НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 6, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 6 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+12
Lissa
Зорянка
nusha
Галочка-Палочка
Ната Д
Ksush@
weare
Мері 13
Himena
Martina@
hata4
Kavusja
16 користувачів

    Власний бізнес... з чого почати?

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-10, 9:08 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Кожен з нас рано чи пізно замислюється про власний бізнес чи власну справу 6576
    Думки з чого почати, як не пролетіти, що робити коли не вийде, а може не потрібно 46578 міцно засіли в нашій голові...

    Дійсно з чого почати, як не боятися...
    діліться своїми ідеями бізнесу, як ви починали... чи вийшло у вас?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-12-12, 1:22 pm

    Дякую! Я теж там пробувала відкрити,щоб продавати продукцію Вівасан. Але оскільки це сіткова компанія,то це було платним. Я не ризикнула . Але мій магазин там так і залишився,тільки він "закритий". Періодично дзвонить менеджер,але мене це більше не цікавить. Тобто саме цей магазин. А я думала,що ти, Наталя,відкрила справжній магазин,в себе в місті.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ната Д 2014-12-12, 1:28 pm

    Ksush@ пише:Дякую! Я теж там пробувала відкрити,щоб продавати продукцію Вівасан. Але оскільки це сіткова компанія,то це було платним. Я не ризикнула . Але мій магазин там так і залишився,тільки він "закритий". Періодично дзвонить менеджер,але мене це більше не цікавить. Тобто саме цей магазин. А я думала,що ти, Наталя,відкрила справжній магазин,в себе в місті.
    так. я теж про то думаю. Але на то потрібні гроші. поки що мене й це влаштовує. мене також платний я заплатила за півроку. І за місяць часу мені же третя частина грошей вернулась.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-12-12, 2:10 pm

    Удачі тобі, Наталя!
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ната Д 2014-12-12, 2:20 pm

    дякую
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2014-12-12, 2:39 pm

    Ната Д, а якшо не секрет, то скільки вартують послуги пром.юа?
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ната Д 2014-12-12, 2:54 pm

    Галочка-Палочка пише:Ната Д, а якшо не секрет, то скільки вартують послуги пром.юа?
    1600грн я заплатила за півроку. але там є різні варіанти. цей мені найбільше підходи
    nusha
    nusha
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15
    Реєстрація : 12.12.2014
    Вік : 31

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор nusha 2015-02-17, 9:23 pm

    ...
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Зорянка 2015-02-17, 9:41 pm

    nusha, [adm]ОСТАННЄ попередження! Будете СПАМити - БАН![/adm]
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ksush@ 2017-04-27, 10:32 am

    Не знаю,як правильно поставити питання. Тому напишу по порядку. Зараз дуже модно і прибутково займатися манікюром,шугарингом, ну і подібними послугами. Хтось займається таким? А ще,мабуть,зараз вигідно знати іноземні мови. Хтось заробляє гроші таким чином?
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ksush@ 2017-04-27, 11:24 am

    Ksush@ пише:Не знаю,як правильно поставити питання. Тому напишу по порядку. Зараз дуже модно і прибутково займатися манікюром,шугарингом, ну і подібними послугами. Хтось займається таким? А ще,мабуть,зараз вигідно знати іноземні мови. Хтось заробляє гроші таким чином?
    Татуаж,нарощування вій...
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2017-04-27, 12:05 pm

    Ната Д, цікаво, як там твій сайт на пром юа? надіюсь, приносить дохід.
    Ти не вкурсі, які там зараз розцінки, чи вигідно з ними працювати?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Kavusja 2017-05-06, 3:32 pm

    Я дуже мрію про щось своє, хочби маленьке, але ідеї крутяться тільки навколо інтернет магазину чи інтернет продаж...цесаме реальне,майже без вкладень...
    Lissa
    Lissa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 14
    Реєстрація : 19.03.2017
    Вік : 35

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Lissa 2017-05-07, 1:58 pm

    Так чому б не почати? Зараз багато магазинів із задоволенням працюють за системою дропшіппінг, не треба буде вкладати гроші в товар. Як для старту - не погано. Моя подруга таким чином через контакт речі продає. Добре виходить.
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2017-05-07, 4:17 pm

    Kavusja, починати завжди страшно. але попробувати варто! В тебе получиться, ти молода, комунікабельна. На початку важко, але дропшиппінг зараз виручає багатьох.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Ksush@ 2017-05-07, 4:53 pm

    Да,найголовніше-знайти нормальний інтернет-магазин. Який порекомендуєте?))
    Я вже давненько співпрацюю з "Все стильно" через ВК. Але замовлень ну дуже і дуже мало. Це навіть і приблизно заробітком не назвеш. Аможе причина в тому,що мало друзів є у ВК? А ще мене непокоять часті блокування таких і подібних продавашок адміністраторами сайту ВК...
    KidsVisitor
    KidsVisitor
    -
    -


    К-ть повідомлень : 6
    Реєстрація : 16.05.2017

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор KidsVisitor 2017-05-16, 8:07 pm

    Що ви вмієте найкраще, те й слід робити.
    Торгівля або послуги? На мій погляд, в торгівлі (одяг, косметика, іграшки й под.) зараз завелика конкуренція. Унікальні послуги зараз більш актуальні, а особливо, якщо знайти перспективну нішу.
    Наприклад, виробництво крісел-мішків, створення фруктових букетів, манікюр на дім, пошив дитячого одягу, пошив білизни для чоловіків, прокат карнавальних костюмів, обіди на дім, випікання пончиків, написання контенту для сайтів, дитяча перукарня, створення еко-сумок, спортивний секонд-хенд та ін.
    Зараз бізнес рухається в інтернет-простір, де перед вами величезний арсенал засобів комунікації.



    Ната Д, цікаво, як там твій сайт на пром юа? надіюсь, приносить дохід.
    Ти не вкурсі, які там зараз розцінки, чи вигідно з ними працювати?
    Працювати з ними можна, але за кожне поліпшення слід платити. Краще відразу брати індивідуальний сайт без пром юа. Хоча є тематики, де пром юа - найкраща плодащка для бізнесу (обладнання, устаткуівання...)
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2017-05-24, 11:41 pm

    KidsVisitor, дуже дякую! все так грамотно по полочках, навіть немаю шо додати більше. kvitu
    Z7-Katyryna
    Z7-Katyryna
    -
    -


    К-ть повідомлень : 27
    Реєстрація : 16.02.2018
    Вік : 30

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Z7-Katyryna 2018-02-26, 1:02 pm

    хто скаже, скільки в середньому з такого форуму за рекламу капає? krasunechka просто цікаво
    Oleh
    Oleh
    -
    -


    К-ть повідомлень : 38
    Реєстрація : 16.01.2013

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Oleh 2018-03-02, 4:46 pm

    Давно вже нічого не капає, цим треба займатися серйозно
    Анилла89
    Анилла89
    -
    -


    К-ть повідомлень : 24
    Реєстрація : 01.03.2017
    Вік : 36

    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Анилла89 2018-03-11, 3:38 pm

    Я раньше хотела бизнес, но все боялась, так как не знала что к чему. Потом, когда я стала более подготовлена в этом вопросе, я все же рискнула. Сейчас я занимаюсь бизнесом с товарами с Китая. В основном торговля идет через интернет. Сейчас я доросла до того, что заказываю партии контейнерами и перевожу груз через компанию https://www.odemara.com/ - как по мне лучшая транспортная экспедиторская компания.
    ТАк что бояться не стоит, нужно рисковать!

    Спонсорований контент


    Власний бізнес... з чого почати? - Сторінка 3 Empty Re: Власний бізнес... з чого почати?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-27, 3:06 am