НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 8, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 8 гостей :: 1 пошукова система

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


5 користувачів

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ната Д 2012-06-20, 5:35 pm

    Напевно, більшість із нас, знає, що в країнах Заходу чим натуральніший продукт, тим вища його вартість. Ми ж, як бачиться, до такої тенденції тільки починаємо звикати. Але вже усвідомлюємо: часто-густо молоко, сир, сметана, овочі та фрукти, придбані в бабусі на ринку, є набагато кориснішими, ніж їхні аналоги в магазинах. Чому? А тому, що харчова промисловість поступово перетворюється на хімічну, харчові продукти з поживних і корисних - на небезпечні. Звичайно, виробники можуть нас обманювати, що успішно й роблять, а от ми одурити власний організм, на жаль чи на щастя, не можемо. Адже харчові домішки, якими нині так щедро здобрені продукти, осідають у нашому тілі, поступово роз’їдаючи його. Та саме завдяки отим домішкам ми їмо те, що гарно виглядає, має покращений смак, майже необмежений термін зберігання.
    Раніше назви хімічних речовин, що входять до складу того чи іншого харчового продукту, писали на етикетках повністю. Але написи займали так багато місця, що в 1953 році в Європі було ухвалено рішення замінити повні назви хімічних харчових домішок однією літерою «Е» із цифровими кодами. Зручно, з якого боку не глянь: писати на етикетках багато не треба, як і перейматися тим, що якийсь покупець-зануда півгодини вивчатиме написане, роздумуючи, наскільки шкідливий продукт. Хоча, якщо чесно, хто ті етикетки читає? Продавці володимир-волинських продуктових магазинів, із якими спілкувалася, готуючи статтю, кажуть: якщо серед 100 покупців знайдеться бодай один, який зверне увагу на склад того, що купує, дуже добре. Та й особисто я при купівлі продукту звертаю увагу хіба що на термін його придатності. А склад можу переглянути (від нічого робити), уже сидячи вдома за столом. Але навіть тоді для мене, людини без відповідної освіти, що назва хімічної речовини, яка входить до складу продукту (вимовляючи її, язик можна зламати), що позначка «Е» з цифірками біля неї, – китайська грамота. У вас по-іншому? Якщо так само, як у мене, то спробуємо разом розібратися в харчових домішках, які споживаємо щодня.
    Найнебезпечнішими для людини (і забороненими!) харчовими додатками є:
    цитрусовий червоний барвник (Е212), червоний амарант (Е123), консервант формальдегід (Е240), бромат калію (Е924а), бромат кальцію (Е924), алюміній (Е173).

    Спойлер:
    Загадкова літера "Е"
    Спойлер:

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ната Д 2012-06-20, 5:37 pm

    Наші улюблені чіпси.
    Спойлер:
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ната Д 2012-06-20, 5:39 pm

    Супи швидкого приготування.
    Спойлер:
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Kavusja 2012-06-20, 9:34 pm

    Ната, я думаю що всі то все чудово зають, звісно страшно, але в нашому майбутньому скоро нічого натурального не буде, а якщо і буде то дуже дорого, так що просто потрібно організм готувати до цього, люди до всього пристосовуються і до їжі теж.
    Yulya123
    Yulya123
    -
    -


    К-ть повідомлень : 577
    Реєстрація : 25.01.2012
    Вік : 37

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Yulya123 2012-06-20, 10:29 pm

    Я думаю коли ти мешкаєш в місті...то про "своє"і мови бути не може...все з базару чи супермаркетів...А там вже всім відомо що яке..
    Звичайно, купуючи продукти всі напевно знають корисні вони чи ні...Що можна їсти а від чого відмовитися...Чесно кажучи все що ми купуємо не корисне...або перемите, або сроки придатності пишуть несусвітні:рік на молочні продукти...дівчатка це ж смішно...де ви бачили молоко, яке зберігається рік...???Ми те все розуміємо...а де купити справжнє????
    Himena
    Himena
    -
    -


    К-ть повідомлень : 823
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Himena 2012-06-22, 12:22 am

    З іншого боку, хочу зауважити, що не всі Е такі страшні, як їх малюють. По факту, потрібно розбиратися, які Е допустимі, яким надати перевагу (з якими не страшно купити продукти), а які краще оминати.
    Мне, наприклад, в аспекті всіляких добавок більше і навіть дуже обурюють і турбують замінники - я погано розумію, чому маю платити за морозиво з кокосового масла на лецитині з діоксидом титану як за вершковий молокопродукт.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-02-15, 10:05 pm

    Натрапила на одну статтю.Ще поки не вирішила,чи вірити написаному.А якої ви думки про хліб?
    Спойлер:
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ната Д 2013-02-15, 10:10 pm

    Ksush@, я частині віру. бо проходила практику на хліб заводі, там додають засоби, які уповільнюють черствіння. А також різноманітні розпушувачі, та інші добавки і підсилювачі смаку.
    Я хліб печу сама.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-02-15, 10:14 pm

    Тут іде мова про дріжджі!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Kavusja 2013-02-15, 10:16 pm

    Наточка, ти хліб сама печеш, але інгредієнти всі купуєш...

    Я дуже люблю хліб, статтю не читаю, бо якщо все читати то тоді нічого не можна в цьому світі ok
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ната Д 2013-02-15, 10:18 pm

    Я зрозуміла, пишк що я знаю.
    Ой зарз взагалі страшно щось їсти. Але як каже одна моя знайома "Краще я отравлюсь смачним, ніж помру з голоду"
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ната Д 2013-02-15, 10:19 pm

    А щоя купую борошно і дріжді. Добавок ніяких!!!! А їх на хлібзаводах додають, точно не менше 10шт
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-02-15, 10:25 pm

    Ну да,мусимо їсти те,що є.Я то теж не люблю читати таку інфо,а то розсилка прийшла,то мусила глянути,на яку тему,заодно і прочитала,бо шокував заголовок,що дріжджі призводять до раку.Я більш-менш спокійно відношусь до того всього,просто не дозволяю дитині ні чипсів,ні сухариків...І вона в мене це розуміє,чому я дуже рада.

    Спонсорований контент


    Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа. Empty Re: Що ми їмо? Шкідлива та ДУЖЕ ШКІДЛИВА їжа.

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-05-07, 7:37 am