шафі поскладала - я так тоді вскипіла, чого їй пхатся до моєї шафи). Хоче плказатися доброю: малу купує подарнками, ляьками-цяцьками, шоколадом, цукерками. Іграшки переважно б/у (або чеконд або з тих речей, які люди приносять у дит.будинок, де вона працює нянею). Завжди пхається, що не ак одягнута мала: переважно завжди залегко. Після сварки у жовтні в гості не їжджу, так як вони підуть, то мала завжди приходить в іншій майці і в іншій кофті. Відповідно в мене знову нерви.
    А як переїхали до мене (ми разом з моїми батьками зробили 2 поверх), то все їй не то, і все їй не так. Мало того, що проти мене налаштовує, ще й проти моєї мами. ЧИ заздрість в неї, чи що. Що в неї чоловік помер, що в мене тато. Але вона досі вже понад 15 років 2 р в тиждень ходить на цвинтар, навіть на нашу розписку пішла, навіть до хати на каву не зайшла, як мала народилася, то одразу на цвинтар побігла. ТАк мене це дратує. Ще й доньку з собою тягає - дівчину 21 рік, а вона нічого не вміє зробити по дому, та їй не дає, бо зробить не так: навіть не пилососить ,я вже не говорю про готовку їжі.
    А це взагалі окрема тема: готує вона так, як я не звикла. Любить все жирне, і масне. ЗАжарене на смальці і т.д. Передає завжди і каже то Софійці: маленький одноразовий стакан оселедця, або печінки, або 3 куска риби. Я от скільки казала: хоче передати, нехай купить а я зготую, ато мала не їсть її печінки. І за іграшки з секонду неодноразово казала, що вже місця вдома нема на те все барахло, крпще би яїчка домашні купила.
    Зате моя мала її любить, бо та їй все нові забавки дає додому.
    От чекаю Великодня,і думаю із сумом, що реба їхати в гості а так не хочеься.
    До речі, із своєю свекрухою і свекром вона також не ладила, хоча ті все зробили для внуків після смрті сина: і хату дали, і все в хату, всю техніку, чоловіка мого вивчили, ще і його сестру намагалися , але там їй не до науки.....
    Фуххх... виговорилася....(хоча це лиш квіточки).
    Найбільша в мене образа, коли при сварці сказала, що треба було собі нагуляти дитину, ане виходити заміж і не псувати долю її сину. Хоч одружувалися ми не "по зальоту"
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2016-04-18, 12:04 pm

    Дівчата,от як жити? Плетуть свекри проти мене інтриги. Не має значення,на яку тему. Просто це неправда,і я не хочу,щоб люди дійсно таке думали про мене. Розноситься все по людях... От сиджу зараз і руки трусяться після почутого,і серце вискакує. Нехай це навіть половина правди,я не можу ігнорувати... Дзвоню до свекра,бо це він в даному випадку "зачинщик",а він не бере телефон. Різко пропав апетит,навіть в чоловіка. Так і до хвороб недалеко... Не можу ігнорувати,бо іде мова про мою честь і гідність. Між нами і так прірва,а тепер ще й велика китайська стіна))) А вони ще й ображаються,що я до них не ходжу,і що з другою невісткою не особливо дружимо. Вони мені не дають жити!!!!!!!!!
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2016-04-18, 10:07 pm

    Ksush@, розслабся!!!))) Моя зі мною вже рік не говорить, нема дибільних дзвінків, дурних питань. До меншого малого 4 рази приходила, а до мене ні слова...
    Так, воно мене мучить, але якшо їй так зручно - то прошу дуже...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2016-04-19, 8:55 am

    Галочка-Палочка, не можу! Іде мова про мою репутацію серед людей!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Ksush@ 2016-04-19, 2:28 pm

    Галя,твоя хоч до дитини приходить),а моя,як не говорила зі мною,то і малу мою обходила з кірпічною мордою,навіть коли малеча відзивалась до неї)
    Галя,а ще питання:а ви хоч вітаєтесь?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Kavusja 2016-04-20, 8:36 pm

    Ксюша, скільки людей стільки і розмов, але кожен має мати свою голову і сам думати чому вірити, а чому ні... тому якщо щось і сказали про тебе не правду, ти немаєш нікому нічого доводити. А поведінка свекрів дитяча, дорослі люди так не чинять... Мені іноді навпаки аж цікаво, що хто про мене наплів, часом так і хочеться сказати так це правда і просто посміятися))) стався до всього простіше.

    Спонсорований контент


    Відносини з свекрухами - Сторінка 2 Empty Re: Відносини з свекрухами

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 10:32 pm