НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+12
ляля
мамася
snv512
nana2010
Ksush@
Вітана
Margoshka
Himena
Yulya123
голубка тетяна
milanka
Kavusja
16 користувачів

    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-18, 12:58 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Розлучення. Мабуть кожна сім'я в тій чи іншій мірі стикається з цією проблемою, думками чи діями не важливо, важливо те, що нас спонукає до цього!

    Не буває диму без вогню, так і з розлученням...
    Нас завжди турбують думки, як я буду сама, як дитині без батька...? А ви думали, як дитині рости в сім'ї де постійні сварки чи батько пияка, чому ваша дитина має все це бачити і слухати?

    Давайте обговоримо всі ці ситуації, як правильно себе поводити, як уникнути розлучення, як зберегти сім'ю чи все ж такий краще розлучитися
    ?!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty Re: Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Повідомлення автор Ksush@ 2017-04-23, 7:42 pm

    Не можна забирати дітей в матері,хіба що єдина ситуація,коли вона якимось чином загрожує життю дитині...
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty Re: Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2017-04-23, 10:48 pm


    В мене чоловік виріс у сім"ї де батьки розійшлися. Дівчата - це реально страшно, коли я чую історії з його дитинства, яке батьки йому влаштували (він ніколи не жалівся і не розказував, але "добрі люди" розкажуть все). Мій каже, що не винує нікого, але мама не дозволяла татові з ним бачитися і налаштовувала проти нього. Тато, коли зустрічався з сином - казав, шо мама погана.
    В результаті в тата своя сім"я, в мами - своя. На сина - тупо забили. Ось що страшно!
    Всіляке буває, ну не зжилися, ну розлучилися, але в жодному випадку не можна втягувати в це дитину, потрібно просто любити її, а виясняння стосунків - то травма для дитини, яка нікому не потрібна. Потрібно шукати компроміси, заради дітей, просто спілкуватися, щоб діти відчували любов з обох сторін.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty Re: Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Повідомлення автор Kavusja 2017-04-26, 12:07 pm

    Як будуть щасливі батьки то буде щаслива і дитина, навіть якщо вони живуть окремо...
    Owara
    Owara
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2
    Реєстрація : 17.08.2017

    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty Re: Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Повідомлення автор Owara 2017-08-17, 2:54 pm

    Скоріш вихід із ситуації

    Спонсорований контент


    Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації??? - Сторінка 2 Empty Re: Розлучення - крайня необхідність чи вихід із ситуації???

    Повідомлення автор Спонсорований контент

      Схожі теми

      -

      Поточний час 2024-04-26, 9:50 pm