НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+14
Linda88
Maljok
Olysa
ромашка
Ollenka
Martina@
Кідді
ялю
Ester88
Kavusja
ma-natka
іванка
Natie
голубка тетяна
18 користувачів

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-09-18, 11:38 am

    Перше повідомлення в темі :

    Давайте поділимось координатами,враженнями про гінекологів,мамологів,репродуктологів та ін.Хто пройшов через,яких лікарів.Пишемо імена,враження,місця,чим допомогли та в якій проблемі!
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Кідді 2012-09-24, 11:43 am

    голубка тетяна пише:Лотоцька-хороший спеціаліст.Просто останнім часом,трошки на бізнес все перевела.Але вона одна з кращих спеців Львова і області,і багатьом помогла.
    Так, до Лотоцької я ходила на узд, але вона вже ну дуже дорога стала(((, хоча як спеціаліст- хороша.
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Martina@ 2012-09-26, 9:34 pm

    а я ходила до Лотоцької коли в неї ще не було свого кабінету приватного, тоді вона не була така дорога
    ma-natka
    ma-natka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 83
    Реєстрація : 04.09.2012
    Вік : 44

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор ma-natka 2012-09-30, 2:08 pm

    Так она на Лисенко и дальше не дорогая.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-09-30, 2:11 pm

    Дівчатка,а про мамологів,що можете сказати.Чи провірялись в когось?
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Ester88 2012-09-30, 7:13 pm

    Таня, в мамолога я була в залізничкій. мені порадили , але я чесно від тих лікувань проку немала , після народження усі фіброзні утворення у грудях прошли, кормила ж грудьми !
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Ollenka 2012-10-11, 7:47 pm

    голубка тетяна пише:Дівчатка,а про мамологів,що можете сказати.Чи провірялись в когось?

    Цьолко у онкодиспанчері дуже хороший лікар, але до нього треба йти, як вже якась не дай Боже проблема є, два роки назад оперував мою маму. На Короленка роблять мамографію, там жінка-лікар, не пам"ятаю як її звати, але хороша.

    До Корінця колись також ходила - дійсно дуже хороший діагност
    ромашка
    ромашка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 182
    Реєстрація : 18.09.2012
    Вік : 46

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор ромашка 2012-10-22, 2:38 pm

    скажіть, в тернополі хто є хороший гінеколог?
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Natie 2013-01-17, 5:12 am

    Э я про не1 написала здаэться в другому пост1. Яросевич наталья 1ван1вна. Вона приватна, але знавець своэ1 справи. Дуже рекомендую.
    Olysa
    Olysa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 273
    Реєстрація : 10.08.2012
    Вік : 36

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Olysa 2013-01-17, 9:10 am

    А в Яросевич скільки коштує огляд?
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Natie 2013-01-17, 4:01 pm

    Я точно не пам'ятаю але в район1 70_80 гривень, але вам вже не потр1бен жоден г1неколог1чний наб1р чи рукавички.можете подзвонити спитатись . 52-19-00 але ще раз пров1рте по нет1, кл1н1ка Б1осан, бо я з пам'ят1 написала, можу помилятись
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Maljok 2013-01-21, 9:21 pm

    Можу порадити із 2 міської (жіночої консультації) Скороход Оксана Теодозіївна. Вона мене вела під час вагітності і я була нею дуже задоволена. Вона молодо, всестороньо обізнана, позакінчувала купа додаткових курсів. Короче дуже хороша людина і РОЗУМНИЙ! лікар. Нічого лишнього не призначала. В першу чергу думає за здоровя жінок, а не як багато хто - про свій гаманець.
    Maljok
    Maljok
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3269
    Реєстрація : 01.11.2012
    Вік : 34

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Maljok 2013-01-21, 9:23 pm

    А ще порадилаб Сидорчук Ольгу Михайлівну. Вона заступник гол лікаря в тій же 2 міській. В мене вона приймала роди і їй я дуже вдячна! Розумна, кваліфікована лікарка. В неї поєднується і деяка різкість, прямолінійність, і доброта, почуття гумору. Вона приймає тільки по середах, до 3 год. каб 5 (наскільки я памятаю).
    Linda88
    Linda88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 29.01.2013

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Linda88 2013-01-29, 9:48 pm

    Я теж народжувала свого сина в Сидорчук на БАМі. Вона виявилась дуже хорошою і лікаркою, і людиною. Я їй дуже вдячна і дай їй Боже здоров"я!
    Нас виписували через три дні і на виписці мені дали телефон якоїсь Людмили Іванівни з інтенсивної терапії новонароджених і сказали звертатись до неї в разі чого. Мене це ще тоді трохи здивувало, але я подзвонила до неї, бо малий відмовлявся від груді і я не знала чого. Вона зразу почала нести якусь невнятну ахінею і  сказала, що береться  лікувати дитину. Сказала, що треба, щоб вона приїхала, звичайно, за гроші. Коли приїхала, то сказала, що малий дуже хворий, але лікувати його вона буде вдома, попутно розказала, що працює у відділі ледь не з ідіотами, тому, щоб ми ні до кого не звертались,окрім неї. Призначила антибіотики, але сказала, щоб в аптеці ми не казали що то для дитини, бо тоді нам їх не продадуть! Ми звичайно засумнівались в тому всьому, та й виглядала вона як якийсь неврастенік. Тому ми "подякували грошима" і на другий день пішли в обласну лікарню на прийом до двох різних лікарів. Вони обидвоє сказали, що дитина здорова, а груди не хоче, бо я неправильно прикладаю!!! Позор таким "лікарям", що заради грошей готові пожертвувати здоров"ям наших  діток! А всім мамочкам хочу сказати, що якщо ви відчуваєте якісь сумніви щодо діагнозу чи лікування, то обов"язково зверніться до іншого лікаря! Бо й серед лікарів трапляються, нажаль, підлі, ниці люди.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-29, 9:53 pm

    оце так... я теж не довіряю лікарям, і завжди стараюся ходити до кількох спеціалістів, щоб підтвердили чи спростували діагноз, ттт, в нас все добре, чого і всім діткам бажаю, а мама хочу сказати, щоб були мудрішими і без потреби не заліковували своїх діток... ok
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2013-02-20, 8:49 pm

    Linda88 який жах. Як можна бути таким пiдлим. Мороз по шкiрi вiд прочитаного. Про таких людиськ треба писати на вс!х форумах.
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Таська 2013-02-20, 10:30 pm

    Кошмар, таких треба гнати копняками як найдалі!!! Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 D5347e90b4b1d1d7a6ca739237661128
    Львів'янка
    Львів'янка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 124
    Реєстрація : 19.03.2013
    Вік : 34

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Львів'янка 2013-03-21, 12:09 pm

    таких випадків дуже багато..одне незрозуміло..вони настільки неосвідчені що неможуть діагнос поставити чи це такий метод білше грошей накосити...нема слів просто щоб виразити свою думку про них...просто капєц шо робиться
    Анариєль
    Анариєль
    -
    -


    К-ть повідомлень : 46
    Реєстрація : 05.06.2016
    Вік : 38

    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Анариєль 2016-06-12, 11:34 pm

    Я стояла на обліку В Левенець Л. М. а народжувала в Дячка І.М. дуже хороші і ні про що не жалію, правда Левенець трошки кіпішна ))))
    Anonymous
    Маріч
    Гість


    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Маріч 2017-05-01, 8:03 pm

    Дівчата хто має номер до Островського і Калініна на Джамбула? Дайте будь ласка

    Спонсорований контент


    Найкращі лікарі та мед.центри для жінок! - Сторінка 2 Empty Re: Найкращі лікарі та мед.центри для жінок!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 7:51 pm