НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+8
Світулька
Margoshka
Ната Д
Таська
mad_housewife
kukusya
Kavusja
Yulya123
12 користувачів

    Діти дощу!!!

    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-01-29, 11:58 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Не так сталося як гадалося і те що ми маємо на цей час букет то мяко сказано...Описувати все не буду що і до чого і через що ми пройшли і ще не раз пройдемо...скажу лише одне всі всі дітки на цій землі- янголятка які потребують нашої любові і підтримки...Звичайно наш діагноз вас шокує.....бо ДЦП це дуже страшно....але я оптимістично кажу що у нас все буде добре....може й не одразу може й не досить...але ми в те віримо і до цього впевнено йдемо...
    Тому дівчатка не бійтеся ділитися своїми проблемами і показувати свого малюка людям якщо ви думаєте що він не такий як усі...Вони-наші янголятка нас надихають і живлять своїми помішками, підіймають настрій своїм дзвінким сміхом і радують нас своїми хай навіть не значними досягненями...
    Любіть їх попри все і всіх...і нехай вам Бог допомагає
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Гість 2012-02-09, 6:47 pm

    Yulya123 пише:Я атк написала...бо і справді є адекватні люди, які нормально реагують...а є...такі які вважають що батьки вині типу вона ж пила і палила всю вагітність...то звичайно син дибілом буде....(((((
    Це у мого чоловіка на роботі такі жінки працюють....чоловіки нормально говорять а жінки...отаке видали....
    ДЦП це помилка лікарів.
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-09, 7:25 pm

    Кать, яким чином це трапляється?
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-02-09, 11:14 pm

    катюша88 пише:
    Yulya123 пише:Я атк написала...бо і справді є адекватні люди, які нормально реагують...а є...такі які вважають що батьки вині типу вона ж пила і палила всю вагітність...то звичайно син дибілом буде....(((((
    Це у мого чоловіка на роботі такі жінки працюють....чоловіки нормально говорять а жінки...отаке видали....
    ДЦП це помилка лікарів.
    Знаю, але від того не легше....
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Гість 2012-02-10, 12:46 pm

    Віта, різні ситуації бувають. Буває через халатність лікарів. І буває що іншого виходу просто не могло бути-наприклад, якщо плід неправильно лежав. Тому то я і кажу, за пологи треба домовлятись зі спеціалістом!
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Таська 2012-02-10, 12:48 pm

    катюша88 ,нажаль і домовленність не є гарантією...!
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Гість 2012-02-10, 1:11 pm

    Так, звичайно. Але ризик менший. А взагалі все залежить від Бога.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-10, 1:13 pm

    Я народжувала без домовленості...поясніть мені чим ризик менший ніж з домовленістю???
    Ніхто вам ніяких гарантій не дасть ні за які гроші, ніхто наперед не може передбачити що і як піде!!!
    mad_housewife
    mad_housewife
    -
    -


    К-ть повідомлень : 887
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 36

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор mad_housewife 2012-02-10, 1:29 pm

    Дівчата, я домовлялась з лікарем, і що?
    Толку 0. Взяв і не приїхав!!!
    Народжувала з черговим лікарем, малого відкачували, застряг голово в кістках.
    Добре що швидко зробили кс.
    Тепер лікарю носитиму "чоколядки" на день медика постійно. І наступного разу домовлятимусь тільки з тим же лікарем.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-10, 1:44 pm

    Про пологи продовжуємо дискусію [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-02-10, 10:33 pm

    катюша88 пише:Віта, різні ситуації бувають. Буває через халатність лікарів. І буває що іншого виходу просто не могло бути-наприклад, якщо плід неправильно лежав. Тому то я і кажу, за пологи треба домовлятись зі спеціалістом!
    У мене була домовленість з лікарем...і роддом на те місто де я народжувала був найкращий...і народила сама і стимуляції не було і дитина сама закричала...
    Одним словом ніяких признаків гіпоксії не було...Розвивався нормально до 5 місяця...у нас сильний тонус....і зараз він є....
    Короче скажу так....говорити про дцп можна багато...скільки таких дітей....і в кожного щось своє...але тільки ті мами розуміють про що я говорю...бо вони з цим мають справу кожного дня...
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор kukusya 2012-02-10, 10:56 pm

    Yulya123, в мене в інституті вчилася дівчина з ДЦП і я на власні очі бачила як багато хто з неї сміявся. Мені було боляче на це дивитися. Я до неї ставилася з повагою адже не сві здорові люди досягають того чого досягла вона. Про це можна багато ще говорити, але головне бути людиною! Ви молодці, що дізнавшися діагноз своєї дитинки "не втикли в кусти", як деякі батьки роблять. Одного разу гуляючи в парку ми з чоловіком зустріли молодих батьків з хворою дитинкою. Я звернула на них увагу не через те, що ця дитинка хвора і не така як усі, просто мене зачарувало наскільки вони з любов"ю та трепетом відносилися до неї. І саме це не могло залишити байдужим! І людей які говорять гадості про вас, людьми назвати не можливо!!! Бажаю вам терпіння, а малечі одужання!
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Yulya123 2012-02-10, 11:22 pm

    kukusya пише:Yulya123, в мене в інституті вчилася дівчина з ДЦП і я на власні очі бачила як багато хто з неї сміявся. Мені було боляче на це дивитися. Я до неї ставилася з повагою адже не сві здорові люди досягають того чого досягла вона. Про це можна багато ще говорити, але головне бути людиною! Ви молодці, що дізнавшися діагноз своєї дитинки "не втикли в кусти", як деякі батьки роблять. Одного разу гуляючи в парку ми з чоловіком зустріли молодих батьків з хворою дитинкою. Я звернула на них увагу не через те, що ця дитинка хвора і не така як усі, просто мене зачарувало наскільки вони з любов"ю та трепетом відносилися до неї. І саме це не могло залишити байдужим! І людей які говорять гадості про вас, людьми назвати не можливо!!! Бажаю вам терпіння, а малечі одужання!
    Дякую...за теплі слова...ми з цього викарапкаємося..обовязкого...чого б те мені не коштуватиме..
    kukusya
    kukusya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 35

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор kukusya 2012-02-10, 11:31 pm

    Як казала моя бабуся: Господь хороших людей завжди випробовує, даючи їм нести хрест. І хто цей хрест сприйматиме не як кару, а випробування на віру, то завжди велика дяка буде. Тому я більш ніж впевнена, що ваш Деніска досягне великих висот в цьому житті)))))
    alinka25
    alinka25
    -
    -


    К-ть повідомлень : 285
    Реєстрація : 01.06.2013
    Вік : 39

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор alinka25 2014-05-11, 5:32 pm

    Просто люди, а особливо діти зараз дуже жорстокі і просто знущаються з таких діток. А це не правильно і насамперед це помилка дорослих, які не пояснюють своїм дітям, про таких дітей. Вони повинні бавитися зі звичайними дітками, так краще будуть розвиватися, але на жаль більшість того не розуміє
    iro4ka
    iro4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 280
    Реєстрація : 23.01.2013
    Вік : 35

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор iro4ka 2014-05-22, 12:06 pm

    Юля,я вам бажаю не втрачати віри і надії на краще,ваша дитиинка особлива,Бог добрий і він обовязково оздоровить вашу дитинку.Головне щоб у вашому серці завжди жили:Віра,Надія і Любов.
    supermama21
    supermama21
    -
    -


    К-ть повідомлень : 19
    Реєстрація : 26.11.2015

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор supermama21 2015-11-26, 12:59 am

    Шукали з чоловіком що подарувати нашій дитині на День народження. Зупинилися на літературі, а саме, зробили річну підписку на журнал Пізнайко. Ми почитали багато відгуків про цей журнал , і всі вони позитивні, пишуть що цей журнал дуже цікавий, і що в ньому друкують на українській мові, а це дуже важливо для нас, тому вирішили зупинитись на цьому журналі. Надіємось дитині сподобається.
    mamanya
    mamanya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 28
    Реєстрація : 26.11.2015

    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор mamanya 2015-11-26, 10:12 pm

    Для повноцінного розвитку дитини, їй потрібно читати цікаву літературу, в якій є цікава інформація і кольорові картинки. Саме таку інформацію має дитячий журнал Пізнайко. Виписую цей журнал своїй дитині, їй дуже подобається.

    Спонсорований контент


    Діти дощу!!! - Сторінка 3 Empty Re: Діти дощу!!!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-03-28, 5:03 pm