НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+15
musya
Oxana_Sunny
Кідді
Yulya123
Молочна шоколадка
Himena
Ksush@
В ритмі щастя...
milanka
hata4
Margoshka
Таська
Ната Д
Юлія
Kavusja
19 користувачів

    Історія моїх пологів

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-25, 2:52 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Субота 3 вересня 2011 року, 37 тижнів вагітності. Ще зранку я побачила, що в мене підтікають води, але особливої уваги цьому не надала. Ми з чоловіком поїхали в супермаркет, потім прогулялися, приїхали додому і чомусь я вирішила, що треба пакувати кульки в пологовий.

    Весь день все було добре, нічого не боліло, не турбувало. Я спакувала всі необхідні речі (не думала, що це так важко) і як завжди десь в 22.00 ми лягли спати.

    Скажу, що в мене все почалося як у фільмі :D
    Проснулася я в 24.00 і тут хлопок...відчуваю, що мокра...перша думка народжую...жах, паніка...кричу чоловіку вставай в мене води відійшли...він нічого не розуміє, каже щас води принесу...яка вода я народжую :shock:
    Перше, що я зробила почала лазити по форумах :D і шукати, що робити коли води відійшли...розумні мамульки написали їдь в лікарню. Поїхали, в приймальному на мене так двилися, типу чого ти серед ночі приперлася...Поклали мене в пологову палату (ще з рядянських часів) одне, що там було нове то це фітбол, хоча мені від нього тільки гірше було...Сказали спи, набирайся сил...який там сон, весь час поки нічого не боліло я сиділа. Почалося все десь в 10 годині ранку, маленька біль...яку я ще терпіла. Потім все сильніша і сильніша, одні казали до обіду народжу, інші до вечора, але склалося не так як гадалося. Як я тільки кричала, не розумію чого так боляче, бігала по палаті з капельницею...поки я збиралася народжувати то змінилося 2 зміни.

    Фініш. Понеділок, 5 вересня 2011 року. Десь в 2 ночі я вже не витримала болі і сказала садіть мене на крісло, за декілька хвилин народився мій синок. Мені його не дали бо я мала розриви. Але я чула, що він плаче і що все добре. Його віддали татові, який до 6ї ранку тримав його на руках. Потім нас перевезли в палату, віддали мені дитину і пішли...навіть не сказали, що з нею робити!!! :D :D :D Але то вже інша історія!!!
    Ось так з'явився на світ мій синочок!!! Зараз я все згадую сміючись, але тоді все було так жахливо...я рада, що в мене є мій синочок, воно того варте!!!


    Останній раз редагувалося: Kavusja (2012-02-06, 5:25 pm), всього регувалося 2 раз(-и)
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Кідді 2012-12-13, 2:40 pm

    Тут як в кого, в мене 2 пологи були довші але менш болючі і без розривів, а за малого то пошили як свиню( перепрошую за вислів але так воно і було, по нині чую де ті шви)
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Himena 2012-12-13, 6:25 pm

    Залишилося дізнатися, як у мене буде, бо дуже цікаво. Хотілося б, щоб були швидші, бо в перших я так задовбалася і вимучилася, а мені ніхо не додумався й глюкози ввести, що тужитися сил взагалі не було.
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Таська 2012-12-13, 11:05 pm

    А я ніч перед пологами не спала, бо одна дуже хропіла, то між переймами так хотілося заснути, але вони слабшали, тому приходилося бризкати обличчя водою і круги намотувати по родзалу.
    Oxana_Sunny
    Oxana_Sunny
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 35

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Oxana_Sunny 2012-12-26, 12:48 pm

    Люблю читати історії про пологи. Кожен так мило і зворушливо описує цей момент. Поділюсь і своєю історією. Це запис з мого щоденника.
    Народження нового життя - справжнє диво!
    Існує вислів : "Наші слова та й до Бога". Вочевидь мої долетіли. Завжди відчувала, що буде донечка. І завжди чомусь хотіла народити влітку. Можливо саме через це, коли ще навесні почали планувати малятко, щось порушувало наші плани саме в той "заповітний" день. І в животику хтось поселився аж восени...
    Вагітність проходила добре. Ми потихеньку росли. Це напевно найбільш трепетні моменти. По справжньому осознаєш своє щастя, коли відчуваєш перші рухи, коли малятко ніжно постукує "Мамо, я справді тут!!".
    Наше диво трапилось 10 червня в 00.00 год. А перед тим була дородова підготовка. Тут все стандартно: аналізи, УЗД... Через три дні - родзал. Пробили води. Чоловік за компанію "качечкою" намотував зі мною круги... Перейми що дві хв.. Ще зовсім трохи....Перейми... Перейми... Потуги.... Перша спроба, друга... З уст мимоволі виривається крик, дихання запирає.. Ще секунда.... і маленький теплий комочок, моя дівчинка, вже в мене на грудях... Яке ж це щастя!!! Я не могла відвести від неї очей. Мені щось говорили, та було байдуже, в той момент доня стала для мене цілим світом... А поруч просльозився наш татко.
    Недавно старший чоловік жартома спитав: "Продаєш?". Та ніколи і ні за які гроші! Як можна на щось проміняти це маленьке творіння любові; це крихітне дитя, що вночі тихенько посопує поруч і так ніжно тулиться до мами; ці маленькі оченятка, які серед інших шукають тебе; ці маленькі рученятка, які трепетно тягнуться до мами; маленький ротик, який весело лепече і так щиро посміхається....
    Моя доня - це невід`ємна частинка мене, це моє щастя, це мій всесвіт!!



    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Ksush@ 2012-12-26, 12:54 pm

    Так зворушливо написано,я аж просльозилась. plach
    Oxana_Sunny
    Oxana_Sunny
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 35

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Oxana_Sunny 2012-12-26, 12:58 pm

    Ksush@ , дякую.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-26, 1:47 pm

    дуже зворушливо написано... bravo
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор milanka 2012-12-26, 2:06 pm

    Oxana_Sunny дуже гарно..
    Ксюша з народженням донечки!!! (вибач що з запізненням)
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Ksush@ 2012-12-26, 2:15 pm

    Дякую, milanka!Тут всі такі уважні!Так приємно! 432566
    Oxana_Sunny
    Oxana_Sunny
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 35

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Oxana_Sunny 2012-12-26, 4:41 pm

    Дуже дякую, дівчата!!
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор musya 2012-12-29, 2:19 pm

    Oxana_Sunny, дуже зворушлива розповідь. Здоров"я вам і вашій донечці.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-03-29, 10:58 pm

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-29, 11:11 pm

    Ксюша в нас зригування були майже до 6ти місяців, все у вас пройде і буде добре.
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Таська 2013-03-29, 11:19 pm

    Ксюш, добре що все обійшлося і є таке сонечко-Аліночка, а решта нормалізується. Здоров"я маленькій і терпіння мамі!!!
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Yulya123 2013-03-30, 8:32 am

    Ксюша маю схожу ситуацію і теж малого видавили.....думали що як я маленька то і потужитися не зможу...То в мене теж так всі ребра боліли і в грудях...до місяця точно..

    Думаю вам поки малнькі треба обстежуватися у невропатологів....Бо поки мале все можна виправити не чекайте...Краще проколіться...

    Скажу із власного досвіду що перші 4 місяці мені ніби білина на очах була і нічого не бачила...Голівка була дивної форми, постійні зригування і ще гикавка після кожного годування...то вже признаки неврології...Груди малий смоктав але дуже втомлювався і засипав...а ще він постійно спав....

    Короче кажучи якщо тебе щось зацікавить то пиши у лічку...на все відповім і може чимось допоможу...

    Справа в тому що нам всі лікарі казали що таке буває і нічого страшного...але суки самі знали що наробили...і той неонатолог який у роддомі був нас ще дивилася за гроші перші 3 місяці і каже нормально...Я зараз би їй сучці мордяку кігтями розірвала.....всі прикривають один одного...отаке
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 36

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор gnatyska 2013-10-16, 5:17 pm

    От почитала всі історії пологів, вирішила і свою написати.
    Але, мабуть, почну з початку.
    Ми з чоловіком дуже хотіли маленьку дитинку. І Бог почув нас, і незадовго після весілля я завагітніла. Вагітність приходила прекрасно (ні тобі, токсикозів, ні тобі перепадів настрою..), якби не одне "але": другий скринінг показав підозру на народження дитину із синдромом Дауна. Це був як грім серед ясного неба. Та, перш ніж робити, якісь висновки, пішла вдруге здавати аналіз вже в іншу лабораторію: цей аналіз підтвердив попередній. Лікарі мені кричали переривати вагітність, а це вже був 16 тиждень нашого щастя.
    Тоді мені запропонували зробити аналіз навколоплідних вод: через черевну стінку проколюють матку і роблять забір вод. Після цього хлітини поміщають в спецлабораторію, де вони ростуть протягом 2-3 тижнів. і лише після цього визначають кількість хромосом. В цьому випадку я загроза викидню. Я довго думала, чи погоджуватися на цей аналіз, адже всі УЗД показували здоровий плід. Врешті-решт, назначили день аналізу: мене завели в операційну, поклали на опер.стіл, біля мене купа моніторів і величензний страх.. мене так трусило, що словами не передати. Після аналізу 2,5 тижні очікування: щодня в церкві, щогодини молитва, і щохвилини сльози. Я подумками себе вже приписала в спілку мамочок діток-Даунів, перерила сила-силенну сайтів, начиталася вже всього... От і пригадую той день, я веду пару, а тут тел. дзвінок і номер невизначений. Серце підказало, що з лікарні. І дійсно. Мені повідомили, що в мене ЗДОРОВА ДІВЧИНКА... У відповідь я не сказала нічого, лиш плакала від щастя...
    Після цього ми з нетерпінням чекали часу Х....
    ПДП - 11 липня, але моїй Софійці було тепло і комфортно в животику, і вона ніяк не хотіла виходити. І от 23.07. мене положили з розкриттям 3 см, яке було 2 тижні, помастили мене чимось, і сказали чекати. В результаті в 23.00 мене завели в родзал, і 6,35 народилося моє диво. Зі мною на пологах був чоловік, за це йому велика подяка.
    Весь день було все супер, а от на вечір ми побачили, що в донечки трясеться ручка і сіпається очко.... на ранок почалися судоми, чоловік всю ніч носив маленьку на руках. В результаті її забрали від мене перевели не те, що в ніший відділ, в іншу лікарню - патологію новонароджених: три дня в реанімації, 2 тижня дозволяли бачити дитину лиш двічі на день, я з швами і сльозами їздила і просила впустити ще на хвильку.... Що слугувало причиною судом, ще понині ніхто не сказав, лікарі розвели руками. Найбільш ймовірна думка - Гіпоглікемія — стан, який виникає при зниженні рівня глюкози в крові нижче 3,2-2 ммоль/л. А в моєї донечки цукор був 1,5. І це було внаслідок того, що дитина була голодна, я не мала ще молока, а малий організм (донечка народилася 4 кг) хотів їсти, а нічна медсестра сказала що не варто догодовувати, давати лиш груди, хояа сусід.дитині 3,3 кг пляшечку принесла...
    Але уоли ми забрали наше сонце додому, все забулося, все минулося, ми щасливі і радієм кожному дню
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-16, 5:35 pm

    Ну не можу я таке читати без сліз... Я навіть на емоціях Алінку свою розцілувала. Хай наші дітки ростуть здоровими!
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 36

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор gnatyska 2013-10-16, 5:57 pm

    Ksush@ пише:Ну не можу я таке читати без сліз... Я навіть на емоціях Алінку свою розцілувала. Хай наші дітки ростуть здоровими!
    Божої ласки і здоровя!!! 870980 23-009-0 
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-16, 6:04 pm

    І в мене сльози навертаються... я так рада, що у вас все добре!!!
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-16, 6:13 pm

    Я вже навіть думаю,що вони моїй дитині чуть не вивихнули кульшового суглоба своєю силою і ніяка це не дисплазія,бо ж в принципі саме туди і була направлена та сила рук. :-(
    satur1989
    satur1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2
    Реєстрація : 27.09.2013
    Вік : 35

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор satur1989 2013-11-20, 11:57 am

    привіт! і я розкажу свою історію пологів!
    Ще з 37 тижня вагітності лікарка попередила що можу народити швидше так як низько дитина була!І все я з дня на день думала що народжу,навіть снилось!пологи були призначені на 8 листопада!І ось уже 8 листопада 40 тиждень а я все ще з пузіком!Вечером почула як тягнуло донизу,лягла спати в 2 годині ночі так як немогла заснути!Просинаюсь в 4.30 бо дуже почав боліти живіт,пішла в туалет бо хотілось дуже! і все живіть дуже почав боліти пішла кров,кароче це почались схватки з інтервалом 3 хв при цьому почала тужитись сама цього ж незная!таз і кістки дуже боліли,визвали швидку ,доїхала я ледве бо практично народжувала вже!В оглядовій сказали що відкриття повне і я вже народжую взяли мене по під руки і повели в родзал,залізла я на то крісло ледве,пробили води мені 10хв слухали серцебиття і через три потуги мій синочок був у мене на грудух!в 6.00 привезла швидка в 6.40 народила хлопчика майже 3700 54см!9 листопадаboy 
    Згадую зарас це з ностальгією,бо недавно нам минув рочок birhday 
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-20, 12:15 pm

    Я от дивуюся як в інших все швидко )) lol я лежала 26год поки народила це був жах...
    Хай ваше малятко росте здоровим і щасливим!
    Olysa
    Olysa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 273
    Реєстрація : 10.08.2012
    Вік : 36

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Olysa 2013-11-20, 12:19 pm

    Дійсно)вам пощастило з пологами.Хай малеча буде зродоренькою.
    В мене було важче(
    satur1989
    satur1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2
    Реєстрація : 27.09.2013
    Вік : 35

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор satur1989 2013-11-20, 12:26 pm

    дякую дівчата:) 
    Анариєль
    Анариєль
    -
    -


    К-ть повідомлень : 46
    Реєстрація : 05.06.2016
    Вік : 38

    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Анариєль 2016-06-11, 11:58 am

    Лікарка сказала що на ніч буду родити і не встигла вона додому доїхати як я вже дзвонила до неї і казала що води відійшли і за 5 годин я родила, мене ще лікар запитувала чи я ще прийде до них і сказала що обовязково то вони сміялись казали що вперше чують таке і без матів )))))

    Спонсорований контент


    Історія моїх пологів - Сторінка 2 Empty Re: Історія моїх пологів

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-10, 1:28 pm