НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 3, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+28
iro4ka
Галочка-Палочка
alinka25
мамася
nana2010
Іріша
Ksush@
Margoshka
Oxana_Sunny
Jul4uk
Martina@
Ester88
ma-natka
ялю
голубка тетяна
ромашка
Таська
Natie
milanka
Кідді
В ритмі щастя...
Молочна шоколадка
Kavusja
oksano4ka
Oksana1989
Мері 13
musya
Ната Д
32 користувачів

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Голосування

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Ната Д
    Ната Д
    -
    -


    К-ть повідомлень : 4420
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 35

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Ната Д 2012-05-29, 5:15 pm

    Пишіть коментарії в відповідях. Дуже цікаво. Ми користуємось, майже постійно, а прийшла знайома й каже що не використовує, бо вони алергічні й тільки приносять шкоду. То якже тоді дитинку постійно купати? Чи гріти водичку щоб підмити? Я розумію раз на день. Я навіть личко можу деколи витерти. Може я якась не правильна.


    Останній раз редагувалося: Ната Д (2012-05-29, 7:57 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор musya 2012-05-29, 6:28 pm

    Я б не сказала, що користуюся вологими серветками постійно, але при зміні памперса витираю ними дитину. Ну і звичайно на прогулянці доводиться користуватися по декілька раз, бо мій Максік постійно мусить влізти туди де найгрязніше. lol
    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 37

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Мері 13 2012-05-29, 7:05 pm

    Ми користуємось, але не постійно. Якщо покакаєм і ми дома, то мию під краном, якщо лень витираю, на прогулці салфетки потрібна річ
    Oksana1989
    Oksana1989
    -
    -


    К-ть повідомлень : 568
    Реєстрація : 05.02.2012
    Вік : 34

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Oksana1989 2012-05-29, 7:53 pm

    Коли міняю підгузник, то користуюсь вологими салфетками. Як покакає, то мию під краном, бо в боллері майже завжди є тепла вода.
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-05-29, 8:28 pm

    Ми користуємся при зміні памперса. Ще в пологовому лікарка казала, що дівчаток краще щоразу підмивати, а хлопчиків можна і серветками витирати.
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-05-29, 9:30 pm

    В нас вдень не має гарячої води, то з підмиваннями трохи проблематично, вологі салфетки в нас завжди є, алергії на них не має, а вважаю, що вони не шкідливі.
    Молочна шоколадка
    Молочна шоколадка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1357
    Реєстрація : 04.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Молочна шоколадка 2012-05-29, 9:56 pm

    І ми користуємось, раз мию, раз серветкою, по різному... Алергії немає
    А на вулиці то взагалі незамінима річ і для мами, і для дитини
    А ще доня дуже любить гратися коробкою від серветок, вона має таку кришечку, що відкривається і закривається, то Даринка може довго сидіти і її відкривати та закривати
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-05-29, 10:17 pm

    Ми теж постійно користуємося, як встигаю посадити на горщик то і витираю ними, думаю що звичайний папір тут неактуальний....А на вулиці постійно ними, що воду носити з собою))))) Для рук і личка купляю інші, але теж дитячі....А коробочка тай узагалі упаковка від серветок-класна іграшка, доречі одна з небагатьох яких доця до рота взагалі небере)))
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Кідді 2012-05-29, 10:58 pm

    Я користуюсь на прогулянці, в деколи дома коли мені ну дуже лінь іти за водою до крана, або кудись поспішаю.І алергії не має мала.І взагалі вважаю що вони не можуть бути шкідливі. neznaju
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор milanka 2012-05-30, 8:38 am

    і ми користуємось коли памперс міняємо, коли покакає мию під краном
    маю знайому яка вологими серветками всю дитину втирає навіть коли вдома, не дуже таке схвалюю, одне коли ти на прогулянці, дитина замастилась, можна витерти, але коли під боком кран і ти лице салфетками втираєш...
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Natie 2012-05-30, 9:03 am

    Я також постійно користуюсь, коли міняємо памперс, не думаю, що вони шкідливі. А ще це у нас також любима ігрушка, єдина яка заспокоює практично будь-який плач. тільки от до рота постійно хоче брати, тому завжди пильную, щоб собі в очко не запхала, бо краї гостренькі. Ми купуємо завжди Comfort,і ціна доступна і якістю задоволена, не висихають, навіть коди відкриті. А ви якими користуєтесь?
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор milanka 2012-05-30, 10:12 am

    ми купляємо памперс в оранджевій упаковці, дуже приємні і ціна нормальна
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-05-30, 10:20 am

    ми раніше купували памперс, а тепер які чоловік з Польщі привезе такими й користуємся, ще на жодні не було алергії.
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 33

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор milanka 2012-05-30, 10:34 am

    я раз купила звичайні дитячі, інших не було в магазині то була алергійка
    а зараз постійно беремо памперс в Антошці, то там 2 уп біля 36 грн, точно не памятаю, але не дорого
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Таська 2012-05-30, 12:24 pm

    А ми користуємося тільки на вулиці, ще в пологовому почала малу мити під краном, може тому не заємо що таке попрілості,ттт.
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-05-31, 10:12 am

    milanka пише:я раз купила звичайні дитячі, інших не було в магазині то була алергійка
    а зараз постійно беремо памперс в Антошці, то там 2 уп біля 36 грн, точно не памятаю, але не дорого
    Таня, а в Велмарті ти небереш? Там 2уп по 64 шт 27 з копійками такі оранжеві, там і харчування дешевше дитяче, я з центру туди 1-2 рази в міс їжджу на закупки, і суміш там найдешевша...ніби ще по старих цінах..
    ромашка
    ромашка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 182
    Реєстрація : 18.09.2012
    Вік : 46

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор ромашка 2012-09-19, 1:36 pm

    користуюся рідко, тільки на вулиці, то взагалі незамінима річ і для мами, і для дітей. Дома не використовую. Меньша вже сама ходить на горшок.... Алергії немає




    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-09-19, 1:37 pm

    ми вже теж користуємося тільки на дворі... вдома підмиваю, а з горщиком у нас поки тільки цирк...
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Natie 2012-09-19, 4:43 pm

    ми користуємось Памперс, на дворі рідко, вдома теж тепер рідше, частіше мию її водичкою.
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Кідді 2012-09-19, 5:23 pm

    Я купила серветки смайли велику пачку, по ціні нормально і по якості дуже класні, такі великі і досить мокрі)100 шт.-21грн.
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 40

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-09-19, 6:08 pm

    Я користуюсь тепер,але рідко.Більше на вулиці,а вдома під краном миємось.Купую ДАДА-супер якість,є різні види, і ціна 16 грн.
    Natie
    Natie
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1037
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Natie 2012-09-19, 7:03 pm

    Ааа, я забула, на Україні користувалась Комфорт, і ціна гарна і якість. може я вже десь тут і писала..
    ялю
    ялю
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1940
    Реєстрація : 10.02.2012

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор ялю 2012-09-19, 10:52 pm

    Я користуюся при заміні підгузника, деколи і личко можу протерти, наприклад коли ість і замазується....на прогулянці то взагалі без варіантів...Мию під краном два рази вдень після того,як послухала Комаровського....вода, а особливо з милом вимиває нормальну мікрофлору і сушить шкіру пошкоджуючи природню захисну оболонку (ліпідний шар)....тому може розвиватися молочниця , особливо в дівчаток. Користуюся зараз Smile baby sensetive або звичайними,вони добре вологі і великі або італійськими Hello bambino....алергіі не було, ще деколи беру джонсонс, хагіс чи памперс.
    Таська
    Таська
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2354
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 42

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Таська 2012-09-20, 2:07 am

    ялю, я малу під краном мию без мила.
    Я також вдома не використовую, а про ДАДУ забула, треба і собі спробувати.
    ma-natka
    ma-natka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 83
    Реєстрація : 04.09.2012
    Вік : 44

    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор ma-natka 2012-09-20, 11:18 am

    Мы тоже пользуемся салфетками, сейчас конечно уже меньше т.к. дети подросли, но на улице и для старших в школе - незаменимая вещь.

    Спонсорований контент


    Чи користуєтесь дитячими вологими серветками? Empty Re: Чи користуєтесь дитячими вологими серветками?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-04-26, 11:41 am