НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+2
Kavusja
Ksush@
6 користувачів

    Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-09, 5:09 pm

    Наші думки , наші слова і дії - це нитки сітки , яку ми розкидаємо навколо себе. Вчимося позитивно мислити ! Правильно (позитивно) дивимось на світ! 3cc51ad5bd0dd5b117bb7ef0e192e98d


    Останній раз редагувалося: Ksush@ (2013-01-09, 7:58 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-09, 5:14 pm

    Обожнюю читати,писати і говорити на цю тему!Кому ця тема теж до душі,буду рада поспілкуватися тут!Надіюсь,однодумці знайдуться!Для початку пропоную прочитати таке:
    Спойлер:
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-09, 5:17 pm

    А ще прочитайте гарну притчу.
    Спойлер:
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-09, 8:19 pm

    А ще хочу ділитися цікавими висловлюваннями і цитатами про життя,які я прочитала в книгах.Ось деякі з них: "Только мёртвые не имеют проблем" , "Слова,которые вы употребляете,воздействуют на вашу жизнь.Выбирайте их мудро" , "Никогда не поздно стать тем человеком,быть которым вы всегда мечтали" , "Сдержись в миг ярости,и ты избежишь ста дней печали".
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-09, 9:27 pm

    Я так хочу позитивно мислити, але в мою голову лізуть тільки всякі дурниці.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-01-09, 9:33 pm

    Натрапила на гарні слова Людмили Гурченко
    « Пожалуйста, верьте в себя, любите, ничего не бойтесь, будьте свободными, рискуйте. Понимаете, жизнь такая штука, что вроде бы ты вот молодой, молодой, молодой, а потом бац - и конец. Оглядываешься и думаешь о том, как много всего не сделал потому что боялся, стеснялся, струсил. Не надо ничего бояться. Рискуйте. Пусть даже вы ошибётесь. Это жизнь. И главное, конечно, любите друг друга. Всегда, каждую минуту ».
    Oksana1989
    Oksana1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 568
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 34

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Oksana1989 2013-01-10, 1:53 pm

    Гарна тема, і мені треба навчитись позитивно мислити, треба працювати над собою, включити почуття гумору)))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-11, 11:24 am

    Не планируй неудачу - жизнь помчится кувырком!
    Ты поставь себе задачу меньше думать о плохом!

    Наши мысли матерьяльны - не надумывай беду!
    Слово каждое реально - что ж ты мелешь ерунду!

    Сколько раз ты, между прочим, говорил: "Я так и знал!"?
    Значит думал и порочил, яму сам себе копал?

    Сколько раз судьбу-злодейку проклял ты и укорил,
    А потом искал лазейку в том, что сам наговорил?

    Тонкий мир - он где-то рядом, в нём и мысли, и слова
    Расцветают пышным садом, прут, как сорная трава!

    Тары-бары, разговоры, то да сё - словесный хлам!
    После лезешь на заборы, что себе настроил сам!

    Лучше думай о хорошем. Не скули! Не злись! Не ной!
    Не трясись над каждым грошем! Отвлекись! Не можешь? Пой!

    Пой о радости и счастье, да о жизни без разлук!
    Сам заметишь, что ненастье как-то отступило вдруг.

    Как-то чище рядом стало, что-то меньше не везёт,
    Смотришь: времечко настало и душа сама поёт!

    Мыслями не вьёшь веревки, не болтаешь языком,
    Жизнь идёт легко и ловко, а не мчится кувырком

    Так, мудрея понемножку, легче, радостней живёшь
    Это ты мостишь дорожку, по которой сам идёшь.
    :)
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-15, 1:16 pm

    Освободив свою жизнь от 13 ненужных вещей, вы почувствуете прилив счастья и удовольствия...
    Спойлер:
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-18, 12:23 pm

    [img]Правильно (позитивно) дивимось на світ! 067033[/img]
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-18, 12:24 pm

    [img]Правильно (позитивно) дивимось на світ! 95081445[/img]
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-18, 12:32 pm

    Внутренний покой! Правильно (позитивно) дивимось на світ! Jpgx Устав от шумного и беспокойного города, где всё отвлекало от медитации и самосозерцания, человек решил найти тихое спокойное место. Он пришел в лес, где не было ни единого человека, но не смог сосредоточиться, потому что ему мешало стрекотание кузнечиков. Он углубился дальше в лес, но там очень громко пели птицы, отвлекая его от контакта с внутренним «я». В поисках тишины, человек залез в пещеру, там было очень тихо, но звуки капающей воды его раздражали.
    Тогда он построил себе маленький коттедж со звукоизоляцией, запер все окна и двери, но в полной тишине всё громче и громче слышалось «тик-так, тик-так...». Тогда он сорвал часы с руки и разбил их о стену. Сел, успокоился, глубоко вздохнул, довольный, что вот сейчас-то, наконец, будет тихо, но... «Тук-тук, тук-тук...», — стучало его сердце в груди всё громче и громче.
    Мораль: Все проблемы, как и их решения, находятся не где-то снаружи, а внутри нас самих. Нет смысла искать хорошее там, где нас нет, есть смысл научиться находить хорошее там, где мы есть...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-22, 11:12 am

    Мудрі цитати,які я занотувала,читаючи книги :
    -"Каждый день жизнь посылает вам небольшие окошки в "возможность".В конечном счёте вся ваша судьба будет зависеть от вашей реакции на такие моменты."
    -Эйнштейн:"Существенные проблемы нельзя разрешить на том уровне мышления,на котором мы находились,когда создавали эти проблемы".
    -"Мы воспринимаем мир не таким ,какой он есть,а таким,каковы мы сами".
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-26, 9:14 pm

    Как все не буду... Не хочу!..
    Как все - совсем не интересно...
    Возьму метлу и полечу...
    Не разбирая, в неизвестность...
    Куда? Никто не будет знать,
    Лишь бы подальше от болота...
    Ну, сколько можно прозябать?
    Мне полетать ещё охота!
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 12:35 am

    Це треба мабуть бути такою флегмою,щоб налаштувати себе на позитив і відкинути всі негативні думки,або ж не мати жодної із тих проблем,які є у нас-простих людей!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-27, 10:13 am

    nana2010 пише:Це треба мабуть бути такою флегмою,щоб налаштувати себе на позитив і відкинути всі негативні думки,або ж не мати жодної із тих проблем,які є у нас-простих людей!
    А в мене доволі часто так виходить.Тільки треба постаратись.Але просто так "з нуля" це не вийде.Треба час,щоб навчитись переключатись на ті емоції,що нам потрібно.То треба читати відповідну літературу,а ще слідкувати за тим,з ким ви спілкуєтесь.Бо якщо ви самі не можете (не вмієте) "засіяти" в свою голову отой самий позитив,то інші обов"язково "засіють" туди свої "бур"яни".Ви вибираєте самі,що і кому "сіяти" у вашу голову.Мені про це легко писати,бо,повторюсь,я читаю відповідну літературу,і "відбираю" собі людей для спілкування.Просто повірте в те,що я пишу,повірте в те,що думки матеріальні,повірте в те,що є у всесвіті закон притяжіння:що думаємо,те притягуємо.
    Ще треба аналізувати події в своєму житті,і аналізувати свої думки. Попробуйте декілька разів в день раптово зупинитись і зловити свої думки,про що ви думаєте саме в той момент.Зупиніться в один момент і скажіть собі:"Стоп!Про що я думаю зараз?"От зробіть так хоча б 5 разів в день,тобто відслідкуйте свої думки.І у вас складеться картина,про що ви думаєте цілий день.Якщо виходить так,що ловите себе саме на негативних думках,то що ви хочете?Якісь зміни треба починати робити з самого себе!
    Вірите ви в це чи ні,дорогі дівчатка,подобається вам це чи ні,але ці закони всесвіту діють.Вчіться використовувати їх для свого блага!Я постараюсь далі писати в цій темі якісь практичніші речі,чим просто "голі" фрази.Абажаю цю тему!Аж заряжаюсь позитивом,намагаючись хоч комусь допомогти! ok
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 10:30 am

    Так то так,але щось ніяк проблеми не вирішуються тим,щоб відганяти від себе такі "вредні" думки(((
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-27, 10:46 am

    Звичано,що позитивними думками я не куплю собі житло.А от моральне задоволення від життя точно отримуєш.Проблеми у нас в голові.Не можете змінити ситуацію-змініть до неї відношення,і подумайте,що не просто так ця ситуація дісталася нам,а можливо для якоїсь науки...Подумайте,може ви щось позитивне отримали від тої поганої ситуації.Треба навчитись і взяти собі за правило аналізувати події в своєму житті.Не запитувати себе:"Чого так сталось?",а запитати так:"Для чого це сталось?"Ви ж розумієте,що це зовсім різні питання?От і подумайте,для чого.
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 10:59 am

    Ksush@ пише:Звичано,що позитивними думками я не куплю собі житло.А от моральне задоволення від життя точно отримуєш.Проблеми у нас в голові.Не можете змінити ситуацію-змініть до неї відношення,і подумайте,що не просто так ця ситуація дісталася нам,а можливо для якоїсь науки...Подумайте,може ви щось позитивне отримали від тої поганої ситуації.Треба навчитись і взяти собі за правило аналізувати події в своєму житті.Не запитувати себе:"Чого так сталось?",а запитати так:"Для чого це сталось?"Ви ж розумієте,що це зовсім різні питання?От і подумайте,для чого.
    Так,погоджуюсь що все залежить від нас,тре перелаштовувати свій негатив)))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-27, 11:28 am

    В мене теж в голові далеко не всі думки "світлі".Але це я сама собі свідомо їх думаю.Чого не спати пів ночі,як я сьогодні,і думати про свою ,молодшу за мене ,знайому,яка ще влітку померла від туберкульозу,а я тільки вчора про це випадково дізналась.Цей шок мене так заполонив повністю,я ні про що не думала,тільки про епідемію туб.в нас в країні,і що треба попити всім домашнім вітаміни,щоб не дай Бог...А в мене діти малі...Мало не уявляла себе хворою.А вже 2 роки не робила рентген...А рано встала і думаю:дурна.Я сама собі дозволила це думати.А чому не думала про те,що скоро весна,літо,і можна поїхати на море?Ми самі вибираємо собі думки,і самі несемо за це відповідальність.
    Колись прочитала книгу Уейн Дайера "У каждой проблеми есть духовное решение".Там є написано,що перш чим з кимось сваритись,то подумайте,що "всё между тобой и Богом".Сваримося з свекрухою,мамою,чоловіком,значить сваримося з Богом.Коли я прочитала це,то деякий час я дійсно на початку сварки це казала собі і не стала сваритись,не стала підтримувати сварку.Я поставила Бога вище за свекруху чи чоловіка,наприклад,з якими починалась сварка.Просто в потрібний момент подумала ці слова,і мені зразу стало на***ть,що там хоче від мене свекруха чи ще хтось.Але з часом я забула за цю фразу.А сьогодні,завдяки форуму,знову згадала,і знову буду її застосовувати.Вірніше,постараюсь застосовувати.Почитайте цю книгу!Вона не релігійна.
    Важко настроїтись на позитив,коли ми сидимо в декреті і нічого не робимо,крім побутових справ.Добре,якщо є якесь заняття.Тоді легше перестроїтись.
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 11:40 am

    Так,дійсно треба переключатися на щось позитивне,але то так важко...Вже аж на роботу хочеться!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-28, 6:08 pm

    [img]Правильно (позитивно) дивимось на світ! 1o0poxjl0mm [/img][img]Правильно (позитивно) дивимось на світ! 50628017 [/img]
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-29, 12:23 am

    та щось у мене не виходить(((мабуть якась чорна полоса все тягнеться Правильно (позитивно) дивимось на світ! 945058907
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Таська 2013-02-01, 1:01 am

    Каждый видит свой мир по-своему.

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! 9l-yLWR5r9Q
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-02-01, 5:20 pm

    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Prit832

    Спонсорований контент


    Правильно (позитивно) дивимось на світ! Empty Re: Правильно (позитивно) дивимось на світ!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-07, 4:45 pm