НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Лист-прохання до св.Миколая Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Лист-прохання до св.Миколая Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Лист-прохання до св.Миколая Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Лист-прохання до св.Миколая Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Лист-прохання до св.Миколая Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Лист-прохання до св.Миколая Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Лист-прохання до св.Миколая Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Лист-прохання до св.Миколая Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


5 користувачів

    Лист-прохання до св.Миколая

    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Лист-прохання до св.Миколая Empty Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-01, 4:24 pm

    Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшанову-ють на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.

    Архієпископ Миколай, багатолітній пастир антіохійських християн на межі ІІІ-ІV століть, був однією з найяскравіших постатей в історії Церкви перших віків. Його служіння припадає на час останніх великих гонінь на вірних і подальше становлення Церкви після Костянтинової реформи, коли "період катакомб" відійшов у минуле. Відомо, що владика Миколай брав участь у І Нікейському Соборі, який закріпив у Символі Віри основне догматичне вчення християнства, проте жодних богословських праць він по собі не залишив. Що ж тоді живить людську пам'ять про Святого вже стільки століть? Серед сучасників Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благо-дійністю. Очільники Церкви й богослови, встановлюючи свято, закликали вірних пам'ятати саме про ту взірцеву чистоту й щедру доброчинність, брати їх за взірець.
    В Україні день Святого Миколая здавна був значним і веселим святом, а в багатьох містах і селах того дня припадало храмове свято. (Навіть нині тільки в Києві на Подолі є три церкви Святого Миколая - і кожну супроводить давня легенда.) У різних місцях миколаївські гуляння мали різноманітні назви й особливості, обходження дворів, миколаївські колядки, миколаївські скрипники (змагання музик) тощо.

    Цього дня варили пиво. "Вітали сніжну зиму" - на санях тричі об'їжджа-ли довкола села. А для дітлашні пеклося особливе печиво - миколайчики. Це було своєрідне "розполовинення посту", після Святого Миколая по-чинали готуватися до Різдва, вчити колядки, лагодити вертепи.

    Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків, звідки він бачить і знає, як поводяться діти цілий рік. Має він золоті сани з білими золотогривими кіньми, до хати заходить дверми, але часто невидимий, подарунки підкладає за-вжди під подушку, за винятком хіба тих, які не помістяться. Часто його супроводжують світлокрилі янголята, а недалечко крутяться й чортики, котрі переконують Святого, що вкраїнські діти були геть нечемні, тому не заслуговують на небесні гостинці. А самі рогаті вертихвости тільки й мають на очі, як украсти торбу з дарунками. Проте нічого в них не ви-йде! Миколай усе знає, та й ангелики добре пильнують. Всі хлопчики і дівчатка отримають дари від Святого. Й лише дуже неслухняні дістануть від Миколая золоту-срібну різку та наказ виправитись до наступного року. Отож, вітаймо Святого Чудотворця, що загостив до нашого краю!

    Кохані форумчани пишемо в цій темці справжнього листа-прохання до Миколая.і віримо в ЧУДО-здійснитя все!
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Лист-прохання до св.Миколая Empty Re: Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-01, 4:29 pm

    Ну,що ж я буду першою..
    Дорогий Миколаю!
    Дякую тобі за здійснення моїх минулорічних прохань.Народження здорового синочка,злагоди і любові в сім"ї,здоров"я та благополуччя рідних)
    Прошу тебе,щоб цього року наша сім"я стала ще міцнішою,щоб в нас не було сварок.Щоб синочок ріс здоровим чемним хлопчиком.а нам з чоловіком допоможи розпочати те що ми надумали.Бо для нас це дуже важливо.
    Прошу щоб рідні близькі люди були здоровими.
    Щоб всі дітки були веселими,здоровинькими,щасливими.
    Щоб всі наші форумчани,теж отримали омріяне!
    Дякую,тобі,свМиколаю!
    Світулька
    Світулька
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1267
    Реєстрація : 08.02.2012

    Лист-прохання до св.Миколая Empty Re: Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор Світулька 2012-12-06, 7:09 pm

    Святий Миколай.
    Я дуже тебе люблю і завжди чекаю..
    Дякую тобі за нашого синочка,що він народився і росте здоровим хлопчиком.
    Хочу в тебе попросити міцного здоров"ячка для моєї сімї та близьких.Хочу,щоб ми більше не сварилися з чоловіком,а розуміли і оступали,та ще більше любили один одного.Щоб наш синочок був здоровим і розумним.
    Св.Миколай допоможу моєму чоловікові вправно та розумно розпочати те що він задумав,і ця справа вдавалася))
    А ще я хочу щоб в слідоющому році ми розпочали будувати свій дім.
    Щоб наші форумчанки,та всі-всі дітки були здоровими та розумнинькими

    і ще св.Миколайко принеси мені під подушку величезну шиколадку з горіхами і багато мандаринів)))))
    ДЯКУЮ!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Лист-прохання до св.Миколая Empty Re: Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор Kavusja 2012-12-06, 9:51 pm

    Святий Миколаю, чесно зізнаюся, ще п'ять років тому я й не знала, що ти є...
    Всі кожного року чекають це свято, як якогось дива...
    І я цього року попрошу в тебе дещо, не для себе, а для своєї сім'ї.
    Хочу щоб чоловік знайшов хорошу роботу, щоб на стрій все закінчилося добре. Хочу, щоб в новому році ми жили в щасті, добрі і злагоді. Хочу, щоб мій синочок був здоровий, розумний і щасливий. А ще подаруй мені трішки мудрості і терпіння! Хай всі в новому році будуть щасливі і здорові. Хай хворі одужають, зневірені знайдуть себе, хай все буде добре! Дякую і вірю в диво, бо інакше навіщо тоді все це...
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Лист-прохання до св.Миколая Empty Re: Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор milanka 2012-12-07, 9:56 am

    і я прошу Св. Миколая здоровя для найдорощого що в мене є, для мого синочка! і взагалі для всіх діток, бо вони як ніхто на це заслуговують!

    злагоди та добробуту у сімї, бо для щастя дитини потрібні щасливі батьки!
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Лист-прохання до св.Миколая Empty Re: Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор Ната Д 2012-12-07, 10:25 am

    Я прошу В святого Миколая, здоровя для своїх і сіх діточок. Щоб здійчнились усі-усі наші мрії!!! Щоб ми нарешті закінчили ремонт. І щоб наш коханий тато завжди був з нами.

    Спонсорований контент


    Лист-прохання до св.Миколая Empty Re: Лист-прохання до св.Миколая

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-07, 6:31 pm