НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Шацькі озера Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Шацькі озера Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Шацькі озера Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Шацькі озера Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Шацькі озера Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Шацькі озера Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Шацькі озера Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Шацькі озера Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+12
alinka25
oleAndr
profe-me
weare
Оксана Л
Кідді
Ksush@
musya
Olysa
kalina-80
Martina@
Kavusja
16 користувачів

    Шацькі озера

    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Шацькі озера Empty Шацькі озера

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-15, 8:53 pm

    Дівчата розповідайте, хто відпочивав на шацьких озерах, де жили, що бачили, які ціни і умови.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-15, 8:56 pm

    Ми були на Шацьких озерах один раз, мені дуже сподобалося, порадувало те, що вода дуже числа, природа чудова, повітря... Єдине що не сподобалося, будиночки біля озера не облаштовані всім потрібним, а якщо жити в селі то потрібно їздити машиною або автобусом кожного дня. Ціни як на мене трохи зависокі. Але все одно рекомендую bravo
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Martina@ 2013-01-15, 9:00 pm

    ми були в Пульмо, трошки дальше, але великий плюс в тому що людей дуже мало, озеро не кишить людьми.
    ціни точно не скажу, але душ і туалет на дворі. з великою радістю ще при нагоді туди б поїхала
    kalina-80
    kalina-80
    -
    -


    К-ть повідомлень : 205
    Реєстрація : 02.12.2012

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор kalina-80 2013-01-15, 9:05 pm

    Ми також їздити на Шацькі озера але 3 роки назад, жили в часному будинку, але не дивлячись на умови я з задоволенням поїду туди ще, водичка просто супер стоїш по шиї в воді і бачиш як між ногами рибки плавають bravo
    Olysa
    Olysa
    -
    -


    К-ть повідомлень : 273
    Реєстрація : 10.08.2012
    Вік : 36

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Olysa 2013-01-16, 12:31 am

    Ой,а я б не змогла там стояти якби рибки плавали(
    Ми ніколи не їздили на Шацькі озера.Кажуть там ціни майже як в Криму!?!То правда?
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор musya 2013-01-16, 11:31 am

    Я колись з універу їздила на практику на Світязь. Було супер, такої чистенької водички я ніде не бачила. Цього року хочемо з дітками туди поїхати.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-16, 11:44 am

    Olysa пише:Ой,а я б не змогла там стояти якби рибки плавали(
    Ми ніколи не їздили на Шацькі озера.Кажуть там ціни майже як в Криму!?!То правда?
    То правда.Як на мене,то в такій "глибинці" могли б бути дешевші ціни.Сюди і ідуть тільки через те,мабуть,що вода чистіша,ніж на морі.Але останнім часом сюди їдуть навіть білоруси.І з кожним роком людей все більшає,і чистота водички теж з кожним роком міняється не в кращу сторону.Мені добре,що близько,і можна поїхати на день-два і додому.А ще треба вгадати погоду,бо це не Крим,а Полісся,як лине дощик,то може і на цілий день. hello
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Кідді 2013-02-01, 9:58 pm

    Сама було на шацьких озерах багато раз, і з малим їздили,водичка там дуже чиста, під ногами пісок, і головне не штурмить як на морі.Ціни таки досить високі, не як на морі але всерівно високі, можна пошукати будиночок трошки дальше від озера і з меншими цінами.
    Ну чим не море?
    Шацькі озера 6e9265899bf0
    Оксана Л
    Оксана Л
    -
    -


    К-ть повідомлень : 64
    Реєстрація : 27.03.2013
    Вік : 43

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Оксана Л 2013-03-29, 7:51 pm

    Ми на Шацьких озерах були лише 1 раз, їздили ще не одруженими, це десь 12 років тому. Їздили з друзями. Якщо чесно, то цей відпочинок мені не дуже сподобався. Готувати самим не було змоги, харчуватись у місцевих барах виходило дуже дорого. Сервісу на той час ніякого.. можливо, зараз там вже все по-іншому. Хоча після поїздок на море, їхати у Шацьк не хочеться. Витрати, мабуть, майже однакові, а от задоволення різне.
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор weare 2013-06-06, 10:12 am

    Ну озеро супер! А от все решта ((( території занедбані (маю на увазі території запального користування), ціни космос. Або дешево і взагалі без умов, або нормальні умови, але ціни такі ж як на морі, або ж і дорожчі. Не дуже люблю там відпочивати, хоча нам дуже близько
    profe-me
    profe-me
    -
    -


    К-ть повідомлень : 578
    Реєстрація : 09.10.2012
    Вік : 44

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор profe-me 2013-06-08, 7:24 pm

    Ми минулого року відпочивали на Світязі. Так звичайно, це не курорт, але озеро не глибоке,пісочок, як раз для дітей.Як їхати з дитиною, то нормально, бо всерівно на гульки не підеш, правда самі готували, але також їздили в піцерію в Шацька-ціни такі як в нас у Львові. Кажуть там є доми відпочинку, то там від 150грн з харчуванням, то там і дискотеки є. В загальному це відпочинок для батьків з дітьми, і тими хто хоче відпочити від шуму, і не є занадто прискіпливий до умов, бо це село!!
    oleAndr
    oleAndr
    -
    -


    К-ть повідомлень : 424
    Реєстрація : 01.12.2013
    Вік : 39

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор oleAndr 2014-03-20, 1:24 pm

    Ми були на Шацьких озерах у 2011 р.Жили в приватній садибі ,яка називалась ,"Крайня хата" ,бо була якось так подалі від сусідніх хат ,але близько до о.Світязь.Щодо сервісу господині ,її доньок та невісток,зятів і синів,які обслуговують постояльців то вони старались всім догодити .Але дуже упереджене ставлення в них було до тих людей,які не хотіли ,щоб їм готували їсти,а хотіли самі собі готовити і таким чином менше платити.Жили ми в кімнаті з 2ма ліжками ,на підлозі лінолеум,2 тумбочки ,дзеркало на стіні,душ загальний на вулиці,туалет також,там ми тільки ночувалиі харчувались.Саме озеро чудове,але відсутність громадських вбиралень і купи мусору на бегегах то не дуже...Можливо зараз там вже краще з цим.Я тоді була вагіна вдруге ,але про це ще не знала і мені було часом дуже погано -світ не милий був ,не знала,що мені бракує(відповідно мене все злило і дратувало неймовірно))),а ще свекруха,яку чоловік запросив відпочити разом ...Я була на другому плані оскільки син переключився на свою маму і дбав тільки про її враження і комфорт ...
    Шацькі озера Pat63p0f9svr
    alinka25
    alinka25
    -
    -


    К-ть повідомлень : 285
    Реєстрація : 01.06.2013
    Вік : 39

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор alinka25 2014-03-21, 10:42 pm

    Маленький пляж, людей багато, а комарики просто зїдають.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Kavusja 2014-03-21, 10:53 pm

    alinka25, комарів дійсно багато як і людей))) а ще мало де можна нормально поїсти... зате вода яка))
    alinka25
    alinka25
    -
    -


    К-ть повідомлень : 285
    Реєстрація : 01.06.2013
    Вік : 39

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор alinka25 2014-03-21, 10:58 pm

    Ну з малими я туди не резикну
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-03-22, 7:34 am

    А я планую цього літа поїхати усією сім"єю,але без ночівлі,тільки туди і назад. Нам близько. Хочеться молодшу десь прокатати.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-04-29, 10:47 pm

    Дівчата,ласкаво запрошую вас на літній відпочинок на мою рідну синьооку Волинь!
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Зорянка 2014-04-29, 10:58 pm

    Оксанка, дякую за запрошення)))
    а ти була у Тунелі кохання?) що ще цікаве можна відвідати на Шацьких озерах?)
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Ksush@ 2014-04-29, 11:13 pm

    3орянка,на жаль,я на Шацьких озерах бачила тільки воду (ну,саме озеро), і кілька барів. Максимум-катались на катамарані. Я в Криму була більше разів,об"їздила мало не весь південний берег, і можу порадити,які місця відвідати в Криму. Аж сором бере,що нічого не знаю про рідне і близьке...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Kavusja 2014-07-28, 4:10 pm

    Хто був на Гряді?? Дивлюся в неті то там набагато цікавіше ніж на Світязі.. може б то туди поїхати!
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Зорянка 2014-07-28, 10:56 pm

    Кавуся, наскільки чула, то на Гряді більше розваг в плані потусуватись) На Світязі спокійніше)) є кафешка та піцерія з живою музикою) а прокат велисипеди, катамарани звичайні та з гіркою, човни). якщо ви поїдете на Шацькі озера, то вже бронюй місця проживання. Там зараз на вихідні дужеее багато людей приїжабть. На Світязь можу дати контакти ))
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Зорянка 2014-07-29, 10:38 am

    Ми їхали машиною, відповідно майже всі продукти брали з собою. М"ясо там дороще на 15-20 грн ніж у нас, пиво також, вино ціна така ж як і у нас. овочі та фрукти на пару гривнь дорощі. Ми проживали у кімнаті з двохспальним та односпальним місцем, в кімнаті також є холодильник, дзеркало, вішак, стіл та табуретки. За ніч 70 грн з людини, душ гарячий десь о 18-19 год (господар розпалює пічку, щоб була гаряча вода), але якщо цілий день сонце, то вода і так гаряча - нагрівається у бочці. Туалет на вулиці. Кухня загальна і там є телевізор.

    Є мангали та дають шампурі, дрова можна купити у господарів - в"язка 20 грн - нам вистачало на 2 рази)
    Комарі трохи є, особливо ввечері, нам помагав спрей Москітол для дітей (білий) + спіралі запалювали Москітол і ставили у альтанці, в кімнаті вмикали в розетку рідину від комарів)

    Магазин через дорогу, аптека теж через дорогу є. До пляжу іти 5-10 хв, якщо з дітьми) На прокат можна брати велосипеди, катамарани звичайні та з гірками, човни. На центральному пляжі є багато розваг, і гірки надувні, і лабіринти для дітей, одним словом оте все, що у нас на бульварі і в парках для дітей порозставляли)


    На пляжі продають пончики - 6 грн, кукурудза - 10 грн, риба) Рибу завжди купували у тих господарів, що жили, тому, що це точно їхня світязька риба, а не привезена, як на ринку) Дуже смачна рибка)))



    Питайте, що ще цікавить - контакти можу дати) Замовляти місця треба наперед, бо в таку погоду там аншлаг))


    Ось фото території, де ми проживали) Фото минулорічні. Зараз там 3 альтанки поряд + стіл з лавочками та ще одна альтанка трішки дальше) Є гойдалка, качелька та пісочниця для дітей)


    На першому фото видно одну з трьох альтанок та сам будиночок з кімнатами. Там де 3 крісла та відкриті двері - кухня. Паралельно до кухні є ще один будиночок з кімнатами - ми в ньому і жили)Шацькі озера 3f3ca3ea8868

    А це вигляд двохмісної кімнати)

    Шацькі озера 2087e5f1d177


    Останній раз редагувалося: Зорянка (2014-07-29, 10:54 am), всього регувалося 1 раз(-и)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Kavusja 2014-07-29, 10:41 am

    Зорянка, а столової в них не має, не хочеться готувати кожного дня!
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Ната Д 2014-07-29, 10:45 am

    Зорянко, а ви де?
    Зорянка
    Зорянка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3791
    Реєстрація : 05.03.2012
    Вік : 38

    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Зорянка 2014-07-29, 10:51 am

    Kavusja, навпроти пляжу є піцерія та кафешка (типу їдальні), минулого року ми в тій кафешці пару раз обідали) Було недорого)

    Ната Д, віриш, нормальних фото з цьогорічного відпочинку немає))

    Забула написати, що є мангали та дають шампурі, дрова можна купити у господарів - в"язка 20 грн - нам вистачало на 2 рази)
    Комарі трохи є, особливо ввечері, нам помагав спрей Москітол для дітей (білий) + спіралі запалювали Москітол і стаили у альтанці, в кімнаті вмикали в розетку рідину від комарів)

    Спонсорований контент


    Шацькі озера Empty Re: Шацькі озера

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 11:39 pm