НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


3 користувачів

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    profe-me
    profe-me
    -
    -


    К-ть повідомлень : 578
    Реєстрація : 09.10.2012
    Вік : 44

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор profe-me 2013-10-16, 8:01 pm

    Привіт усім! Пропоную СП по закупці  з цього сайту  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Ціни на сайті роздрібні, в прайсі, гуртові. Зібрати для оптових цін треба від 500грн.

    Уникальность косметики "White Mandarin" состоит в том, что это косметика по уходу за телом и волосами, которая производится исключительно на основе натуральных компонентов растительного происхождения.
    Не содержит: лаурет сульфата натрия, парабенов, силиконов, синтетических отдушек и красителей.


    Умови СП:
    - мінімальна сума - 500грн
    - ставка СП - 15% (самостійно додаєте)
    - передоплата на картку ПриватБанку
    - відправка Нова пошта, Укрпошта


    ГУРТОВИЙ ПРАЙС

    СРЕДСТВА ПО УХОДУ ЗА ВОЛОСАМИ
    1. Шампунь "Цитрус серия" (для сухих и ломких волос) - 62 грн.
    2. Шампунь "Целебные травы" (для всех типов волос) -  92грн.
    3. Шампунь "Сакская глина" (для жирных волос) - 62грн.
    4. Шампунь "Медовая серия" (для всех типов волос) - 62грн.
    5. Маска для волос "Целебные травы" (для всех типов волос) - 80грн.
    6. Бальзам "Цитрус серия" (для тонких и ослабленных волос) - 54грн.
    7. Бальзам "Целебные травы" (для всех типов волос) - 80грн.

    СРЕДСТВА ПО УХОДУ ЗА ТЕЛОМ

    1. Гель "Медовая серия" (мягкая и бархатистая кожа) - 62грн.
    2. Молочко "Целебные травы" (мягкая и бархатистая кожа) -  80грн.
    3. Гель для интимной гигиены "Цитрус серия" (деликатный уход) - 62грн.
    4. Гель "Сакская глина" (гладкая и упругая кожа) -  62грн.
    5. Скраб-масло "Цитрус серия" (эластичность и омоложение кожи) - 98грн.
    6. Скраб-масло "Медовая серия" (эластичность и омоложение кожи) - 98грн.
    7. Пилинг-скраб "Целебные травы" (эластичность и омоложение кожи) -  98грн.
    8. Пилинг-скраб "Сакская глина" (эластичность и омоложение кожи) - 98грн.
    9. Молочко "Цитрус серия" (гладкая и упругая кожа) - 54грн.

    ДЕТСКАЯ СЕРИЯ

    1. Детское молочко для тела - 54грн.
    2. Детский 2в1 шампунь для волос и гель для душа - 54грн.
    [/color]
    profe-me
    profe-me
    -
    -


    К-ть повідомлень : 578
    Реєстрація : 09.10.2012
    Вік : 44

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор profe-me 2013-10-16, 8:04 pm

    Моїй мамі один з шампунів привезла знайома у подарунок. Мама дуже задоволена, волосся перестало випадати, і віджило. Зараз хоче замовити знову, і я теж хочу. Тому пропоную, щоб було дешевше. Крім того зараз з'явилася дитячі шампуні, хочу взяти для малого.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-18, 12:03 am

    Хочу шампунь і скраб... але зможу тільки на наступний місяць приєднатися))
    profe-me
    profe-me
    -
    -


    К-ть повідомлень : 578
    Реєстрація : 09.10.2012
    Вік : 44

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор profe-me 2013-10-18, 11:02 am

    Добре! Думаю мінімальне замовлення зберемоbravo 
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Алла 2013-12-03, 11:29 am

    [mod]Шановні організатори СП, прохання прочитати [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] і чітко дотримуватися їх. В іншому випадку ваші СП будуть закриті.[/mod]
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-14, 6:16 pm

    хочу замовити
    1. Шампунь "Цитрус серия" (для сухих и ломких волос) - 62 грн.
    2. Бальзам "Цитрус серия" (для тонких и ослабленных волос) - 54грн.
    3. Скраб-масло "Цитрус серия" (эластичность и омоложение кожи) - 98грн.
    profe-me
    profe-me
    -
    -


    К-ть повідомлень : 578
    Реєстрація : 09.10.2012
    Вік : 44

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор profe-me 2013-12-14, 9:13 pm

    Кавуся на наступному тижні я замовляю в понеділок як раз собі, відразу замовлю і ваше. Моя сестра їде у відрядження в понеділок має зайти на склад взяти багато продукції. Так що зєкономемо на доставці. Так що у середу відправлю вам посилочку.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-14, 9:23 pm

    Ураааааа, не очікувала що так швидко))))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-17, 4:56 pm

    Що там із замовленням???
    profe-me
    profe-me
    -
    -


    К-ть повідомлень : 578
    Реєстрація : 09.10.2012
    Вік : 44

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор profe-me 2013-12-17, 9:58 pm

    ((Мала на жаль коли була там то забрала всю продукцію, бо не мала часу до поїзда після зустрічі було 30хв. Кавуся є два варіанти, бо на ту карточку яку вона брала дівчина взяла по ціні ніби для себе бо продажна (шампунь-89, бальзам-78, скраб-140). Вона запропонувала малій докупити продукцію ще і отримати карточку по якій вона зможе закупляти у своєму місті по оптовій ціні. То я вам або можу переслати продукцію, ту що мала купила (_якщо ви ще хочете)))). Або сказати що там треба взяти щоб отримати карточку,як моя мала зрробила
    Kavusja пише:Що там із замовленням???
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Kavusja 2013-12-17, 10:29 pm

    Ви мені по оптовій ціні перешлете???

    Звісно скажіть.. цікаво, я хочу повністю перейти на натуральну косметику для тіла.

    Спонсорований контент


    White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей! Empty Re: White Mandarin натуральная косметика по уходу за телом для взрослых и детей!

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-17, 5:25 am