НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+17
ляля
shchepna
Іріша
Maljok
musya
Ly...
Margoshka
milanka
Мері 13
Ollenka
Таська
Молочна шоколадка
Ната Д
kukusya
Юлія
Yulya123
Kavusja
21 користувачів

    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-23, 4:45 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Мені синульку дали не відразу, бо я мала розриви і мене зашивали, але я бачила, що з ним все добре, його віддали татові, мені вже було спокійно і радісно!!!

    Дівчата, а які у вас були відчуття коли вам вперше показали і дали на ручки ваше маля???
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty Re: Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Повідомлення автор Natali 2014-01-24, 12:13 am

    В мене такого відчуття ніколи не було, навіть описати неможливу! це напевно найбільша радість) чесно я аж плакала, чоловік перелякався почав заспокоювати що все добре, вже потім зрозумів що це від щастя)
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty Re: Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-01-26, 4:34 pm

    Мені на живіт поставили МОЮ ДОНЕЧКУ!!! найгарнішу, наймилішу, таку бажану, тепленьку і мокру) Ти плакала на цілий поверх, а я плакала від радості і навіть в татка на очах появились сльози  plach Мене зашивали, а я навіть не відчувала, просто любувалась своєю крихіткою, яку я так довго чекала, цілих 9 місяців)))
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty Re: Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Повідомлення автор Ірчик 2014-01-26, 8:21 pm

    Коли народила я своїх діток, то забулося все, біль зник, була радість, любов, ніжність до милесенького чуда.
    Анариєль
    Анариєль
    -
    -


    К-ть повідомлень : 46
    Реєстрація : 05.06.2016
    Вік : 38

    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty Re: Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Повідомлення автор Анариєль 2016-06-11, 11:56 am

    Чесно кажучи як побачила що несуть сіро фіолетову на стіл в мене серце завмерло я з того страху навіть ен чула крику першого. Але потім все нормально лікарка казала що то в мене шок був а коли через 2 хв поставили на груди .. я заплакала.. таке маленьке ніжне чудо, чоловік поки мене зашивали 4 години носився біля мене з малою навітьнікому не хотів на руки давати

    Спонсорований контент


    Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко? - Сторінка 2 Empty Re: Ваші відчуття коли ви вперше побачили своє малятко?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-20, 4:24 am