НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Сурогатне материнство. Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Сурогатне материнство. Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Сурогатне материнство. Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Сурогатне материнство. Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Сурогатне материнство. Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Сурогатне материнство. Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Сурогатне материнство. Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Сурогатне материнство. Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+4
Koroleva
Ester88
Kavusja
Ksush@
8 користувачів

    Сурогатне материнство.

    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Сурогатне материнство. Empty Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-12, 12:28 pm

    Шановні форумчани!Як ви відноситесь до такого методу стати щасливими батьками? Чи скористалися б ви такою послугою,якби так склалась доля? А чи змогли б ви за великі гроші стати стати сурогатною мамою? Які ви бачите плюси і мінуси в цих ситуаціях?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-12, 12:37 pm

    Нещодавно сама Примадонна скористалась послугою сурогатного материнства,аби вдруге стати мамою. Філіп Кіркоров двічі скористався даною послугою. Та й ще багато зірок по тих чи інших причинах саме так народжували дітей. Але то зірки. А чи є такі випадки серед нас,простих людей?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-12, 12:47 pm

    Як на мене то краще всиновити дитину...
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ester88 2013-10-12, 3:57 pm

    зарас безліч діточок позбавлені з перших днів батьківської ласки та піклування, викидати на лікарню такі гроші ? НА штучні запліднення і сурогати ? а діточки по дітдомах.....

    хоча я незасуджую самих жінок які за гроші-виношують ! це теж важко ! але по християнські-це гріх......бо це дар від Бога-комусь дано-а комусь ні ! і не нам судити чому так і за що !
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-12, 4:33 pm

    Головна пробема це генетика і як не крути а її просто так не позбутися. Незрозуміло чому батьки лишили те дитя чи із-за хвороби, бо куча дітей саме інвалідів яких лишають бо бояться проблем.
    Коли є купа грошей і нема куди їх діти то хочуть саме свою дитину, по крові хоч, генетично. Але я думаю що мати та що виносила і родила і нехай не біологічна але мати. Як це носити а потім віддати, нерозумію.
    У мене є одна знайома в Росії і вона говорили що в них це нормальна справа родити і отримати гроші...вона каже я б і сама родила аби могла а що тут такого. Для них все це норма, але не для нас(
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-12, 4:59 pm

    Зараз мова не про те нормально це чи ні...
    Сурогатні діти теж можуть народитися з вадами чи потім вже мати якусь хворобу, від цього ніхто не застрахований.
    Але скільки діток, які потребують батьків... сироти, не обов'язково хворі... хворих ніхто не хоче, але і про них не можна забувати.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-12, 5:19 pm

    тут якраз мова не про тих діток покинутих а саме про сурогатне материнство. Бо сурогатне дає змогу народити совю дитину хоч і не природньо але всеж біологічну рідну по крові. Думсаю у кого є така можливість йдуть на це. Нам того не зрозуміти бо маємо своїх а люди без дітей хочуть своїх.
    А ще не так то просто всиновити
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-12, 5:49 pm

    ... я не хочу вам нічого доказувати, мені це не цікаво. Кожен має право на свою думку.
    Особисто я якби мала такі гроші не скористувалася б послугами сурогатної матері і сама б не була такою. Це не нормально, виносити дитину, а потім її продати.... жінка-інкубатор чи що???
    Це не природно!!!
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ester88 2013-10-12, 6:06 pm

    Всиновити тоже важко, довго ! А виношувати 9 місяців і рожати легко ? Якщо є багато грошей то можна тратити на сиріт , можна кілька діток взяти, якщо всиновити немовля- то можна любити як своє ! Незнаю які там почуття бувають коли сурогатна мама тобі рожає- але в любому випадку якщо виносиш сама то інше почуття ! А ще серце бездітноі мами може наповнитися любовю до тоі дитинки чужоі, оюусвідомлення що весь світ залишив те дитя. І навіть мама біологічна кинула- але ти можеш подарити любов тій дитині ! Почуття то сильна річ, а які почуття коли тьотка носить те дитя 9 місяців з думкой мол скорше б. Родити щоб дали бабло ! То сурогатне певно длЯ таких як пугачова і кіркоров...
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-12, 6:13 pm

    Kavusja пише:... я не хочу вам нічого доказувати, мені це не цікаво. Кожен має право на свою думку.
    Особисто я якби мала такі гроші не скористувалася б послугами сурогатної матері і сама б не була такою. Це не нормально, виносити дитину, а потім її продати.... жінка-інкубатор чи що???
    Це не природно!!!
    Ви така дивна, ну чесно. Ви подивіться скільки таких людей користуються цим і воно ж існує. Очі просто закривати то не вихід з проблеми. В Росії то законо і не протиправно.
    Але не всі тим займаються і то факт. Та багато зірок користуються послугами таких людей щоб фігуру не втратити...це ви можете сидіти вдома а їм треба працювати. Може не дивно що зіркові пари саме всиновлюють а не народжують. Вам ніхто і не пропонує народжувати...можна це приймати абож ні. Від вашої думки світ не перевернеться.

    Тут було задане запитання як ви до того ставитеся і чи скористалися б ви послугами сурогатних матерів. Причому тут ви діток тих з дитбудинків вплели??? Це інша тема.
    Koroleva
    Koroleva
    -
    -


    К-ть повідомлень : 137
    Реєстрація : 29.08.2013
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Koroleva 2013-10-12, 6:18 pm

    Ester88 пише:Всиновити тоже важко,  довго ! А виношувати 9 місяців і рожати легко ? Якщо є багато грошей то можна тратити на сиріт , можна кілька діток взяти,  якщо всиновити немовля- то можна любити як своє ! Незнаю які там почуття бувають коли сурогатна мама тобі рожає- але в любому випадку якщо виносиш сама то інше почуття !  А ще серце бездітноі мами може наповнитися любовю до тоі дитинки чужоі, оюусвідомлення що весь світ залишив те дитя. І навіть мама біологічна кинула- але ти можеш подарити любов тій дитині ! Почуття то сильна річ, а які почуття коли тьотка носить те дитя 9 місяців з думкой мол скорше б. Родити щоб дали бабло !   То сурогатне певно длЯ таких як пугачова і кіркоров...
    Дівчатка дуже багато таких моментів коли дитину повертають наприклад в той самий дит будинок. Батьки які просто зхотіли ляльку погратися а воно наприклад шкодити починає...тоді відразу повертають з буром що дитина не вихована. Таке враження що свої діти не балуються тільки чужі. Не кожен з родивших має материнський інстинкт і не кожна бездітна жінка не може стати справжньою матір*ю для чужої дитини. Я просто знаю про що говорю. Я трохи знаю цю сферу.
    А допомагати може кожен і зараз. Легко говорити про поміч коли сам її не надавав. То вже залежить від людини. Я думаю і та Пугачова і Кіркоров теж не проходять осторонь таких людей чи дітей. То вам так здається. у всіх є серце.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-10-12, 6:50 pm

    Расія для мене не показник... в них багато чого дозволено, те що в інших країнах заборонено...
    Для зірок це мабуть нормально... особливо якщо їм за 50 або вони не традиційної орієнтації, от навіщо тій примадонні в 64 роки діти??? Але тут знову мова не про це...


    Останній раз редагувалося: Kavusja (2013-10-12, 6:54 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 35

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ester88 2013-10-12, 6:51 pm

    Пряме питання я відповіла що негативно, ставлся ! Пояснюючи що краще всиновити новонароджену дитину ! Бо коли хочеться помогати то можна і по іншому ! Маю кілька пар уотрі самі багатодітні- але всиновили неповносправних діток ! Вони не багачі - просто хотіли помогти чимось, діти - з дцп і просто відсталі , або з проблемами зору чи расово ( змішані цигани і навіть мулат) це близькі знайомі - я нажаль фінансово і морально до такого не готова ! Але сурогатних мам нерозумію - є інші способи заробітку ! Замовників сурогатного- поки нечіпаю- бо в такій шкурі непобуваю- вони дуже хочуть діток і кидаються в таку крайність !
    Сурогатне дозволено- але чи можна назвати нормою ? Є ж і геі і лезбійство- шлюби таким - але це не норма- є і інший спосіб торгу тілом- це законні повіі - але і це не норма ! І воно є- ми ніяк неповліяємо на це ! Єдине- небрати в цьому участі і тим паче незакривати очі на таке !
    Anonymous
    Гість
    Гість


    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Гість 2013-10-31, 4:53 pm

    А я згідна з Кавусею. Краще всиновити.
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор ляля 2013-12-17, 11:51 am

    можливо краще всиновити дитятко...
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор КаFетkа 2013-12-21, 7:06 pm

    краще народити свою дитину, зі своїми рисами характеру і своєю зовнішністю, як є можливість мати свої яйцеклітини , то думаю багато мамочок пробують самій виносити, а вже як таки ніяк зовсім то хочуть таки свою кровинку, і погоджуються на сурогатне материнство. тож теж потрібна жінка яка вже родила і має своїх діток, але може і хоче виносити комусь. взагаліто це непроста ситуація , краще хай у всіх родяться їх здорові і власні діточки і не буде сирітських будинків
    svetikyra
    svetikyra
    -
    -


    К-ть повідомлень : 93
    Реєстрація : 30.01.2016
    Вік : 49

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор svetikyra 2016-03-15, 11:25 pm

    Давно бачила цю темку але вважала її не цікавою,бо сурогатне материнство я принципово не сприймаю,воно для мене як продаж своєї частинки душі.Але кілька хв. тому натрапила на таке,я в шоці

    Клініка пропонує роботу жінкам: - сурогатне материнство (винагорода до 300 000 грн.;
    щомісячно додатково 4 000 гривень);
    -донорство яйцеклітин (винагорода до 12 000 грн.).
    Потенційна кандидатка повинна:
    - Бути віком 20-37 років ( для сурогатного материнства); 20-29 років ( для донації яйцеклітин);
    - мати хоча б одну власну дитину, народжену природним шляхом;
    -не мати фізичних та психічних відхилень;
    - не мати шкідливих звичок. пише:
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ksush@ 2016-03-16, 12:01 am

    Я б віддала свою яйцеклітину,і не одну,і прямо сьогодні,за такі гроші! На жаль,не підходжу. Сурогатною матір"ю не була б. А яйцеклітина для мене ще нічого не значить (якщо не лізти в дебрі мозку).
    svetikyra
    svetikyra
    -
    -


    К-ть повідомлень : 93
    Реєстрація : 30.01.2016
    Вік : 49

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор svetikyra 2016-03-16, 9:36 am

    Я б не віддала свою яйцеклітину ні за які гроші ,але не знати як доля може обернутися.Знаю про випадок що мама виносила і родила дитину своїй дочці.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ksush@ 2016-03-16, 12:17 pm

    Але ж до донорства крові всі відносяться як до нормальних речей,то чому донорство яйцеклітини в більшості викликає негатив? Кров-це ж теж наша часточка!..
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Kavusja 2016-08-21, 12:03 pm

    В нас містечко хоч і маленьке, але вже знаю кількох жінок, які стали сурогатними мамами і нічого поганого в цьому не бачу, комусь потрібна здорова дитина, а хтось вже має своїх і дітей і просто хоче дати їм все...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Ksush@ 2016-08-21, 12:49 pm

    І я цілком нормально сприймаю цю тему. Правда,якщо все в межах розумного. Я маю на увазі,коли шукають сурогатну маму тоді,коли самі не можуть народити.
    Z7-Katyryna
    Z7-Katyryna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 16.02.2018
    Вік : 30

    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Z7-Katyryna 2018-02-22, 12:21 pm

    клои шукають сурогатну маму, закінчується серіалом на 400 серій)))

    Спонсорований контент


    Сурогатне материнство. Empty Re: Сурогатне материнство.

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-03-29, 7:52 am