НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+11
weare
голубка тетяна
Margoshka
Natie
Таська
В ритмі щастя...
Ksush@
milanka
Himena
Kavusja
Мері 13
15 користувачів

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Голосування

    Як часто у вас відбувається кохання?

    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Мері 13 2013-01-08, 4:14 pm

    Привіт. Давайте ділитись секретами про С.... З чого у вас починається, чи буває романтика, як часто ви один одного радуєте? Що саме більше подобається??? Можливо любите інтимні ігри???
    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Мері 13 2013-01-08, 5:43 pm

    Раніше було у нас цікаво, а зараз нудно. от вирішила якось цікавість організувати. Купила ігру рулетку. Пару раз побавились і було цікаво, а потім мені надоїло, бо є там специфічні завдання, які мені не довподои
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-08, 5:45 pm

    Я в цьому не порадник, ігри не люблю, мені якби все швиденько lol
    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Мері 13 2013-01-08, 5:49 pm

    Я теж казала колись пошивдше давай, в результаті інтересу в мене тепер як такого не має, а муж привик пошвидше, але тут скорочується не сам процес, а початок, тобто гірше тут мені
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Himena 2013-01-08, 6:40 pm

    Ой, у нас вічно на то часу немає. Досі дивуюся, коли і як діти получилися lol У мене є таємна мрія, що колись малюки буть більші, тобто молодшій дитині буде хоча б 1-1,5 роки, їх можна буде укласти спати і приділити час особистому життю.
    У нас все дуже класично, далі нікуди. Мені, правда, часто бракує гарної прелюдії (я і так можу, але ж, пардон, хочеться хоч разик кінчити до того, як дійде до справи, а вже пооотім ura і чоловіка починати радувати).
    З романтикою тимчасово горе, найкраща романтика - хоч трохи пообійматися в тиші або у ві сні lol Ну, у ві сні ще можна притиснутися міцніше, а там вже хто кого зможе розбудити )))
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор milanka 2013-01-08, 7:52 pm

    в нас з цим ділом все стабільно, але зазвичай швидко) післч КД трохи довше, бо мене тоді на рамантіку тягне )
    ігри не граємо ніякі
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-08, 9:39 pm

    А у нас після моїх родів ще тільки починає це діло налагоджуватись.Тому навіть не знаю за який варіант проголосувати.А на рахунок романтики перед цим-то я люблю це діло,іноді навіть більше,ніж сам С...Тільки не завжди ця прелюдія буває,бо іноді обставини змушують зробити все по-швидше,і мені тоді не цікаво.Доводиться тішитися думкою,що хоч один з нас отримав задоволення. lol
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2013-01-08, 9:49 pm

    В нас тепер з цим рідко((((, але як то кажуть зато мітко))))) Прелюдію чоловік любить більше за мене, і задоволення мені , а потім йому))))В ігри неграємо, хоча якщо чесно зізнатися час від часу йому про це говорю, але вважаю що це моя вина, бо пару раз починала, потім щось соромилася і все((((хіба ту гру пограємо про яку вже писала)))))
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Таська 2013-01-09, 12:43 am

    На романтику і прелюдію катастрофічно бракує... та всього бракує - часу, сил, іноді як кролікі - по бистрому, і всі довольні і щасливі розійшлися по своїм кімнатам... Якось так! neznaju
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Natie 2013-01-10, 6:57 am

    А в мене після пологів взагалі бажання рідко появляється, тому все побистрячку. Надіюсь, що щось таки зміниться (зі мною). бо чоловіку тільки натякни, то вже не відчепиться.
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Margoshka 2013-01-10, 8:32 pm

    І у нас романтично, з довгою прилюдією буває дуже рідко... Немає сил:) і часу!
    А за частоту, то тут по-різному... Буває, що й декілька днів підряд, а буває, що й місяць немає (коли посварені)
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор голубка тетяна 2013-01-10, 10:17 pm

    А в нас теж по-різному..Частіше всього коли малий спить,то буває і довго і гарно і якісно..А бува і по шуріку,бо я не в настрої.
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор weare 2013-06-04, 11:38 pm

    чомусь після пологів то стало важко. боляче, нема коли, та й бажання якщо чесно немає такого вже...
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор ляля 2013-09-13, 7:28 pm

    після пологів стало рідше,але...головне задоволення 2 партнерів)тоді навіть не дуже частий секс справді дуже дуже)))
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-10-04, 9:40 pm

    А у мене після других родів все змінилось в кращу сторону. В мене стало більше і частіше бажання цим займатись,і задоволення більше отримую. І взагалі я зараз зрозуміла,що секс для мене далeееко не на останньому місці.Я зрозуміла,що він для мене є важливою ланкою в житті. Якщо чесно,я рада.
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор КаFетkа 2013-12-25, 10:26 pm

    і для мене секс важливий, як прояв любові між чоловіком і жінкою.
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор пушкарік 2014-11-21, 2:23 pm

    От в мене теж були трабли з тим. не хотілось, змучена і т.д. А потім..спочатку купила атласну нічнушку - таку просту чорну, на бретельках, коротеньку) І я так собі сподобалась)) а потім і чоловікові) що важко було один від одного відірватись)мммм
    а потім ще таку білу але розлітайку купила
    а потім корсет)
    і чередую все це з оголеністю або його футболкою)))
    Стільки пристрасті, стільки бажання не було давно)
    Так що дівчатка все від вас залежить)
    Kususha
    Kususha
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2
    Реєстрація : 30.10.2015

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Kususha 2015-10-30, 11:51 pm

    Натрапила на таку тему...Сказати чесно це болісна для мене. Та все одно напишу. Печалька в нас з цим ділом. До 2-ї дитини у нас секс був 1раз 2-3 місяці, а зараз дитині вже півроку 1 раз був і то нете що хотілось. Так щоповний аут(((
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Kavusja 2015-10-31, 5:44 pm

    Kususha а в чому проблема, ви не хочете?
    Kususha
    Kususha
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2
    Реєстрація : 30.10.2015

    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Kususha 2015-10-31, 9:38 pm

    Та якраз навпаки((( Не складаються у нас стосунки ні тілесні німоральні. І в усьому я обвинувачувана. Грусть((
    Anonymous
    мамка
    Гість


    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор мамка 2015-11-01, 10:12 am

    привіт, а в нас навпаки, я після пологів зовсім не хочу, ми з чоловіком більше друзі ніж коханці... і як то з тим жити?

    Спонсорований контент


    Щоб краще жилось, хотілось і моглось... Empty Re: Щоб краще жилось, хотілось і моглось...

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-08, 12:45 pm