НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+24
В ритмі щастя...
Ksush@
Oxana_Sunny
musya
Tanya_sun
Ната Д
Ly...
Oksana1989
zirochka
Кідді
Антуріум
oksano4ka
Ester88
Yulya123
Таська
пушкарік
Ollenka
AmInka
kukusya
Margoshka
Молочна шоколадка
milanka
Kavusja
Мері 13
28 користувачів

    Вікова різниця між дітками

    Голосування

    Яка ідеальна різниця по віку між дітками?

    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Мері 13 2012-02-11, 2:50 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Оскільки я мрію про 2 дитинку я часто думаю, коли краще завагітніти і яка б ідеальна різниця була б між дітками для вас чи вашої дитини?

    я більше схиляюсь, що краща різниця це до 1,5 року, щоб були погодки. Мені здається, що їм між собою було б цікаво
    Ly...
    Ly...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 247
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 32

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Ly... 2012-06-08, 3:22 pm

    Завжди хотіла двох дітей, але коли родилась Вероніка дуже захотілось трьох. Чоловік з мене сміється і каже, що ще йому зразу шнурок і мило. Але якщо серйозно, то мені так подобається бути мамою і насолоджуватись кожним новим досягненням доці, що про другу дитинку найближчим часом і думати не хочеться...Тому що буде набагато менше уваги старшенькій, а мені цього аж ніяк не хочеться. Ну я не можу передати свої почуття. Тпк люблю я її. Мені здається, що коли дитина іде в школу, то вона вже стає дорослішою =) Тому і вибрала більше 5 років. Та й я ще молода. Мені тільки 20...А мені не хочеться в 25 вже 3 дітей няньчити. Думаю так в років 25-27 друга дитинка, а в 30-32 і третю можна...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Kavusja 2012-06-08, 3:27 pm

    А я вчора коли тримала Даринку на руках захотіла ще дівчинку ah я свого синульку теж дуже люблю і не думаю, що ще можна буде когось так полюбити. Але реально відчуття відрізняються коли тримаєш хлопчика і коли дівчинку. Ото я смішна lol але поки не готова до другої дитини.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Ната Д 2012-06-24, 9:33 am

    В нас взагалі різниці не має, це звичайно дууууже тяжко. Але якби час повернувся назад, всеодно мріялаб про близнят. Уже навіть не являю, що робити з одною дитинкою. Вони один без одного не можуть, їм цікаво. В мене сестра на 5 років менша за мене, за брата на 4. Їй дуже погано, вона сама, і в школу, і як менша була гротись, звичайно подруги, але то не то. МИ з братом постійно були разом, нам було добре, завжди могли один за одного вступитись.
    Tanya_sun
    Tanya_sun
    -
    -


    К-ть повідомлень : 9
    Реєстрація : 17.02.2012

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Tanya_sun 2012-07-03, 12:00 am

    Хотіла обрати варіант 2 роки, але точного такого в голосуванні не було, тому обрала 2,5-3, але 3 то вже забагато :)
    в мене з сестрою 1 рік 10 міс. різниця і я дуже рада цьому.
    в моїх дітей різниця 2р і 4м - якраз все чудово склалося і ми дуже раді, що наважились на саме таку різницю.
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор пушкарік 2012-09-04, 9:51 pm

    Знаєте, зараз я дуже задоволена шо в малих така різниця невелика - вони починають так класно бавитись разом) Вітя повзає з вовкою по хаті наперегонки) товчуться машинками, по мені лазять)вопшем дуже класно
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Kavusja 2012-09-12, 2:10 pm

    я от думаю постійно про другу дитину... кажуть краще мати погодок, але реально як бачу в когось мале то мені стаєстрашно я вже й не знаю, що з такими мацьопками робити... один день хочу, а на інший категорично ні...

    але погодки точно краще... бо ось в братової старшій 8 років, а меншій 1 міс. то та старша бачу не любить малу, каже спати не дає... та й треба допомагати... звісно пізніше все зміниться, але зараз то явно...
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-09-12, 2:24 pm

    А в моєї хрещениці навпаки: їй 3 рочки, старшій сестрі 9, тобто коли мала народилася, то було 6, вона й зразу все допомагала і гралася з нею, та й видно, що любить сестричку. Правда зараз трохи получає від неї, а потім ще й крайня, бо батьки думають, що це старша все починає, але це вже залежить від виховання.
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор musya 2012-09-12, 3:26 pm

    Знаєте, як дізналася, що в друге вагітна, а малому лише 1 рочок, ревіла крокодилячими сльозами, не уявляла, що буду робити з двома маленькими дітьми. А тепер дивлюся на свою донечку і думаю яка я була дурна, як могла не хотіти її. Звичайно, що діти-погодки - це ДУЖЕ важко, але і ДУЖЕ класно. Не бійтеся, якщо Бог дає діток, то і дає сили на їх виховання.
    Oxana_Sunny
    Oxana_Sunny
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 35

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Oxana_Sunny 2012-12-28, 3:04 pm

    Я вибрала 3.5-4. Швидше фізично просто не готова. Організмові треба час на відновлення після пологів, ми ще на ГВ. Тому швидко не планую. Та й моїм шилом, яка й секунди не всидить на місці не знаю як би справилась. Мала хоче уваги, хоче на руки, як би я їй пояснила, що є ще інша ляля, яка теж хоче на ручки і т.п. я не знаю.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Ksush@ 2012-12-28, 3:41 pm

    2-3 роки-найкраща різниця з точки зору лікарів.Думаю,вони праві.Але ж всі ми знаємо,що усе в житті не так просто і все залежить не тільки від нашого бажання.Тому,в кого як виходить.От і в мене-проблем зі здоров"ям,слава Богу,не мала,зате інші проблеми були,які тормозили мене.Хоча в декого все по плану,навіть народження дітей.Маю таких знайомих.
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-12-28, 4:24 pm

    oksano4ka в мене хоч з сестрою 7 років, але ти пишеш чисто про нашу ситуацію, мене так сварили як вона щось витворяла, книжки рвала, хату палила, а я получала бо була вже досить доросла, та й гуляти завжди мала брати її, їй 5, мені 12, вже біля хати нехочеться, вже були перші залицання, а вона як мені тоді здавалося тільки мішала(((((
    Я обрала 2,5-3, планую і собі так, як здоровя дасть, а чоловік вперся що немаєм де жити з двома дітками, бо в 3к.кв., але з батьками, сестрою, а до своїх він нехоче, а я тим паче(((((Вважаю цей період оптимальний, бо трішки відпочив організм, та й з декрету в декрет, бо потім як виходиш на роботу то вже і карєру хочеться зробити, і мінімум років 3-5попрацювати.....
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Таська 2012-12-28, 4:30 pm

    Зараз моїй Аріні 1,3, сестра завагітніла другою дитиною якраз коли мала була такою - було дуже важко, але їй весь час допомагала мама, а мені допомогти не буде кому, та й спину ще не "відремонтувала", тому ще 1-2 роки би почекала з другою лялькою.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Ната Д 2012-12-28, 5:11 pm

    Звичайно ми можемо вибирати, та всеж, хібі то нам вирішуати? Ми можем, надіятись, планувати. Але може бути порізному, аборт, нічого гіршого й придумати не можна.
    snv512
    snv512
    -
    -


    К-ть повідомлень : 649
    Реєстрація : 20.11.2012

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор snv512 2013-02-19, 12:37 am

    Напевно кожному свій варіант підходть. От у мене майже 2 роки різниця між дітками, вони зараз так класно граються, так любо на них дивитис... А в мене з сестрою була різниця 4 роки-нікому б такого не побажала))
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Ірчик 2014-02-12, 8:45 pm

    В моїх діточок різниця у віці 1 рік і 10 місяців, хоча донечка ще маленька, але помагає мені колисати синочка, цілує його, гладить. В мене з сестрою різниця 2 роки, то ми з нею досі як найкращі подруги. Надіюся і мої дітки дружитимуть, будуть найкращими друзями.
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Natali 2014-02-21, 12:05 am

    В мене з братом 1р і 9 м, мама говорила що дуже важко було, а нам було добре рости разом, Зараз малому 2р і9м. другу дитинку хочемо, але ще чекаємо, щоб в садочку добре освоївся, на роботу вийти хоч на півроку-рік. тай синочок ще так уваги хоче, навіть незнаю, напевно з народженням дитинки серце матері збільшується щоб любити так сильно) а з народженням другої ще більше, і так далі) ну це моя така думка!
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-02-27, 3:43 pm

    Хочу десь 5 років, а чоловік меньше, але дитину бавлю я, і він не розуміє на100%, що це і з одною не легко. Тай фінансово буде важко потягнути 2 дитини зараз.

    Спонсорований контент


    Вікова різниця між дітками - Сторінка 2 Empty Re: Вікова різниця між дітками

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-19, 6:10 pm