НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+9
ляля
weare
Алла
Kavusja
Оксана Л
nana2010
musya
Margoshka
голубка тетяна
13 користувачів

    Скільки часу вам приділяє чоловік?

    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-07, 8:52 pm

    Як часто чоловік вас тішить увагою?Як проводите вечори,та вихідні?
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор Margoshka 2012-12-20, 3:27 pm

    ггг, в нас з чоловіком різне поняття про увагу. наприклад, він вважає, що коли ми знаходимось в одній кімнаті - це вже увага!:))))) то фігня, що він за компом, а я з малою:)))
    А взагалі-то через його роботу у нас дуже мало часу для двох. На тижні, включаючи суботу, він з роботи повертається не раніше 20... а там треба повечеряти, обом в душ, скласти тормозок, покупати і приспати малу...Поки це зробимо, то вже і самим спати пора, бо рано вставати... А в єдиний вихідний треба закупи зробити, з малою погуляти. Добре, якщо вона на дворі засинає, тоді можна у двох посидіти, поговорити. стараюсь час-від-часу влаштовувати якийсь романтік, коли можна попити вина, поговорити... Але і це виходить дуже рідко. А змінити нічого не можу. А, йому ж іще обов"язково треба знайти час для комп ігор... І через це вже починаються конфлікти...
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор musya 2012-12-20, 3:54 pm

    Не можу сказати, що чоловік взагалі не приділяє мені уваги, але для мене це мало. Я розумію, що коли він цілий день на роботі і приходить пізно ввечері, то реально навіть немає часу нормально поговорити. Але найбільше бісить те, що він нікому не може відмовити, тому завжди коли має якийсь вихідний, появляється друг, якому страшно потрібна його допомога. І він все лишає і біжить, а я знову залишаюся сама з дітьми...
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-26, 7:11 pm

    І мені мало уваги чоловіка(((то на роботі,то по телефону лялякає,то у компі сидить зранку до пізньої ночі Скільки часу вам приділяє чоловік? 1212055764
    Оксана Л
    Оксана Л
    -
    -


    К-ть повідомлень : 64
    Реєстрація : 27.03.2013
    Вік : 43

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор Оксана Л 2013-03-29, 7:29 pm

    А в нас трохи навпаки. Чоловік постійно каже, що це я мало уваги йому приділяю, бо завжди чимось зайнята.
    Мені його уваги цілком вистачає. Він у мене уважний і сімейний - вечори і вихідні проводить здебільшого в колі сім'ї.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-04-28, 5:58 pm

    мій чоловік теж сімейний... весь вільний час з нами іноді його аж забагато lol
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 42

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор Алла 2013-04-28, 11:46 pm

    musya пише:Не можу сказати, що чоловік взагалі не приділяє мені уваги, але для мене це мало. Я розумію, що коли він цілий день на роботі і приходить пізно ввечері, то реально навіть немає часу нормально поговорити. Але найбільше бісить те, що він нікому не може відмовити, тому завжди коли має якийсь вихідний, появляється друг, якому страшно потрібна його допомога. І він все лишає і біжить, а я знову залишаюся сама з дітьми...
    В мене така ж ситуація ok
    weare
    weare
    -
    -


    К-ть повідомлень : 105
    Реєстрація : 22.03.2013

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор weare 2013-06-04, 11:08 pm

    раніше ми дуже часто по вечорах дивились разом фільми. ходили кудись самі або з друзями. зараз, коли є малеча. то рідко дуже виходить подивитись фільм від початку до кінця. тому і немає бажання починати. але інколи таки набігами переглядаємо. зараз в основному серіали. при чому чим коротша серія - тмм краще! :)
    ляля
    ляля
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1126
    Реєстрація : 04.09.2013
    Вік : 31

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор ляля 2013-09-04, 7:44 pm

    не весь свій час,бо живем в селі,а тут робота завжди найдеться,але страється...вечерком)
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор КаFетkа 2014-01-03, 2:53 pm

    а я люблю коли ми граємо ввечері "монополію" всі разом, тоді і час приділяється bravo  і не лише мені а й усім ) а взагалі то все літо ми їздили на великах з дітьми і без них) так класно було посидіти на озері на островку і дивитися на освітлену Дружбу) або посидіти десь на дитячій площадці одного з майданчиків наших парків) а ще добре чоловіка залучати до якоїсь роботи по дому) тоді він бачить зі сторони на що ти тратиш багато часу і купує техніку допомагає швидше все робити)
    petrywka
    petrywka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 752
    Реєстрація : 25.02.2013
    Вік : 41

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор petrywka 2014-01-03, 4:46 pm

    Ми з чоловіком працюємо разом і ввечері разом, тому частенько хочу. щоб він десь у відрядження махнув, я тоді відпочиваю))))
    КаFетkа
    КаFетkа
    -
    -


    К-ть повідомлень : 253
    Реєстрація : 22.06.2013
    Вік : 43

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор КаFетkа 2014-01-03, 9:11 pm

    як забагато уваги то теж зле
    Natali
    Natali
    -
    -


    К-ть повідомлень : 859
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 34

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор Natali 2014-02-05, 10:55 pm

    Мій вважає що приділяє, але для мене це також мало. Бо коли ми разом вдома вдома то це вже увага)хоча не можу скаржитися що уваги мені аж дуже бракує)
    vitagladjuk
    vitagladjuk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 740
    Реєстрація : 24.12.2013
    Вік : 35

    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор vitagladjuk 2014-02-27, 3:08 pm

    Чоловік працює в іншому місті, приїзджає тільки на вихідні, повечеряємо, можемо разом подивиьтись фільм. Можемо вина попити поговорити.

    Спонсорований контент


    Скільки часу вам приділяє чоловік? Empty Re: Скільки часу вам приділяє чоловік?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-03-28, 1:27 pm