НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 16, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 16 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Поради професійного фотографа. Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Поради професійного фотографа. Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Поради професійного фотографа. Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Поради професійного фотографа. Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Поради професійного фотографа. Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Поради професійного фотографа. Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Поради професійного фотографа. Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Поради професійного фотографа. Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


5 користувачів

    Поради професійного фотографа.

    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 2:41 pm

    Думаю багато з вас, а точніше всі, мають невеликі компактні цифрові камери якими користуєтесь в усіх випадках життя. Дітей ви звісно фотографуєте ними ж і як показує практика більшість не задумується як правильно зняти, де саме і на якому фоні знаходиться дитина і т.д., не говорячи вже про ракурс, напрямок світла і налаштування камери...
    Даю гарантію що 90% із вас знімають своїх дітей просто витягши "мильничку" із сумочки, поставивши автоматичний режим і нажавши на кнопку... І в принципі, коли ви не розбираєтесь що таке витримка, діафрагма і експозиція це єдиний правильний варіант зйомки, можна ще звичайно покликати професійного фотографа ah
    Так от в даній темі спробую описати основні методи зйомки і зверну увагу на помилки які ви робите і яких вам потрібно буде уникнути!
    І звичайно буду відповідати на ваші запитання - так думаю буде ефективніше!
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Ната Д 2013-03-03, 2:48 pm

    Може трохи не в тему, а ле запитаю тут. В мене фотоопарат(звичайний маленький), в приміщенні нормально фотографує, а на вулиці виходить тільки більий фон, у всіх режимах, як темніше то нормально. Тобто, якщо з вспишкою то ще більш менш. То уже викидати. Бо фотоапарат дешевий. Ремонтувати, мабуть, не вигідно.
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 2:55 pm

    Отож! У кожного із вас різний досвід користування фотокамерою,можливо й є люди які більш професійно займаються фотографією і зможуть розказати також багато цікавого і корисного-буде цікаво послухати!!
    Почнемо напевно із помилок якідосить часто допускаються. одна із таких помилок -це ваша безпоседня концентрація на самій дитині- тобто ви знімаєте суто її і більше нічого не бачите! Старайтеся перед тим як знімати "основний об'єкт" подумати про задній план за ними.Часто зустрічав кадри де дуже непогано було зняте малятко,але буквально з ними знаходиться пів шафи із сімейним сервізом,або просто домашній інтер'єр який фото не прикрашає,тобто це пів телевізора на задньому плані,частина іншого дорослого(в основному ноги),а часто просто "каша" із різних лишніх об'єктів у кімнаті які лишні у самій фотографії.
    Старайтеся завжди звертати увагу на те, що ще крім дитини попадає у кадр і усе те що відволікає увагу прибрати із кадру!
    Краще за все повісити на стіну і розтягти по підлозі якесь покривало,одіяло чи ще щось в тому роді на зразок фону
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 2:58 pm

    Ната Д пише:Може трохи не в тему, а ле запитаю тут. В мене фотоопарат(звичайний маленький), в приміщенні нормально фотографує, а на вулиці виходить тільки більий фон, у всіх режимах, як темніше то нормально. Тобто, якщо з вспишкою то ще більш менш. То уже викидати. Бо фотоапарат дешевий. Ремонтувати, мабуть, не вигідно.
    якщо камера доволі стара то думаю краще замінити на новішу модель ніж витрачатися на ремонт старої(доречі такий ремонт не дешево обходиться)
    шо саме за камера у вас!!? можливо ви щось не так налаштовуєте???
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 3:06 pm

    так от - продовжу...
    Якийсь фон у нас вже є!Ще одна досить поширена помилка це зйомка дітей з рівня своїх очей,тобто зверху вниз. Таким чином у вас завди у кадрі буде дуже великих розмірів голова дитини і дуже малих- тіло і ноги.. і у вас вийде на фото такий собі гномик,або карлик.. Тому завжди знімайте дітей з їхнього рівня!!!Якщо дитина бігає по підлозі- станьте на коліна,якщо повзає- ляжте і тд.. Робіть все що завгодно,але щоб ваша камера була завжди на рівні очей вашої дитини- тоді всі фото у вас виходитимуть як мінімум пропорційними!!!
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Margoshka 2013-03-03, 3:10 pm

    Ярославе, а можна подробніше, але, тільки так, "на хлопський розум", про витримку, діафрагму і експозицію... Маю дзеркальний Пентакс, але фоткаю малу в основному в режимі " Діти".
    Хоча, прогресую, ракурс стараюсь підбирати, і звертаю увагу на задній фон, за виключенням тих моментів, коли важливо зняти щось пам'ятне швиденько:)
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 3:16 pm

    У всіх сучасних,невеличких камерах спалах знаходиться прямо над об'єктивом,або біля нього і направлені вони прямо на об'єкт зйомки.Якщо ви уважно придивитесь на фото які ви знімали зі спалахом за людьми що є в кадрі завжди буде дуже темна і жорстка тінь!Для того щоб цього не було спробуйте поставити перед спалахом поставити листок паперу,бажано білого і не дуже цупкого щоб світло проходило крізь нього розсіюючись!Постарайтеся поставити листок так щоб світло відбивалося частково на стелю,а частково проходило крізь листок! Проведіть невеликий експеримент сфотографуйте дитину звичайно а друкий кадр зробіть із цим папером- відразу побачите різницю!!
    Ще такий аспект!Більшість камер в автоматичному режимі,в приміщенні виставляють дуже малу витримку і кадри виходять частково змазаними.щоб цього уникнути переведіть камеру в ручний режим і виставте такі параметри- швидкість затвора-1\60, діафрагма(f)4,5 або 5- в залежності від умов.. тоді ваші кадри будуть чіткішими!
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Кідді 2013-03-03, 3:22 pm

    І я завжди користуюсь режимом "діти", або "автом.настройки"( зелена кнопочка))))), Маю фотік ніби і нормальний але що з ним робити не знаю(.(нікон д500)
    І ще таке питання, на всіх фото мала просто закриває очі від спишки, то якось можна виправити, як фоткати щоб і фото було гарне і без спалаху?
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 3:35 pm

    Margoshka пише:Ярославе, а можна подробніше, але, тільки так, "на хлопський розум", про витримку, діафрагму і експозицію... Маю дзеркальний Пентакс, але фоткаю малу в основному в режимі " Діти".
    Хоча, прогресую, ракурс стараюсь підбирати, і звертаю увагу на задній фон, за виключенням тих моментів, коли важливо зняти щось пам'ятне швиденько:)
    Тоді слухайте на "хлопский розум"!))
    Витримка - це час за який світло проходить через об'єктив!Чим більший час(1с,3с,30с) тим більше світла потрапить на матрицю!Але при таких витримках ви не зможете втримати камеру в руках щоб уникнути змазування- такі швидкості призначені для зйомки вночі,ввечері і без спалаху.
    Вам в основному пригодиться - в приміщенні витримка 1\60,1\80 секунди,діафрагма 4-6,3...
    на вулиці можете користуватись автоматикою..
    Діафрагма- це отвір через який проходить світло і потрапляє на матрицю(або плівку) Тут є невелика хитрість-Чим більший отвір(діафрагма) тим менше її число потрібно встановити-приклад коли число діарагми f-1,8 або 2,8- це відкрита діафрагма- тобто отвір великий- коли f6,3,або 7,8,11,.... це закрита діафрагма і отвір менший..
    Коли ви хочете зняти портрет а щей в приміщенні і в ідеалі біля вікна(щоб світло падало з боку) то вам краще буде встановити діафрагму 1,8 або 2,8,або любе інше найменше число яке дозволяє вам камера,витримку підбираєте так щобна шкалі що є у вас в видошукачі бігунок став на цифру 0,або наближався до неї(поекспериментуєте)- із такими параметрами- ви знімете якісний портрет і розмиєте задній план!
    щоб розмити задній план потрібно використовувати відкриту діафрагму(1,8 2,8 3,2......) в основному для портретів
    щоб зберегти різкість по всій глибині кадру виставляйте діафрагму 6,3 7 і більше( в основному для групових фото,пейзажів і т.д.)
    Для того щоб вам було легше можете спочатку знімати в режимі пріоритету діафрагми(Av- принаймні в кенон на пентакс не впевнений) він дозволить вам знімати виставляючи лише потрібну діафрагму,а витримку підбиратиме сам.
    Надіюсь я більш менш доступно вам розповів,оскільки для мене це все вже дуже знайоме і я з цим постійно маю справу тому якщо щось незрозуміло- питайте!
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Margoshka 2013-03-03, 3:39 pm

    Дуже-дуже вдячна! Ви для мене як знахідка! Буду пробувати!
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 3:40 pm

    Кідді пише:І я завжди користуюсь режимом "діти", або "автом.настройки"( зелена кнопочка))))), Маю фотік ніби і нормальний але що з ним робити не знаю(.(нікон д500)
    І ще таке питання, на всіх фото мала просто закриває очі від спишки, то якось можна виправити, як фоткати щоб і фото було гарне і без спалаху?
    Прочитайте попередніц мій допис! і Старайтесь знімати біля вікнав пасмурну погоду тоді фото вийдуть якісні,а очі відкриті.Д500- це вже напів дзеркальна камера і там повинні бути налаштування вбулованого спалаху - спробуйте поставити в них налаштуваннях - спалах по першій,або по другій штонці- це може вирішити вашу проблему- оскільки спалах буде бити перед самим закриванням затвора і дитина просто не встигне закрити очі(по 2 шторці).Але найкращий варіант це без спалаха!!Я дуже люблю природнє освітлення і користуюсь спалахом лише у темних приміщення,або коли немає іншої можливості
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-03, 9:34 pm

    Ну що ж продовжимо далі!
    Якщо ви вирішили пофотографувати свою дитину,але довірили вже це людині обізнаній і добре знайомій з фототехнікою(мені!! hello ))) і запросили цю людину до себе в гості щоб зробити не лише дитячі але й сімейні фото то:
    - не залишайте на призволяще фотогафа разом з маленькою дитиною одних в кімнаті! Поясню-хороший фотограф звичайно зі шкіри вилізе ,але спробує якось розвеселити ваше дитя,щоб заставити його сміятися і веселитися на фотографіях, але коли дитина помічає що її рідненької матусі немає в кімнаті і вона залишилася одна із незнайомим дятьком із величезним чорним фотоапаратом в руках(а інколи вони поняття немають що це фотоапарат))),спочатку починають шукати маму очима,а потім в хід іде самий надійний спосіб- плач!!! якби це саркастично звучало, але це факт... Тому завжди залишайте в кімнаті із фотографом і дитиною когось дорослого кого добре знає дитина і довіряє(це може бути бабуся,дідусь,тато,старший брат або сестра).І кінець кінцем,часто так буває що запросивши фотографа ви часто бачите його вперше в себе на порозівідразу перед зйомкою,краще звичайно спочатку познайомитисяі попити кави разом,краще взнати одне одного..До чого я веду- ви запросили чужу людину до себе додому і залишили її з маленькою дитиною самих в кімнаті.... я звичайно за те щоб довіряти людям,але якщо це дійсноабсолютно нова людина краще разом із нею залишити щей когось старшого,щоб потім не переживати,а чи на місці мої улюблені сережки і т. д.. Таких випадків я звичайно не зустрічав у своїй практиці,але перестерегтися лишній раз не завадить!!
    щось я відволікся)) отже до теми!- коли ви вже запросили фотографа і хочете отримати хороші знімки не думайте що він все зможе зробити сам і фото вийдуть просто шикарні- це далеко не так..Фотограф звичайно зробить все від себе залежне щоб фото вийшлигарними і цікавими,але вираз обличчя вашої дитини може бути насупленим,або просто не веселим.Проблема в тому що дитина постійно буде дивитися і реагувати на фотографа,а оскільки вона його незнає радісна почмішка на її обличчі з'являється набагато пізніше.Як казав один відомий фотограф- вираз обличчя моделі- це буде її реакція на фотографа,або на людину яка стоїть перед нею..Тому якщо замість того щоб спостерігати за усім процесом з коридору(здалеку) краще станьте за спиною фотографа ,або збоку від нього і спробуйте відволікти і зацікавити чимлсь вашу дитину,зробити все для того щоб дитина сміялася,змінювалавираз обличчя,виявляла різного роду емоції(крім плачу)- це запорука хороших кадрів!!
    Якщо діти трохи старші(3-4рочки...) ви можете пограти із ними в якусь гру,помалювати разом,або просто подуріти і позачіпатися,"поклеїти дурня"- тоді вийдуть хороші сімейні фото!!!
    Для такого роду фотосесій дітей краще одягти в якісь яскраві кольори,але у зручний для них одяг(ні в якому разі не у бальне плаття чи чорний смокінг).Якщона фото буде ціла сім'я(тато,мама і "я")) то батькам коаще одягтися в простий дручний одяг нейтральних,або теплих кольорів, це може бути(для тата) сіра футболка і спортивні штани,або якась домашня сорочка, (для мами) теж можна одягти щось із домашнього,це вже на ваш вибір,але це не повинно бути вечірнєплаття,виокі підбори і т.д... доречі можете одягти одну із чоловікових сорочок,підкотити рукави ,а сорочку зав'язати вузликом на поясі- дуже по домашньому дивилося б(але сорочка не біла повинна бути- в ідеалі це сорочка ввелику клітинку)....
    Пишіть чи усе це вам хоча б цікаво чи ні?? чи є смисл продовжувати...
    І пам'ятайте- із приємними та привітними(а головне веселими і активними) людьми завжди плідно і весело працюється і результат(фото) на пряму від цього залежить - повірте моєму досвіду!!)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-04, 10:11 am

    Думаю ця тема має бути в хобі і дозвілля, або в онлайн консультаціях (якщо ви професійний фотограф).
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-04, 2:01 pm

    Kavusja пише:Думаю ця тема має бути в хобі і дозвілля, або в онлайн консультаціях (якщо ви професійний фотограф).
    так я професійний фотограф! Перемістіть будь ласка, я покищо не дуже добре орієнтуюся у вас на сайті!!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-04, 2:53 pm

    Переміщу в онлайн консультації і перейменую на "Поради професійного фотографа"
    photoslava
    photoslava
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 27.02.2013
    Вік : 36

    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор photoslava 2013-03-04, 3:10 pm

    ок!!

    Спонсорований контент


    Поради професійного фотографа. Empty Re: Поради професійного фотографа.

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-21, 6:04 am