НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+2
Martina@
AmInka
6 користувачів

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2012-12-16, 1:08 am

    Перше повідомлення в темі :

    Вітаю вас, щановні форумчаночки!

    Давайте дружно дамо шанс на щасливе і довге життя маленькому 4-місячному Данічці Воробей. Йому терміново потрібна пересадка печінки! Лише місяць на збір коштів! Повна інформація про малюка і його хворобу тут: [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
    Хочу запропонувати СП оригінальних тапочок, подушок і сумочок від української торгової марки "К-о-т-і-К-о".

    Замовляти будемо безпосередньо у виробника:
    [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

    Замовлення відшивається індивідуально в строк 3-4 дні. Мінімальна оптова партія 10 одиниць будь-яких моделей, кольорів і розмірів.

    Оргзбір 15% додаємо до ціни сайту. Виручені кошти будуть перераховані на лікування Данилкові, про що прозвітуюсь в темі.

    Відправлятиму ТК "Нова пошта", "Укрпошта".

    Замовлення надсилати на скриньку [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] з темою "Благодійна СП - ваш нік" у такій формі:
    1.Нік
    2.Замовлення (код чи назва товару, колір, номер вишивки з каталогу, розмір для тапочок, посилання, можлива заміна)
    3.Спосіб доставки і адреса
    4.ПІП
    5.Номер телефону

    При створені замовлення користуйтесь [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

    З Божою допомогою!

    P.S. Мене звати Інна і до мене на "ТИ"  ok


    Останній раз редагувалося: AmInka (2013-02-08, 7:12 pm), всього регувалося 3 раз(-и)
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-01-12, 11:15 pm

    Martina@, швидше за все у понеділок відправлять.. до вихідних планую розіслати..
    пушкарік, попередня СП зібралася швидко.. сподіваюсь, ця також.. на коли треба?
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор пушкарік 2013-01-13, 3:03 pm

    Та я спитала шоб орієнтуватись коли оплачувати) повідомиш)
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-01-13, 3:35 pm

    пушкарік, вже маю половину мінімалки..
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор Martina@ 2013-01-17, 10:50 am

    AmInka прийшло вже сп1 , як якість?
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-01-17, 7:48 pm

    так.. сьогодні забрала.. 2 дні на першому складі пролежало.. не знаю, як кому буде, але мені сподобались сумочки.. тапочки я вже замовляла, то знала, які вони.. а сумочки вперше отримала.. прикольні.. пошиті акуратно, шкірзамінник приємний на дотик.. вишивки гарні.. завтра буду відсилати..
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор Martina@ 2013-01-17, 8:24 pm

    AmInka пише:так.. сьогодні забрала.. 2 дні на першому складі пролежало.. не знаю, як кому буде, але мені сподобались сумочки.. тапочки я вже замовляла, то знала, які вони.. а сумочки вперше отримала.. прикольні.. пошиті акуратно, шкірзамінник приємний на дотик.. вишивки гарні.. завтра буду відсилати..
    класс мені укрпоштою. я адрес писала?
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-01-17, 9:41 pm

    Martina@,ні, не писала :)
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор Martina@ 2013-01-17, 10:47 pm

    Написала на пошту адрес відправки.
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор пушкарік 2013-01-19, 3:23 pm

    Амінка, вибачай, знімай мене з замовлення, вже гроші потратились(((
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор Martina@ 2013-01-23, 3:39 pm

    AmInka дякую за гарну сумочку, вчора отримала.
    мені дуже сподобалась!!!!
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-02-08, 7:04 pm

    пушкарік, добре
    Martina@, рада, що сподобалось
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-02-08, 7:07 pm

    з СП1 перерахувала на рахунок Дані:
    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 2itqz4aj-Ik

    Продовжую збір замовлень на користь Данічки Воробей
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор Kavusja 2013-03-01, 3:56 pm

    Актуально чи можна закривати?
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-03-01, 6:54 pm

    Актуально-актуально! саме назбирується мінімалка!

    Дівчатка, кому щось треба, пишіть.. скоро замовлятиму..
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-03-05, 12:50 pm

    сьогодні ввечері буду робити замовлення, хто хоче долучитися до СП, пишіть
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор AmInka 2013-04-28, 4:40 pm

    Закрийте, будь ласка, темку.. дякую

    Спонсорований контент


    Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки - Сторінка 2 Empty Re: Благодійна СП. Оригінальні тапочки, сумочки, подушки

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-20, 8:43 am