НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 6, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+12
Iruska
Галочка-Палочка
Віта
Ksush@
oleAndr
Ester88
Oksan@
alinka25
iro4ka
Kavusja
Алла
Ната Д
16 користувачів

    Дитячий садочок

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ната Д 2014-04-14, 10:19 am

    Перше повідомлення в темі :

    Рано чи пізно, але всі дітки йдуть в садочок. Як правильно їм пояснити, що робити щоб дитина швидше адаптувалась?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Kavusja 2015-05-05, 10:51 pm

    Я чогось зовсім рне хочу віддавати малого в садочок. І в нас там підняли ціну, виходить 600грн в місяць, я в шоці з цієї суми.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ната Д 2015-05-06, 8:43 am

    Ого. То дійсно багато. нас за місяць иходить 140грн якщо весь час ходить. І то для нас багато. В день коштує 8.4грн.
    А Це у вас Наталко за що? За харчування така сума?
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Алла 2015-05-07, 5:13 pm

    В нашому садочку за день 7.50 грн
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Kavusja 2015-05-07, 6:24 pm

    В нас в день виходить по 25грн.... за що це я не знаю, таку суму мер поставив, була якась стаття в газеті за ціну, але я то пропустила.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Алла 2015-05-07, 7:00 pm

    Kavusja, то у вас напевно приватний садочок
    Тусінька
    Тусінька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1021
    Реєстрація : 23.10.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Тусінька 2015-05-25, 12:19 pm

    Ми платимо за садочок за харчування по 14 грн. на день. Також досить кругленька сума виходить((
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор gnatyska 2015-06-24, 9:30 pm

    Привіт.
    Ану скажіть, любі коліжаночки, як у вас із збором коштів на ремонт в садочках? Ми цього року йдемо в садок, то ціну назвали космічну - 2800 з дитини. На ремонт санвузла. А попереду ще нові матраси, постіль.  І ми одні проти - всі решта мовчать. От боюся, щоб результатом того, що я підняла це питання серед батьків, в яке вмішалася вже і завідувачка садка, не стало погане ставлення до моєї малої. Що робити? Як правильно вийти з даної ситуації?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-06-24, 9:35 pm

    Тобто 2800?
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор gnatyska 2015-06-24, 9:58 pm

    2800 грн з дитини для ремонту санвузла.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-06-24, 10:29 pm

    Для мене це нереально. Немає іншого садка? Розказую чоловіку,а він не вірить) Це ж який ремонт має бути за такі гроші!.. А скільки дітей має здати таку суму?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-06-24, 10:40 pm

    Ми зараз робимо в своїй новобудові ванну з туалетом. Ото я і прикинула,що якщо дітей 30,то 85 тис.грн...
    Але чоловік сів подумав тільки що,і каже,що таки багато треба на такий ремонт,це ж і сантехніка вся напевно мінятиметься,а не лише умивальники і унітази. А ще заплатити за роботу працівникам... Сума загальна не така і велика,як на теперішній час,але чому все має бути за рахунок батьків? В країні криза. Я скоро на роботу вийду,і в мене зарплата за 2 міс.буде 3000 грн. Це не реальна сума для батьків... Дивіться,що в країні робиться,а їм ремонти...
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Зорянка 2015-06-24, 10:58 pm

    Ksush@, можна з батьками поговорити, щоб якось зекономити на ремонті. Може хтось вміє сантехніку встановлювати чи будматеріали візьме дешевше. Це як мінімімум потрібно 2 унітази, 2 умивальнички і щось типу піддону в душову(можна і обійтись без), бо діткам ноги миють після пісочниці. Неговорячи вже про плитку, гачечки для рушничків і всю сантехніку(один змішувач до 1000 грн буде коштувати). Практикують у садочках, що як тільки дитина приходить, то роблять ремонт (це можуть бути вікна чи двері, кухня чи санвузол), щоб потім дитина протягом 4 років, що провее в цій групі цим же і користувалась - тобто батьки роблять це для своїх же дітей.
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2015-06-24, 11:04 pm

    gnatyska, ну це капець! як батькам це потягнути - не знаю!
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор gnatyska 2015-06-25, 7:50 am

    Я от пропонувала зробиьи в 2 етапи чи зекономити, скажімо, на демонтажі. Чодовік би з радвстю допоміг. В кошторисі стоять шаленно дорогі матеріали, їх також можна обрати дешевші. Всього нас 25. Я обдзвонила людей 18 з проханням ще раз зібратися для обговорення кошторису, можливо, його можна здешевити, ато там навіть вказане вивіз сміття і розгрузка. Але ви не повірите. В
    Вівторок я обдзвонила, а в середу прийшла за тел інших батьків, чиї телефони ми не мали, то вихователька таким тоном мене поставила перед фактом, що : 1 - телефони дасть тільки п. Андрію , який займається ремонтами; 2 - до ремонту підпустять майстрів лише того ж п. Андрія, іншим вони не довіряють; 3 - якщо вам не підходить сума, яку збирають, то дітки, які ще не мають 3 рокіа перейдуть в яслі, а дітки 3-річного віку, ... (і довга пауза - додумай сама). Коли я це передала батькам, які підтримали ідею здешивити ремонт, хоча б власними силами, всі омили руки. Сказали, що здадуть гроші. Не розумію, як так можна. Маю думку, що бояться в майбутньому за свою дитину. А ввечері подзвонила мама, яка спершу була зі мною, з питанням, чи я зверталася кудись, маючи на увазі управління освіти. Бо завідучка передала через виховательку роздати гроші батькам, які вже здали, і не робити ремонту. Ця мама сказала, щотак категорично не треба, що ремонт зробимл, але можливо, десь зекономим, а вихована вихователька кинула слухавку. От нині збори батьків, і всі шишки полетять на мене. Мені аж страшно йти. Але маю думку, що половина суми з складеного кошторису тим п. Андрієм мало би йти дирекції. Що поридите робити? Мовчати як і вмі?
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2015-06-25, 9:20 am

    gnatyska, раджу інший садок. Ми теж робили кухню, потім туалет, то максимум, що ми здавали - 800 грн з дитини, но не 2800. А я не розумію тих батьків, які вас не хочуть підтримати, виходить, що для них це маленька сума, у вас там напевне садок "для обраних".
    Готуйтеся, що на другий рік - буде теж саме!
    gnatyska
    gnatyska
    -
    -


    К-ть повідомлень : 775
    Реєстрація : 13.07.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор gnatyska 2015-06-25, 9:28 am

    Та садок в нас простіше простого. Все там робиться руками і грошима батьків. Але ж можна якось вирішити цю проблему. Попереду ще наших три роки, і як ви кажете, знов буде те саме. А в інший садок тепер не знаю, як потрапити, тепер ж всюди реєстрація.
    Одна мама, до речі чий чоловік в АТО, пропонує подзв на урядову гарячу лінію - так зробила її коліжанка і санвузол БЕЗКОШТОВНО відремонтувала держава. ТАк наші батьки проти, бо нашкодимо адміністрації садку
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-06-25, 10:04 am

    Я думаю,що тут задіяні чиїсь бізнес-інтереси. Моя старша ходила в садочок в місті,а молодша має іти в садок в селі з вересня,то вже теж збираємось. Але в нас навпаки всі батьки були і є "за" те,щоб робили роботу самі батьки,хто що вміє. Мій чоловік по ремонтах-шабашках,то каже,що робота оплачується стільки,скільки коштують самі матеріали. Якщо керівництво садка проти,щоб робили роботу батьки,значить,щось не чисто. При чому тут довіра? То ж і так ясно,що до сантехніки полізе лише той,хто знається на тому,те саме і з ложінням плитки. Я не розумію лише позиції батьків,чому лише один проти всіх. Може,у вас там група багатих родин))
    Я не знаю,може ми на Волині бідніші,ніж у Львові,але для мене, чесно, така сума - це невеселий жарт. І якби лише я одна була проти,то напевно мені не хватило б духу самій боротися(( шукала б альтернативу,якщо є варіанти...


    Останній раз редагувалося: Ksush@ (2015-06-25, 11:01 am), всього регувалося 1 раз(-и)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Kavusja 2015-06-25, 10:48 am

    Захмарна сума,я би не здавала,хай навіть 20 діток то це вийде майже 60тис грн,золотий ремонт. Шукай шось простіше,бо така викачка буде й далі,як всі мовчать.



    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-08-26, 2:21 pm

    Моя дитина сьогодні другий день в садочку. Вчора була тільки до обіду,як інші новачки. А сьогодні мають ложити спати. Ну раз не дзвонять,значить сплять. Веде себе точно так,як і вдома:то ложка не така,то стільчик не такий,то де її зошит... Кардебалети влаштовує,характер і принципи показує,але за домою не плаче (тьху-тьху). А далі будемо бачити.
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Зорянка 2015-08-26, 8:58 pm

    Ksush@,то вона так прощупує, що можна, а що ні в садочку)))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-08-26, 10:10 pm

    Але все-таки не спала вдень. Всі інші дітки спали. А вона трошки поплакала та й гралась. А коли час додому,то не можна забрати,ніяк не хоче,навіть вчора,в перший день. Питаю чи підем взавтра ще в садочок,то каже "так". Просто напевно хоче там все робити по своїх звичних правилах))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Kavusja 2015-08-26, 10:31 pm

    Ксюша ск їй? Ми на днях будемо оформлятися в садочок,мій кричить не хочу,тому не зшаю що вийде.



    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-08-27, 9:50 am

    Моїй 30 жовтня буде 3 роки. Вона любить з дітками гратися. Я боялася,що вона може не сприйме чужих людей. Бо тільки вдома сидить,в неї є лише мама і сестричка Саша. А ще вона не з кожним буде говорити. Є з родини певні люди, яким ні за що не скаже ні слова. От якось вона відчуває людей з поганою аурою,мені так здається. Але в нас дуууже доброзичлива вихователька,дуже добра няня (моєї мами подружка). Діток мало,немає і 10,всім можна увагу приділити. Ми ж в селі,тут всі свої)
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-08-27, 10:00 am

    Я ціле літо думала-переживала,як я з нею пройду медкомісію в садік. Вона не дається ні послухати легені,ні рота не відкриє,все з дикими криками і силою. Але виходить так,що чим на страшніший результат очікуєш,тим навпаки все краще виходить)) комісію пройшли чудово! Я очікувала конкретних скандалів і плачів і в садку. Але ,дякувати богу,не все так погано.
    До речі,в перший день відмовилась снідати. Зате в обід "вигрібла" все і миттєво. Так що якщо дитина ґолодна,вона обов"язково їстиме ,не треба заставляти.
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2015-08-27, 11:06 am

    Ksush@, вітаю з таким чудом початком у садочку!)))

    Спонсорований контент


    Дитячий садочок - Сторінка 4 Empty Re: Дитячий садочок

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-21, 12:49 pm