НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 20, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 20 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+28
iro4ka
Галочка-Палочка
alinka25
мамася
nana2010
Іріша
Ksush@
Margoshka
Oxana_Sunny
Jul4uk
Martina@
Ester88
ma-natka
ялю
голубка тетяна
ромашка
Таська
Natie
milanka
Кідді
В ритмі щастя...
Молочна шоколадка
Kavusja
oksano4ka
Oksana1989
Мері 13
musya
Ната Д
32 користувачів

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Голосування

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    [ 12 ]
    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_lcap123%Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_rcap [23%] 
    [ 8 ]
    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_lcap115%Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_rcap [15%] 
    [ 13 ]
    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_lcap125%Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_rcap [25%] 
    [ 16 ]
    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_lcap131%Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_rcap [31%] 
    [ 1 ]
    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_lcap12%Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_rcap [2%] 
    [ 2 ]
    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_lcap14%Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Vote_rcap [4%] 

    Усього проголосувало: 52
    Повернутися
    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 36

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Ната Д 2012-05-29, 5:15 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Пишіть коментарії в відповідях. Дуже цікаво. Ми користуємось, майже постійно, а прийшла знайома й каже що не використовує, бо вони алергічні й тільки приносять шкоду. То якже тоді дитинку постійно купати? Чи гріти водичку щоб підмити? Я розумію раз на день. Я навіть личко можу деколи витерти. Може я якась не правильна.


    Останній раз редагувалося: Ната Д (2012-05-29, 7:57 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-09-20, 11:23 am

    я думаю серветки завжди мають бути з собою, навіть просто ручки витерти...
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор ялю 2012-09-20, 11:51 am

    причому і собі і дитині повитерати,і протерти якусь іграшку,яка впала на землю,і повитирати ручку в візочку,яка постійно в печиві:)І взагалі це класний винахід людства:)
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-09-20, 1:21 pm

    Ми теж вдома майже не коритуємся, як був менший, то частіше, коли міняла памперс, а тепер 1-2рази на день - мию, а на вулиці завжди.
    ялю, а про ручку в печиві це як про нас))
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 36

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Ester88 2012-09-21, 1:26 am

    в мене вони завжди дома є, але щоб постійно то не користуюся, деколи так лінь іти в ту ванну, то витираю салфетками, або як спішу-то по бистрячку -бо поки болер нагріється....але мала особо не алергічна, то тепер ми такі мами , я як першу народила то навіть не купувала салфеток, тепер думаю яка я була дурна, то ж деколи так удобно
    Martina@
    Martina@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1781
    Реєстрація : 23.04.2012
    Вік : 39

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Martina@ 2012-09-21, 10:45 am

    памперса дитина моя вже не носить, але салфетки постійно беру дитячі замість туалетного паперу для малої і в садочок їй даю. нічого поганому в тому не бачу, хоча при першій можливості краще помити попку мацьопки водою.
    Jul4uk
    Jul4uk
    -
    -


    К-ть повідомлень : 92
    Реєстрація : 18.09.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Jul4uk 2012-10-01, 11:33 pm

    А я від народження серветками користувалася рідко. Вдома при заміні памперса користувалася підігрітою водичкою і ваткою, а пізніше як "аварія" в штанцях - то відразу під кран))) севетки використовую на дворі, в гостях і т. д.
    Oxana_Sunny
    Oxana_Sunny
    -
    -


    К-ть повідомлень : 186
    Реєстрація : 25.12.2012
    Вік : 35

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Oxana_Sunny 2012-12-27, 3:13 pm

    Користувалась серветками в роддомі. Зараз лише на прогулянці і в транспорті. Серветки утворюють плівочку, що не дає дихати шкірі. Тому в нас лише за відсутності води.
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Margoshka 2012-12-27, 10:02 pm

    Я до місяців 6 взагалі їх не використовувала. А зараз лише з ними. І під час їди, бо мала любить рукавом витертись чи лодонькою, а потім об себе:) І при зміні підгузника, і на дворі. Та й більшість часу мала в садочку, там їх точно не миють під краном...
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Ksush@ 2012-12-28, 8:13 am

    А я користуюсь щодня.Особливо,коли міняю памперс:раз підмию під краном,раз повитираю серветкою.Гаряча вода не завжди є.І у ванні в нас якось волого,не дуже тепло,а зараз зима.Мені самій холодно стає,поки витрусь полотенцем після купання.І поскільки малечу купаю раза 2 в тиждень,не частіше,бо холодно,то протираю деколи серветками і личко,і за вушками.Не постійно,звичайно,але часто.Ніби все добре.Мені так дуже зручно,бо коли родилась старша доця,то я ними не користувалась тоді.ВВажаю,що це хороша річ.Памперси ж,кажуть,теж не дуже здорово для дитини.Теж є свої плюси і мінуси,як і у всьому.Але ж куди нам без них?Тому я вважаю,що кому як зручніше,і наскільки мама впевнена в тому,що робить.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-12-28, 10:47 am

    ми тепер майже не користуємось.Бо миємось під краном(бойлер є),а серветки в нас на крайній випадок,чи на прогулянках.Беру ДАДА,чи СМАЙЛ.
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 34

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор milanka 2012-12-28, 11:20 am

    і ми зараз тільки якщо кудись їдем беремо серветки, а так то під краном мию
    раніше купляли памперс , а зараз хепі, нічим не гірші і на багато дешевші
    Oksana1989
    Oksana1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 568
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 35

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Oksana1989 2013-01-05, 6:06 am

    користуємось зараз рідко, переважно на вулиці
    Іріша
    Іріша
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2598
    Реєстрація : 10.12.2012
    Вік : 34

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Іріша 2013-01-22, 2:06 pm

    Ми дуже рідко ними користуємось.Літом коли ходили на вулицю(на всякий пожарний) або десь в гості.А вдома мию попку перед кожною зміною памперсу.
    Ksush@
    Ksush@
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3639
    Реєстрація : 26.09.2012
    Вік : 44

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Ksush@ 2013-01-22, 2:43 pm

    Найбільше користуються ті,в кого ще малесенькі дітки,як у мене,наприклад.
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор oksano4ka 2013-01-22, 2:59 pm

    Зараз ми практично не користуємся, а до півроку користувалися регулярно при зміні памперса.
    nana2010
    nana2010
    -
    -


    К-ть повідомлень : 268
    Реєстрація : 04.03.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор nana2010 2013-01-26, 11:55 pm

    В перший місяць трохи користувались,але потім типу в гостях,на вулиці,а так постійно-то ні.
    мамася
    мамася
    -
    -


    К-ть повідомлень : 196
    Реєстрація : 15.03.2013

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор мамася 2013-03-18, 11:38 pm

    Ми зараз практично не користуємося, але з собою завжди беру, як кудись іду.
    alinka25
    alinka25
    -
    -


    К-ть повідомлень : 285
    Реєстрація : 01.06.2013
    Вік : 40

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор alinka25 2014-05-11, 5:59 pm

    Я салфетки використовую тільки на вулиці, щоб витерти брудні руки
    Галочка-Палочка
    Галочка-Палочка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1210
    Реєстрація : 24.06.2013
    Вік : 36

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Галочка-Палочка 2014-05-26, 9:44 pm

    Коли малому було 2 тижні, чоловік купив якісь салфетки, невідомої мені фірми. У малого почали утворюватися ранки на дупі. Я лікувала малого 3 місяці, бо воно там важко гоїться. Тож салфетками вологими користувалася 2 тижні, а потім у ковшику ( використовувала лише для малого) гріла водичку, і ватними дисками мила дупку. Спочатку (2 дні) було незручно, а потім привикла. Дасть Бог другу дитинку, буду однозначно, без салфеток, і всім так раджу! Не шкідливо для дітей, і нема нічого важкого для мам!
    iro4ka
    iro4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 280
    Реєстрація : 23.01.2013
    Вік : 36

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор iro4ka 2014-05-28, 4:29 pm

    Ми користуємось,коли потрібно,але не завжди,якщо вдома то частіше підмиваю ніж салфетками витираю.Коли малий був трішкименшим то від салфеток дійсно було подразнення,але від тих дешевших,в них поверхня якась з пупиришками,то змушена була брати дорогі,фірми Памперс,і все було добре.А зараз підріс і минулося)))
    oleAndr
    oleAndr
    -
    -


    К-ть повідомлень : 424
    Реєстрація : 01.12.2013
    Вік : 40

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор oleAndr 2014-06-17, 4:57 pm

    Ми по мірі необхідності-на прогулянках,в парку в транспорті,на пікніках,там де нема води...
    Nalich
    Nalich
    -
    -


    К-ть повідомлень : 72
    Реєстрація : 16.05.2014
    Вік : 39

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Nalich 2015-04-28, 3:20 pm

    З собою э завжди, але ось зовсім недавно дізналась що ці серветки містять речовини що витирають самі страшні плями на одязі і взутті. Думаю після цього, що дитину максимально мало їми потрібно протирати тільки при дуже великій необхідності.
    supermama21
    supermama21
    -
    -


    К-ть повідомлень : 19
    Реєстрація : 26.11.2015

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор supermama21 2015-11-26, 12:37 am

    Моя дитина дуже любить читати журнал Пізнайко, дуже часто ми разом сідаємо і читаємо цікаві статті з цього журналу. Я не жалію. що виписую цей журнал, на мою думку він вносить вагомий внесок в розвиток моєї дитини.
    mamanya
    mamanya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 28
    Реєстрація : 26.11.2015

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор mamanya 2015-11-26, 9:56 pm

    Я як турботлива мама хочу щоб моя дитина розвивалась правильно, хочу щоб моя дитина любила свою країну. А тому мені порадили виписувати їй журнал Пізнайко. Цей журнал чудово допомагає патріотично виховати свою дитину.

    Спонсорований контент


    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? - Сторінка 2 Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-22, 2:03 am