НАША МАЛЕЧА

Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Малюк місяця

Тут буде фото малюка

Реклама

Соціальні мережі


Хто зараз онлайн

Зараз відвідувачів на форумі: 1, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 1 гостей

немає


[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (81 одночасно) відбулась 2015-10-07, 4:06 pm

Ми в Контактах приєднуйтеся до нас

Наша кнопка

Ми будемо вдячні, якщо Ви розмістите нашу кнопку в себе на сайті чи форумі. Для обміну кнопками пишіть в приват адміністратору форуму:



Отримати код:

Останні теми

» Как без анекдотов?
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2020-10-17, 5:08 pm автор gehaj

» Моторчик (укачиватель) для детской кроватки NaNiNa
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2020-01-14, 3:09 pm автор nanina.com.ua

» Манеж,ходунки
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:19 pm автор Lissa

» Що потрібно дитині на зиму???
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:16 pm автор Lissa

» Які саночки купити дитині?
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2019-12-23, 9:10 pm автор Lissa

» Як пройшов ваш день?
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 4:04 pm автор Inga

» Скільки дітей ви хочете мати?
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2019-11-20, 3:37 pm автор Inga

» Скільки партнерів по сексу у вас було?
В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty2019-10-19, 3:02 pm автор Анилла89

Партнери та друзі

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Яндекс.Метрика

Реклама

Погода


+57
svetikyra
Natali
Ірчик
КаFетkа
мамусяАнічки
oleAndr
Ksush@
Olynia29
Галочка-Палочка
Тетяна371
ляля
petrywka
Міла
weare
Алла
Zarivna
oli4ka
Tetiana
Оксана Л
Львів'янка
мамася
231815
Oksan@
Ly...
Jul4uk
Martina@
ma-natka
diankadee
Ljudka=)
Oksana1989
Natie
Ілонка
Кідді
yulia22
hata4
oksano4ka
пушкарік
Ester88
В ритмі щастя...
AmInka
Ollenka
musya
голубка тетяна
Серденько
Мері 13
Himena
milanka
Світулька
kukusya
Таська
Молочна шоколадка
mad_housewife
Margoshka
Ната Д
Anna_Nec
Yulya123
Kavusja
61 користувачів

    В скільки років ви вийшли заміж?

    Голосування

    В скільки років ви вийшли заміж?

    [ 31 ]
    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_lcap125%В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_rcap [25%] 
    [ 60 ]
    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_lcap148%В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_rcap [48%] 
    [ 6 ]
    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_lcap15%В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_rcap [5%] 
    [ 21 ]
    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_lcap117%В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_rcap [17%] 
    [ 6 ]
    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_lcap15%В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_rcap [5%] 
    [ 2 ]
    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_lcap12%В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Vote_rcap [2%] 

    Усього проголосувало: 126
    Повернутися
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-01-18, 1:29 pm

    Перше повідомлення в темі :

    Ділимося своїми розповідями коли і як ми вийшли заміж. Чи було це весілля вашої мрії?
    Мері 13
    Мері 13
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1390
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Мері 13 2012-02-11, 12:46 am

    А я вийшла заміж в 21, До того зустрічалаись 5 років. можливо надоїло зустрічатись, а можливо дійсно і почуття в закс потягли, або всі виходять і я хочу... Було гарне весілля, все як я хтіла, люблю переглядати фотуи, а ще краще відео. Після сірих буднів як в казку попадаєш і дивишся на саму щасливу наречену, самого щасливого чоловіка і думаєш чого весільний самий класний день тільки раз, а не кожний день такий щасливий. Хоча зараз в мене моє довгоочікуване щястя Вікуся!!!
    Margoshka
    Margoshka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1758
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Margoshka 2012-02-11, 1:47 pm

    Мері 13 пише:А я вийшла заміж в 21, До того зустрічалаись 5 років. можливо надоїло зустрічатись, а можливо дійсно і почуття в закс потягли, або всі виходять і я хочу... Було гарне весілля, все як я хтіла, люблю переглядати фотуи, а ще краще відео. Після сірих буднів як в казку попадаєш і дивишся на саму щасливу наречену, самого щасливого чоловіка і думаєш чого весільний самий класний день тільки раз, а не кожний день такий щасливий. Хоча зараз в мене моє довгоочікуване щястя Вікуся!!!

    Ото і я так, дивлюсь відео і думаю, куди ж ці двоє молодих, безтурботних поділися?
    avatar
    Серденько
    -
    -


    К-ть повідомлень : 60
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 38

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Серденько 2012-02-12, 4:23 pm

    Я вийшла заміж в 23 роки. До того зустрічались 7 років, ще зі школи. От таке воно перше і єдине кохання)))
    голубка тетяна
    голубка тетяна
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2178
    Реєстрація : 04.02.2012
    Вік : 41

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор голубка тетяна 2012-02-13, 5:54 pm

    В 27 років))Ми з моїм чоловіком зустрічались 6 років...Я вже з розуму сходила,бо не знала до останнього буде в нас щось чи ні.Дімка!!!І потім почала трошки істерити,що хочу дитину і заміж,і що я заслужила це все...І він здався-подали заяву,а через тиждень я роблю тест і // om ura Ось так отримала все чого хотіла))
    musya
    musya
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1905
    Реєстрація : 13.02.2012
    Вік : 39

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор musya 2012-02-13, 7:44 pm

    А я заміж вийшла в 24роки. До того з чоловіком зустрічалися майже 2 роки, з них десь місяців чотири жили разом. Якось ніхто з нас дуже не спішив одружуватися, це прийшло само собою, ми просто зрозуміли, що готові до цього нового етапу в наших стосунках. Весілля було таке як я собі мріяла, не дуже велике, але з усіма традиціями.
    avatar
    Ollenka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 325
    Реєстрація : 10.02.2012

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Ollenka 2012-02-14, 1:25 am

    Вийшла заміж в 24, до цього жили разом 3 роки. Весілля було класним, й досі згадую цей день як один з найкращих у житті, а все тому, що організовували ми його для себе, а не для когось. Гостей було мало, лише родичі і найблищі друзі, сукня була коротенькою, у волоссі квіти, а головне, що настрій був вибуховий (у хорошому сенсі цього слова). Й зараз частенько переглядаю фотографії з весілля..ех. ностальгія..
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-14, 8:35 pm

    ми зіграли своє весілля за 2 місяця після мого 25-річчя.. 20 грудня.. думали одружитися десь на наступне літо, ну принаймні були такі розмови з боку чоловіка: він спершу хотів закінчити університет і влаштуватися на роботу.. а я вже аж пищала, так хотіла вже й зараз, хотіла мати справжню сім'ю: чоловіка, дитинку.. от доця, певно, вирішила ощасливити маму і трошки прискорила татка з одруженням)) весілля не було таким, про яке я мріяла,бо нам на все забракло часу і грошей.. але.. іншого я б вже й не хотіла.. в той день я була така ж щаслива, як в дні, коли народила і вперше побачила своїх діток.. на той момент ми з чоловіком були знайомі 2 роки, з них 1,5 роки були нерозлучні.. і хоч зараз буває, що з чоловіком сваримося, але я ще жодного разу не пожалкувала, що з'єднала своє життя з ним..
    В ритмі щастя...
    В ритмі щастя...
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2175
    Реєстрація : 14.02.2012
    Вік : 38

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор В ритмі щастя... 2012-02-15, 11:03 pm

    Ми вирішили побратися бо обої дуже хотіли дітей, зустрічалися майже рік, в серпні розписалися, а обвінчалися за 2 тижні до мого 25-ліття, якщо чесно дату вибирала так щоб оьом було по 24 (чоловіку тіольки виповнилося 24 5.10 а в мене 25.10 мало бути 25)))))До зустрічі з чоловіком я зустрічалася з іншим і коли спробували жити разом зрозуміли що нам потрібні інші ,і коли прозустрічалася з чоловіком пів року зрозуміла, що саме з ним хочу ростити наших дітей)))Весілля було гучним і гарним!А ми просто були щасливими і насолоджувалися цим...
    milanka
    milanka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 1978
    Реєстрація : 07.02.2012
    Вік : 34

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор milanka 2012-02-16, 4:58 pm

    дівки мені вчора чоловік признався що я його перша любов 87978 5 років знайомі, а він тільки тепер це сказав ))
    AmInka
    AmInka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 333
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 40

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор AmInka 2012-02-16, 5:04 pm

    milanka, класно))
    це так,як мені мій зізнався, що я в нього перша, коли зробили ЦЕ перший раз.. а я його цілий рік ревнувала до його попередньої дівчини, бо він казав, що мав з нею інтим))
    Ester88
    Ester88
    -
    -


    К-ть повідомлень : 516
    Реєстрація : 12.02.2012
    Вік : 36

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Ester88 2012-02-17, 1:01 pm

    якшо чесно я б тепер так рано невиходила, тоді мені 17 стукнуло...родичі нагружали щоб ми одружилися, мол щоб просто незустрічалися ! я послухала, і через рік після одруження народилася наша Естер , я вчилася і тоді усі дивувалися чому яч так рано одружилася, думали що по зальоту , але 11 місяців ще дитинку ніхто неносив ! академку небрала , родичі помогали , якщо б час повернути то я пішла б далі вчитися а тоді б одружилася, але ні про що нешкодую !
    пушкарік
    пушкарік
    -
    -


    К-ть повідомлень : 862
    Реєстрація : 18.02.2012
    Вік : 34

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор пушкарік 2012-02-18, 9:23 am

    Заміж вийшла в 19 років, сама прийшла до мужа - давай одружимось) він своєму щастю не повірив спочатку, а потім зрозумів шо то серйозно і побіг за колечком)
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-02-18, 9:32 am

    Вітаємо пушкарік!!! Ну ти молодець, всім би так, а то чекають поки ті мужики надумають....наважаться bravo
    avatar
    oksano4ka
    -
    -


    К-ть повідомлень : 629
    Реєстрація : 29.02.2012

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор oksano4ka 2012-04-04, 1:22 pm

    Вийшла заміж в 21. До цього часу зустрічалися трохи більше року, а знали один одного все життя (чоловік дружив з моїми братами). Зробив мені пропозицію після 4 місяців нашого зустрічання, бо я ревнувала, що він ішов дружбою на весілля до свого друга і чогось почала ревіти, вот він і запропонував вийти за нього заміж, а колечко на другий день купив. Весілля було чудове, таке як я мріяла, хоча через два дня після нього в мене почалася сесія і медовий "тиждень" в нас був літом)))
    hata4
    hata4
    -
    -


    К-ть повідомлень : 198
    Реєстрація : 30.03.2012
    Вік : 41

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор hata4 2012-05-08, 3:37 pm

    Кажуть, ранні одруження до добра не доводять. Та я думаю, що це просто безглуздя. Хороший шлюб може бути і у 17 і у 50.
    Я от вийшла заміж у 19 років. Зустрічалися ми тільки 2 місяці і вирішили одружитися. Цьогоріч буде 10 років спільного життя. Кращого чоловіка і більш турботливого тата я нвряд чи знайду)))
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-05-08, 3:40 pm

    Вітаю, 10 років це серйозно!!!
    hata4
    hata4
    -
    -


    К-ть повідомлень : 198
    Реєстрація : 30.03.2012
    Вік : 41

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор hata4 2012-05-08, 4:02 pm

    Kavusja пише:Вітаю, 10 років це серйозно!!!
    Дякую krasunechka
    hata4
    hata4
    -
    -


    К-ть повідомлень : 198
    Реєстрація : 30.03.2012
    Вік : 41

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор hata4 2012-05-08, 4:03 pm

    hata4 пише:
    Kavusja пише:Вітаю, 10 років це серйозно!!!
    Дякую krasunechka
    Робота титанічна проведена за 10 років. Були і кризи, і радощі - головне все це разом переживати.
    yulia22
    yulia22
    -
    -


    К-ть повідомлень : 322
    Реєстрація : 24.02.2012
    Вік : 38

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор yulia22 2012-05-08, 5:55 pm

    Ми вже одружені 5й рік, 4роки зустрічались до "заміжжя"
    Кідді
    Кідді
    -
    -


    К-ть повідомлень : 2800
    Реєстрація : 26.02.2012

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Кідді 2012-05-08, 8:34 pm

    вмйшла заміж в 21,до весілля зустрічались 3.5 роки. А 14 травня 7 років як ми разом.)
    Ілонка
    Ілонка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 21.05.2012

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Ілонка 2012-05-21, 8:12 pm

    мені 19, моєму хлопцю 23. зустрічаємось майже 3р,дуже хочемо поженитись. його батьки тільки ЗА та вже чекають холи ми поженимось, та от тільки я незнаю як своїм розказати!!! можливо хтось щось порадить 2345 ь!
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-05-21, 8:24 pm

    lol цікава ситуація... та як, запроси свого хлопця в гості, та за вечерею в приємній обстановці розкажи, скажи типу сюрприз... бажаю успіху, головне наважитися, а там все піде як потрібно!!! ok
    Ілонка
    Ілонка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 21.05.2012

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Ілонка 2012-05-21, 8:32 pm

    ой, дякую, але незнаю чи буде сюрпризом те що я його запрошу в гості, він в мене і так майже кожного дня в гостях, щей з моєю маамою на роботі працює, а минулого року з татом працював! здається всі вже прививкли до нього, і я так хочу щоб батьки самі натякнули, щоб ми поженились, але бачу недочекаюсь, а самій якось страшно сказати. от чекаю д.н щоб він подарував мені колечко вже 2. може мої тоді додумаються. щось сказати?!!!! bravo
    Kavusja
    Kavusja
    -
    -


    К-ть повідомлень : 15888
    Реєстрація : 18.01.2012
    Вік : 37

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Kavusja 2012-05-21, 8:34 pm

    Гии, та вони мабуть вже здогадуються, просто не хочуть натякати або давити на вас... не переживай, все буде класно!!! За сюрприз я мала на увазі одруження!!!
    Ілонка
    Ілонка
    -
    -


    К-ть повідомлень : 3
    Реєстрація : 21.05.2012

    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Ілонка 2012-05-21, 8:40 pm

    ясненько,Вони швидше за все готові таке почути ---"Ми одружуємся" але їм цікаво скільки ми так протримаємся, скільки ще разом прозустрічаємся. залишається чекати д.н щоб носити колечко smachno на тому пальчику що треба, тоді вони самі здогадаються! дякую

    Спонсорований контент


    В скільки років ви вийшли заміж? - Сторінка 2 Empty Re: В скільки років ви вийшли заміж?

    Повідомлення автор Спонсорований контент


      Поточний час 2024-09-29, 8:14 am