НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+29
Зорянка
Мама трьох малят
пушкарік
oleAndr
vitagladjuk
Ірчик
Natali
КаFетkа
Ksush@
ляля
Ameli
weare
Kavusja
elenka
мамася
Oksan@
musya
Natie
oksano4ka
В ритмі щастя...
ялю
Ната Д
milanka
Martina@
Oksana1989
Таська
Іріша
Алла
голубка тетяна
33 користувачів

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-02-23, 12:49 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Справжнє кохання нашого життя падає як сніг на голову,чекає за кутком,чи ходить довго з вами однією стежиною..Де ми познайомились,зустрілись з нашими половинками?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-21, 4:49 pm

    дійсно романтично... мені здається, що романтики вже вимерли lol 
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор КаFетkа 2013-11-21, 5:25 pm

    як то виховати хлопця романтика... бо романтики таки потрібні... мій маленький синочок вирішив що я буду його жінкою... він ставав на коліно одне .. брав мене за руку і питав ( я в шоці стою думаю шо то буде) ти вийдеш за мене)?... ну я стримувала посмішку казала що подумаю тре з татом узгодити нашим ... він мене цілував... і йшов... було так приємно.. але той період вже закінчився... тепер він робить все по кодексу крутих хлопців))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-11-21, 5:30 pm

    Ну не знаю, чи потрібні зараз романтики ))lol Мій мене завжди цулкє і каже люблю синьо синьо ))) типу сильно... а ще жаліє коли я типу плачу ги.. в першу чергу він має бути чоловіком, сильним, мужнім, впевненим.. а романтика то таке.
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор КаFетkа 2013-11-21, 5:35 pm

    мушу з тобою погодитися ...та романтика все тре... бо жінці все запам"ятаються вчинки зроблені заради неї... а от в сімейному житті варто бути матеріалістом)) надійною опорою..
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Natali 2014-02-06, 12:43 am

    Нас спільна знайома познайомила) в неї було День народження. Вона на природі святкувала. потім вчепилася що йдемо десь на дискотеку, а я кажу що і йти в чому нема( бо мала тільки спортивний і той димом від шашликів пропах) то вона мені все організувала щось своє, щось дівчини з кімнати(вона в гуртожитку тоді жила). ну а поки їхали не знали куди, а якраз Мій звонить до тієї самої подруги, щось там навіть і не памятаю чого, каже що на дискотеці ну ясно ми туди і поїхали.)


    Останній раз редагувалося: Natali (2014-02-22, 12:21 am), всього регувалося 1 раз(-и)
    Ірчик
    Ірчик
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1473
    Реєстрація : 13.01.2014
    Вік : 37

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Ірчик 2014-02-06, 9:44 am

    Ми познайомилися на моїй роботі. Я працювала барменом в одному кафе, а він туди ходив кожен день обідати, так і завязалися наші стосунки, разом вже 4,5років.
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-02-27, 3:03 pm

    Ми родом з одного села, вчились разом в одній школі, він на один рік старший за мене. Почали зустрічатись, коли я була в 10, а він в 11. До весілля зустрічались 5 років. Дуже його кохаю, він мій єдиний чоловік)))
    oleAndr
    oleAndr
    -
    -


    К-ть повідомлень : 424
    Реєстрація : 01.12.2013
    Вік : 39

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор oleAndr 2014-03-15, 10:31 pm

    Прийшов в гості разом із своїми друзями до дівчат із сусідньої кімнати (гуртожиток) а я теж туди зайшла )))
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор пушкарік 2014-11-21, 2:09 pm

    Ми працювали разом в РЦ, я на другому поверсі він на першому. Якось помагав мені, вікрив двері коли я в офіс обід несла))) так і познайомились) разом вже більше 5років
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-08, 6:55 pm

    Ми з чоловіком познайомилися в школі! ok Ні ,ми не були однокласниками,він був моїм учителем фізкультури 87978 ,а я його здібною ученицею! 34243 chmok
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-02-08, 8:16 pm

    Христя,прикольно! Класно!
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-08, 8:23 pm

    Христя,прикольно! Класно!
    Ksush@ ,було дуже класноoi
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-02-08, 8:29 pm

    А по скільки вам років? А можна подробніше? ))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Kavusja 2015-02-08, 8:52 pm

    Оце історія 0_0 і мені цікаві подробиці)))
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-08, 8:54 pm

    Ksush@,чоловік відповідно старший від мене! oi І у нас пристойна різниця,не 5 років,і навіть не 10! oi Прохання мене не засуджувати! ok А усе починалося з того,що він прийшов до нас до школи працювати учителем,спочатку у нас нічого спільного не було,просто він мені сподобався і усе!А пізніше він почав до мене телефонувати ,запитати чому я не була на уроці,можливо щось сталося,і т.д..А ще пізніше запропонував зустрітися і я погодилася,сама не розумію чому! 6576 Але вечір був шикарний,без жодного натяку навіть на поцілунок!І так один вечір,тоді ще один і ще,ще і ми почали зустрічатись!Ось так! 09865
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-02-08, 9:07 pm

    Христя,яке засудження? Мені колись теж дуже подобався один вчитель,чекала його фізику,як сонця) ось сиджу і згадую))
    І ще коли ти ходила в школу,то зустрічалися?
    Це просто цікавість)
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-08, 9:09 pm

    Так,за пару місяців до закінчення школи ,почали зустрічатись! lol
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-02-08, 9:13 pm

    Дуже цікава історія!Мені завжди щось таке подобається! Дякую,що поділилася! Пиши ще щось цікавеньке і в інші темки!
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-08, 9:16 pm

    Ksush@,та немає за що! ok У моєму житті дуже багато історій цікавих!Я би багато чого написала,але боюся,що форумчанки подумають,що я якась дивакувата і ненормальна! aa aa
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Ksush@ 2015-02-08, 9:19 pm

    Кожна з нас по своєму дивакувата,так що не соромся)
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-27, 10:13 am

    Кожна з нас по своєму дивакувата пише:
    Я,це чудово розумію!Але,люди не часто розуміють мій вибір !Усі мене починають розуміти і підтримувати лише тоді,коли знайомляться зі мною по ближче!
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Зорянка 2015-02-27, 5:40 pm

    Мама трьох малят, дякую, що поділилась з нами історією вашого знайомства та початку стосунків)
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-02-27, 7:21 pm

    Зорянка,та не має за що! hello У нас з чоловіком хороші стосунки,ми з ним іноді можемо говорити цілу ніч,як найкращі друзі!А потім з усього цього сміятися! lol
    Тусінька
    Тусінька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1021
    Реєстрація : 23.10.2012
    Вік : 37

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Тусінька 2015-03-02, 2:53 pm

    А ми з чоловіком познайомились при поступлені в інститут. У нас були підготовчі курси. Я була зі Львова, але одне заняття припало на суботу, а він з Івано-Франківська і у нього всі заняття були у суботу. От він десь там в коридорі мене побачив (з його слів) і запала я йому в душу. Так ми пів року ходили на курси і кожного разу він мене бачив але підійти так і не наважився. А потім були вступні екзамени і ми попадаємо разом в одну аудиторію, але він знову проморозився(((
    З навчального року він виявив, що ми вчимося на одному потоці, я в 11 групі, а він в 16....отут все і почалось. ))) Він був з хлопців із гальорки, а ми завжди в перших рядах з дівчатами, тому ми і не пересікались. Але вирішив він взнати мій номер телефону і поки все таки хтось йому дав номер у мене вкрали телефон в листопаді і з тим номером (тоді ще не так просто було відновити номер як тепер).......от тут у нього була халепа, бо він пише-пише, пише-пише, а відповіді 0. Але він вирішив перепитати чи той номер і тоді йому вже сказали дійсний номер і він почав виписувати смс і най той номер. Я взагалі не прихильник таких знайомств, тому моя подружка вирішила з нього попрікалуватися і переписувалась з ним вона. І вони зустрілись про зустріч, але так як він знав мене то мусила йти я. Але пішли ми вдвох, я казала, якщо він мені не сподобається то розвертаємось і йдем додому. А жив він як я вже потім взнала в сусідньому будинку. Коли ми вийшли, я його впізнала як однокурсника, але проморозилась. Але він був настирливий і вже за тиждень вмовлянь ми почали зустрічатись.
    От-така то в нас історія)
    Мама трьох малят
    Мама трьох малят
    -
    -


    К-ть повідомлень : 35
    Реєстрація : 28.01.2015

    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Мама трьох малят 2015-03-02, 9:17 pm

    Тусінька,о це історія!Ціково було читати! bravo

    Спонсорований контент


    Як ви познайомились з чоловіком свого життя. - Сторінка 2 Empty Re: Як ви познайомились з чоловіком свого життя.

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 7:34 pm