НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 2, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 2 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Вагітна у 16... Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Вагітна у 16... Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Вагітна у 16... Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Вагітна у 16... Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Вагітна у 16... Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Вагітна у 16... Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Вагітна у 16... Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Вагітна у 16... Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+15
Кідді
mad_housewife
Ната Д
ma-natka
Ksush@
Ester88
milanka
Himena
Молочна шоколадка
musya
голубка тетяна
Kavusja
Мері 13
Yulya123
Таська
19 користувачів

    Вагітна у 16...

    Голосування

    Перший секс. Скільки вам було?

    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Вагітна у 16... Empty Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Таська 2012-10-17, 1:37 am

    Дивлюся зараз проект "Вагітна у 16" і так страшно стає. Дитина в 13 років вже має дитину... тож коли вона буде в моєму віці (30 років) її дитина вже закінчить школу і, можливо, зробить її бабусею. om
    Я в 14 років почала зустрічатися з хлопцем, зустрічалися 3 місяця то далі цьомків в щічку/губи (не взасос) не йшлося, ми про це і не задумувалися! Можливо я щось не розумію, що скажете?
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Yulya123 2012-10-17, 10:01 am

    Шкода,але мого варіанту в голосуванні не було, бо втратила цнотливість я в 21рік, може хтось вважатиме це ненормальним, але я вважала то правильним.

    Длоречі,я теж дивлюся це шоу....і вчора була просто в шоці....Але та дівчинка виглядає набагато старше і тому на неї хлопець той звернув увагу...Але вона ж дитина....і розум ще дитячий....Блін та я в кукли гралася в такому віці....Зараз діти швидше дорослішають...Ми імітували дорослість вдягаючи мамину сукню і туфлі на підборах...А вони починають самі ставати мамами і жити статевим життям...Боже, я уявляю розпач її мами...як мені її шкода
    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Мері 13 2012-10-17, 10:14 am

    я дивилась пару передач цих, то в шоці. І в кожній передачі я задумувалась, якщо б не Дай Бог, мені моя прийшла і сказала, я просто не знаю, що б казали і робила. З однієї строни аборт ні. ні, ні, а з другої сторони-ламати собі життя. А ви як би зреагували?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-17, 10:14 am

    І я дивлюся це шоу... хоча то реальність...
    Вчорашній ефір мене взагалі вразив, я думала вона старша, а їй всього 14 років, цікаво чи думала вона що може стати мамою??? Я постійно реву коли показують момент народження дитини,це для мене щось таке...
    Дівчата, але таке може з кожною статися... і не залежно від виховання... ттт, якби моя дитина в 16 років завагітніла, я би ніколи в житті не заставила її зробити аборт... По собі знаю, яке було моє перше кохання, та я була ладно все зробити для того щоб він був тільки мій і завжди зі мною... в думках навіть було завагітніти lol , але мені тоді було не 13 і не 16 років... я вже все розуміла.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-10-17, 12:11 pm

    Ой,я й не знаю...В шоці я від тих дівчат-мам!Мені здаєтся,що там трохи батьки винуваті!Треба дітей займати!Постійно,і навіть в 16 років-нехай думаєпро навчання,репетитори і т.д.Потім дякую скаже.
    Я в такому віці часу не мала про таке навіть думати-балет щодня,музика,репетитори.Так були хлопчики з якими ходила на морозиво,цьомалась)Моя мама ніколи мені не забороняла ходити на побачення але в 14 років пояснила,що і до чого.А я роставила приорітети.
    Перший секс був у 20 років..
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Таська 2012-10-17, 12:35 pm

    Юль, я не вважаю це ненормальним, просто хотіла дізнатися чи то я така була, чи час такий був (90-ті), може ті хто дорослішав в 2000них думає інакше, і вважає що займатися сексом в 14 це нормально.
    Я взнала що таке матюки в 11 років, а зараз дітки з садочку ТАКІ слова приносять...
    Мері 13, звичайно не вихід, але тоді дитину може виховувати бабуся і дати мамі шанс довчитися і якось влаштуватися в житті...
    Танюшка, батьки, звичайно, винуваті, але і їх можна виправдати - хотіла як краще, заробляла гроші тому і не впильнувала, з іншого боку, я, наприклад вдома була такою "паїнькою", що мама і подумати не могла що ми витворяємо (не секс маю на увазі), також ходила на музику, танці, дзю-до, проводила екскурсії, а додому приходила до 22-00... і всеодно місце дурощам знаходилося!
    .
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-10-17, 12:54 pm

    Таськадурощі мають бути!І я теж знаходила час на всякі бякі))Але дівчинка має знати що їй потрібно.
    В мене є коліжанка,яка народила в 15 років,хлопець її залишив.Зараз малий такий великий красень.І в неї сім"я ще двоє діток.Коротше все добре.Але було важко,бо всі її осуджували,а вона себе ще більше картала,бо як вона пояснила-не знала,що з одного разу можна завагітняти...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-17, 1:01 pm

    Ніхто не має права осуджувати... мене то найбільше бісить коли когось турбує те, що про нього думають інші... звісно краще пити чи бути наркоманом... а от народити... Можна все суміщати і навчання і виховання дитини, батьки завжди допоможуть!!! Треба до всього відноситися з порозумінням!!!
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-10-17, 1:08 pm

    Я вважаю,що коли вже таке сталось,то потрібно підтримати!А аборт чи народжувати,то вирішувати вагітній.Ну це моя думка..
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор musya 2012-10-17, 1:59 pm

    Знаєте, я думаю, дуже добре, що на телебаченні появилася така передача. Можливо після її перегляду дівчата не так будуть рватися дорослішати і ставати мамами ще самі будучи дітьми. Звичайно так все наіграно і зроблено для камери, але дуже гарно висвітлюються всі реалії такого омріяного "дорослого життя".
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Yulya123 2012-10-17, 3:14 pm

    Я не хочу сказати що вони погані ті дівчата чи якісь не такі, просто то велика відповідальність і треба бути готовою і дорослою....Я в 23 не була готова, хоча дитину дуже хотіла...а от коли тобі 15, ти нічого сама не вирішуєш, як дитину ростити що купувати і чим годувати і де з нею жити...Бо все лягає на плечі батьків....Далі буде теж саме...Вона буде просто неспроможна до адекватних рішень, бо звикне що є мама і вона всерівно щось вирішить і десь знайде гроші...

    Не всі вони після школи зможуть навчатися,бо те все потребує багато часу і коштів...тобто повна нереалізація.....Рутина затягне її раніше, о постійні клопоти за малям і виживання те все зітруть ті почуття між чоловіком і жінкою коли вони підлітки.....
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-10-17, 4:25 pm

    Також завжди дивлюсь цю передачу, але як на мене є дві сторони медалі. З одного боку і добре, що дівчата це бачитимуть, і зможуть задуматись, хоча більш ніж впевнена, що це шоу дивляться такі як ми, а не 13 річні . А з другої сторони мені було страшно ще минулого року, коли почали анонсувати кастинг... От побачить це якась дєвка, захоче, щоб її показали по телевізору - та й переспить з кимось, щоб в шоу попасти....
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Yulya123 2012-10-17, 5:10 pm

    Або побаче що всеодно все вирішується згодом і подумає...типу а що тут такого

    В мене просто є сестричка в перехідному періоді...тому я знаю про що говорю...дуже дивні діти стали..Кальян для них то просто так для розваги...секс теж нічого в тому страшного...Мене бісить те що ми втрачаємо людські цінності, щоми не говоримо про кохання а про секс як просто спробу бути популярною і все таке...Щолюбові не пропагандують...пишу спи с ким завгодно але користуйся презирвативом...То для мене щось страшне
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-10-17, 5:36 pm

    Я теж не розумію теперішню молодь(Як може бути секс без любові,і взагалі якісь стосунки без почуттів.А вони зараз гонятся за ніби якимсь рейтингом!Якщо чесно,то жахливо і сумно((
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Himena 2012-10-17, 10:15 pm

    Дівчата, я не дивлюся шоу, бо не маю телевізора, але скачаю і перегляну, щоб "бути в темі".
    Зараз ми тут трошки бубнимо, як бабульки, що от раніше життя було... Знаєте, я не знаю, як було, я знаю, що я бачила в свої шкільні роки: вечірки вдома у когось з учнів, де в 12-13 років були не лише цьомики, але й петінг, куріння поза школою в 14 років не просто цигарок, а з "секретом", після яких учні приходили на урок і реготали та "плавали", венна і таблеткова наркоманія в 15 років, вагітна однокласниця в 15 років (і слава Богу, що на той час існували вечірні школи, вона змогла довчитися, народити синочка, і підростивши його - ще й отримати вищу освіту). А я закінчувала одну з найпрестижніших гімназій міста і сказати, що "це все через те, що там вчилися мажори" - не можу, бо на той час там вчилися люди абсолютно різних класів суспільства, а поводилися однаково.
    Я втратила цноту майже в 23. Так вийшло. Я була вічно завантажена по вуха, і взагалі дівчиною (а не просто людиною) якось почала себе почувати лише в 19, коли мої ровесниці вже мали величезний досвід. До того ж, я вкрай перебірлива хоча візуально можу дуже легко йти на контакт, але якщо за 5 хв. я зрозумію, що мені немає про що поговорити з людиною - ніколи не піду навіть в кав"ярню, не кажучи про ліжко.
    У мене росте донька. Я не знаю, як і що буде. Зарікатися "а у мене так не буде", бо у нас інше виховання, інші моральні традиції - не можна, всілякі нюанси бувать навіть у дуже благополучних сім"ях. Принаймні, я максимально постараюся, щоб вона мала потрібну їй інформацію згідно до віку і привчатиму нести відповідальність за кожен крок.
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Таська 2012-10-17, 10:28 pm

    Оль, я вчилася у звичайній школі, ми також курили за школою (не траву, а прості цигарки), ми робили вечірки і пили горілку, хлопці курили траву і я чула, щось десь-хтось (імен не знала) пробував колотися, це був 10-11 клас, нам було 16-17, але не 13, хоча і це, звичайно, не виправдання. Я з дитинства була серед пацанів, так сталося що всі мої "подружки" були хлопцями, можливо через це я не була голодна до них як до чоловіків і мій перший раз був з людиною яку я кохала...?
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Himena 2012-10-17, 10:37 pm

    Можливо. А можливо ще, що коли у людини немає сильного слідування підлітковим принципам (або більшості цих принципів): "це ж модно!" і "як? ти досі нє? та ти лохушка!", то трошки менше нюансів з наслідками.
    Мої подружки також були хлопцями і я тривалий час в їх компанії також почувалася хлопцем))) Хоча це їм не заважало цьомнути мене в щічку і набити за мене комусь морду (хто начбето "ображав" на їх думку).
    Може просто, крім всього, бути особистістю і мати власну думку? Можливо, це теж який внутрішній "тормоз" від великих дурниць?
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-17, 10:43 pm

    і виросла з хлопцями і нічого страшного в цьому не бачу... і курила з ними... ah це ніяк не вплинуло на мене на мій світогляд... і уроки я прогулювала і оцінки мала гарні... і з хлопцями зажималася, але родила я в 24, а заміж вийшла в 21... ой не знаю, я не маю права когось засуджувати чи вчити... для цього в кожного є батьки і є своя голова, а якщо розуму не було то й не буде вже...
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Yulya123 2012-10-17, 11:15 pm

    Я згодна...розум то головне,а ще треба вміти вчасно спинитися, треба знати межу у всьому..Ясно що всі перепробували і курити і гуляти, але всежтаки зробити правильні висновки і до того не вертатися...Бо всежтаки людина має вчитися на помилках


    А ще я хочу сказати що людину виховує вулиця і її оточення...не в тому плані що з ким поведешся того й наберешся....а якраз навпаки...дивитися на поведінку друзів і роити все щоб з тобою того не сталося, не підбиватися на їх "та ти що й досі дівчинка...фууу", чи "ти що траву не курила? Цеж круто". Не боятися мати свою власну думку і стояти на своєму.


    Я теж не була ідеалом..з хлопцями в мене не складалося..Хто подобався мені, тому не подобалася я і навпаки...Зустрічалася з одним...але якось більше ніж поцілунків я була йому не готова дати...Чесно кажучи він знав мою ситуацію і казав що чекатиме....Розійшлися ми із-за його постійних ревнощів...Він мені дихнути не давав..Це мені просто набридло і я сказала досить...ось таке
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-18, 11:46 am

    сьогодні попала на кінець передачі матері й доньки, що йде після вагітна в 16... так той хлопець, що зробив дитину 13ти річній дівчині вже й новій своїй дівчині її зробив... вони чекають дівчинку, я просто в шоці... а хлопчик до речі його син, але я так бачу по ньому, що йому все-одно... та й мати в нього якась дивна... короче шкода мені ту Діану і її сина.. так саме її бо йому він не потрібний, маю сумніви що й дитина нової дівчини буде йому потрібна...
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-10-18, 11:50 am

    Так,хлопецьтам ще та св-та!!!
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор milanka 2012-10-18, 12:29 pm

    ой і я дивилась (
    просто в шоці!
    а шкода мені тільки ту ляльку, що буде рости в неповноцінній сімї
    а так кожен там свого вартий
    а постошоу мені дуже подобається, там і для себе багато чого можна взяти

    а ще цікаво чи все так добре у сімях тих експертів...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-18, 12:34 pm

    ой, то точно... сидять там всі такі розумні, всіх осуджують... але не всі вони такі хороші і правильні...
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-24, 11:19 am

    Хто вчора дивився передачу... ну як так можна, дівчина сина вже вагітна , а батько забороняє їм зустрічатися і каже, що це помилка... але ж ти сам батько в тебе дитина... дорослий син, невже ти його вважаєш теж помилкою??? Я просто в шоці з наших людей!!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Вагітна у 16... Empty Вагітна у 16, випус №9 від 23.10.12

    Повідомлення автор Kavusja 2012-10-24, 11:24 am

    [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


    Останній раз редагувалося: Kavusja (2012-10-24, 10:33 pm), всього регувалося 2 раз(-и)

    Спонсорований контент


    Вагітна у 16... Empty Re: Вагітна у 16...

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-09, 3:06 am