НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+19
Ірчик
berezovska
weare
Jul4uk
Ly...
Ester88
Кідді
musya
Молочна шоколадка
ялю
Natie
Himena
mad_housewife
AmInka
Таська
kukusya
Yulya123
Kavusja
Юлія
23 користувачів

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    avatar
    Юлія
    -
    -


    К-ть повідомлень : 22
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 33

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Юлія 2012-01-27, 1:17 pm

    Перше повідомлення в темі :

    я переживаю вічно що моя дитина голодна що їй нехватає мого молочка, бо годую грудьми і не можу знати скільки вона зїдає та ще як вчора небуло молока то я вже на колінах Бозю просила і плакала ,бо кому знайомі дитячі очі які просять їсти, а я немаю що дати ну все плачу...
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор musya 2012-10-05, 6:21 pm

    Як на мене, то чому б не дати дитині пустушку для заспокоєння якщо вона її бере. Я вже писала, що малий на відріз відмовлявся від бутилочок і сосок і мені було дуже важко, я не могла нікуди вийти без дитини. А мала зараз бере і соску і бутилочку, тому як мені треба кудись піти я спокійно залишаю її на маму чи сестру і знаю, що вона не буде голодною. І при цьому в мене зовсім не погіршилася лактація, молочка вистачає вдосталь.
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор weare 2013-06-06, 8:57 pm

    І ми ніц крім циці не хочемо! Навіть водичку нема як дати.
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Ester88 2013-06-07, 11:23 am

    а ми відколи відлучилися від грудей, то вже гарно пєм з бутилки, правда незразу. спочатку важко було. , навіть деякий час голодна була аде бутилку не брала а копала ! але голод не тітка. . правда соски так і небрала, все ж відлучала після року. тому того вже ненада !
    berezovska
    berezovska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 30
    Реєстрація : 13.10.2013
    Вік : 33

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор berezovska 2014-02-07, 8:37 pm

    Тьфу-тьфу,але з першою дитиною у мене все було супер!!!Щоб так і з другою було...:)
    Соску від роддому не хотіла брати,з бутилочки пила тільки чайочки і компотики.Молока мені вистачало,але повністю на гродному моя малишка була до 4 міс.Дальше я вводила потрошки прикорм:пюрешки,сочки.Але груди їла до 1 року і 6 міс. :)На диво у нас не було проблем з животиком,і з прорізуванням зубчиків теж ніяких температур і т.п. Може воно і краще,що дитина не бере соску,не прийдеться потім відучувати:)
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Ірчик 2014-02-07, 8:50 pm

    Донечка ні пустушки, ні бутилочки до рота не брала, а синочок навпаки.
    alinka25
    alinka25
    -
    -


    К-ть повідомлень : 285
    Реєстрація : 01.06.2013
    Вік : 40

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор alinka25 2014-05-11, 4:58 pm

    В мене старша мала соску виплюнула в 7 міс, а менша в рік сама пішла викинула в смітник і сказала «нема»
    iro4ka
    iro4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 280
    Реєстрація : 23.01.2013
    Вік : 35

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор iro4ka 2014-05-22, 11:57 am

    В мене старший малий відмовився від соски в 1 рік і 5 місяців,а менший в 1 рік і 3 місяці.Зараз меншому 1 рік і 7 місяців ще на ГВ,їсть все,а грудне молочко всеодно хоче ввечкрі і вночі,не можу наважитись відлучитти,але бачу що вже треба,бо що раз то все більше привязується до грудей)))
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Ester88 2014-08-16, 10:18 pm

    моя Соломієчка нарештіі навчилася бутилочку, 9 місяців небрала бутилки ! тепер груди рідше , частіше молоко з бутилочки,досить зручно, менше вимучуюся поночам ! мінус- почалися місячні , але краще спить, коровяче молочко ситніше !
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Kavusja 2014-08-16, 10:24 pm

    Ester88, ти годуєш грудьми і вже почалися місячні??
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Ester88 2014-08-17, 9:26 am

    Да, годую, але почалися аж в 9 міс, може б непочалися , але я почала привчати до бутилочки, і рідше мала смоктала, молока менше вже, того... Вже помало перейдем тільки на нічні годування, і до року відлучу !
    svetikyra
    svetikyra
    -
    -


    К-ть повідомлень : 93
    Реєстрація : 30.01.2016
    Вік : 49

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор svetikyra 2016-01-30, 8:37 pm

    Моя найменша з бутилочки почала пити у 1рік 6міс(були в гостя і там годували немовлятко з бутилочки і вона сама попросила попробувати і а ж до 4 років не могли її відучити),а від народження поїла її ложечкою ,пізніше з кружки-поїлки бо вона відмовлялася від бутилочки
    Анариєль
    Анариєль
    -
    -


    К-ть повідомлень : 46
    Реєстрація : 05.06.2016
    Вік : 38

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Анариєль 2016-06-11, 11:45 am

    Моя Катруся також вже не бере дурачка просто грається ним, даюпити чай з бутилки то вона просто грається соскою ловить її двома своїми зубами і тягне. А коли чай тече то плює і не розуміє чого з соски щось тече )))))))))))))))))))))))
    Анариєль
    Анариєль
    -
    -


    К-ть повідомлень : 46
    Реєстрація : 05.06.2016
    Вік : 38

    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Анариєль 2016-06-11, 11:45 am

    Моя Катруся також вже не бере дурачка просто грається ним, даюпити чай з бутилки то вона просто грається соскою ловить її двома своїми зубами і тягне. А коли чай тече то плює і не розуміє чого з соски щось тече )))))))))))))))))))))))

    Спонсорований контент


    Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ - Сторінка 2 Empty Re: Дитина не бере дурачка і не їсть з бутилки, тільки ГВ

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-19, 5:28 pm