НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+12
Обнімаю щастя
ляля
nana2010
gnatyska
petrywka
Іріша
Алла
Oksan@
Kavusja
Martina@
Зорянка
Maljok
16 користувачів

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-08-12, 4:10 pm

    Перше повідомлення в темі :

    СП парфумерії та косметики проводиться із сайту [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

    Обслуговування менеджерами на 5+!
    Приємні люди і все оперативно роблять. Працюють навіть в суботу і неділю!!!

    Щодо продуктів:
    - парфуми відповідають оригіналу, правда менш стійкі Але день аромат тримається, на одязі і довше.
    - косметика вся якісна, покищо браків мені не зустрічалося.
    - інколи упаковки трішки пошкоджені - це скоріш за все через склад - багато продукції за якою не можливо ідеально все вгледіти)

    Я задоволена тією продукцією що брала собі, і чекаю відгуків від вас!hello 
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-08-27, 2:11 pm

    Отримала, ура.
    Спочатку тестувала чоловічі
    1. Armani Aqua Di Gio т.в. 8мл. - це бомба, з перших секунд взрив, потім аромат стає спокійнішим, легкий, ніжний... сексуальний. Не солодкий, свіжо-морський з перчинкою. Підійде кожному чоловікуbravo 
    2. Versace Man Eau Fraiche - молодіжний, літній аромат. Як на мене занадто простий, свіжий... морський.

    Жіночі поки не можу понюхати.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-08-27, 3:09 pm

    Тушь и карандаш Borjuois Glamour хороша, олівець гарно малює, очі не печуть, не болять.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-08-27, 4:14 pm

    Дякую Кавуся за відгуки! Рада що все сподобалосяroze 
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-08-27, 4:32 pm

    Жіночі
    1. Still Jennifer Lopez - це любов з першого носика (Світланка дякую за фразу), дійсно в ньому є пудрові нотки, далі відчувається мандаринка. Апетитний аромат, ніжно-солодкий, дивний... казковий. Не скажу, що вечірній... Романтичний, для побачень, для прогулянок, для зустрічейbravo 
    2. D&G Light Blue Women - універсальний аромат, свіжий, на кожен день. Нічого особливого не має.
    Всі інші не викликали емоцій, не мої аромати...
    Женский Armand Basi In Red (бел.) - як на мене він зелений по аромату, мені віддає мохом, чимось схожий на Женский духи Lancome Climat, окремими нотами... потім йде щось солоденьке як персик, апельсин... взагалі не поганий аромат. Вечірній, для старшого покоління.
    Описую так, як чую носом... ще враховуйте, що це не оригінал.
    Дякуююююю.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-08-27, 4:59 pm

    Женский духи Versace Crystal Noir - мило+адеколон... голова болить від таких.

    Женский духи Givenchy Hot Couture - чисто квітковий аромат, не солодкий, можливо навіть трішки за різкий.

    До речі чоловічий аква ді джіо вже 4год. на мені тримається.


    Останній раз редагувалося: Kavusja (2013-08-28, 8:54 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
    petrywka
    petrywka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 752
    Реєстрація : 25.02.2013
    Вік : 42

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор petrywka 2013-08-27, 5:55 pm

    Ох дівчата, начиталасявідгуків і собі захотіла поповнити колекціюlol bravo 
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-08-27, 6:11 pm

    petrywka пише:Ох дівчата, начиталасявідгуків і собі захотіла поповнити колекціюlol bravo 
    Тоді чекаємо вас у вересневому СПok 
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Іріша 2013-08-27, 6:41 pm

    Так Аква ді джіо довго тримається хоч і не оригінал.Навіть після того як помила руку
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 36

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор gnatyska 2013-09-04, 8:35 am

    Нарешті добралася до відгуків:
    1. Тональний крем M.a.c. - враження не погані, лягає гарно, ховає недостатки шкіри.
    2. Підводка Pupa - мені сподобалася дуже, лягає гарно і тримається, доки не змиєш. Навіть замовила на подарунок коліжанкам.
    3. Тіні MaxFactor сірі (брала мамі) - каже, що гарні, добре лягають.
    4. А от тіні Chanel (ті, що Majokне розпакувала для фото) мені не сподобалися. Наносяться погано, на очах не видно. Жаль
    5. Про туші ще нічого не скажу, бо не розпаковували.


    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-09-04, 9:39 am

    gnatyska пише:Нарешті добралася до відгуків:
    1. Тональний крем M.a.c. - враження не погані, лягає гарно, ховає недостатки шкіри.
    2. Підводка Pupa - мені сподобалася дуже, лягає гарно і тримається, доки не змиєш. Навіть замовила на подарунок коліжанкам.
    3. Тіні MaxFactor сірі (брала мамі) - каже, що гарні, добре лягають.
    4. А от тіні Chanel (ті, що Majokне розпакувала для фото) мені не сподобалися. Наносяться погано, на очах не видно. Жаль
    5. Про туші ще нічого не скажу, бо не розпаковували.


    Якщо можна, скиньте фото тіней.bravo 
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 36

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор gnatyska 2013-09-04, 6:02 pm

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Kr3w
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-09-09, 2:44 pm

    Мої тіні перламутрові, для денного макіяжу, світлі відтінки майже не помітні, а темні виглядають брудно, зате румяна з набору супер і взагалі я задоволена.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 8:34 pm

    Прибула нова партія)))
    Фото закину завтра, а зараз опишу міні-парфуми:
    Розпочну з тих що не сподобалися...щоб найкраще залишити на кінець...
    Magie Noire Lancome 20мл - мені віддавала ацетоном, і старизною...колись такий запах мали шарикові ручки)))
    Moschino Glamour toujours 20мл - запах дечим схожий на попередній, теж трохи ацетоновий і дуже разючий, солодкий аж терпкий...
    Lancome Climat - якщо хтось колись у церкві проходив обряд помазання миром - то запах саме такий...запах церковного миру... зрозуміло що як парфум нікуди не годиться...
    Ці три запахи можна не роздумуючи викинути і пустити сльозу за потрачені грошикиplach 
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-05, 8:49 pm

    Я брала кліма в залізних ручках по 20мл. то запах на 90? відповідає оригіналу... виходить, що в ручки розливають саме дешеве ге... хоча не завжди, мабуть коли яка партія йде. Не думаю, що вони для кожного флакона змішують ті парфуми окремо. Все ж таки думаю все залежить від партії постачання...
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 8:51 pm

    Тепер поступово до приємного...)))
    Чоловічі L`Eau par Kenzo For Man 8мл - запах аква, трошки з гостринкою, різкуваті...але може бути...
    Clinique Happy For Men 8мл - цікавенькі) мандариново-апельсиново-лимонний запах) Спочатку такий кислий-кислий а потім відчувається нотка мужності, престижності... своєму чоловіку на кожен день я б не радила...але інколи хочеться такого взриву дикого цитрусу)))
    Banderas Blue Seduction 8мл - подивилась на упаковку - Бандерас! Ммммм....шикарний мужчина....понюхала....мммммм.....ще й класно пахне) Запах дорогий, шикарний, гіпер чоловічий. Мені дуже сподобався і обовязково запасусь люксовим великим флаконом!

    А тепер жіночі...
    Nina Ricci Nina 8мл - як на мене такі ж як червоне яблуко...солодкі яблучні цукерочки)
    Christina Aguilera Біла 8мл - солодкі, гламурні, мякі, не навязливі...
    Christina Aguilera By Night - менш солодкі ніж попередні...відчувається якийсь солодкий фрукт, але оброблений свіжістю...вечірній аромат як на мене...

    І на завершення БОМБА!!!
    D&G 3 L'IMPERATRICE 20мл - я балдю)))) складається враження що все найкраще що може бути у парфумах помістили в імператріс...хочу великий флакон! І не один! Розкішний аромат! Відчувається цитрус, грейпфрут і моя улюблена груша...це сама досконалість...!!!

    Нагадую - це лише МОЇ нюхові рецептори і це моя субєктивна думка. Ви ці запахи можете сприймати по іншому.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 8:54 pm

    а мені дуже подобається в ручках запах. Я різні брала в залізних то мені відчувався метал - якийсь лишній запах у кожному ароматі...тому надаю перевагу склу. Інколи те що в ручках краще ніж у великих флаконах (не маю на увазі люкс флакони)...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-05, 9:02 pm

    Та вониж у склі, а зверху металева коробочка...

    D&G 3 L'IMPERATRICE цікаво описала... аж самій захотілося, але це ж літній аромат... хоча я рідко розділяю на сезони. Та сама ДжейЛо Стіл... набагато гарніше пахтить в прохолодну погоду, а по всіх параметрах то літній аромат, все індивідуально.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 9:03 pm

    ААААААА D&G 3 L'Imperatrice є тестер! Уря! ura 
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 9:05 pm

    Мені пахло металом можливо через те що сам механізм пшикання з металу...можливо не всі, але мені попадались часто поганенькі...на цьому сайті ніби нормальні, ті що я брала мені сам аромат не подобався але не памятаю чи був металічний запах...те що мені не подобається я зразу викидаю)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-05, 9:08 pm

    Дійсно метал окисляється і може давати такий бридкий аромат... але і великі парфуми мають металеві пшикалки, в мене он деякі рік-два стоять і нічого...

    Знайду роботу і з першої зарплати куплю собі в Дюті фрі якісь розкішні парфуми оригінальні!!! Мрія...lol 
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 9:10 pm

    З моїми перемінами в симпатіях купувати оригінали кожен раз - це банкротство)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-05, 9:19 pm

    згодна, я теж не можу довго одними парфумами користуватися, хочу знайти свій запах... ще шукаю.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Maljok 2013-10-05, 9:23 pm

    я спробую імператріс тестер взяти...ризикну, може він найбільше відповідає оригіналу...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-05, 9:25 pm

    Добре, напишеш нам тоді як стійкість... наскільки запахи відрізняються.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Алла 2013-10-05, 10:35 pm

    Мені також дуже подобаються чоловічі Banderas Blue Seduction, а з жіночих - Імператриця зараз самі улюблені.

    Спонсорований контент


    Хвастощі з СП парфумерії та косметики - Сторінка 2 Empty Re: Хвастощі з СП парфумерії та косметики

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-28, 6:31 pm