НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


3 користувачів

    Обов'язки модераторів розділу СП!

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty Обов'язки модераторів розділу СП!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-28, 11:15 am

    Перше повідомлення в темі :

    Шановні користувачі мені потрібен відповідальний модератор у розділ СП, який буде слідкувати за дотриманням правил і обов'язків організаторів і покупців.

    Бажано, щоб модератор постійно мав доступ до інтернету і бував на форумі хоча б годину-дві зранку, годину в обід і годину-дві ввечері.

    Що входить в обоя'язки модератора:
    - слідкування за всіма темами СП (можна взяти окремий розділ дорослі або дитячі СП);
    - ховати довгі посилання під спойлером або хайдом;
    - слідкувати, щоб всі організатори і покупці дотримувалися правил (з першого числа будуть діяти нові правила), якщо хтось порушить правила писати попередження з вказанням відповідного пункту з правил;
    - за не дотримання обов'язків спочатку давати попередження, потім мінусувати репутацію, якщо не діє писати мені;
    - слідкувати, щоб після оголошення стоп замовлення не було відмов;
    - слідкувати щоб всі організатори вчасно відповідали на питання потенційних покупців або назначили замість себе (на час їхньої відсутності) заміну.

    Ніби нічого важко не має. Ваші заявки лишайте тут (перевага надається людям яких я знаю), якщо буде заявка від нових користувачів то можу взяти на випробувальний термін. До нових користувачів прохання лишати трішки інформації про себе.


    Останній раз редагувалося: Kavusja (2013-11-29, 10:06 pm), всього регувалося 2 раз(-и)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Обов'язки модераторів розділу СП! - Сторінка 2 Empty Re: Обов'язки модераторів розділу СП!

    Повідомлення автор Kavusja 2017-04-26, 1:00 pm

    Аллочка, почисть всі не діючі СП, все в архів.

      Поточний час 2024-04-27, 3:00 am