НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 44, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 44 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+5
nana2010
Kavusja
Кідді
Алла
Ната Д
9 користувачів

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2012-10-03, 7:39 pm

    ЧИ є в когось на сайті близнюки чи двійнятка. Скажіть, це подвійна радість, чи клопоти?
    Як справляєтесь?
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-09, 1:09 pm

    Я мама двійнят, моїм хлопчикам 1,6 міс. Це подвійне щастя і радість, звичайно і клопотів вдвічі більше. Справляюся сама, чоловік постійно на роботі.А Ви як? Як у Вас справи з годуванням, горшечком?
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Кідді 2013-01-09, 1:14 pm

    Алла пише:Я мама двійнят, моїм хлопчикам 1,6 міс. Це подвійне щастя і радість, звичайно і клопотів вдвічі більше. Справляюся сама, чоловік постійно на роботі.А Ви як? Як у Вас справи з годуванням, горшечком?
    Клас, в нас вже дві мамочки близняток!!! ura , в вас подвійне щастя, завжди сама хотіла двійнят чи близнят, але коли мала хворіє, то думаю як то важко важко з двома.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-09, 1:21 pm

    Так з двома важкувати, але Богу дякувати, діти не хворобливі, зубки вилізали без температури.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-09, 1:26 pm

    Не в тему, Алла ви випадково не на алясці живете??
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-09, 1:39 pm

    Ні, на Східному, нас багато)))
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2013-01-12, 10:18 pm

    Алла, приіт!!!
    І я сама, чоловік на роботі, спочатку була в мами трохи допомагала, але вона також працює. Часу на нет, уже майже не лишилось. Нам зараз 1.4, то не можу половити. Особливо зараз тяжко на вулиці, коли один біжитьв одну сторону други в іншу, можна чокнутись. Добре що завжди зустрічаються люди, які допомагають, хоч тримати поки я у візок, чи санки засаджу. Бо сьогодні поки я Іллю садила, тьома підбіг до ялинки, і перекинув ще з якимсь хлопчиком, огорожу.
    В горщик, уже майже ходимо самі, правда поки в штанах, та мене радує що вони знають, для чого він.
    Годувала тільки грудьми 5 місяців, потім один раз на день даала суміш, а десь в 5.5 очала вводити прикорм, в рік відгрудей відучила.
    А ви на грудному? Може трохи легше з старшими?
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-12, 10:33 pm

    Чим старші, тим важче! Такаж ситуація на вулиці - за ними не встигаю, бігають в різні сторони, дуууже активні діти. Грудьми практично не годувала, вони в роддомі попробували бутилочку і не хотіли ссати, обідно, коли молока багато, а вони не хочуть. Перші два місяці чергували ГВ з сумішшю.Зараз Владік прекрасно їсть з ложечки, а Максимко з ложечки хоче тільки солоденьке. Як привчили до горщика? мої не розуміють чого я від них хочу.Що Ваші вже роблять? Як народжували? З якою вагою народилися?
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2013-01-12, 10:46 pm

    Мої теж спочатку з бутилочки їли, але тільки моє молоко, бо була мала вага 2100, не мали сил ссати груди. Але поітс я їм тикала тикала груди, і десь в місяць ссаали повністю.
    Народжувала сама в 35 тижнів, вагою по 2100. Хоч усі , ахали й охали, як я народжу бо я хуба 46кг.
    Зложки їдять обоє, я уже даю їм все, сьогодні плов наминали.
    Догорщика посала привчати десь в 7 місяців, саджала як встали, аьо як довго не післяли, я їм памперси вдягаю тільки як сплять, може через те знають що не дуже добре мокрим.
    Уже все добре розуміють, один з одним гарно бавляться, але бються,З особливо за іграшки, хочч і маю всі по дві однакових. Знають як каже котик, курка, поросятко, жабка більш поки не вичили. Малюють по всьому, наьбільше люблять по ногах.
    А ваші що уже вміють?
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-12, 11:50 pm

    Мої також народилися в 35-36 тижднів з вагою 2200 і 2600, родила кесарево. Мої також бються за іграшки. Вони вже все пероломили: ліжечка свої, іграшки для них одноразові. Говорять дуже багато, але ніхто їх не розуміє, щось по-своєму і найпростіші слова.Ваші художники, а мої музиканти, як почують музику, то так витанцьовують. Помаленько привчаю до горщика, щоб до літа вже просилися, бо йдуть в дит.садок. А Ваші хлопчики молодці!!!
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2013-01-15, 10:17 pm

    Алла, а покажіть фото ваших малят. Так цікаво. Вони у вас схожі? Бо мої геть різні.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-15, 10:32 pm

    Ната Д пише:Алла, а покажіть фото ваших малят. Так цікаво. Вони у вас схожі? Бо мої геть різні.
    Максік на мене, Владік на чоловіка схожий, декому вони зовсім різні, кому однакові.Даю ссилку Вконтактах, там є пару фоток, на конкурсі ще будуть ok
    Спойлер:
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-01-15, 10:36 pm

    Алла можна в друзі додаватися?
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-15, 10:38 pm

    Звичайно можна і в Однокласниках
    Спойлер:
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2013-01-15, 10:46 pm

    І нас, один на чоловіка один на мене.
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2013-01-17, 1:05 am

    А як ваші сплять? Разо чи окремо? І як вкладаєте по одному чи разом, тобто колишето спати?
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-01-17, 9:41 am

    Ната Д пише:А як ваші сплять? Разо чи окремо? І як вкладаєте по одному чи разом, тобто колишето спати?
    Сплять в окремих ліжечках, засинають разом, від 9 міс. не колишу.
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-27, 12:00 am

    Дівчата,як класно вам двоє за раз! Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? 894006417Спочатку важко,зате потім допомога!А скажіть як ви народили природньо чи КР?Важко було виходжувати 9 міс?
    мамася
    мамася
    -
    -


    К-ть повідомлень : 196
    Реєстрація : 15.03.2013

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор мамася 2013-03-18, 11:39 pm

    Мені щось важко уявити, як то,коли двоє діток одразу. Я тут з одним ледве собі ради даю, а то двоє - нагодуй ,пограйся, погяляй, спати вклади om
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-03-18, 11:59 pm

    nana2010 пише:Дівчата,як класно вам двоє за раз! Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? 894006417Спочатку важко,зате потім допомога!А скажіть як ви народили природньо чи КР?Важко було виходжувати 9 міс?
    Я народила КР в 35-36 тижднів, вагітність проходила легко, навіть не відчувалося, що їх там двоє. Правда, наприкінці вагітності дуже товклися, напевно місця було мало, хотіли поскоріше "на волю" lol
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-05-09, 10:55 pm

    Ната Д, Як справляєшся з малими на вулиці? Мої вдома граються, а на вулиці жах...нічого їх не цікавить, розбігаються в різні сторони, сама не можу дати ради aa aa
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Kavusja 2013-09-18, 12:34 pm

    Були ми з малим в поліклініці, йде мама, тато (про таких кажуть жгучий брюнетrolleys) а за ними котиться три колобкаlol  Трійня, хлопці... ну чесно колобки, такі прикольні... бігали, пищали... звати Коля, Андрій і Артур... я вперше бачила трійню, не уявляю як з ними справляються.
    Алла
    Алла
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4739
    Реєстрація : 26.11.2012
    Вік : 43

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Алла 2013-09-18, 1:59 pm

    І я не уявляю як самій можна справитися з трійнею
    petrywka
    petrywka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 752
    Реєстрація : 25.02.2013
    Вік : 42

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор petrywka 2013-09-18, 8:55 pm

    Так люблю дивитися, як граються двоє однакових діток. Але уявляю. скільки клопоиу у мами - вдвічі більше)
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Ната Д 2013-09-18, 10:18 pm

    Мене то так бісить, як усі йдуть і кажуть як ви справляєтесь? Як, як?!! Як і ви з одним. ЦЕ ні в чий адрес, ПРОСТО ЧЕСНО ДОСТАЄ.

    Спонсорований контент


    Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем? Empty Re: Близнюки, двійнята - велика радість чи купа проблем?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-21, 11:21 pm